تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 468 اولاول ... 24248495051525354555662102152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 4675

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

سلام...یه سوال داشتم...میگم همه نرم افزارهای آنتی ویروس اینطورین؟
    من با کسپر فول آپدیت درایو c رو چک دادم هیچی نیافت بعد با نرم افزار spyware چک کردم 320 تا پیدا کرد...عجیب نیست؟

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

من با کسپر فول آپدیت درایو c رو چک دادم هیچی نیافت بعد با نرم افزار spyware چک کردم 320 تا پیدا کرد...عجیب نیست؟
    چرا خیلی هم عجیب است
    با کدام نرم افزار anti spyware اسکن کردین ؟ نام ویروس ها چیست ؟
    Last edited by jolan57; 14-08-2012 at 23:26.

3. 2 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با سلام
    دوستان من روی دو تا سیستم کسپر دارم کلیدی که روی یکی از سیستمها به انتی ویوروس دادم حدود 200 روز دیگه زمان داره . و سیستم دیگه چند روز بیشتر وقت نداره حالا نمی تونم از کلید اون سیستم روی سیستم دیگه استفاده کنم؟ (البته دیگه سیستم اول رو ابدیت نکنم و به اینترنت وصل نباشم تا کلید روی دو تا سیستم شناسایی نشه) البته خود کلید رو هم ندارم آیا میشه کلید رو از داخل خود انتی ویروس پیدا کرد ؟
    راستی کلیدها نسخه 2012 روی نسخه 2013 که جدید ریلیز شده کار میده ؟
    با تشکر

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شاید فایل ها پیدا شده کوکی ها و ترک ها بودند.

6. 3 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تـــبـــر یــــز

11

سلام. احتمالا به خاطر فالس آلارم اين نرم افزار Spyware بوده. چون کسپرسکي فالس آلارمش خيلي کمه ولي اون ديگري ها زياده.
    البته اين 320 تا هم ديگه بيش از حد زياده!

با سلام
    دوستان من روی دو تا سیستم کسپر دارم کلیدی که روی یکی از سیستمها به انتی ویوروس دادم حدود 200 روز دیگه زمان داره . و سیستم دیگه چند روز بیشتر وقت نداره حالا نمی تونم از کلید اون سیستم روی سیستم دیگه استفاده کنم؟ (البته دیگه سیستم اول رو ابدیت نکنم و به اینترنت وصل نباشم تا کلید روی دو تا سیستم شناسایی نشه) البته خود کلید رو هم ندارم آیا میشه کلید رو از داخل خود انتی ویروس پیدا کرد ؟
    راستی کلیدها نسخه 2012 روی نسخه 2013 که جدید ریلیز شده کار میده ؟
    با تشکر
    سلام. دو تا کليد فکر کنم با هم کار بکنند و اشکالي نداشته باشه.
    کليد نسخه 2012 هم فکر نکنم روي 2013 کار کنه. معمولا کار نميکنه.

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اولا اینکه کاسپر چیزی پیدا نکرده به هزار تا دلیله!
    مثلا شما طوری تنظیم کردید که خیلی سخت نگیره! یا حتی شاید اکسکلود کرده باشید! شاید فقط بخش سیستمی و حساس رو اسکن کرده.
    همین طور شاید به اون برنامه گفتید پیاز داغش رو زیاد کنه!
    این که برنامه ای به چیزی گیر میده یا نمی ده ملاک نیست. مهم اینه که درست گیر بده.
    و مهمترین مزیت کاسپر این هست که بدون توجه به آپدیتهای خیلی حجیمش، دارای بالاترین هوش سیستمی در تشخیص ویروسه. یعنی اگر همه آنتی ویروسها بدون آپدیت شدن کار بکنند، دقت کاسپر از همه اونها زیاد تره. این اون چیزیه که کاسپر رو یک سر و گردن بالای بقیه قرار میده و به شما اطمینان میده که اگر ویروسی حتی تشخیص داده نشده باشه، ولی کاسپر با احتمال بیشتر از بقیه به اون گیر میده و خطرناک محسوب می کنه. حتما شنیدید که فایلی در همه سیستم ها بود که کاسپر به طور اتفاقی فهمید ویروسه و سالها بدون دردسر کارش رو میکرده و معلوم شد کار دولت آمریکا با همکاری بخشی از مایکروسافت بوده که کاسپر گند زده به این پروژه. فکر کنم استاکس نت و غیره رو هم کاسپر مطرح کرده. این که در دنیا، کاسپر رو در برابر ترند میکروسیستمز، جوجه هم به حساب نمیارن و اون رو تاپ امنیت به حساب میارن، دلیل بی اعتباری کاسپر نیست و امیدوارم کسی با خوندن این متن من، فکر نکنه کاسپر یعنی همه چی! چرا که خود این شرکت ها برای رقابت و ضایع کردن همدیگر، خودشون ویروس می نویسن و در دنیا پخش می کنند که دیگر آنتی ویروس ها و سکیوریتی سوئیت ها نتونند تشخیص بدن و خودشون روب الا بکشند!
    به این میگن استراتژی و سیاست!
    ای تو روح هر چی سیاست و سیاستمداره!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

[QUOTE=kases;7158681]میتونید برنامه malwarebytes نصب کنید.[/QUOTE

این برنامه را از سایت دانلود و نصب کردم و لی دکمه check for update فعال نیست ، از کیجن برای اکتیو کردن برنامه استفاده کردم اما بالای پنجره trial نوشته شده .

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

[QUOTE=abbas-t;7160441]
    میتونید برنامه malwarebytes نصب کنید.[/QUOTE

این برنامه را از سایت دانلود و نصب کردم و لی دکمه check for update فعال نیست ، از کیجن برای اکتیو کردن برنامه استفاده کردم اما بالای پنجره trial نوشته شده .
    سلام

شما این برنامه رو با گارد غیر فعال رو سیستم نصب کنید و به صورت free ازش استفاده کنید و احتیاجی به کرک و کیجن نداره اگه گاردش فعال کنید ممکنه با کسپر تداخل ایجاد کنه

اون برنامه ای که نصب کردی پاکش کن و ازاین لینک دانلود کنید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by kases; 15-08-2012 at 20:11.

11. 2 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یک سوال از دوستان دارم
    من در بخش identity protection یک شاخه درست کردم و در بخش applications واسه قسمت trust تعریف کردم که واسه هر کاری رو این فولدر سوال کنه برنامه
    وقتی خواستم فولدر رو باز کنم کاسپر سوال کرد و من گزینه بلاک رو زدم الان که میخوام باز کنم دیگه سوالی پرسیده نمیشه ولی اجازه باز کردن اون فولدر رو هم نیمده میخوام بدون گزینه بلاک که من انتخاب کردن در قالب یک رولز تعریف شده از کجا میشه پاک کرد

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

از super anti spywre استفاده کردم..یه سری کوکی بود ولی چیز خطرناک هم کم نبود..
    کلا کسپر خیلی رو سرعت تاثیر میذاره و اکثر ویروس های خطرناکی که میشناسه بعدش باید سیستم رو ریست کنه و قیمت بالایی هم کلا داره زیاد خوب نیستش..
    Last edited by milad_takjoo; 16-08-2012 at 00:53.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •