تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 60 اولاول ... 4567891011121858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 595

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Pro Evolution Soccer 2013

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

11 مشکلات نصب و اجرا - Pro Evolution Soccer 2013

پچ PESEdit اومده بچه‌ها (بوندس لیگا ۱ و ۲ رو اضافه کرده، لباسا و اسمای تیمای لیگ انگلیس و یه سری تیم ملی رو درست کرده، و نقل انتقالات باشگاه‌های بزرگ):
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 4 کاربر از hesamat87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز.من امشب بازیو خریدم چندا کرک داشت کپی کردم .تو بازی موقع انتخاب ترکیب تیم ها از بازی میپره بیرون.

پروفشنال pouyasony's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز.من امشب بازیو خریدم چندا کرک داشت کپی کردم .تو بازی موقع انتخاب ترکیب تیم ها از بازی میپره بیرون.
    شما اشتباهی نسخه اسکیدرو را خریداری کردید که همین مشکلو داره.باید نسخه reloaded رو میخریدین.حالا اشکال نداره همه سایتا فایل crash fix رو واسه دانلود گذاشتن دانلود کنید و بریزید تو پوشه img و جایگزین فایل اصلی کنید

5. 3 کاربر از pouyasony بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز masoud93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

سلام.

چجوری میشه Auto Save بازی رو خاموش کرد (تو مسترلیگ) ؟؟؟

7. این کاربر از masoud93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه gheymeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

PESEdit.com 2013 Patch 1.0

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Features :
    Added Arminia Bielefeld & BATE Borisov
    Full Bundesliga & 2. Bundesliga
    Correct kits for all Premier League & Liga ZON Sagres teams + Argentina, Brazil, Colombia, Netherlands, South Korea, Uruguay
    Corrected names for fake players in unlicensed National teams and ML unlockable players
    Fixed kits for a lot teams including Barcelona, Manchester United and Sevilla
    Fixed some transfers (mainly bigger teams)
    Includes first DLC (Celta, Depor & Valladolid stadiums, kits for 37 teams)
    Removed blur

NOTE Transfers ARE NOT completely correct (at all), we tried to fix some of the most important teams but it is impossible for us to transfer and create as many players as are missing. Transfers will be updated a lot when the second DLC gets released. (mid October)
    Download PESEdit.com 2013 Patch 1.0 :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. 2 کاربر از gheymeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amir_p30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام. آقا نسخه معتبر و اورجینال رو از کجا دانلود کنیم؟

اصلا نسخه اصلی اومده؟ کونامی قرار بود 20 سپتامبر (30 شهریور) نسخه اصلی به بازار عرضه کنه، اما ییشتر سایتا خیلی زودتر گذاشتن.

میترسم دانلود کنم عین 2012 بشه، بگن اورجینال نبوده.

*ممنون میشم اگه یکی جواب منو بده

داره خودمونی میشه troy200489's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام. آقا نسخه معتبر و اورجینال رو از کجا دانلود کنیم؟

اصلا نسخه اصلی اومده؟ کونامی قرار بود 20 سپتامبر (30 شهریور) نسخه اصلی به بازار عرضه کنه، اما ییشتر سایتا خیلی زودتر گذاشتن.

میترسم دانلود کنم عین 2012 بشه، بگن اورجینال نبوده.

*ممنون میشم اگه یکی جواب منو بده

تا الان نسخه تغلبی ارایه نشده که شما دنباله اورجینال هستی فقط بعضی از نسخه ها مشکل کرک دارن همین
    Last edited by troy200489; 21-09-2012 at 09:45.

داره خودمونی میشه troy200489's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

قابل توجه دوستان:
    دیروز از بیرون من بازی رو تهیه کردم هیچ مشکلی ام نداره بعضی ها میگن کنار زمین خالی هس اما تو ماله من که این جور نبود مربی ها و عکاس ها بودن فقط تصویر مات بود که اینم تو همه هس با زدن پچ no blur حل میشه
    و اینم بگم من موقع نصب نه سریال نامبر دادم نه کرک ریختم نصب کردم و بعد باز کردم بدونه مشکل کار کرد
    و اینم بگم امروز از خود بازی هم تونستم اپدیت کنم یعنی dlc رسمی که کونامی ارایه داده بود بعضی ها میگفتن بازی که سریال نخواد نمیشه از داخل بازی اپدیت کرد که من این کارو کردم

داره خودمونی میشه pooyakhaste's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    rook island

پيش فرض

قابل توجه دوستان:
    دیروز از بیرون من بازی رو تهیه کردم هیچ مشکلی ام نداره بعضی ها میگن کنار زمین خالی هس اما تو ماله من که این جور نبود مربی ها و عکاس ها بودن فقط تصویر مات بود که اینم تو همه هس با زدن پچ no blur حل میشه
    و اینم بگم من موقع نصب نه سریال نامبر دادم نه کرک ریختم نصب کردم و بعد باز کردم بدونه مشکل کار کرد
    و اینم بگم امروز از خود بازی هم تونستم اپدیت کنم یعنی dlc رسمی که کونامی ارایه داده بود بعضی ها میگفتن بازی که سریال نخواد نمیشه از داخل بازی اپدیت کرد که من این کارو کردم
    عزیز میگی از کجا خریدی؟

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

اگه این فایل رو جایگزین فایل exe کنیم. برای کرک مشکلی پیش نمیاد ؟ چون این و کرک مثل همن. یا باید این باشه یا کرک !

سلام.

چجوری میشه Auto Save بازی رو خاموش کرد (تو مسترلیگ) ؟؟؟
    فکر کنم توی این نسخه این مورد و نداشتن زبان برای گزارشگر خیلی روی مخ باشه.

PESEdit.com 2013 Patch 1.0

Features :
    Added Arminia Bielefeld & BATE Borisov
    Full Bundesliga & 2. Bundesliga
    Correct kits for all Premier League & Liga ZON Sagres teams + Argentina, Brazil, Colombia, Netherlands, South Korea, Uruguay
    Corrected names for fake players in unlicensed National teams and ML unlockable players
    Fixed kits for a lot teams including Barcelona, Manchester United and Sevilla
    Fixed some transfers (mainly bigger teams)
    Includes first DLC (Celta, Depor & Valladolid stadiums, kits for 37 teams)
    Removed blur

NOTE Transfers ARE NOT completely correct (at all), we tried to fix some of the most important teams but it is impossible for us to transfer and create as many players as are missing. Transfers will be updated a lot when the second DLC gets released. (mid October)
    Download PESEdit.com 2013 Patch 1.0 :

اگه لینک مستقیم باشه خیلی خوبه. اینا صفحه دومشون شیل تره . قابلیت Resume هم ندارن
    Last edited by farshad.88; 21-09-2012 at 10:31. دليل: تصحیح کردن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •