تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 434 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 4332

نام تاپيک: بحث و گفتگو ويژه خانم ها ||| ورود آقایان مـــمـــنـــوع |||

آخر فروم باز Venus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

9

با سلام
    نمی دونم تا حالا چند نفر این پست بالای منو خوندن و ایا خانم بودن و یا اقا . البته اقایون حق پست دادن رو ندارن و خانمها هم که کسی نظری نداده و من نمی دونم نظرشون چی هست . اما یکی از دوستان که به نظر اقاست به من پیغام داده که این پستو ویرایش کنم چون تحریک کنندس و ضد دینه و ..... حالا من می خوام بدونم ایا اگاهی دادن به خانمها به دین منظور که از حقوق خودشون با خبر باشن (که البته این حق تنها مربوط به خانمها نیست و دو طرفس.) و قانون هم میگه و حتی خود سر دفتر این مطلب رو به کرات ذکر میکنه ایا ایرادی داره؟ مشکلی هست؟ ایا اینکه شما حق و حقوقی رو از قبل برا خودت مشخص کنی تا بعدها مشلی پیش نیاد خلاف اسلامه؟ در حالی که قانون و اسلام همینو میگه. شما 13 مورد رو تو عقد نامه می خونی به نفع خانمها که وكالت بلاعزل با حق توكيل بغير زوج به زوجه هست ولی در واقع وقتی پاش بیفته هیچ ارزشی تو دادگاه نداره و باید کلی دوندگی کنی برا اثباتش و در نهایت ایا به حق مسلم خودت برسی یا خیر !! ولی اگه همین قوانین رو به خواسته طرفین محضری کنی هیچ مشکلی پیش نمی یاد و همه جا قابل قبوله و رد خور نداره. برای مثال اقای داماد اول ازدواج کلش گرمه و هر چی نامزدش میگه می گه باشه اما بعدها اونو منکر میشه مثلا مسئله کار خانمه . دوست خودم معلم بود بعد از ازدواج شوهرش می گفت نمی خوام بری سر کار در حالی که این خانم سالها معلم بود و شوهرش هم میدونست حالا چرا از حرفی که زده بود برگشته بود بماند البته مسئله به خیرو خوشی تموم شد اما ایا اگر به خاطر این مسئله کار اینها به دادگاه می کشید قاضی خیلی راحت میگفت که حق با شوهر و شما حقی از نظر قانون نداری می خواستی تو شرایط ضمن عقد ذکر کنی. خب وقتی این خانم می تونه این حقو به خودش بده و قانون هم همینو بگه این کجاش مشکل داره ؟؟؟؟ و یا مسئله ای که شما ذکر کردی در مورد حضانت فرزند که گفتیددين مبين اسلام حق حضانت فرزند رو با پدر قرار داده اون رو ظلم عنوان نكنيد. شما مردی رو در نظر بگیر که هیچگونه مسوولیتی در قبال خانواده نداره و از نظر همسر و اطرافیان نیز قابلیت حضانت فرزند رو نداره اما چون زن نمیتونه به قاضی مشکلات رفتاری اخلاقی و ...شوهرشو در نداشتن صلاحیت حضانت فرزند ثابت کنه دادگاه با توجه به شرایط مطلوب مالی مرد حضانت رو به اون میده حال هرچی زنه بخواد حرف بزنه قاضی میگه برو ثابت کن اون زن چه جوری می خواد فرضا فساد اخلاقی بداخلاقی دست بزن و ...شوهرشو ثابت کنه؟!! نمی خوام رو این بحث مانور بدم چون مطمئن نیستم به جایی برسه و اینکه از بسیاری جهات باید بررسی بشه که در حوصله کسی نیس.
    به نظر میرسه که شما برداشت درستی از این مقاله نداشتید و امیدوارم تونسته باشم منظور نویسنده و برداشت خودمو بیان کرده باشم کلام اخر من در این مورد این هست که وقتی طرفین حقی دارن که در اینجا شرایط ضمن عقد هست بایستی از اون حق مطلع بشن مخصوصا خانمها. حالا اینکه چه شرایطی رو می خوان بذارن به خودشون و شوهرشون ربط داره.
    والسلام

آخر فروم باز Monica's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ونوس جون کی گفته این پست باید ادیت بشه؟
    خب می خواستی از همون آقا بپرسی به چه علت و کجاشو باید ادیت کنی!!
    من امروز ظهر که این مطلبو گذاشتی خوندمش اتفاقا برام جالب هم بود چون یه مدتی بود که داشتم دنبال همچین چیزی می گشتم
    الان که گفتی اعتراض کردن که باید ادیت بشه 2 بار دیگه با دقت بیشتر از اولشو خوندم ( الان می تونم برم این مقاله رو کنفرانس بدم ) اما بازم هیچ مشکلی توش پیدا نکردم!
    و نفهمیدم از چه نظر تحریک کنندس و ضد دینه...
    نمی دونم چرا بعضی ها می ترسن از اینکه خانوما از حقوق قانونیشون آگاه بشن !
    در هر صورت به خاطر مقاله ی عالی و کاملت ممنونم عزیزم

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

لطفا خواهش مي كنم به زبان شيرين فارسي : فقط خانوم ها پست بدهند در اين تاپيك

پست موقتي

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

ونوس جانبه خاطر مطالبی که نوشتی ممنون
    به نظر من هم مطالبی که نوشتید نه تنها غیدینیی و تحریک کننده نیست
    تو خود دین اسلام چیز هایی هست که خیلی ها بهش عمل نمیکنن
    مثلا : زن وظیفه نداره که اشپزی کنه .یا اینکه بچه شیر بده و یا ..........
    ولی بعضی ها چیزایی که به نفع خودشون نیست رو نمیخان بپذیرن
    درواقع زن داره با انجام این کارها به شوهرش به زندگیش احترام میذاره
    که البته باید مرد ها هم اینو درک کنن و باید این احترام متقابل باشه
    تا مشکلی پیش نیاد
    نه اینکه ...............

Banned H.I.V's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

دنيا رو بدون خانمها تصور کنيد:
    - بازارها خلوت
    - پولها اضافه
    - خيابونها خلوت
    - شيطون بي کار
    - مخابرات ورشکسته

همه ميرن بهشت

حـــــرفـه ای magmagf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

ونوس جان مرسي
    به نظر منم پست خيلي جالبي و اموزنده9 اي بود
    خيلي به درد بخور بود دليلي براي اديتش نيست
    به قول مونيكا جان نمی دونم چرا بعضی ها می ترسن از اینکه خانوما از حقوق قانونیشون آگاه بشن
    به هر حال مرسي ونوس عزيز
    توي اين اوضاع لااقل ما خانم ها بايد خودمون هواي خودمون را داشته باشيم وسعي كنيم همديگر را اگاه كنيم
    Last edited by magmagf; 04-06-2006 at 10:30.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

9

با سلام

به نظر میرسه که این پست من خیلی برا دوستمون ناراحت کنندس و نمی دونم چرا؟ من هر دو نامه ایشون رو که برا من ارسال کردن اینجا می یارم تا نگن چرا به نفع خودت مطلب منو اوردی و اگرم لازم باشه و همه بخوان و مشکلی نباشه این بحث می یاد بیرون از تاپیک خانمها تا همه بتونن نظر بدن.
    ایا اینکه خانمی با رضایت شوهرش بخواد شرايط ضمن عقد را در عقدنامه اضافه کنه اینقدر ناراحت کننده و ضد دینو لسلامو ...........؟!!! گرچه متاسفانه و یا خوشبختانه تا حالا هر چی من دیدم و شاهد عقد بودم هیچ خانمی شرایط ضمن عقد نداشته !!!

اقای محترم این کل نامه شماس 2 باره نیای بگی سانسور کردی به نفع خودتا!!!

نامه اول با این عنوان= salam

نقل قول نوشته شده توسط ........
    با سلام ....
    اين متن شما تحريك كننده و به نظر من ضد دينه .
    و طبق قوانين مافيا جايز نيست ...
    شما با اين حرفتون كه در زير آوردم داري مستقيما دين مبين اسلام رو زير سوال ميبري .
    و هي ميگي براي تساوي حقوق !!!!!!!!!!!!
    و داري مثل اين زناي فمنيست دم از تساوي حقوق ميزني
    در صورتي كه خدا عادله و لازمه عدل تساوي حقوق نيست .
    با اين طرز برخورد شما پسين فردا بايد يك پست هم شاهد اين باشيم كه زنها هم حق دارن چهار تا شوهر همزمان داشته باشن .
    من نسبت به نوشته هاي قبليتون خيلي خوشبين بودم
    اما ازتون ميخوام اين پستتون رو اصلاح كنيد و جايي كه دين مبين اسلام حق حضانت فرزند رو با پدر قرار داده اون رو ظلم عنوان نكنيد
    و ساير موارد رو هم اصلاح كنيد .
    منتظرم ....

××××××××××××××××××××××××× ××××××××××××××
    توصيه ما به شما اين است که براي اينکه در يک شرايط برابر، مانند دو انسان برابر ازدواج کنيد، با گرفتن اين حقوق، ديگر مهريه نگيريد.
    اگر بدون افزدودن شرطي به عقدنامه ازدواج کرده ايد و حالا مي خواهيد شرط يا شروطي را اضافه کنيد، بايد به همراه همسرتان و با در دست داشتن شناسنامه ها و عقدنامه به يک دفتر اسناد رسمي (و نه دفتر ازدواج) مراجعه کنيد.. در آنجا سندي جداگانه براي شروط شما تنظيم خواهد شد که معمولا سند وکالت است که به موجب آن شوهر شما به شما براي طلاق يا ساير امور وکالت مي دهد.

نامه دوم: با این عنوان=من از شما نمیگذرم مگر

نقل قول نوشته شده توسط ......
    نخیر ظاهرا شما قسمتایی از حرفام رو که دوست داشتی منتقل کردی .
    این مافیا هم که یک بار ازش ضرب شصت دیدم و دوست ندارم برای همیشه مسدودم کنه و الا جوابتون رو همونجا مینوشتم .
    حرف من با شما اینه ونوس خانم که : خدای عادل لزوم عدالتش این نیست که به همه حقوق مساوی بده ...
    شما داری مسائل رو قاطی میکنی
    شما میخای برای زن هم اندازه مرد و برعکس حقوق مساوی در نظر بگیری
    به نظر من اینخلاف عدل خداست .
    تفاوتهای جسمی و روحی مرد و زن به حقوق مساوی اونها ختم نمیشه
    اگر نخوای سفسطه راه بندازی باید بگم :
    شما فکر کن خدا شیر و گریه رو آفرید .
    این وسط شما میگی چون شیر روزانه 10 کیلو گوشت میخوره خدا باید به کربه هم ده کیلو گوشت بده !
    در صورتیکه عدل خدا این نیست .
    عدل خدا یعنی اینکه به هر کس اندازه ای که میشناسه بده .و
    البته این خدا بهتر از ذات آفریدگانش آگاهه و لازم نیست شما برای خدا تعیین تکلیف کنی که بله اینجا به زن ظلم شده .....
    دین یعنی حرف خدا و شما داری علنا به خدا تهمت میزنی
    برام مثال حضانت رو زدی .
    اون مثالی که آوردی استثناست اما حرفی که داری میزنی اینه که یک زن اگر
    از همون اول شوهرش رو خام کرد و حق طلاق رو گرفت پس فردا بچه ها رو هم ببره .
    میدونی تقصیر تو هم نیست .
    تقصیر اون نامردایی که اون بالا قوانین خدا رو نقض میکنن
    الان همین محاسبه مهریه به روز حرامه و اگر زنی قبلا طی نکرده باشه حق نداره مهریش رو به روز بگیره
    اما جامعه فمنیست و زنگرا شده و هر جی که زنها میگن سریعا امرا و طاعه اجرا میشه .
    این رو بدون ونوس خانم دین اسلام دین عدله و اینکه گفتی قوانین ظالمانه خیلی گستاخانه و بی شرمانه خدای عادل رو ظالم معرفی کردی
    من ازت نمیگذرم
    تهدید کننده بود و من خیلی ترسیدم

میبینید این دوستمون از دست من خیلی ناراحته چون میگه که من از تساوی حقوق زن و مرد حرف زدم و این براش سنگینه چون عدالت خدا نیست؟؟؟؟
    حالا شما نظر بدین باید چیکار کنیم ؟ بحثو ببریم بیرون ؟ نبریم ؟ من 1 چیزی میگم این اقا 1 چیزه دیگه برداشت میکنه؟!!! نمی دونم والا شما بگین
    منتظرم ممنون

آخر فروم باز Monica's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

13 o0psss!!

وای خدا چه قدر خندیدم
    کی داره از عدل خدا حرف می زنه؟
    آقای نسبتا محترم شما این جوابا رو از بنده داشته باش بعد اگه مشکلی پیش اومد و حرفی داشتی تو pm می تونی بگی!
    اين متن شما تحريك كننده و به نظر من ضد دينه . و طبق قوانين مافيا جايز نيست ...
    ونوس اون متنو نذاشته بود که آقایون بیان نظرشونو در موردش بگن که شما نظر دادی.
    جناب مافیا هم خودش حداقل هر چند روز یه بار به این جا سر می زنه و اگه مشکلی وجود داشته باشه خودشون رفعش می کنن. شما نمی خواد خیلی خودتو ناراحت کنی
    هي ميگي براي تساوي حقوق !!!!!!!!!!!! و داري مثل اين زناي فمنيست دم از تساوي حقوق ميزني در صورتي كه خدا عادله و لازمه عدل تساوي حقوق نيست .
    اگه ونوس از تساوی حقوق حرف زد به خاطر اینه که یه قانونه ! حالا می گذریم از اینکه تو جامعه ی ما آقایونی امثال شما این قوانینو با بهانه ی اینکه مال تفکر فمنیستیه زیر پا می ذارن!
    اتفاقا لازمه عدل خدا تساوی حقوقه برای خانوما و آقایون.
    با اين طرز برخورد شما پسين فردا بايد يك پست هم شاهد اين باشيم كه زنها هم حق دارن چهار تا شوهر همزمان داشته باشن .
    اگه یه آقا توی زندگی زناشویی با همسرش به خودش این اجازه رو بده که با خانومای دیگه هم رابطه داشته باشه ( منظورم رابطه ای غیر از رابطه ی کاریه ) همسرش هم کاملا آزاده که حتی اگه دوست داشت همزمان با زندگی پیش همسر اولش ازدواج مجدد هم داشته باشه! دلیلی نداره که آقایون فکر کنن این حقو دارن و خانوما ندارن.
    نخیر ظاهرا شما قسمتایی از حرفام رو که دوست داشتی منتقل کردی .
    من که هیچ سانسوری تو حرفاتنو از طرف ونوس جون ندیم!
    خدای عادل لزوم عدالتش این نیست که به همه حقوق مساوی بده ... شما داری مسائل رو قاطی میکنی
    اونی که قاطی کرده شمایی دوست عزیز. بازم می گم لازمه ی عدل خدا قرار دادن حقوق مساوی برای خانوما و آقایونه . منتاها شما تعبیرت از حقوق مساوی خیلی پرته آقای نسبتا محترم !
    شما میخای برای زن هم اندازه مرد و برعکس حقوق مساوی در نظر بگیری
    دقیقا
    تفاوتهای جسمی و روحی مرد و زن به حقوق مساوی اونها ختم نمیشه
    حقوق اجتماعی و قانونی افراد اصلا ربطی به تفاوت های جسمی و روحیشون نداره!مثل اینه که بگید تو یه اداه خانوما باید کمتر از آقایون مزد بگیرن. بدون توجه به این چه کاری انجام می دن و فقط به خاطر اینکه خانوم هستن !
    شما فکر کن خدا شیر و گریه رو آفرید . این وسط شما میگی چون شیر روزانه 10 کیلو گوشت میخوره خدا باید به کربه هم ده کیلو گوشت بده !
    یه استدل کاملا غیر منتطقی. استدلالتون مثله این می مونه که بگیم چون دوخط موازی همدیگه رو قطع نمی کنن دوخط عمود بر هم وجود نداره!
    دین یعنی حرف خدا و شما داری علنا به خدا تهمت میزنی
    خدا هم چیزی جز حقوق مساوی برای آقایون و خانوما تو صحبتاش نگقته.
    این رو بدون ونوس خانم دین اسلام دین عدله و اینکه گفتی قوانین ظالمانه خیلی گستاخانه و بی شرمانه خدای عادل رو ظالم معرفی کردی من ازت نمیگذرم
    در نهایت فقط می تونم بگم که بهتون پیشنهاد می کنم به جای نعصب کورکورانه یه کم مطالعه کنید.
    از همه ی دوستای گلم به خاطر اینکه یه کم لحنم تند بود عذر می خوام
    یه خواهشم ازتون اشتم اگه می شه یه کاریش کن از این ونوس ما بگذر آخه گناه داره
    راستی ونوس جون به نظرم اگه تاپیکی برای ادامه ی این بحث ایجاد نشه بهتره چون بر خلافه قوانینه عزیزم.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

1

مونیکا جون ممنون ار توجه و نظرت دوس دارم خانمهای دیگه هم نظر بدن ولی متاسفانه هر چی من یادمه خانمها یا کم بودن و یا هر از گاهی به سایت سری می زنن . البته من خودمم با بیرون رفتن این تاپیک موافق نیستم چون جدای خلاف قوانین بودن مطمئنا مخمون تیلیت میشه و به نتیجه ای هه نمیرسیم .اینجوری میشیم ولی می خواستم نظر دوستان رو هم بدونم.
    موضوع دیگه ای که این اقا مطرح کرد شما ذکر کردی و همیشه ذهن منو مشغول می کرده و همیشه دنباله جوابشم این هست که:

چرا اقایون خیلی راحت به خودشون این اجازه رو می دن که بعد از ازدواج رابطه نامشروع یا حالا درصد کمی مشروع( صیغه) داشته باشن و نجابت و تعهد و پایبندی تو کارشون نباشه ولی خانمها این حقو ندارن؟
    من فقط اینو می خوام بدونم ایا نجابت، تعهد ،دوست داشتن و پایبند بودن به زندگی زناشویی و مشترک فقط مال زناس؟ تنها زنا باید رعایت کنن؟ پس وظیفه مردا چیه ؟ برن هر کاری می خوان بکنن بعد بگن مثلا اسلام گفته ؟ ایین پیامبره و از این ......ایا فقط زنا باید در تحکیم بنیان خانواده قدم بردارن؟
    البته این بحث 1 طرفه می شه و اگه بطور صحیح دنبال می شد حتما براش 1 تاپیک میزدم.
    حالا این قضیرو تموم کنیم تا بعد
    بازم ممنون از توجهت

تاريخ عضويت
    Jan 2005

1

بسمه تعالی

خوب می بینم که اقایون طاقت نمی یارن . البته گرچه ممنوعه ولی من کاملا بهشون حق میدم که بیان نظرا ت خودشون بگن اما بشرطی که مطلب رو بگیرن نه اینکه اشتباه استنباط کنن و بخوان روش مانور بدن و بیشتر دوست داشتم نظرات خودشون رو راجع به تاپیک بدن نه در مورد پستهایی که زده میشه . من هنوز حرفم اینه که قانون هنگام عقد این حق رو به زن و مرد میده که اگر موردی رو مد نظر دارن و فک میکنن بعدها ممکنه مشکلی پیش بیاد با رضایت طرفین برن و به عنوان شرایط ضمن عقد ذکر کنن و تا او نجایی هم که خوندم مقاله هم اموزش غلط و خلاف دین و اسلا مو خدا و پیامبر و ........ نداده. که متاسفانه به همه موارد توجه شد الا این موضوع که ما نفهمیدیم اقایون موافقن یا مخالف؟؟؟؟

البته من از اقای مافیا خواهش می کنم این پست رو 1 تاپیک جدا تشکیل بدن تا همه راحت بیان و عقایدشون رو بیان کنن چون اموزش هست البته باز هم هرطور ایشون صلاح بدونن.
    ما بالاخره از کجا می خوایم شروع به تغییر افکارمون بدیم و چیزی رو عوض کنیم . باید از 1 جایی شروع بشه و البته بدور از تعصبات قومی و فرهنگی و مللی و ..... به نتیجه ای ختم بشه که متاسفانه این واقعیت تلخ و باید قبول کنیم که انگاری نمیشه!!!
    لازم بذکر است که من 3 تا PM در این مورد در یافت کردم 1 از اقای مستر بود که اگه بخوان و این پستها دوامی پیدا کنه اینجا ذکر می کنم و 2 تا هم که دیدید و اون هم اگه نویسنده به من Pm بزنه و مشکلی نداشته باشه حتما اسمشو ذکر میکنم.

در اخر اونچه که نهایتا ثبات 1 زندگی مشترک رو تضمین میکنه و نیاز به هیچ قانونی نداره خود زن و شوهر هستن که با عقلو درایت راه درست و انتخاب کنن و حقو حقوق هم و پایمال نکنن و به هم و خواسته هاشون احترام بگذارن و نیازهای همو کاملا درک کنن. به امید اون روز

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •