تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 14 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 135

نام تاپيک: بهترین لینک های ویژوال بیسیک ارائه شده توسط اعضاء سایت

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ممنون که راهنمایی کردید ..

آقا جواد متشکر ... یه سوال هم داشتم این بود که :
    تو vb های 2007 و 2008 میشه از همه کد ها استفاده کرد ؟ یا مثلا آیا کد های جدیدی هم اضافه شده ؟
    تو Vb .net که بعضی کد ها رو نمیشه زد ... چون بیشتر باهاش برنامه های high security میسازن ... (البته اگه اشتباه نکنم )
    اكثر كدهايي كه توي VB6 داشتيم توي VB 2008 هم كار مي كنه. اما خيلي چيزها اضافه شده و خيلي چيزها هم عوض شده (آسونتر و حرفه اي تر شده). ولي برنامه هايي كه توي VB6 نوشته شده اند، همه شون توي VB.net قابل اجرا نيستند و اكثراً نياز به اصلاح دارند.

به نظر من، براي اين كه به چشم خودت ببيني وضعيت تفاوت در چه حده،‌ برو سي دي Visual Studio 2000 (كه VB6 هم داخلش هست و 1 سي دي هم بيشتر نيست) و همچنين DVD يا سي دي Visual Studio.net 2008 (كه VB 2008 هم داخلش هست) تهيه كن. هر دو تاشون به دردت مي خوره. اولي رو براي استفاده و مشاهده سورس كدهاي قديمي و دومي رو براي نوشتن برنامه هاي تازه استفاده كن.

ولي باز هم ميگم، اگه ميخواي از روي كتاب يا سي دي آموزشي خاصي، برنامه نويسي رو ياد بگيري، بايد دقيقاً همون نسخه از VB رو تهيه كني كه در اون كتاب يا سي دي آموزش داده شده.

ضمناً مي توني بعضي از برنامه هايي رو كه خودم با VB6, Vb 2003, Vb 2005 نوشتم در اينجا ببيني (به امضا هم نگاه كن) :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

راستي يه چيزي رو يادم رفت بگم.
    Visual Studio 2008 Express Edition و Visual Basic 2008 Express Edition از سايت خود مايكروسافت قابل دانلود هستند. اگه حوصله دانلود از رپيدشير رو هم داشته باشي، مي توني از ابزار سرچ رپيدشير براي پيدا كردن نسخه كامل تمام ورژن هاي ويژوال استوديو و ويژوال بيسيك استفاده كني.
    کد:
    من امتحان كردم. لينك دانلود نسخه كامل همه ورژن ها از ورژن 6 تا 2008 موجود هست.

داره خودمونی میشه mostafa_zare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Golpaygan

پيش فرض

یه بنده خدایی هم صفحه ی 2 راجع به استکانوگرافی سوال کرده بود.اونم میذارم اگه خدا خواست.
    اقا کد اینا به همراه آموزشش تومجله رایانه خبر هستش.
    الان دقیقا نمیدونم تو کدوم شمارشه (حدود شماره 12-13)، اما اگه برید تو سایتش تو قسمت دانلود میتونید سورسش رو پیدا کنید (در ضمن اونجا باید عضو بشید که خیلی سادست).
    اینم سایتش:
    کد:

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

اكثر كدهايي كه توي VB6 داشتيم توي VB 2008 هم كار مي كنه. اما خيلي چيزها اضافه شده و خيلي چيزها هم عوض شده (آسونتر و حرفه اي تر شده). ولي برنامه هايي كه توي VB6 نوشته شده اند، همه شون توي VB.net قابل اجرا نيستند و اكثراً نياز به اصلاح دارند.

به نظر من، براي اين كه به چشم خودت ببيني وضعيت تفاوت در چه حده،‌ برو سي دي Visual Studio 2000 (كه VB6 هم داخلش هست و 1 سي دي هم بيشتر نيست) و همچنين DVD يا سي دي Visual Studio.net 2008 (كه VB 2008 هم داخلش هست) تهيه كن. هر دو تاشون به دردت مي خوره. اولي رو براي استفاده و مشاهده سورس كدهاي قديمي و دومي رو براي نوشتن برنامه هاي تازه استفاده كن.

ولي باز هم ميگم، اگه ميخواي از روي كتاب يا سي دي آموزشي خاصي، برنامه نويسي رو ياد بگيري، بايد دقيقاً همون نسخه از VB رو تهيه كني كه در اون كتاب يا سي دي آموزش داده شده.

ضمناً مي توني بعضي از برنامه هايي رو كه خودم با VB6, Vb 2003, Vb 2005 نوشتم در اينجا ببيني (به امضا هم نگاه كن) :
    کد:
    سلام خدمت جواد خان گل ..
    ممنون که کمکم کردی ... اینکه گفتی ( خودمم ذکر کرده بودم ) که یه سری کد ها رو تو vb.net نمیشه نوشت .2رسته ؟ بخاطر اینکه بیشتر باهاش برنامه های high security مینویسن ...

و نکته دوم هم اینکه ... در حد شما professional نیستیم ..ولی یه سری کارهایی هم کردی چند سال قبل .. نمیخوام یاد بگیرم ..میخوام از سر بگیرم
    راستي يه چيزي رو يادم رفت بگم.
    Visual Studio 2008 Express Edition و Visual Basic 2008 Express Edition از سايت خود مايكروسافت قابل دانلود هستند. اگه حوصله دانلود از رپيدشير رو هم داشته باشي، مي توني از ابزار سرچ رپيدشير براي پيدا كردن نسخه كامل تمام ورژن هاي ويژوال استوديو و ويژوال بيسيك استفاده كني.
    کد:
    من امتحان كردم. لينك دانلود نسخه كامل همه ورژن ها از ورژن 6 تا 2008 موجود هست.
    ایول ...
    بینیم چی میشه !

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

شرمنده یه چیزی یادم رفت بگم ... ( آقایون ببخشید که شد پست اضافی )
    آقا جواد ..در مورد این امضا : جدا من قبلا امضای شما رو ندیده بودم ..ولی با این حال عوضش کردم .. ( مهم اینه که شما هم پیشروی کنفسیوس خدا بیامرز هستید )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون که راهنمایی کردید ..

آقا جواد متشکر ... یه سوال هم داشتم این بود که :
    تو vb های 2007 و 2008 میشه از همه کد ها استفاده کرد ؟ یا مثلا آیا کد های جدیدی هم اضافه شده ؟
    تو Vb .net که بعضی کد ها رو نمیشه زد ... چون بیشتر باهاش برنامه های high security میسازن ... (البته اگه اشتباه نکنم )
    ببین تنها چیزی که من تا حالا با 2005 نتونستم بزنم همون متد های نقاشی روی فرم هستن که توی QBasic هم بود.یه سیستم جدید روش پیاده کردن که کار باهاش سخت تره(تا حد کمی).
    میشه بپرسم VB2007 چیه؟من فکر میکردم 2005 و 2008 داره...

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

شرمنده یه چیزی یادم رفت بگم ... ( آقایون ببخشید که شد پست اضافی )
    آقا جواد ..در مورد این امضا : جدا من قبلا امضای شما رو ندیده بودم ..ولی با این حال عوضش کردم .. ( مهم اینه که شما هم پیشروی کنفسیوس خدا بیامرز هستید )
    پيش از هر چيز، از خودمون به خاطر اين همه لينك مفيد كه توي اين تاپيك گذاشتيم، و از بحث اصلي هم خارج نشديم، تشكر مي كنم.

ثانياً: در مورد امضا، چه عيبي داره، شما هر امضايي دوست داري بگذار. اون جمله رو كه به نام من ثبت نكردند كه.

ثالثاً: ورژن هاي اصلي Visual Studio از زماني كه من باهاش كار مي كردم تا حالا، اينجوري تغيير كرده:
    1- Basic
    2- Q Basic
    3- Qbasic 4.5
    4- Visual Basic (Visual Basic 4,5,6
    توضيح:
    Visual Basic 5=Visual Basic 98
    Visual basic 6= Visual basic 2000
    نام بسته كامل: Visual Studio 2000

5- Visual Basic 2002
    توضيح: Vb 2002= vb.net2002
    نام بسته كامل: Visual Studio 2002= VS.net 2002

6- Visual Basic 2003
    توضيح: VB2003=Vb.net2003
    نام بسته كامل: VS2003=VS.net2003

7- Visual Basic 2005
    توضيح: VB2005=Vb.net2005
    نام بسته كامل: VS2005=vs.net2005

8- VB 2008
    jتوضيح: VB2008=vb.net2008
    نام بسته كامل: VS 2008=vs.net2008

در مورد اين كه گفتيد:
    آيا همه كدهاي VB6 در VB2005 هم كار مي كنه؟ پاسخ منفي هست.

اما اگر بپرسيد:
    آيا همه كارهاي VB6 در VB2005 هم قابل انجام هست؟ پاسخ مثبته. و خيلي كارهاي ديگه هم قابل انجام هست كه در VB6 بايد خوابشو ميديديم.

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

ببین تنها چیزی که من تا حالا با 2005 نتونستم بزنم همون متد های نقاشی روی فرم هستن که توی QBasic هم بود.یه سیستم جدید روش پیاده کردن که کار باهاش سخت تره(تا حد کمی).
    میشه بپرسم VB2007 چیه؟من فکر میکردم 2005 و 2008 داره...
    سلام دوست عزیز ..
    من خودم کار نکردم ..ولی آقا جواد لطف کردن و جواب رو دادن ... این زیر هست
    پيش از هر چيز، از خودمون به خاطر اين همه لينك مفيد كه توي اين تاپيك گذاشتيم، و از بحث اصلي هم خارج نشديم، تشكر مي كنم.

ثانياً: در مورد امضا، چه عيبي داره، شما هر امضايي دوست داري بگذار. اون جمله رو كه به نام من ثبت نكردند كه.

ثالثاً: ورژن هاي اصلي Visual Studio از زماني كه من باهاش كار مي كردم تا حالا، اينجوري تغيير كرده:
    1- Basic
    2- Q Basic
    3- Qbasic 4.5
    4- Visual Basic (Visual Basic 4,5,6
    توضيح:
    Visual Basic 5=Visual Basic 98
    Visual basic 6= Visual basic 2000
    نام بسته كامل: Visual Studio 2000

5- Visual Basic 2002
    توضيح: Vb 2002= vb.net2002
    نام بسته كامل: Visual Studio 2002= VS.net 2002

6- Visual Basic 2003
    توضيح: VB2003=Vb.net2003
    نام بسته كامل: VS2003=VS.net2003

7- Visual Basic 2005
    توضيح: VB2005=Vb.net2005
    نام بسته كامل: VS2005=vs.net2005

8- VB 2008
    jتوضيح: VB2008=vb.net2008
    نام بسته كامل: VS 2008=vs.net2008

در مورد اين كه گفتيد:
    آيا همه كدهاي VB6 در VB2005 هم كار مي كنه؟ پاسخ منفي هست.

اما اگر بپرسيد:
    آيا همه كارهاي VB6 در VB2005 هم قابل انجام هست؟ پاسخ مثبته. و خيلي كارهاي ديگه هم قابل انجام هست كه در VB6 بايد خوابشو ميديديم.
    متشکر ...
    به نظر میآد شما VB کار حرفا ی هستید ..
    اینی که برنامه های ofice رو با vb ساختن که درسته ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوست عزیز ..
    من خودم کار نکردم ..ولی آقا جواد لطف کردن و جواب رو دادن ... این زیر هست

متشکر ...
    به نظر میآد شما VB کار حرفا ی هستید ..
    اینی که برنامه های ofice رو با vb ساختن که درسته ؟
    ینی که برنامه های ofice رو با vb ساختن که درسته ؟
    اطلاع ندارم.

پروفشنال majid_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اگه منظورت MS Office‌است ،نه !فقط تو ماكرو هاش از وي بي ميشه استفاده كرد اونم به اين دليل كه زبون ساده ايه همه ICDL كارا زود ياد ميگيرن(بدون داشتن اطلاعاتي درباره برنامه نويسي)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •