تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 97 اولاول ... 54551525354555657585965 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 961

نام تاپيک: شرایط فروش و پیش فروش شرکت های خودروساز داخلی و خارجی

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من یه پرشیا ال ایکس ، آبان پارسال ثبت نام کردم و تحویل اردیبهشت هستش ، معمولا دیگه این روزا باید دعوتنامش بیاد ، که هنوز نیومده .

با توجه به اینکه یه فنگ جدید انداختن که تا آخر اردیبهشت میخان قیمتای جدید رو اعلام کنن. آیا به نظرتون علت عدم صدور دعوتنامه ها همین نمیتونه باشه .

آیا الان میشه پیگیری کرد که زودتر دعوتنامه رو صادر کنن ( مثلا زنگ بزنم 96440 یا به اداره فروش مراجعه کنم ) ؟ یا نه فایده ای نداره و باید صبر کنم ؟

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام
    من یه پرشیا ال ایکس ، آبان پارسال ثبت نام کردم و تحویل اردیبهشت هستش ، معمولا دیگه این روزا باید دعوتنامش بیاد ، که هنوز نیومده .

با توجه به اینکه یه فنگ جدید انداختن که تا آخر اردیبهشت میخان قیمتای جدید رو اعلام کنن. آیا به نظرتون علت عدم صدور دعوتنامه ها همین نمیتونه باشه .

آیا الان میشه پیگیری کرد که زودتر دعوتنامه رو صادر کنن ( مثلا زنگ بزنم 96440 یا به اداره فروش مراجعه کنم ) ؟ یا نه فایده ای نداره و باید صبر کنم ؟
    سلام پرشیای ما که تحویل فروردین بود 20 فروردین دعوتنامه اومد و بعد از تکمیل وجه تازه 2روز پیش فاکتور شده و انشاا... این هفته تخویل میدن.
    ماشین شمارا هم احتمالا 20 اردیبهشت دعوتنامه صادر بشه و تا اوایل خرداد تحویل میدن.
    انشاا... که افزایش قیمتی اگه باشه شامل ماشین شما نمیشه.

3. این کاربر از mohsenjxj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام پرشیای ما که تحویل فروردین بود 20 فروردین دعوتنامه اومد و بعد از تکمیل وجه تازه 2روز پیش فاکتور شده و انشاا... این هفته تخویل میدن.
    ماشین شمارا هم احتمالا 20 اردیبهشت دعوتنامه صادر بشه و تا اوایل خرداد تحویل میدن.
    انشاا... که افزایش قیمتی اگه باشه شامل ماشین شما نمیشه.
    برای شما هم ال ایکس بوده یا پارس سال ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

برای شما هم ال ایکس بوده یا پارس سال ؟
    ال ایکس هست.

6. این کاربر از mohsenjxj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سوال دیگه
    وقتیکه دعوتنامه میاد یه فرصت ده روزه میده تا مابالتفاوت رو بریزیم ، حالا هر چی زودتر بریزیم زودتر ماشینو تحویل میدن یا نه تمام اون دعوتنامه ها رو فارغ از زمان تکمیل وجه ، یکجا فاکتور میکنن ؟

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

یه سوال دیگه
    وقتیکه دعوتنامه میاد یه فرصت ده روزه میده تا مابالتفاوت رو بریزیم ، حالا هر چی زودتر بریزیم زودتر ماشینو تحویل میدن یا نه تمام اون دعوتنامه ها رو فارغ از زمان تکمیل وجه ، یکجا فاکتور میکنن ؟
    روال همین است که شما فرمودید و هر چه زودتر واریز داشته باشید زودتر فاکتور میشود ولی بعضی مواقع این رعایت نمیشود.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

یه سوال دیگه
    طبیعتا هرچی زودتر واریز کنید ماشینت تو اولویت برای فاکتور شدن قرار می گیره اینو خوده مسئول فروش نمایندگی می گفت.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک میلاد مولی الموحدین حضرت علی (ع) و روز پدر ، طرح فروش فوری اردیبهشت‌ماه ایرانخودرو بصورت فروش ویژه " تحویل از 7 تا 45 روزه " به شرح جدول پیوست از روز چهارشنبه مورخ 9 اردیبهشت‌ماه‌ تا زمان تكمیل ظرفیت ارائه مي گردد.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جهت اطلاع دوستان بگم

من دعوتنامه پارس ال ایکس رو رفتم گرفتم . تحویل اردیبهشته ، حساب کتاباش رو که نگاه کردم ، سود مشارکت رو تا 20 خرداد حساب کرده و نوشته خودرو حدود 45 روز پس از تکمیل وجه تحویل میشه !!! .

هر چند سودشو میدن ولی خیلی مسخرس . تازه این خوبشه . داستانای تحویل تندر و دنا خیلی جالب تره ... کلا خیلی افتضاحه وضعیت فروش ماشین صفر توی ایران ... من کی بود ؟ آبان 93 ثبت نام کردم . تازه از الان حداقلش 45 روز باید صبر کنم تا چی بشه ... خودم که فکر میکنم تیر تحویل بدن .... تاسف

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

آغاز فروش وانت جدید آریسان جدیدترین محصول ایران خودرو با موتور پایه گازسوز 1700 سی سی OHVG با استاندارد آلایندگی یورو4 در قیاس با خودروهای محدوده قیمتی مشابه توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

این خودرو از امکاناتی نظیر سیستم ترمز ABS، فرمان تلسکوپی، کمربند ایمنی پیش کشنده، سیستم خودکار قطع سوخت در هنگام تصادف، رینگ چرخ 15 اینچی با تایر رادیال بهره می برد.ایران خودرو به مناسبت فرا رسیدن عید مبعث این محصول را برای بار اول در بازار عرضه می کند.

13. 3 کاربر از mohsenjxj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •