تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 28 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 277

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - L.A. Noire

داره خودمونی میشه troy200489's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام من امروز بازی رو خریدم 4dvdبود نصب کردم تو همراه بازی یه پچ 65 مگابایتی هم بود همه کارها گفته شده رو انجام دادم بازی نصب شد*
    و بعد از کلیک روی ایکونه بازی بازی بالا اومد اما بعد از *ارم ر***تار که میره به قسمت های نوشته ها *که در سومین صفحه نوشته ها هنگ میکنه ارم ماوس میاد و هیچ کاری نمیشه کرد منم از بازی خارج میشم اصلان هیچ ارور یا چیز دیگه نمیده تو این جا یه دونه کرک 800کلوبایتی هم نصب کردم اما بازم چیزی نشد*
    میشه راهنمای کنید؟؟؟
    لطفان راهنمای کنید بچه ها منتظرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

لطفان راهنمای کنید بچه ها منتظرم
    سیستمت رو کامل بنویس !!!

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سیستمت رو کامل بنویس !!!
    xp service pak 3
    cpu:dual-core e5200 2.50ghz
    Ram:2gb
    vga:geforce 9400 1gb
    من با این سیستم call of MW3 رو بازی کردم و تموم کرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه amiredge's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

بازي هركاري ميكنم ارور ميده.اگه كرك اسكيدرو كه 285 مگابايته رو بريزم درست ميشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض مشکل بازی L.A.Noire

من بازی L.A.Noire رو نصب کردم و پچم هم اپدیت کردم اصلا هم چیزی که گفته بودین انجام دادم ولی وقتی میرم داخل بازی کمی از نوشته های بازی رد میشه بعد بعد میخاد که بیاد بازی گیر میکونه دیگه هیچ erro نمیده

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من بازی L.A.Noire رو نصب کردم و پچم هم اپدیت کردم اصلا هم چیزی که گفته بودین انجام دادم ولی وقتی میرم داخل بازی کمی از نوشته های بازی رد میشه بعد بعد میخاد که بیاد بازی گیر میکونه دیگه هیچ erro نمیده
    دوست عزیز دقیقان مشکل منو داری باید داریو کارت گرافیکی رو اپدیت کنی منم این مشکل رو داشتم با اپدیت کارت گرافیکی مشکلم کاملا حل شد در ضمن اگه یه موقع بعد از اپدیت دیدی بازم نشد کرک 285 میگابایتی رو هم بریز اون وثت صد در صد مشکلت حل میشه

---------- Post added at 11:43 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

بازي هركاري ميكنم ارور ميده.اگه كرك اسكيدرو كه 285 مگابايته رو بريزم درست ميشه؟
    اگه داریو کارت گرفیکی تون به روز باشه و کرک 285 مگی اسکیدرو هم بریزد مشکلتو صدرصد حل مشه

پروفشنال ravi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

1- من با پچ تیتان افت فریم نداشتم و بازی روون اجرا میشد اما وقتی پچ اسکیدرو ریختم برای حذف نشانگر موس با افت فریم مواجه شدم

در ضمن درایور کارت گرافیکم آیدیت هست. گرافیک 4670

2- پوشه ای به نام فایل همراه کرک اسکید تماما جایگزین پوشه اصلی بازی بشه یا فقط محتواتش مه 3 تا فایل بیشتر نیست چون محتویات پوشه اصلی بازی خیلی بیشتر از پوشه همراه اسکیدرو هست

پروفشنال gta6767's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    wwe

پيش فرض

سلام من دیروز بازی را نصب کردم یک مرحله هم رفتم حالا که میخوام برم تو بازی آرم مین LANOIRE میاد اما هیچ اتفاقی نمیفتو واون آرمم میره تو را خدا کمک کنید.

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام من دیروز بازی را نصب کردم یک مرحله هم رفتم حالا که میخوام برم تو بازی آرم مین LANOIRE میاد اما هیچ اتفاقی نمیفتو واون آرمم میره تو را خدا کمک کنید.
    برای این که تو بازی به مشکل نخورین باید اینترت رو ببندین اگه مشکلتو بازم حل نشد از کرهای موجود در پیچ استفاده کنید

آخر فروم باز AlexMercer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

1- من با پچ تیتان افت فریم نداشتم و بازی روون اجرا میشد اما وقتی پچ اسکیدرو ریختم برای حذف نشانگر موس با افت فریم مواجه شدم

در ضمن درایور کارت گرافیکم آیدیت هست. گرافیک 4670

2- پوشه ای به نام فایل همراه کرک اسکید تماما جایگزین پوشه اصلی بازی بشه یا فقط محتواتش مه 3 تا فایل بیشتر نیست چون محتویات پوشه اصلی بازی خیلی بیشتر از پوشه همراه اسکیدرو هست
    همون 3 تا فایل رو بریز توی پوشه اصلی بعد دستور -str رو بنویس توی لانچر در ضمن منفی سمت چپ بزار اینجا اشتباهی میره راس

11. این کاربر از AlexMercer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •