تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 311 اولاول ... 24248495051525354555662102152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 3104

نام تاپيک: اینترنت استان همدان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

حدود يک قطع ميشه يک و نيم وصل ميشه که واقعاً ديگه نوبرش هست

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

حدود يک قطع ميشه يک و نيم وصل ميشه که واقعاً ديگه نوبرش هست

با سلام
    قبل از هر چیز سال نو مبارک
    آقا این کارو بکن تا حدودی مشکل رو حل میکنه.قبل از ساعت یک اصلا اقدام به دانلود نکن و هر چی کار داری تا قبل از ساعت24که تاریخ سیستم به روز میشه رو تمام کن قبل از ساعت 24 مودم رو خاموش کن و ساعت 1.10 یا 1.15 دقیقه روشن کن من با این کار تا حدودی از پس این مشکل بر اومدم .
    امیدوارم برای شما هم کاربرد داشته باشد.
    نتیجه رو حتما اعلام کنید.

با سپاس.حامد

3. این کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

با سلام
    قبل از هر چیز سال نو مبارک
    آقا این کارو بکن تا حدودی مشکل رو حل میکنه.قبل از ساعت یک اصلا اقدام به دانلود نکن و هر چی کار داری تا قبل از ساعت24که تاریخ سیستم به روز میشه رو تمام کن قبل از ساعت 24 مودم رو خاموش کن و ساعت 1.10 یا 1.15 دقیقه روشن کن من با این کار تا حدودی از پس این مشکل بر اومدم .
    امیدوارم برای شما هم کاربرد داشته باشد.
    نتیجه رو حتما اعلام کنید.

با سپاس.حامد
    ممنون از راهنماييتون
    ولی مثل اينکه درستش کردن که مثل بچه آدم کار کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

همه چي گرونه

داره خودمونی میشه mahdi-mb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

ترافیک تو مدت تعطیلات مجانی شده یا اشکال از پنل هست که همه ی ترافیک میره تو شبانه؟

تست سرعت 256 مخابرات با v....p....n

Last edited by mahdi-mb; 26-03-2011 at 15:09.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

ترافیک تو مدت تعطیلات مجانی شده یا اشکال از پنل هست که همه ی ترافیک میره تو شبانه؟

اشکال از پنل هست از تو قسمت ترافيک ماهانه چک کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خبر بد در آغاز سال جديد درباره اینترنت ایران

همشهري نوشت:

در روزهای پایانی سال ۸۹، خبری روی خروجی خبرگزاری‌های کشور قرار گرفت که کمتر به آن توجه شد.

براساس این خبر، شرکت‌های مخابرات استانی هزینه سرویس‌دهی به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت موسوم به ‌ای‌دی‌اس‌ال را بین ۳ تا ۱۴ برابر افزایش داده و خطوط آن دسته از شرکت‌هایی را که قادر به پرداخت هزینه‌های جدید نشده‌اند، قطع کرده‌اند!

بدین ترتیب برای این شرکت‌ها که مستقیما با مشتریان در ارتباط هستند، در سال جدید هیچ راهی جز افزایش بهای سرویس اینترنت پر سرعت باقی نمی‌ماند.

این در حالی است که برخی از کارشناسان اعتقاد دارند این افزایش ناگهانی قیمت سرویس‌ها از سوی شرکت‌های مخابرات استانی با این انگیزه و هدف صورت گرفته که شرکت‌های بخش خصوصی از دایره ارائه خدمات اینترنت حذف شده و خدمات اینترنت پرسرعت در انحصار شرکت‌های مخابرات قرار گیرد.

هیچ کس انتظار ندارد که قیمت اینترنت در ایران ارزان شود اما افزایش ۱۴ برابری قیمت آن نیز برای مشترکان این سرویس غیرقابل‌قبول است.

این افزایش هزینه البته در حال حاضر به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت تحمیل شده و آنها مجبورند به تعهدات قبلی در قبال مشترکان خود عمل کنند اما به‌نظر می‌رسد با توجه به این افزایش غیرمترقبه هزینه‌ها از سوی مخابرات، به‌زودی شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت در بخش خصوصی ناچار به اعمال تعرفه‌های جدیدی براساس هزینه تمام شده خود شوند؛ افزایش هزینه‌ای که در نهایت به حلقه آخر این زنجیر یعنی مشترکان عزیز! منتقل خواهد شد.

در همین راستا، محمدحسن شانه‌ساز‌زاده، مدیر یکی از شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت از افزایش غیرمنطقی قیمت سرویس‌هایی که از سوی مخابرات به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت داده می‌شود، خبر داده و گفته: با خصوصی‌شدن مخابرات و واردشدن آن به حوزه اینترنت، این شرکت به‌صورت غیرقانونی قیمت تمام‌شده سرویس‌ها را برای رقبا افزایش می‌دهد تا خود به توسعه این سرویس و جذب مشتری بپردازد.

وی با بیان اینکه درصورت‌حساب‌های شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت هر بار با افزایش هزینه در طراحی تجهیزات پسیو، پاور و فضا روبه‌رو هستیم، گفت: این افزایش چند برابری قیمت تمام‌شده صورت‌حساب‌های ارائه شده از سوی مخابرات به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت، غیرقانونی است؛ چرا که باید تمامی تعرفه‌ها از سوی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تصویب و ابلاغ شود.

وی با تأکید بر توقف سرویس‌دهی به برخی از شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت به‌دلیل عدم‌پرداخت این صورت‌حساب‌ها اضافه کرد: در این رابطه با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مکاتبه کرده‌ایم و این سازمان نیز به‌عنوان نهاد تنظیم مقررات در این بخش معتقد است که شرکت‌های مخابرات استانی حق افزایش قیمت تمام‌شده این سرویس را ندارند. اما این شرکت‌ها با بی‌توجهی به دستورات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ما را مجبور می‌کنند که صورت‌حساب‌های جدید را پرداخت کنیم.

شانه‌ساز‌زاده با اشاره به افزایش ۳ تا ۱۴ برابری بهای فضا، پاور و هزینه طراحی تجهیزات پسیو از سوی شرکت‌های مخابرات استانی به مهر گفت: این شرکت‌ها حتی اعلام نمی‌کنند که این افزایش قیمت بر چه اساسی است و تنها فاکتور کلی صادر می‌کنند که شامل هزینه‌های چند برابری است.

وی با تأکید بر اینکه این مشکل برای تمامی شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت از طرف همه شرکت‌های مخابراتی وجود دارد، خاطرنشان کرد: تنها برخی استان‌ها برای پرداخت با ما تعامل دارند و سرویس‌های ما را متوقف نمی‌کنند اما برخی استان‌ها مانند تهران، قم و فارس بدون توجه به حقوق کاربران شبکه درصورت عدم‌پرداخت این مبالغ، سرویس‌دهی را قطع می‌کنند.

مدیرعامل شاتل تصریح کرد که مخابرات ایران باید با دریافت مجوز از رگولاتوری، تعرفه‌ها را تغییر دهد اما از آنجایی که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اقدامی قاطع در این مورد انجام نمی‌دهد، هر یک از شرکت‌های مخابراتی نسبت به تغییر بهای تمام‌شده و افزایش آن اقدام کرده و بخش خصوصی را دچار ضرر و زیان می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس به مشکلاتی همچون عدم‌تأمین پهنای باند برای توسعه خطوط و زیان‌های ناشی از افزایش تعرفه خطوط 1 E، افزایش چند برابری هزینه تمام‌شده سرویس‌ها نیز اضافه شده است.

منبع

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. این کاربر از deadman3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

بله باید اعتراف کرد که کشور ما ایران! با کلمه مقدس اسلام و اسلامیت آنچنان بر عرصه پوچی در ادعا تاخته است که وفق گرد و غبارش چشم مردم شریف و زودباور ایران را کور کرده است و در پناه آقا امام زمان چشم بر واقعیتهای محض بسته اند!!!!
    در مورد این مسئله هم هیچ چای تعجبی نیست. شرکتهای جهان غربی که برای کشور ما با سردمداران غاز جرانش!!! حکم کافران دین خدا را دارند در عرصه رقابت کیفیت را بالا و قیمت را تا جایی که امکان دارد کاهش می دهند، هیچ دینی هم بالای سرشان نیست و ملا مکتبی های صدتا یک غاز هم ندارند که بگویند چنین و چنان.....
    فقط وجدان دارند و بس.
    از خبر شما هم ممنون دوست عزیز، ولی من بعد از بیست و چند سال زندگی در ایران به این نتیجه ریده ام که در سرزمین امام زمانی هیچ امری غیر ممکن نیست!!!اللخصوص اگر سود کلانی را به جیب افرادی واگذار کند

حامد

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:46 PM ----------

بعد از اون قطعی چند روزه پنل کاربری، کلا همه چیز ریخته به هم.شما خودت دانلوداتو با نرم افزار مونیتورینگ کن و آمار لحظه ای شونو بگر تا هزینه اضافی از طرف این شرکت به شما تحمیل نشود.

حامد

11. این کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

باز هم روز از نو روزی از نو.....
    مخابرات دیگه داره شورشو در میاره اساسی. از دیشب 7/1/1390 نه نها پنل کاربری باز نمیشه بلکه سرعت هم به طرز قابل توجهی افت پیدا کرده
    دیگه داره با این کاراش حالمو به هم می زنه
    پشتیبانی مسخرشونم که توسط خودشون جوری تنظیم شده که بوق اشغال بزنه.

حامد

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    پایتخت تاریخ و تمدن

پيش فرض

یه درخواست از بروبچی که از مخابرات سرویس ADSL میگیرن:
    داخل سایت مخابرات یه بخشی هست بعنوان شکایت، همگیتون یکی یه دونه از فرم شکایت نامه رو پر کنید شاید وضیعیت این نوسان سرعت و پنل کاربری درست بشه.
    واقعاً دیگه گندشو در آوردند.
    باور کنید شتر اطلاعاتش از این اوپراتورایی که میزارند واسه پشتیبانی، اطلاعاتش بیشتره.
    امروز زنگ زدم به پشتیبانی(البته از ساعت10 صبح تا حدود 12.30در حال تلاش بودم) و گفتم آقا این پنل کاربری من بالا نمیاد قضیه از چه قراره؟؟؟ گفت باید ویندوز سیستمتو عوض کنی!!!گفتم چه ربطی به هم دارن!!!پنل کاربری من بالا نمی یاد ویندوزو عوض کنم!!!ایشون با مغز کله مورچه ای شون فکر میکردند منظور من از پنل کاربری همون کنترل پنل کامپیوتره
    حالا ببینید ما کجای کاریم
    این اوپراتوریه که باید مارو در مواقع مشکلات راهنمایی کنه!!!؟؟؟
    بالاخره بعد از اینکه دوزاری این اوپراتور نابغه با مدرک IT از بهترین دانشگاه ICTافتاد، گفت مگع مشکلی داره، منم با آرامش تملم گفتم آره مشکل داره.
    بعد از اینکه کلی به مغزش!!!فشار آورد گفت، آره یه چند روزیه که مشکل داره!!!
    دارم با خودم فکر میکنم این آدما رو از کجای کره زمین پیدا میکنند که ایران با جهشی زایدالوصف در حال پیشرفته. البته پیشرفتی که فقط آقامون با آدمای دور ورش میبینند.
    ای داد بیداد

حامد

14. این کاربر از NirvanaH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •