تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 51 اولاول ... 414748495051
نمايش نتايج 501 به 503 از 503

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا-Need For Speed Rivals

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میشه بگید تو حالت تک بازیکنه چه جوری میشه وارد مسابقه time terialها شد؟ هر چی زیرش وامیستم و اینتر میزنم واردش نمیشه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سلام : برنامه Xpadder با بازی NFS Rivals همانگی ندارد . با توجه به اینکه در این بازی حرکت چپ دکمه سی و حرکت راست دکمه دی هست وقتی دکمه ها رو با برنامه قوق روی دسته تنظیم میکنیم متاسفانه هنگام زدن این دو دکمه دوربین هم به راست یا چپ حرکت میکند و به این ترتبیب امکان دید جلو از بین میرود . در یک سایتی یک دوستی نوشته بود که با استیک های گردشی پایین گیم پد کار کنید و من این کار رو هم کردم البته باز هم رو برنامه ایکس پادر . ولی همچنان مشکل حرکت دروبین به قوت باقیست . حال اگر کسی راه حلی بلده که تست کرده و جواب گرفته , لطفاً راهنمایی فرمایید . با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه Хоссейн's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Иран

پيش فرض

با سلام : برنامه Xpadder با بازی NFS Rivals همانگی ندارد . با توجه به اینکه در این بازی حرکت چپ دکمه سی و حرکت راست دکمه دی هست وقتی دکمه ها رو با برنامه قوق روی دسته تنظیم میکنیم متاسفانه هنگام زدن این دو دکمه دوربین هم به راست یا چپ حرکت میکند و به این ترتبیب امکان دید جلو از بین میرود . در یک سایتی یک دوستی نوشته بود که با استیک های گردشی پایین گیم پد کار کنید و من این کار رو هم کردم البته باز هم رو برنامه ایکس پادر . ولی همچنان مشکل حرکت دروبین به قوت باقیست . حال اگر کسی راه حلی بلده که تست کرده و جواب گرفته , لطفاً راهنمایی فرمایید . با تشکر
    از برنامه x360ce استفاده کنید آموزشش تو اینترنت ریخته. این برنامه یه فایل میسازه به اسم Xinput1_3.dll این رو تغییر نام بدید به xinput9_1_0.dll در غیر این صورت این برنامه هم کار نخواهد کرد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •