تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 60 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 595

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Pro Evolution Soccer 2013

اگه نباشه جاش خالی می مونه PES HOT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

نه عزیز ... من همینو دانلود کردم موقع اجرا کرش میشه
    شما نسخه reloaded سایت دانلودها رو دانلود کن کامل و بدون نقص
    آقا من بیرون بودم..گفتم که حالا که بیرونم برم فروشگاهشون بازی رو بگیرم (رشت)...بازی رو نصب کردم..نه بیرون پرید نه عیب و ایراد خاصی داشت..مربیا و نیمکت هم درست بودن..احتمالا درستش کردن
    فقط برای رفع تاری,هر کرکی میریزم تو لودینگ گیر میکنه...کسی راهی بلد نیست؟
    Last edited by PES HOT; 20-09-2012 at 20:06.

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

آقا من بیرون بودم..گفتم که حالا که بیرونم برم فروشگاهشون بازی رو بگیرم (رشت)...بازی رو نصب کردم..نه بیرون پرید نه عیب و ایراد خاصی داشت..مربیا و نیمکت هم درست بودن..احتمالا درستش کردن
    من درست منظورتو متوجه نشدم اما اگه اول میتونستی بازی کنی و الان بعد از ریختن رفع تاری نمیتونی دوباره از تو دی وی دی کرک رو بریز ببین اجرا میشه یا نه

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

این مات بودن تصویر رو هم من دارم. فایلی رو که Eblis 2011 برای رفع ماتی تصویر قرار دادن رو هم بعد از تصب کرک جایگزین کردم اما کلا دیگه بازی لود نمیشه. یعنی میگه که DVD رو توی درایو قرار بدیم. چون این فایل ( رفع مات بودن تصویر ) جایگزین فایل exe میشه و فایل exe همون کرکه و اینجوری از حالت کرک بیرون میاد. اگه دوباره فایل کرک رو جایگزین کنیم درست میشه اما مات بودن تصویر پا برجاست هنوز
    اینا همه جایگزین فایل exe میشن و هر کدوم رو که بریزیم خاصیت های فایل قبلی رو از بین میبره. باید یه فایل کرک شده که شمال رفع مات بودن تصویر هم هست پیدا بشه !!!
    Eblis جان شما این فایل رفع مات بودن رو از کجا پیدا کردین ؟ فروم های خارجی ؟

داره خودمونی میشه pooyakhaste's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    rook island

پيش فرض

من از بیرون گرفتم 2 dvd بود الان نصب کردم
    بعد از نصب حجمی که تو هارد گرفت پنچ و نه گیگ بود تازه موقع نصبم نه ازم سریال نامبر خواست نه کرک فقط نصب کردم همین
    راستی بچه ها انگار قسمت گزارش گر رو برداشتن من که پیدا نکردم فقط گزارش انگلیسی داره؟؟؟؟جای که زبان گزارش رو انتخاب میکنی رو میگم
    دوست عزیز خب آدرس بگید ما هم بگیریم دیگه
    بچه هایی که تو تهرانن از هر کجا خریدن بگن دیگههه

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

این مات بودن تصویر رو هم من دارم. فایلی رو که Eblis 2011 برای رفع ماتی تصویر قرار دادن رو هم بعد از تصب کرک جایگزین کردم اما کلا دیگه بازی لود نمیشه. یعنی میگه که DVD رو توی درایو قرار بدیم. چون این فایل ( رفع مات بودن تصویر ) جایگزین فایل exe میشه و فایل exe همون کرکه و اینجوری از حالت کرک بیرون میاد. اگه دوباره فایل کرک رو جایگزین کنیم درست میشه اما مات بودن تصویر پا برجاست هنوز
    اینا همه جایگزین فایل exe میشن و هر کدوم رو که بریزیم خاصیت های فایل قبلی رو از بین میبره. باید یه فایل کرک شده که شمال رفع مات بودن تصویر هم هست پیدا بشه !!!
    Eblis جان شما این فایل رفع مات بودن رو از کجا پیدا کردین ؟ فروم های خارجی ؟
    جلال ( Messi ) گذاشت منم لینک مسقیمش کردم گذاشتم تو فروم .... بله از فروم های خارجی گذاشته .... من دارم استفاده میکنم و مشکلی نداره .... اگه واسه شما اخطار قرار دادن دی وی دی رو میده فعلا کرک خود بازی رو قرار بدین تا ببینیم چی میشه در آینده

7. 6 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    اقا ما از سایت دانلود ها میخواستیم دانلود کنیم( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) .ولی دیدیم نوشته کسانی که فایل 2گیگی بازی رو داشتن یا (یاهمون دمو) این ایمیج های فیکس رو دانلود کنن بریزن کنار همون فایل ها دیگه نمیخوان 6 گیگ دانلود کنن حالا ما هم گرفتیم ریختیم جا همونا .سر لودینگ صفحه ی اول که عکش ابیه پایین سمت چپ میچرخه دیگه نمیره .حالا مشکل از کرک یا ایمیج های بازی یا اگر کسی بتونه از صفحه ی ایمیج هاش یه عکس بگیره معلوم میشه ایمیج بازیم کمه یا نه این هم عکس ایمیج هام . لطفان کمک کنین خیلی فوریه
    Last edited by pes1374; 20-09-2012 at 22:38.

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

سلام
    اقا ما از سایت دانلود ها میخواستیم دانلود کنیم( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) .ولی دیدیم نوشته کسانی که فایل 2گیگی بازی رو داشتن یا (یاهمون دمو) این ایمیج های فیکس رو دانلود کنن بریزن کنار همون فایل ها دیگه نمیخوان 6 گیگ دانلود کنن حالا ما هم گرفتیم ریختیم جا همونا .سر لودینگ صفحه ی اول که عکش ابیه پایین سمت چپ میچرخه دیگه نمیره .حالا مشکل از کرک یا ایمیج های بازی یا اگر کسی بتونه از صفحه ی ایمیج هاش یه عکس بگیره معلوم میشه ایمیج بازیم کمه یا نه این هم عکس ایمیج هام . لطفان کمک کنین خیلی فوریه
    مشکل شما ناقص بودن فایل img می باشد ...... از این لینک 2گیگ دانلود کن شاید درست شه .... اما اگه من به جات بودم جای 2گیگ یه دفعه 4 گیگ کاملشو دانلود میکردم ....

فایل های IMG اصلاح شده :محتویات فایل های زیر ، بعد از نصب بازی در پوشه img کپی گردد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ابلیس یه دونه ای راست میگی دانلود کنم خیلی بهتره اگه لینک بازی رو داری بی زحمت میتونی بزاری . شرمنده داداش

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

ابلیس یه دونه ای راست میگی دانلود کنم خیلی بهتره اگه لینک بازی رو داری بی زحمت میتونی بزاری . شرمنده داداش
    من خودمم دارم از همین لینک دانلود میکنم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فاصله دانلودها رو وردار .... نسخه reloaded رو دانلود کن
    Last edited by Eblis 2011; 20-09-2012 at 23:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •