تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 505 از 3345 اولاول ... 540545549550150250350450550650750850951555560510051505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 33450

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

تو مشهد که خداروشکر زیر ساخت مناسب هست و از آخر سال هم راه میوفته.

آقا رضا من یه سوال دیگه هم داشتم شما در مورد این ایرانیان نت اطلاعاتی دارید؟
    ایرانیان نت همون اپراتور اینترنت فیبر نوری هست قرار هست در 7 شهر این رو اجرا کنه

خود اینترانت ملی کامل سال 94 اجرا می شه پس شما این آخر سال از کجا آوردید معلوم نیست .

2. این کاربر از Mr saeed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    qazvin

پيش فرض

سلام میگم آیا تو قزوین 4g هم راه اندازی میشه ؟

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ایرانیان نت همون اپراتور اینترنت فیبر نوری هست قرار هست در 7 شهر این رو اجرا کنه

خود اینترانت ملی کامل سال 94 اجرا می شه پس شما این آخر سال از کجا آوردید معلوم نیست .
    منظورم همین زیرساخت داشتن اینترنت ایرانیان نت هست که فیبر نوری هست و زیر ساخت اینترانتم تا جایی که میدونم دارا هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تو دانشگاه ازاد مشهد دارن سیمکارت مجانی میدن و تنضیمات اینترنت رو درست می کنن جالبیش اینکه یک پانچ ندارن سیمکارت هارو پانچ کنن بعد نیروهای ایرانسل از نظر اطلاعات که خیلی ضعیفن اصلا با ویندوز فون که هیچی بلد نبودن دوستم یادشون داد چیکار کنن
    درمورد usim که سوال کردیم که اصلا نمیدونستن چی هست کلا من نمیدونم اینارو اموزش نمیدن همین جوری میفرستن بیان پاسخگوی مردم باشن.
    سرعت تو اون منطقه داشت کم میشد حالا اینجوری که مصرف میره بالا سرعت خیلی میاد پایین به نظر من 3جی هم بعد یک مدت میشه مثل edge دیگه کلا فقط نصف شب یا کله صبح باید باهاش کار کرد البته بگم بعضی جاها که تراکم زیاد مثل مناطق اپارتمانی همین اطفاق افتاده و سرعت خیلی کمه امید وارم ایرانسل واسه این مشکل فکری کرده باشه

6. این کاربر از tntkgb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه malavan.ehsan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بندر انزلی

پيش فرض

سلام آقا rezarain88 واقعا بهتون خسته نباشید میگم من خودم اصلا حوصله جواب دادن به این همه سوال هارو ندارم ای کاش همه مثله شما اینگونه بودند.ندرانزلی مدتیه 3G راه افتاده اگثر BTS ها غیر از 3,4 BTS بقیه همه تجهیزات روش وصله ولی برخی از این BTS هایی که تجهیزات وصله روشن نیست و برخی ها هم که روشنه کیفیت اینترنت مناسبی بعضا نداره از شهر ما اطلاعی دارید؟
    Last edited by malavan.ehsan; 23-10-2014 at 15:56.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تست تو تهران سعادت آباد با سرور خود ایرانسل!

(تست lte توسط یکی از بچه های ایرانسل گرفته شده، توئیتر)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

9. 4 کاربر از shahryar84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام آقا rezarain88 واقعا بهتون خسته نباشید میگم من خودم اصلا حوصله جواب دادن به این همه سوال هارو ندارم ای کاش همه مثله شما اینگونه بودند.ندرانزلی مدتیه 3G راه افتاده اگثر BTS ها غیر از 3,4 BTS بقیه همه تجهیزات روش وصله ولی برخی از این BTS هایی که تجهیزات وصله روشن نیست و برخی ها هم که روشنه کیفیت اینترنت مناسبی بعضا نداره از شهر ما اطلاعی دارید؟
    بندر انزلی در حال پوشش دهی است. اطراف بار انداز به طرف زیبا کنار مشکلات زیادی داریم. صد در صد با بهره برداری از این سایتها هم پوشش هم کیفیت بالا میرود . حتما شما از تالاب به پایین قرار دارید.

11. 2 کاربر از rezarain88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام داداش..1 هفتس تهران نیستم ببین تو منطقمون چیا شده
    طبق گفته دوستمون آقا رضا..احمال خیلی زیاد باید رایتل باشه..چون پوشش رایتل اون ناحیه ضعیفه و اینکه همراه اولم بالای موسسه کوثر یدونه سایت نصب کرده و نیازی نیست یدونه هم بیاره اونجا بزاره!
    یکی از دوستام دیروز بهم گفت دکلی که سمت بلوار کاشان بالای میدونی که پرچم داره نبش قائم 7 ، 2 ماه پیش نصب کرده بودنو تجهیز کردن! من تا 1 هفته دیگه نیستم تهران ، خیلی دوست دارم ببینم اون دکلو چیکارش کردن بیزحمت میتونی ازونم یه عکس بذاری ببینیم چی شده ؟
    تشکر فراوان
    دوست عزیز من تهران نیستم.

13. این کاربر از rezarain88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از چالوس تا رامسر من چک کردم هیچ جا پوشش نیست علتش چیه که اصلا مازندران پوشش خوبی نداره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

اقا رضا میخواستم بدونم 4G جایگزین adsl میتونه بشه از لحاظ تعرفه؟(در مورد تعرفه هاش چیزی میدونید؟)
    3g ,4g هیچ وقت جای adsl و فیبر را نمیگیرد. هزینه 4g بالاست. 4g زمان تاخیر کمتری داردو jetterپایینی دارد.

16. 5 کاربر از rezarain88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •