تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 51 از 358 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

پروفشنال bahareh_bus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ماجرای وجودی موجودات بیگانه مهمترین بخش از داستان تاریخ بشریت است و چرا و به چه دلیل چنین موضوع مهم و ریشه ای می بایست توسط دولتها و یا هر قدرتی که بر بشریت حکومت می کند پنهان بماند؟

نکته هایی از مصاحبه Bob Dean ، ژنرال بازنشسته ارتش آمریکا، محقق و نویسنده گزارشات بی شمار در رابطه با موجودات بیگانه ETS فرمانده پیشین سازمان پر قدرت Nato و چندین شغل حساس و کلیدی دیگر، در زمان خدمت در ارتش آمریکا . او می گوید:

صحبت این است که آیا ما در عالم تنها هستیم؟ بهتر این است که بگوییم که ما هیچگاه تنها نبوده ایم و آنان "بیگانه ها" از بدو خلقت بشر در کنار ما بوده اند و سایه به سایه جهت تکامل انسان ما را یاری کرده اند. بخش اعظم رهبران بشری از آغاز تاریخ با موجودات بیگانه همکاری داشته اند و این ماجرا تا به امروز ادامه دارد و در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

B. Dean می گوید : بدلیل کهولت سنی شاید این آخرین مصاحبه باشد، لذا سعی خواهم کرد هر آنچه را که تا امروز دیده ام با شما قسمت کنم زیرا معتقدم که این ماجرا مهمترین ماجرای تاریخ بشر است.
    من همیشه فکر می کردم روزی فرا خواهد رسید که بالاخره حقایق توسط دولت فاش می گردد و بدلیل جذاب بودن ماجرا، مردم تمایل خود را برای شنیدن تمامی ماجرا اعلام خواهند کرد و دولت نیز در پی درخواست مردم برای آگاهی بیشتر واقعیات را یکی پس از دیگری در اختیار مردم قرار خواهد داد! ولی ظاهراً این خیال باطلی بیش نیست، زیرا واقعیت وجودی بیگانه ها ، آنقدر عظیم است که در صورت مطرح شدن آن، اثرات عمیقی در تمام سطوح جامعه خواهد گذاشت و همه چیز تحت تاثیر چنین واقعیتی دگرگون خواهد شد و من به همین دلیل گاهی اوقات به دولت حق می دهم که اصولاً اغلب مردم برای شنیدن چنین واقعیتی حاضر نیستند و یا به عبارتی تحمل شنیدن این واقعیت را ندارند.

Bob. D ادامه داده و می گوید؛ مطرح کردن چنین واقعیتی مانند باز کردن Pandora Box (جعبه جادویی) است، به این معنی که اگر گوشه ای از در جعبه را باز کنید، دیگر توانایی بستن آن را نخواهی داشت و می بایست در جعبه را بطور کامل باز کنید.

بگذارید در مورد خودم بگویم و مثالی که اصولاً مردم برای شنیدن واقعیت بیگانه ها ، آمادگی ندارند، با وجودی که حق مسلم آنان است که واقعیت را بدانند اما متاسفانه آمادگی آن را ندارند. حدود 40 سالی می شود که من به حقیقت وجودی موجودات بیگانه پی برده ام، اما در ابتدا زمانی که اولین اطلاعات راجع به هوش فرازمینی (ETS) را دریافت کردم مانند بید به خود می لرزیدم ، ببینید من تا بحال هیچ مواد مخدری را استفاده نکرده ام، مقدار کمی مشروب می خورم و بدلیل حساسیت شغلی همیشه سعی کرده ام که کنترل فکری و عقلانی خود را حفظ کنم، اما زمانی که اولین مدارک رسمی دولتی، در رابطه با "Ufo" و "Alien" را خواندم، مانند یک فرد معتاد ، بدنبال مدارک دیگر رفته و دایماً می خواستم مطلب جدیدی را راجع به آنان بدست آورده و مطالعه کنم.

هنگامیکه اولین مدارک مبنی بر "Highly Cosmic clearance" به من نشان داده شد، بدین معنی بود که سری ترین مدرکی که در سازمان NATO وجود داشت را مشاهده می کردم. این مدارک متعلق به برخورد نزدیک با بیگانه ها در سالهای 1961- 1964 بود.

در ان زمان من در فرانسه و در پاریس بودم، ناگفته نماند که در آن زمان احساس کردم چه فرصت استثنایی به من داده شده است. به هر حال پرونده ای را که به کلفتی 10 اینچ دریافت کردم , در آنها در رابطه با سقوط چند "Ufo" وضعیت سفینه "ETS" ، اجساد و حتی مدارکی در مورد کالبد شکافی اجساد و تعداد بی شماری عکس وجود داشت, این را نیز باید اضافه کنم که در آن سالها ما در اوج جنگ سرد بسر می بردیم و به عبارتی جهان برای آغاز جنگ جهانی سوم آماده می شد، این بدین معنی است که دارا بودن چنین شغلی در آن دوره حساس، وظیفه بزرگی بود که بر شانه هایم احساس می کردم.

"B. Dean" می گوید : درست در فوریه سال 1961 تعداد بیش از یکصد فروند سفینه ، ناشناخته"Ufo" از فضای شوروی بطرف غرب و اروپا پرواز کردند این حادثه قدری زودتر از اقامت من در پاریس اتفاق افتاد. این سفاین بسیار سریع، دیسک شکل و در ارتفاع بسیار بالا پرواز می کردند. در ابتدا ما تصور کردیم که سفاین نامبرده متعلق به شوروی هستند و روسها نیز تصور کردند این سفاین متعلق به آمریکا می باشند. در آن زمان ما توانایی شلیک به این سفاین را نداشتیم، خصوصاً آنکه آنها در ارتفاع بسیار بالا و نزدیک اتمسفر زمین پرواز می کردند.

اولین اقدام ارتش آمریکا برای شناسایی این اجسام پرنده در حقیقت در همان سالها آغاز شد و هدف از این اقدام,این بود که آیا سفاین بیگانه تهدیدی برای آمریکا و امنیت جهانی به حساب می آیند یا خیر؟

دقیقاً سه سال طول کشید که ارتش آمریکا به این نتیجه رسید که سفاین بیگانه تهدیدی برای امنیت آمریکا به حساب نمی آیند. دلیل مشخص آن نیز، اینگونه عنوان شد که تکنولوژی بکار رفته در سفاین "Ufo"، ورای تصور بشرست، و اگر این سفاین قصد حمله و تهاجم داشته باشند این عمل مدتها پیش می توانست صورت گرفته باشد، لذا آنان مسافران فضایی بوده و وجود آنها عملاً تهدیدی برای امنیت آمریکا و جهان به حساب نمی آید.

B. Dean، اضافه می کند که در سال 1961 ، فرمانی به ارتش آمریکا ابلاغ کرد که در صورت مشاهده اجسام پرنده "Ufo" یگان های هوایی و نیروی هوایی آمریکا اجازه دارند که آنان را هدف قرار دهند، اما 90 روز از عمر چنین فرمانی نگذشته بود که حدود 30 فروند از هواپیماهای نظامی و غیر نظامی ما توسط آنان "Ufo" مورد حمله قرار گرفتند و سقوط کردند و این فرمان بعد از 90 روز ملغی شد و هرگز چنین فرمانی تا امروز از طرف ارتش آمریکا صادر نگشته است.

این نشان دهنده قدرت و تکنولوژی بسیار پیشرفته موجودات بیگانه بود که عملاً میدان جنگ توسط آنان کنترل می شود و بعنوان مثال، هنگام حمله ادوات و سلاحهای الکترونیکی جت های جنگنده ما، توسط آنان از کار می افتاد و نیروی هوایی ما در حقیقت در آن دوره 90 روزه دچار صدمات زیادی شد و ما خلبانان زیادی را از دست دادیم.

2. این کاربر از bahareh_bus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

در مورد حلقه های زحل
    اون مطلب دروغ محض هست
    این یک قانون کلی حاکم بر جهان هست که باعث میشه حلقه ها با نظم حرکت کنن
    نه سفینه فرازمینی ها
    لطفآ اول از صحت این گونه ادعاها مطمعن بشید بعد بزارید
    مرتضی شما هم یکم ویرایش انجام بده دیگه

4. این کاربر از saiiddz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Muradin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    محل سکونتم

پيش فرض

Saiiddz
    به نظر من که میگی اونا از نور در برابر ما استفاده میکنن خیلی استنباط قشنگیه

چون که اونا اگه بخوان دیده نشن از نور استفاده نمیکنند

پس بایددلیلی مثل این وجود داشته باشه

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

او می گوید؛ این حلقه ها توسط سه سفینه عظیم الجثه بوجود آمده اند، عظمت و بزرگی هر یک از این سفینه ها، بطول 50 کیلومتر و عرض 24 کیلومتر هستند (خودم: نمونه چنین سفینه هایی در فیلم روز استقلال به خوبی به تصویر کشیده شده ) و در سه نقطه مختلف در اتمسفر سیاره کیوان جاسازی شده اند و توسط همین سفینه ها انوار زیبا و حلقه های دیدنی سیاره کیوان ساخته شده اند. البته ناگفته نماند که این سفاین بزرگ توسط موجودات فضایی که در سیاره "Orion" زندگی می کنند ساخته شده اند.(خودم : طبق تحقیقات دانشمندان ، محققین به درستی راز پیدایش این حلقه های عجیب را نمی دانند اما برای اینکه جوابی برای افکار عمومی داشته باشند فرضیه خرده شهاب سنگ ها رو به پیش کشیدند که البته اشاره ای هم به این نکته نکردند که چرا در بین سیارات منظومه شمسی فقط زحل دارای چنین حلقه ای است و اصولآ این خرده شهاب سنگ ها از کجا امدند و چگونه در نظمی باورنکردنی در حال گردش به دور زحل می باشند و ده ها سوال دیگر ... !)
    در مورد حلقه های زحل
    اون مطلب دروغ محض هست
    نه سفینه فرازمینی ها
    باقی حرفاشون چی؟ وقتی تا این حد جمله بی ربط در یک متن که بهش استناد میشه وجود داره چرا به کل متن با شک نگاه نکنیم یا این گفته ها رو از داده های موجود حذف نکنیم ؟

این سوال منه که کسی دوست نداره بهش جواب بده.
    چرا طرف داران بشقاب پرنده تا این حد دنبال جمع آوری داده میرن . اما داده ها رو پاک سازی نمیکنن ؟ داده های غلط کجاست ؟ چرا تا این حد عکس های جعلی در سایت های بشقاب پرنده قرار داره ؟ اگر یه ادم (مثل من) به دروغ ادعایی درباره رویت بشقاب پرنده کنه راه تشخیص دروغش چیه ؟
    دانش فقط انبار کردن میلیارد ها داده اطلاعاتی نیست. بررسیٰ تحلیل و گزینش اطلاعات درست میشه دانش.

و

طبق تحقیقات دانشمندان ، محققین به درستی راز پیدایش این حلقه های عجیب را نمی دانند
    این دانشمندان ، محققین کی هستند؟ همون هایی که در نوشته قبلیم معرفی کردم؟

1:تمام سیارات گازی حلقه دارند.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر قمری در فاصله ای کمتر از 3 برابر شعاع سیاره قرار بگیره متلاشی میشه
    اگر حلقه غباری در فاصله کمتر از 3 برابر شعاع سیاره قرار داشته باشه هرگز تشکیل یک قمر رو نخواهد داد.
    به این محدوده میگن حد روش

کد:
    و این هم حلقه چیست به نقل از ویکی پدیا :
    نخستین کسی که به حلقه رازآمیز پیرامون کیوان علاقمند شد و آن را کشف کرد گالیله بود. او در سال ۱۶۱۰ به این موضوع پی برد و در آغاز بر این باور بود که این حلقه از جنس جامد می‌‌باشد. اما امروزه ثابت شده است که این حلقه از قطعات آب یخ زده تشکیل شده است که برخی از آنها در اندازه‌های یک خودروی معمولی می‌‌باشند. مجموع [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (جاذبه) کیوان و گرانش ماهکهای آن حالتی را پدید می‌‌آورند که این قطعات همواره بصورت حلقه‌های نازک به دور این سیاره به نظر ثابت ایستاده اند.
    حلقه زحل
    کد:
    حلقه مشتری
    کد:
    حلقه اورانوس
    کد:
    حلقه نپتون
    کد:
    اینم برای تکمله: کمربند وان آلن برای زمین ( ما هم بی بهره نیستیم از حلقه)
    کد:
    Last edited by Babak; 08-07-2009 at 12:05.

7. این کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

در پست های قبلی هم اشاره کردم :

قصد من برای شرکت در این بحث تنها حس کنجکاوی و علاقه ای که بود که نسبت به این موضوع دارم.

مطالبی که در اینجا پست می کنم همگی در اینترنت و وب سایت های دیگر موجود هستند ولی به صورت پراکنده و بسیار مشابه ، به طوری که یک مطلب در بیش از ده ها سایت عینآ کپی پیست شده و اگر کسی بخواد در این زمینه تو اینترنت جستجو کنه با انبوهی مطالب مشابه مواجه خواهد شد و یقینآ از جستجوی بیشتر برای کسب مطالب متنوع منصرف خواهد شد. به همین دلیل مطالبی رو که به نظرم حداقل در ظاهر معتبرتر به نظر می رسند (گفتگو و مصاحبه) رو در اینجا قرار میدم تا علاقه مندان به مرجع مناسبی دسترسی داشته باشند.

باز هم تاکید می کنم که من صحت این مطالب رو نه می توانم تکذیب کنم و نه تائید و این بستگی به میزان هوش ، سواد علمی ، نگرش دینی ، و نوع جهان بینی و ایدئولوژی فکری فرد داره که تصمیم بگیره با این مسائل چگونه برخورد کنه ! (هدف تنها اشتراک مطالب است)

در مورد حلقه های زحل
    اون مطلب دروغ محض هست
    نه سفینه فرازمینی ها
    بنده نه فیزیکدان هستم و نه منجم ، بلکه تنها مثله شما به این موضوع علاقه مند هستم !

منظور از نظم این حلقه ها ، نظم موجود در مدار خرده سنگ ها نیست بلکه نظم موجود در تراکم نوار مانند این حلقه هاست !
    این که این خرده سنگ ها در مداری دایره ای و منظم به دور زحل گردش می کنند جای سوال نیست چرا که این مسئله درست مانند گردش ماه به دور زمین است.
    اما سوال اینجاست که چه چیزی باعث شده تا این حلقه ها در شکلی متراکم و به صورت نواری فشرده و منظم تشکیل بشن ؟

نمیدونم منظورم رو درست متوجه شدی یا اینکه بر روی عکس توضیح بدم؟!

شما ادعا می کنی که بشقاب پرنده تو دریای خزر سقوط کرده و بعد هم روسیه اون رو از ایران قاپیده !!!!!

خودت قضاوت کن من حرف غیر مستند و غیر علمی میزنم یا شما ؟!

به نظر من که میگی اونا از نور در برابر ما استفاده میکنن خیلی استنباط قشنگیه

چون که اونا اگه بخوان دیده نشن از نور استفاده نمیکنند

پس بایددلیلی مثل این وجود داشته باشه
    با توجه به فرضیه های موجود در مورد مکانیزم داخلی بشقاب پرنده ها این نور ، حاصل یک واکنش فیزیکی در اطراف موتورهای ضد جاذبه این پرنده هاست ، چیزی شبیه به یونیزه شدن مولکول های هوا ، عملی که در رعد و برق و تخلیه الکتریکی اتفاق می افته و باعث بالار فتن دما در مولکول های هوا و ایجاد نوعی نور شدید خواهد شد.(البته این یک فرضیه است.)

باقی حرفاشون چی؟ وقتی تا این حد جمله بی ربط در یک متن که بهش استناد میشه وجود داره چرا به کل متن با شک نگاه نکنیم یا این گفته ها رو از داده های موجود حذف نکنیم ؟
    خوب حتی دانشمندان و متخصصین یوفولوژی هم نمی تونند به درستی صحت و سقم هر ادعایی رو پیدا کنند و تقریبآ همه چیز برای اونها شک برانگیزه !

من هم با شما موافقم که به این مطالب باید به دیده شک و تردید نگریست حتی اگر گوینده اون ژنرال بازنشته ناتو یا خلبان ارشد نیروی هوایی امریکا باشه!

اما باید به این نکته هم توجه داشته باشیم که تمام دانش ما (بهتره بگم 99%) در مورد فضا و سیارات پیرامون ما توسط کشور یا کشورهایی بدست اومده که امروز به دنبال ایجاد امپراطوری فکری و ایدئولوژیکی در دنیا هستند و طرح هایی رو دست اجرا دارند تا بر افکار عمومی دنیا سیطره داشته باشند و به دنبال حکومت واحد جهانی ، قوانین واحد جهانی ، نظام فکری و دینی واحد جهانی هستند ، چیزی از اون به عنوان جهانی سازی و یا دهکده جهانی یاد میشه !

در نظر مردم دنیا این کشورها ابرقدرت و نژاد برتر هستند و رهبری حکومت جهانی شایسته اونهاست اما اگر در این بین موجوداتی پیدا شوند که تمام قدرت نظامی این ابرقدرت ها یکجا در برابر یک ماشین پرنده این موجودات ناتوان و اسیب پذیر باشه ، به نظر شما چه اتفاقاتی در صحنه بین الملل رخ میده یا حداقل در میان افکار عمومی مردم خودشون ؟!

به نظر شما تا چه حد میشه به اطلاعات سازمان های علمی این کشورها اطمینان داشت ؟!
    به نظر شما ایا این امکان وجود نداره که فرضیه های غلط و مورد دلخواه خودشون رو در میان انبوهی از فرضیه های درست و حقیقی به مجامع علمی ارائه بدن ؟!

چه تضمینی وجود داره که ثابت کنه ناسا در مریخ نشانه های حیات پیدا نکرده ؟ یا حداقل اثاری از ساکنان گذشته این سیاره رو بدست نیاورده باشه ؟ یا چه تضمینی وجود داره که نشون بده در مریخ جو قابل تنفس وجود نداره ؟(ایا جو قابل تنفس توسط تلسکوپ قابل مشاهده است ؟!)

تنها دو کشور امریکا و شوروی موفق به فرود ربات در مریخ شده اند و همه دانسته های ما از این سیاره توسط این دو کشور منتشر شده ، البته اژانس فضایی اروپا هم اندک تلاش هایی رو در این زمینه انجام داده ولی در صورت رسیدن به نتایج مهم مطمعنآ همون راه روسیه و امریکا رو در پیش خواهند گرفت !

هر وقت حداقل 10 کشور مستقل دنیا مریخ نورد در سیاره مریخ پیاده کردند و همگی متفق القول بودند که در مریخ جو قابل تنفس وجود نداره و همچنین اثار و نشانه ای از حیات گذشته و فعلی در ان دیده نمیشه ، اونوقت افرادی مثل من باور خواهند کرد که حیات فرازمینی یک رویا و خیالبافی است !

همونطور که وجود یک فرضیه یا اطلاعات نادرست نمی تونه باقی اطلاعات و فرضیه های درست یک سازمان یا موسسه علمی موجود رو تحت و شعاع قرار بده ، وجود ادعاها و حقایقی که توسط برخی افراد فاش میشه و با علم و منطق امروزی ما قابل انطباق نیست نیز دلیلی بر دروغ بودن و خیالبافی باقی گفته های گوینده ان نیست.

توجه داشته باشید که به جز اندکی از قوانین و اصول فیزیک کلاسیک (که اون هم بر روی زمین و تحت شرایط محیط زمین نظیر جاذبه و ... معتبره ) تمام دانش ما در فیزیک بر پایه فرضیه ها بنا شده و هر لحظه امکان داره با وقوع حادثه ای یا کشفی جدید بخش بزرگی از این دانش از صفحات کتب علمی حذف بشه !!!!

نظریه های نسبیت انیشتین ، فیزیک کوانتوم ، ماده تاریک ، ساختار داخلی اتم و ذرات زیر اتمی ، نحوه پیدایش جهان (بیگ بنگ) ، سیارات و کهکشان ها و همچنین نحوه پیدایش حیات در زمین و دوره هایی که در تاریخ زمین شناسی به وقوع پیوسته همه و همه بر پایه فرضیات و حدسیات هستند که امروزه مورد قبول مجامع علمی هستند اما هیچ تضمینی وجود نداره که فرضآ تا 10 سال دیگر این فرضیه ها معتبر باشند .

چرا طرف داران بشقاب پرنده تا این حد دنبال جمع آوری داده میرن . اما داده ها رو پاک سازی نمیکنن ؟ داده های غلط کجاست ؟ چرا تا این حد عکس های جعلی در سایت های بشقاب پرنده قرار داره ؟ اگر یه ادم (مثل من) به دروغ ادعایی درباره رویت بشقاب پرنده کنه راه تشخیص دروغش چیه ؟
    خوب مطمعنآ خود شما میتونید به درستی به این سوال خودتون پاسخ بدید !

1-بخش اعظمی از این اطلاعات غلط به دلیل شهرت طلبی و تخیل گرایی مردم عادی است ، یا افراد بیکاری که مترصد چنین فرصت هایی هستند تا به شهرت و ثروتی برسند (چاپ کتاب های تخیلی و فیلم های تخیلی و ... ).

2-بخش دیگری نیز نتیجه حوادث طبیعی هستند که به غلط و اشتباه به عنوان نشانه های بیگانه ها معرفی شدند (سیاره زهره ، گوی اتشین ، پرنده های جاسوسی و ... )

3-بخش دیگری نیز به عمد توسط سازمان های اطلاعاتی کشورهای درگیر منتشر میشن البته به صورتی که قابل رد شدن باشند ، بعد به صورت مستند خلاف واقع بودن این فرضیه ها رو در رسانه هاشون اثبات می کنند.(برخی فیلم ها و عکس های پرواز بشقاب پرنده و همچنین ملاقات های سری و ...)

4-و اما بخش اخر که همان گزارش ها ، عکس ها و فیلم های درست و حقیقی موجودات بیگانه هستند و صدالبته تعداد اونها چندان زیاد هم نیست (به نسبت گزارشات غلط ، وگرنه همین میزان کم هم در واقع به حد تواتر رسیده !) در میان اقیانوس عظیم اطلاعات دروغ و غلط گم میشن و با همان دیدی به این اسناد و مدارک نگریسته میشه که به باقی گزارشات دروغ شده !

به قول دکتر شریعتی : برای محو کردن یک حقیقت لازم نیست که خیلی خوب بهش حمله کنی بلکه کافی است خیلی بد از ان دفاع کنی !!!!(همین جمله به تنهایی معادل کل توضیحات من در این پست است!!)

9. 2 کاربر از bahareh_bus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

پروفسور "M. Salla" ، تحصیلات عالیه خود را در دانشگاه "Queens Land" ، استرالیا به پایان رسانده و همچنین در سال 1994 اولین موسسه و انستیتو "Exo-Politic" را بنیان گذاشته است. اهداف این تشکیلات، تحقیق و بررسی تاثیرات رابطه انسان با موجودات بیگانه و جنبه های سیاسی چنین برخوردی می باشد. وی در عین حال، چند کتاب ارزشمند نیز در همین رابطه نوشته است.

M. Salla می گوید:

انبوه مدارک، نوشته ها و تحقیقاتی که در سالهای 1950 و 60، در رابطه با دوران باستان و از جمله تحقیقات پروفسور "Zecharia Sitchin" راجع به سومریان و مصریان انجام شده بود مرا واداشت که تحقیقات جامعی را در این رابطه آغاز کنم. قدر مسلم آنکه در کتابهای مذهبی، مانند انجیل و تورات در بخش «اذحاق»، آمده است که "موجوداتی از آسمان با ارابه های پرنده خود به زمین آمده اند تا در کنار انسان زندگی کنند".

و ناگفته نماند که در کتابهای گوناگون متعلق به تمدنهای مختلف، از سومریان و مصریان، تا تمدنهای جنوب آمریکا مانند مایا، همگی صحبت از موجوداتی می کنند که از آسمان آمده اند و اغلب آنان فرمانروایی مطلق خود را در برابر بشر اعلام کرده اند و حتی در بعضی مواقع، مانند تمدن مصریان و سومریان فرمانرویان یا پادشاهان لقب خدایان را بخود اختصاص داده و صدها سال بر بشر حکمرانی کرده اند.

نمونه دیگر و جالبی در نوشته های مصری وجود دارد که متعلق به سلسله پادشاهان مصر است در قرن چهارم قبل از میلاد ، تاریخ نگاری به نام Menita زندگی می کرده است که در دربار مصر وقایع آن دوره را ثبت می کرده است. او راجع به 8 پادشاهی که از آنان بعنوان خدایان نام می برد صحبت می کند. "God King" و همچنین تعداد 8 پادشاه دیگر که از آنان بعنوان Demi God "نیمی خدا " ، نام می برد، به این معنی که تعداد 8 پادشاه اول موجوداتی هستند که یکپارچه خدا می باشند یا به عبارتی Alien (بیگانه) بوده و بطور کلی انسان نمی باشند، اما تعداد 8 پادشاه "نیمه خدا "،موجوداتی هستند که با انسان آمیزش کرده اند و به عبارتی نیمی انسان و نیمی خدا می باشند و این پادشاهان صدها سال بر مصر حکومت می کرده اند.

نکته جالب توجه راجع به خدایان مصری، چهره ظاهری و فرم جمجمه آنان است که آنها را از نسل های بعدی پادشاهان مصری جدا می کند، بعنوان مثال جمجمه های کشیده و مخروطی بعضی از آنها، نشان می دهد که از گروه اول، یعنی نژادی که از آسمان آمده اند.

M. Salla، همچنین راجع به تمدن سومریان صحبت می کند و آنکه اصولاً پادشاهان اولیه سومریان بنابر تحقیقات "Z. Sitchin" موجوداتی بوده اند که از بهشت (سیارات فرازمینی) به زمین آمده و صدها سال به شکل موروثی بر سومریان پادشاهی کرده اند و نکته جالب توجه و متفاوت از مصریان این است که این خدایان کاملاً شبیه به انسان بوده و همانگونه که در الواح و کتیبه های سومری آمده است انسان را به شکل ژنتیکی مانند خود یا شبیه به خود در آورده اند و سپس بعد از چندین قرن کره زمین را ترک نموده اند و بنابر همان نوشته ها روزی نیز به زمین باز خواهند گشت.

نکته جالب توجه دیگر راجع به تمدن سومریان وخدایان سومری به نام "Anunnaki" ،این است که آنها راجع به انسانهای غول پیکری که در مواقعی قد آنها به 7 تا 12 متر میرسیده است صحبت می کنند و ظاهرا اسکلت های آنان در اقصی نقاط جهان خصوصاً در عربستان سعودی و سوریه نیز پیدا شده است. این موجودات غول پیکر، بنابر نوشته های کتاب "The book of Inok" هزاران سال بر روی کره زمین زندگی می کرده اند و ظاهراً طوفان نوح در دوازده هزار سال پیش باعث نابودی کامل آنان گشت.

M. Salla ؛ در بخش دیگری می گوید؛ سوال و نکته مهم اینجاست که چرا و به چه دلیلی آنها کره زمین را ترک کرده اندو یا آنکه شاید هنوز در میان ما هستند و به شکل اسرار آمیزی زندگی می کنند. در این باب "Dr. William Bramley" نظریات جالبی ارایه داده است. او می گوید؛ گروهی از آنان "Alien" به مکانهای زیر زمینی رفته اند و همچنان در آن مکانها زندگی می کنند و در این مورد مدارک و تصاویر بی شماری ارائه داده است که نظریه خود را ثابت کند.

یکی از آنها این است که بدلیل رشد فکری انسان، آنها یعنی "Alien" یا فرمانروایان پیشین، تصمیم می گیرند که بشر را بطور غیر مستقیم و به قولی پنهانی رهبری کنند و شکل گرفتن جماعات سری مانند "فراماسونها" نیز در همین راستا انجام شده است.

M. Salla می گوید؛ در این رابطه نظریه های فراوانی ارائه داده شده است که برای هر که می بایست تحقیقات جامعی انجام پذیرد. بعنوان مثال David Icke معتقد است که نژاد 'Reptilian" نیز مسافران فضائی می باشند و در میان انسانها زندگی می کنند این توانائی را دارند که با تغییر شکل دادن خود، شبیه به انسان شوند و همچنین اعتقاد دارد که آنان در حال حاضر توانسته اند در راس هرم قدرت جهان قرار گرفته و انسانها را رهبری کنند، که البته راجع به نظریات وی باید تحقیقات بیشتری انجام پذیرد.

"M. Salla" می گوید ؛ در میان افرادی که راجع به پدیده "Ufo" تحقیق و مکاشفه کرده اند، "Timmoty Good" از اعتبار ویژه ای برخوردار است، او وقت زیادی را صرف پرونده های در رابطه با موجودات بیگانه کرده است و اگر نظریه ای در باب هر یک ارایه داده است، بدون شک آن پرونده را می بایست پرونده ای جدی تلقی کرد. در میان پرونده های مطرح شده از طرف "Timmoty" برجسته ترین آنها ملاقات "Walter Hank" با یک ژنرال از طرف تشکیلات "پنتاگون" و یک موجود بیگانه "Alien" از سیاره "ونوس" می باشد که با عکسهای جالب توجهی همراه است.

همچنین پرونده دیگری موجود است که اخیراً توسط گروهی کشیش از آرشیو واتیکان درآورده شده است که در آن از یک کاردینال آمریکائی واقع در لس آنجلس به نام "meautire" نام برده شده است که از طرف واتیکان ماموریت پیدا می کند که در معیت رئیس جمهور وقت آمریکا "ژنرال آیزنهاور" ، با نماینده موجودات فضایی ملاقات کند.

این واقعه بر روی عرشه یک ناو هواپیما بر، در سال 1955 در حضور 500 نفر از دریانوردان و سیاسیون آمریکایی، نماینده پاپ و چند Alien انجام شده است، عکسها و فیلمی از این واقعه موجود می باشد که دقیقا نشان می دهد که در حضور افراد زمینی، سفینه دیسک شکلی که از کره "ونوس" به کره زمین اعزام شده بود، در بخش انتهای ناو به زمین می نشیند و نمایندگان "Alien" با آیزنهاور و کاردینال واتیکان ملاقات کرده و پیرامون مسائل اتمی که در آن زمان مطرح بود،مذاکره می کنند.

البته اولین ملاقات آیزنهاور با "Alien" در فوریه 20 ، 1954 ، درست 9 روز قبل از انفجار اولین و پر قدرتمندترین بمب هیدروژنی آمریکا اتفاق می افتد و دلیل آن هم این بود که موجودات فضائی می خواستند نگرانی جدی خود را مبنی بر انفجارات هسته ای اعلام کنند، در همین رابطه در موارد مختلف موجودات بیگانه مانع از انجام تست های اتمی شده بودند و طرح ملاقاتهای بیشتر به همین دلیل انجام می گرفت.

M. Salla در انتها می گوید؛ مدارک و شواهد بی شماری وجود دارد که بشر همواره با موجودات بیگانه در ارتباط بوده است و تفاوت ماجرا در گذشته و حال این است که آنان "Aliens" در گذشته های دور بطور علنی فرمانروایان مطلق زمین بودند ولی در حال حاضر و یا حداقل در یکی دو قرن اخیر تصمیم گرفته اند به شکل پنهانی رهبری را بر عهده داشته باشند، دلایل بی شمار و منطقی وجود دارد که چرا چنین تصمیمی را گرفته اند که مهمترین آنها این است که بشر یا حداقل انسانهای معمولی تصور کنند که استقلال فکری و عملی در تصمیمات خود دارند.

11. این کاربر از bahareh_bus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

نکته جالب توجه دیگر راجع به تمدن سومریان وخدایان سومری به نام "Anunnaki" ،این است که آنها راجع به انسانهای غول پیکری که در مواقعی قد آنها به 7 تا 12 متر میرسیده است صحبت می کنند و ظاهرا اسکلت های آنان در اقصی نقاط جهان خصوصاً در عربستان سعودی و سوریه نیز پیدا شده است
    باز هم.
    ظاهرا اشاره به عکس هایی که گفته شده بود اسکلت انسان های غول پیکر در عربستانه. مردی در حال حفاری در کنار یک اسکلت بزرگ. که مشخص شد عکس واقعی نیست.

13. 2 کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    nicico

پيش فرض

لطفا رو هوا حرف نزنيد
    در مورد اينكه عكس واقعي نيست مدركي هم داريد ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ولی این نوشته همه چیز رو داره بهم دیگه میبافه
    اگر متن رو با دقت بخونید متوجه میشید که خود نویسنده هم اشاره کرده که اینها فرضیه است !

به عبارتی بهتره اینطور بگم :

ممکنه حقایق اینچنینی وجود داشته (حکمرانی موجودات فضایی و ... ) ولی نه با این شکل و توصیفاتی که برخی از نظریه پردازان می کنند ! احتمالآ این اقایون نظریه پرداز در تحقیقاتشون به یک سری مسائل عجیب و نامفهوم رسیدند ولی برای زیاد کردن پیاز داغش یکسری از تخیلاتشون رو هم با دیده ها و شنیده ها مخلوط کرده و حاصل رو به عنوان ماحصل تحقیقات منتشر کردند.

به همین دلیله که این گونه اخبار رو نه باید کاملآ باور کرد و نه اینکه کاملآ رد کرد !

به نظر شما در بین هزاران دانشمند و محققی که در این زمینه تحقیق می کنند حتی یک نفر هم راست نگفته و همش تخیلات و چرندیات است !

باز هم.
    ظاهرا اشاره به عکس هایی که گفته شده بود اسکلت انسان های غول پیکر در عربستانه. مردی در حال حفاری در کنار یک اسکلت بزرگ. که مشخص شد عکس واقعی نیست.
    بله ، به نظر میرسه که عکس ویرایش شده باشه !

اما شما فکر می کنید که ادمک بیلچه به دست بعدآ به صورت ناقص اضافه شده ؟ یا اینکه نه عکس واقعی بوده ولی عمدآ سر بیلچه رو خیلی ماهرانه حذف کردند و بعد عکس رو منتشر کردند ؟! (به نظرم این عکس در دسته سوم اسناد مشاهدات بیگانه ها که در پست قبلی اشاره کردم جای می گیره )

نکته :

در نگاه اول به این عکس اکثر افراد متوجه بیلچه ناقص و همچنین فرد بیلچه به دست می شوند و با توجه برخی نواقص خیلی سریع عکس رو جعلی و ساختگی می دونند !(البته جعلی بودن عکس توضیح داره ولی نه اون معنایی که در نگاه اول دیده میشه !)

من فکر می کنم جزئیات بسیار دقیق استخوان و کلآ تصویر مربوطه کمترین جای ابهامی رو باقی نمی زاره که یک اسکلت واقعی است ، تردید تنها بر سر اندازه این اسکلت است !

من به شما توصیه می کنم نگاهی دوباره به جمجمه این اسکلت بندازید !!

پیشانی بسیار بلند و کاسه سر بزرگ (قلمبه!) این اسکلت کمترین شباهتی به جمجمه انسان نداره ، حتی استخوان موجود بر روی بینی که در جمجمه انسان به صورت یک حفره بزرگ دیده میشه و همچنین استخوانی که حفره چشم ها رو نشون میده هیچکدام مشابه جمجمه انسان نیستند !

عکسی از جمجمه انسان :(ظاهرآ روی جمجمه مونجوق بافی شده ! )

نتیجه : چه دلیلی وجود داره که فرد یا افرادی بخوان با صرف کلی وقت چنین مقبره مصنوعی با جزئیات دقیق ایجاد کنند و در نهایت اون رو به شکل اسکلت یک غول به نمایش بکشن؟!

من احتمال زیادی میدم که این عکس واقعی بوده ولی افرادی با دستکاری این اون قصد انکارش رو دارند !
    Last edited by bahareh_bus; 08-07-2009 at 18:14. دليل: اضافه کردن مطلب جدید

16. این کاربر از bahareh_bus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Avalon1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

نمونه هایی از اسکلت های بزرگ جثه مکشوفه در عمان , ترکیه و هند که پس از کشف بلا فاصله سر و صدای آنها خوابانده شده یا مطابق گفته دوستمون bahareh_bus دست هایی در صدد باصطلاح " پرونده سازی فتوشاپی(!) " بر آمدند:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •