تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدامیک از دلایل زیر را عامل اصلی کاهش ازدواج میدانید ؟

راي دهنده
725. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مسائل مالی و آینده ی مبهم

578 79.72%
  • مهریه

112 15.45%
  • عدم اعتماد به جنس مخالف

195 26.90%
  • از بین رفتن اعتقادات

86 11.86%
  • سایر دلایل

151 20.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 54 از 328 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 3272

نام تاپيک: چرا ازدواج میکنم / نمیکنم ؟

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

[/B]

میگن عشق مث نواختن پیانو اول باید قاعدش و یاد بگیری بعد با تمام قلبت بنوازی و شما مث اینکه فقط قاعدش و یاد گرفتی
    ولی اگه دختره خوب بوده و دوستون داشته مطمینا شما باختی چون این روزا کسی بی درخواست واسه کسی مایه نمیزاره کلا شما باختی چون هیچ وقت کسی و با تمام وجود دوس نداشتی کلا همه چی و به بازی گرفتی ادم یا با کسی دوسته نمیکنه یا اگه دوستی کرد جوری دوستی نمیکنه که اون ادم بعدش لطمه بخوره نظرش راجع به ادما عوض بشه ادم باید وجدان داشته باشه معرفت داشته باشه چه پسر چه دختر
    جنگ اول به از صلح آخر
    اگه الان لطمه بخوره بهتر از اینه که پس فردا مهریه رو بذاره اجرا و شوهر بدبخت هم کل زندگیش رو بذاره رو هم که بشه یه ربع سکه.بعد بگه بفرما این تمام زندگیمه. تو که از اول میدونستی

2. این کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

هم به اونی که میگه سفته باید بدی حق میدم ! هم به اونی که میگه نمیدم ! چرا ؟؟؟!
    برای این که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طلاق الان توی ایران در حال رشده پس میشه گفت ازدواج های کنونی پیوندشون خیلی سسته و هر لحظه ممکنه بای بای بشن ، پس هم پسره آینده میخواد هم دختره ! فرهنگ جامعه ی ما میگه پسر طلاق گرفته مشکل خاصی برای ازدواج دوباره نداره ولی زن طلاق گرفته ، ازدواج دوباره براش مشکله ، پس این وسط این دختری که آواره مونده باید هزینه ی زندگیش تا آخر عمرش تامین باشه ، اینجاست که میگن وخداوند مهریه رو آفرید و هزینه ی فرهنگ اشتباه رو باید مردان بپردازند !
    که میگن وخداوند مهریه رو آفرید

نظرت در مورد خانوم هایی که امروز از این راه تجارت میلیونی میکنند و شده بهترین منبع درآمد برای عده ای از خانوم های محترم چیه ؟
    و نظرت در مورد آقایونی که سالیان زیاد پشت میله های زندان هستند و یا در بهترین حالت سهمشون از زندگی بر باد رفتشون پرداخت حداقل ماهی یک سکه به مدت نامعلوم هستش چیه ؟
    و به نظرت همچین فردی امیدی برای شروع مجدد زندگی داره ؟ (سنت ها به جای خود محترم اما یک کم واقعه بین بودن بد نیستا )

خداوند در این باره احیانا حکمی نفرمودند ؟

با تشکر از شما

4. این کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

فکرکنم درست متوجه منظورم نشده باشید ببینید من حرفم چیزه دیگه ای هستش وقتی دختری میگه من مهر میخوام حالا فرق نداره چقدر (حتی یک سکه) بحثش جداست و از اولش معلومه با کی طرفیم اما وقتی خانوم میگه من که حرفی ندارم و من دوستت دارم و اصلا مهر نکردن برام مسئله ای نیست و ... اما خانوادم قبول نمیکنند و به قولی میندازه گردن اونا (که حرف اکثر خانوم های امروز جامعه اینه) منم میگم باشه حرفی نیست ازدواج و زیر یک سقف بودن یه طرف و معامله کردن(مهر قرار دادن) یه طرف دیگه حالا اگر خانوم واقعا دنبال مهر باشه و الکی بندازه گردن خانوادش مثل جریان همین دوستم وقتی بهش بگی سفته بده پا پس میکشه و معلوم میشه خودت رو واقعا نمیخواد و دنبال معامله هست (پس در اینجا دختر و خانوادش به دید معامله نگاه میکنند) و وقتی خانوم میگه من خودم سر مهر حرفی ندارم پس پسر از خود دختر مطمئن میشه اما از خانوادش نه برای همین وقتی سفته بگیری از دختر بدون اینکه خانوادش بفهمن و در آینده مشکلی پیش اومد و خانوم خواست به خوبی و خوشی طلاق بگیره و بره که هیچ اما اگر خانوادش گفتند باید مهرت رو اجرا بزاری (همون معامله که از اول تو فکرشون بود) یه پسرم سفته ها رو اجرا میزاره (هر چی باشه دوست ندارند که دخترشون بیفته زندان ) برای من فرقی نداره درمورد این حرفم چه فکری بشه و یا بگن این مسخره بازی ها چیه از نظرمن اینا آینده نگری و تضمینی هست برای مرد در آینده مثل همون مهر که تضمین یه خانوم هستش

و ناراحت کننده تر از این طرز برخورد از طرف یک مرد با یک زن
    اینکه یه مرد باید صبح تا شب جون بکنه تا 10 سال ماهی یه سکه (مفت ) بده زنش نوش جان کنه کدومش ناراحت کننده تره ؟
    دیگه حق انتخاب با خود آقایون (هر کی مسئول کار خودشه)

آره این حرف شما رو از خیلی های دیگم شنیدم زرنگ فرض کردن با تجربه کردن (نه دیدن و شنیدن تجربیات دیگران) خیلی فرق داره منم خودم رو زرنگ فرض نکردم اگر امروز به اینجا رسیدم که این حرف رو میزنم دیروز تجربیات زیادی داشتم که شما ازش بی خبری پس خوشبختانه تا الان در معرض خطری نبودم از الان به بعد رو هم سعی میکنم با تجربم برم جلو تا ضرری نکنم

دقیقا تایید میشه اصلا دلیل وجود نداره بخوایم از رابطه ای گذشتمون به همسر آینده بگیم تا اون رو (حتی اگر شکاک هم نباشه) نسبت به خودمون بدبین کنیم و برای خودمون درد سر درست کنیم
    ولی آقایون توجه کنند تا میتونین به هر روشی (مثلا با هم باید صادق باشیم و ...) از رابطه های گذشته خانومتون سر در بیارین تا دید بهتری نسبت بهش پیدا کنید و در آینده با دید بهتری حواستون بهش باشه نکته مهم اینه که اگر کسی (خانومتون) گذشته بدی هم داشت دلیل بر این نمیشه که در آیندم همون کار ها رو کنه پس بد بین نشین اما حواستون جمع باشه
    نه دیگه آقا این که نمیشه! اگه گفتن حقایق گذشته بده باید برای زن و مرد واسه جفتشون بد باشه !
    چرا فرق قائل میشید؟اگه مرد میخواد دید بهتری پیدا کنه زن هم باید دید بهتری پیدا کنه و بدونه!
    من شخصا اعتقاد دارم باید روابط جدی گذشته طرفین بیان بشه(معمولی اگه بوده باشه لزومی نداره) ولی اگر قرار بر نگفتن باشه باید دوطرفه باشه!

بعد هم در رابطه با بند اول صحبتتون من حرف خاصی ندارم چون بنظرم یک نظر و دیدگاهی هست که مورد استقبال آقایون واقع میشه و تایید میشه برعکس خانوما هم اکثریت رد میکنن و ...جای بحثی نداره چون هرسمت قضیه خودشون رو محق میدونن.از طرفی حق باشماست این یک دیدگاه شخصی میتونه باشه

در مورد اون قضیه که با کسب تجربه میخواید در اینده اقدام کنید و از تجربیات استفاده،بسیار کار مناسبیه
    ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

نه دیگه آقا این که نمیشه! اگه گفتن حقایق گذشته بده باید برای زن و مرد واسه جفتشون بد باشه !
    چرا فرق قائل میشید؟اگه مرد میخواد دید بهتری پیدا کنه زن هم باید دید بهتری پیدا کنه و بدونه!
    من شخصا اعتقاد دارم باید روابط جدی گذشته طرفین بیان بشه(معمولی اگه بوده باشه لزومی نداره) ولی اگر قرار بر نگفتن باشه باید دوطرفه باشه!

بعد هم در رابطه با بند اول صحبتتون من حرف خاصی ندارم چون بنظرم یک نظر و دیدگاهی هست که مورد استقبال آقایون واقع میشه و تایید میشه برعکس خانوما هم اکثریت رد میکنن و ...جای بحثی نداره چون هرسمت قضیه خودشون رو محق میدونن.از طرفی حق باشماست این یک دیدگاه شخصی میتونه باشه

در مورد اون قضیه که با کسب تجربه میخواید در اینده اقدام کنید و از تجربیات استفاده،بسیار کار مناسبیه
    ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیز
    من 52 درصد مخالفم
    گیریم یه بدبختی بخواد زندگی جدیدی رو شروع کنه و دیگه دنبال ...کاریهای گذشته خودش نره. این وسط چه دلیلی داره بیاد گذشته رو مطرح کنه؟
    فکر میکنید زن و شوهری که زندگی رو شروع کردند درست هست که بیان در مورد گذشته خودشون (هرچقدر بد ) صحبت کنند؟
    مطرح کردن این مباحث در خوشبینانه ترین حالت قبل از ازدواج موضوعیت داره نه بعد از ازدواج

به نظر من ی دختر نباید وارد دوستی بشه دختر باید سنگین رنگین بمونه سر جاش تا پسر ازش رسما خواستگاری کنه.اگه پسری هم واقعا دختری رو بخواد ازش خواستگاری میکنه
    چه عجب یه نفر پیدا شد قبول کرد که خانوم ها آگاهانه وارد رابطه دوستی میشند. معمولا یه طوری حرف میزنن که 100 درصدشون از جانب آقایونی که به قصد ازدواج اونها رو فریب میدن فریب داده میشند(فعل رو داشتید)

7. این کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

من با نظر شما 51 درصد مخالفم
    در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تمام حرفم این بود که مردی که مهریه ی سنگین چند صد تایی رو قبول میکنه توان پرداخت اون رو نداره و خود خانوم ها هم این رو میدونن.
    تو این شرایط خیلی از مردها حتی توان پرداخت 1 سکه رو هم ندارند چه رسد به 1000 سکه.
    اگه یادتون باشه یه مدت یه بحثی مطرح شد با این مذمون که مردی که مهریه بالا داشته باشه و دادگاه تشخیص بده توان پرداخت رو نداره مجازات زندان رو براش در نظر نمیگیرند.
    شما میفرمایید که مهریه در واقع منبع تأمین هزینه های زندگی زن بعد از طلاق هست ولی این درآمد باید از کجا تامین بشه؟ از جیب های تار عنکبوت بسته ی یک جوان؟
    حرف من اینه که این مهریه ها واسه چشم و هم چشمی و این حرف هاست و هیچ ارزش دیگه ای نداره.
    بنظرم اگه اون دسته از خانومایی که به منظورهایی که بطور کلی میتونیم باج گیری اطلاق کنیم رو کنار بگذاریم(که کم هم نیستن البته!)
    در خیلی موارد هم خب زن حق داره مهریه داشته باشه و بگیره (شما فکر نکن قانونی که بیش از نصف قانونگزاراش اقایون بودن و در جامعه ای که همیشه حق و هوای مرد رو داشتن به همین راحتی ها در اثر جدایی و طلاق به زن مهریه میدن!من شخصا خیلی طلاق هایی رو دیدم که هیچ چیزی به زن تعلق نگرفته!!! شما متاسفانه فقط اون بخش خاص که زن مهریه اجرا میگذاره رو در بحث مهریه میبینید)
    حتی حتی چه بسا مردهایی که توانایی پرداخت رو دارن اما باز پرداخت نمیکنن! با حربه هایی که قانون هم خوب میدونه! میرن ملک و دارایی شون رو به اسم کسی دیگه میکنن تا دادگاه ازشون نگیره و...
    نمیدونم چرا شما همتون مطلق نگاه میکنید به قضایا
    چرا کسی این چیزای دیگه رو نمیبینه اخه؟!
    یعنی چی که یکدونه سکه هم توان پرداخت ندارن؟! خب خیلی عذرمیخوام روزی که تشریف میبرن خواستگاری مثل اون دوستمون که اسم کاربریشون یادم نیست اما اواتارش پرچم ایران بود و از شهر اردبیل و حرفش با سوت و کف مرتب اقایون تاپیک مواجه شد، درست!!! برخورد کنن و زیربار نرن! وقتی یک مرد! قبول میکنه و میپذیره پس باید هم فکر بقیه جاهاش رو بکنه(دیگه حالا میگن 1000زیاده 500زیاده شما من نمیدونم توقعتون دیگه چی چیه والا یکدونه هم نباشه یعنی؟؟؟!!! یک شاخه نبات کافیه یا اونم زیاده؟)

9. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه daren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    demonata

پيش فرض

به نظرم اینجا همه دارن همه چیو سخت می گیرن. واقعــــــــــــــــــــا ً سخت رفیق!!! نصف بیشترشم به خاطر عدم درک طرف مقابله. منظورم زن ومرد به لحاظ شخصیتی هست.
    حاضرم شرط ببندم بهترین شناخت از طرف جنس مخالف در بهترین شرایط به 10 درصد اونم در کل تاریخ می رسه!!! ما همدیگه روعمیقاً! سطحی می شناسیم.
    فکرم نکنم هیچ وقت درس شه مگر اینکه هر دو طرف سخت نگیرن!!!

11. این کاربر از daren بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

من 52 درصد مخالفم
    گیریم یه بدبختی بخواد زندگی جدیدی رو شروع کنه و دیگه دنبال ...کاریهای گذشته خودش نره. این وسط چه دلیلی داره بیاد گذشته رو مطرح کنه؟
    فکر میکنید زن و شوهری که زندگی رو شروع کردند درست هست که بیان در مورد گذشته خودشون (هرچقدر بد ) صحبت کنند؟
    مطرح کردن این مباحث در خوشبینانه ترین حالت قبل از ازدواج موضوعیت داره نه بعد از ازدواج

چه عجب یه نفر پیدا شد قبول کرد که خانوم ها آگاهانه وارد رابطه دوستی میشند. معمولا یه طوری حرف میزنن که 100 درصدشون از جانب آقایونی که به قصد ازدواج اونها رو فریب میدن فریب داده میشند(فعل رو داشتید)
    شما 52درصد مخالفتت رو داشته باش اشکالی نداره نظرتون هست دیگه بسیار هم محترم
    ولی من حرفم این بود یا نگن جفتشون یا بگن هردوشون! و من شخصا مورد دوم رو میپسندم
    چرا؟یه وقتایی موضوعاتی پیش میاد(فرض کنید مرد قبلا با دخترخالش فصد ازدواج و...)بعد اگر همسرش از قبل درجریان نباشه قضیه به صورت تحریف شده بعدها به گوشش برسه میدونید چه فاجعه ای میشه؟اگه مرد حقیقت رو هم بگه باز همسرش اعتماد نمیکنه و هزارمدل فکر و حالتهای بدتر رو متصور میشه (و مثالهای بلعکس رو هم مثلا در مورد خانوم لحاظ کنید)
    پس چه کاریه از همون اول همه چیز رو باشه که بعد شر نشه! من میگم این
    شما میگی غیراین
    مشکلی نیست ما موجودات مختاری هستیم
    الان نقل قولی که گرفتید چه ربطی داشت عزیز؟شازده خانوم فرمودن خواستگاری و این حرفا شما میگی دوستی اگاهانه؟؟؟؟!!!

13. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

[/B]

میگن عشق مث نواختن پیانو اول باید قاعدش و یاد بگیری بعد با تمام قلبت بنوازی و شما مث اینکه فقط قاعدش و یاد گرفتی
    ولی اگه دختره خوب بوده و دوستون داشته مطمینا شما باختی چون این روزا کسی بی درخواست واسه کسی مایه نمیزاره کلا شما باختی چون هیچ وقت کسی و با تمام وجود دوس نداشتی کلا همه چی و به بازی گرفتی ی دوسته نمیکنه یا اگه دوستی کرد جوری دوستی نمیکنه که اون ادم بعدش لطمه بخوره نظرش راجع به ادما عوض بشه ادم باید وجدان داشته باشه معرفت داشته باشه چه پسر چه دختر
    من نمیدونم کی گفته عشق مثل نواختن پیانو هستش هر چند فرقی هم نداره پیانو یا گیتار و .... البته این نظر محترم اما از نظر من عشق وجود نداره به غیر از 20 دقیقه آخر فیلم های هندی که معمولا هم سانسور میشه

احتمالا شما بهتر از من از گذشته خود من خبر دارید و اینکه کسی رو دوست داشتم یا نه و یا اینکه همه چیز رو به بازی گرفتم و ... در کل تو هر رابطه ای احتمال لطمه دیدن هستش چه دوستی چه ازدواج شما فقط دنبال تضمین تو یک رابطه هستین البته خوشبختانه من توی حرفای شما ندیدم که دنبال این تضمین از طریق مهر باشید

شما اگر خیلی احساسی برخورد کنی احتمال لطمه خوردنت زیاد میشه و در مورد لطمه خوردن (هم خانوم هم آقا) شما نگران نباشید همیشه که قرار نیست که همه تجربها خوب و شیرین باشند (که اگر این جوری بود الان نه تنها جامعه ما بلکه کل دنیا باید گل و بلبل میشد) و یا همه رابطه ها رابطه لیلی و مجنون باشه (که اینم فیلمه نه واقعیت) توی جامعه امروز ما در مورد رابطه خانوم و آقا انسان موفق کسی هستش که از شکست درس بگیره نه اینکه یک اشتباه رو دوبار تکرارا کنه و هر بار هم به خاطر تکرار اشتباه ماه ها از زندگی عادی ساقط بشه (که زیاد دیدم)
    خیلی ها میگن در مورد رابطه دختر و پسر لازم نیست خودمون هر چیزی رو تجربه کنیم (تجربیات تلخ) و از تجربیات دیگران استفاده میکنیم آره این خوبه اما نظر من اینه که تجربیات تلخ اما واقعی باعث میشه از اون رابطه شکست خورده درس بگیریم تا یک اشتباه رو دوبار تکرار نکنیم

در ضمن قبلا هم گفتم یکی از صفات خوب انسان ذهن فراموش کارش هست پس کسی هم که توی یک رابطه از طرف شما شکست خورده خیلی زودتر از اون که شما فکر کنی گذشته رو فراموش میکنه آقایون گول نخورند و الکی وجدان درد نگیرن قبلا هم میخواستم این رو بگم اما نگفتم اما (خانوم ها توی این ضمینه خوب بلدن اشک تمساح بریزن) بدی ما پسره ها اینه که فکر میکنیم خیلی زرنگیم و همیشه هم چوبش رو میخوریم و اون موقست که پشیمونی دیگه فایده ای نداره

درمورد وجدان هم من نمیگم آدم بی وجدان باشه اما خیلی راها وجود داره که اگرحتی تموم کردن رابطه از طرف (چه خانوم - چه آقا ) باشه میشه طوری عمل کرد که بعدا هم وجدان درد نگیرم و طرف هم زیاد آزرده خاطر نشده باشه

من اگر این حرفها رو میگم برای اینه که چشم آقایون به روی حقایق تلخ اجتماع باز شه

بهتره از رویا بیایم بیرون جامعه واقعی و آدمای واقعی خیلی فرق دارند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

بنظرم اگه اون دسته از خانومایی که به منظورهایی که بطور کلی میتونیم باج گیری اطلاق کنیم رو کنار بگذاریم(که کم هم نیستن البته!)
    در خیلی موارد هم خب زن حق داره مهریه داشته باشه و بگیره (شما فکر نکن قانونی که بیش از نصف قانونگزاراش اقایون بودن و در جامعه ای که همیشه حق و هوای مرد رو داشتن به همین راحتی ها در اثر جدایی و طلاق به زن مهریه میدن!من شخصا خیلی طلاق هایی رو دیدم که هیچ چیزی به زن تعلق نگرفته!!! شما متاسفانه فقط اون بخش خاص که زن مهریه اجرا میگذاره رو در بحث مهریه میبینید)
    حتی حتی چه بسا مردهایی که توانایی پرداخت رو دارن اما باز پرداخت نمیکنن! با حربه هایی که قانون هم خوب میدونه! میرن ملک و دارایی شون رو به اسم کسی دیگه میکنن تا دادگاه ازشون نگیره و...

نمیدونم چرا شما همتون مطلق نگاه میکنید به قضایا
    چرا کسی این چیزای دیگه رو نمیبینه اخه؟!
    یعنی چی که یکدونه سکه هم توان پرداخت ندارن؟! خب خیلی عذرمیخوام روزی که تشریف میبرن خواستگاری مثل اون دوستمون که اسم کاربریشون یادم نیست اما اواتارش پرچم ایران بود و از شهر اردبیل و حرفش با سوت و کف مرتب اقایون تاپیک مواجه شد، درست!!! برخورد کنن و زیربار نرن! وقتی یک مرد! قبول میکنه و میپذیره پس باید هم فکر بقیه جاهاش رو بکنه(دیگه حالا میگن 1000زیاده 500زیاده شما من نمیدونم توقعتون دیگه چی چیه والا یکدونه هم نباشه یعنی؟؟؟!!! یک شاخه نبات کافیه یا اونم زیاده؟)
    حق با شماست. ولی موضوع مهریه بحثی هست که باید ریشه ای حل بشه.
    ریشه ی این مشکل جای دیگریست؛ اینکه زوجین و خانواده ی اون ها در درجه ی اول هدف از ازدواج رو جلوگیری از ترشیدگی و همینطور عمل به آداب و رسوم و سنت و این حرف ها میدونن. یکی نیست بگه آخه این چیزی که داره تو جامعه اجرا میشه سنت نیست بلکه بدعت هست.
    مشکل اینه که ما در زندگی بیشتر از هوای نفسمون تبعیت میکنیم تا خدا
    وقتی زن و مرد از ازدواج هدفی غیر از اهداف والای الهی و فطری داشته باشند هزار و یه بلا سر هم میارند.
    حالا فکر میکنید فقط مهریه هست؟ نه ؛ هزار و یک داستان دیگه وجود داره که مهریه فقط یکی از اون هاست.
    متأسفانه ما هر روز بیشتر از آموزه های دین فاصله میگیریم و در عوض تمام مشکلات و گرفتاری های خودمون رو به گردن دین میندازیم.

ضمناً این که گفتم 1 سکه ،برای نشون دادن عمق فاجعه بود وگرنه منظورم چیز دیگه ای بود

16. 2 کاربر از hamed29 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

من نمیدونم کی گفته عشق مثل نواختن پیانو هستش هر چند فرقی هم نداره پیانو یا گیتار و .... البته این نظر محترم اما از نظر من عشق وجود نداره به غیر از 20 دقیقه آخر فیلم های هندی که معمولا هم سانسور میشه

احتمالا شما بهتر از من از گذشته خود من خبر دارید و اینکه کسی رو دوست داشتم یا نه و یا اینکه همه چیز رو به بازی گرفتم و ... در کل تو هر رابطه ای احتمال لطمه دیدن هستش چه دوستی چه ازدواج شما فقط دنبال تضمین تو یک رابطه هستین البته خوشبختانه من توی حرفای شما ندیدم که دنبال این تضمین از طریق مهر باشید

شما اگر خیلی احساسی برخورد کنی احتمال لطمه خوردنت زیاد میشه و در مورد لطمه خوردن (هم خانوم هم آقا) شما نگران نباشید همیشه که قرار نیست که همه تجربها خوب و شیرین باشند (که اگر این جوری بود الان نه تنها جامعه ما بلکه کل دنیا باید گل و بلبل میشد) و یا همه رابطه ها رابطه لیلی و مجنون باشه (که اینم فیلمه نه واقعیت) توی جامعه امروز ما در مورد رابطه خانوم و آقا انسان موفق کسی هستش که از شکست درس بگیره نه اینکه یک اشتباه رو دوبار تکرارا کنه و هر بار هم به خاطر تکرار اشتباه ماه ها از زندگی عادی ساقط بشه (که زیاد دیدم)
    خیلی ها میگن در مورد رابطه دختر و پسر لازم نیست خودمون هر چیزی رو تجربه کنیم (تجربیات تلخ) و از تجربیات دیگران استفاده میکنیم آره این خوبه اما نظر من اینه که تجربیات تلخ اما واقعی باعث میشه از اون رابطه شکست خورده درس بگیریم تا یک اشتباه رو دوبار تکرار نکنیم

در ضمن قبلا هم گفتم یکی از صفات خوب انسان ذهن فراموش کارش هست پس کسی هم که توی یک رابطه از طرف شما شکست خورده خیلی زودتر از اون که شما فکر کنی گذشته رو فراموش میکنه آقایون گول نخورند و الکی وجدان درد نگیرن قبلا هم میخواستم این رو بگم اما نگفتم اما (خانوم ها توی این ضمینه خوب بلدن اشک تمساح بریزن) بدی ما پسره ها اینه که فکر میکنیم خیلی زرنگیم و همیشه هم چوبش رو میخوریم و اون موقست که پشیمونی دیگه فایده ای نداره

درمورد وجدان هم من نمیگم آدم بی وجدان باشه اما خیلی راها وجود داره که اگرحتی تموم کردن رابطه از طرف (چه خانوم - چه آقا ) باشه میشه طوری عمل کرد که بعدا هم وجدان درد نگیرم و طرف هم زیاد آزرده خاطر نشده باشه

من اگر این حرفها رو میگم برای اینه که چشم آقایون به روی حقایق تلخ اجتماع باز شه

بهتره از رویا بیایم بیرون جامعه واقعی و آدمای واقعی خیلی فرق دارند
    بله باید واقع بین باشیم اما عشق وجود داره بنظرم و فقط به فیلم برنمیگرده چرا که فیلم ها را برمبنای واقعیات میسازن!
    همه ی فیلم ها که در ژانر تخیلی نیستن مثل بت من و آواتار و ...خیلی ها هم میشن رمئو و ژولیت و شکسپیر عاشق و ... ((مزاحی برای عوض شدن بحث بود اینارو خواهشا نقد نکنید))
    من اما با اون بخش از حرفتون مشکل دارم که میگید زود فراموش میکنن!!! دوست خوبم همه که مثل هم نیستند! هزار مدل روحیه وجود داره(اصطلاحی)
    شما نمیتونی فرضا چون بعضی ها خیلی راحت میتونن از روابطشون بگذرن به همه تعمیم بدید! بعضی ها حتی دراثر یک رابطه شکست خورده(چه زن چه مرد) سالهای سال روحا درگیرن! باور کنید !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •