تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 13 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 129

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

مدافعِ من پارِدِس بازی نکرده من میخوام به جاش زلاتان بیاد تو!
    اتومات خودش زلاتانو میاره؟ یا میره مورنو رو میاره که 0گرفت امروز؟

چجور میشه این وضعیت؟

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

مدافعِ من پارِدِس بازی نکرده من میخوام به جاش زلاتان بیاد تو!
    اتومات خودش زلاتانو میاره؟ یا میره مورنو رو میاره که 0گرفت امروز؟

چجور میشه این وضعیت؟
    اولویت با شماره 1 روی نیمکته ، اگه بازی نکرده بعدی ! البته اگر تعداد بازیکنان اون پست کمتر از یه حدی برسه ، بازیکن همون پست فقط میتونه میاد تو ! یعنی مثلا شما 3 تا دفاع گذاشتی تو زمین و نفر اول نیمکت مهاجم یا هافبکه ، در اینصورت اگر یکی از مدافعین بازی نکنه میره سراغ اولین مدافع روی نیمکت تا تیم 2 دفاعه نشه !

توی تیم شما مورنویی هست که بازی کرده اون میاد تو ! مهم نیست امتیازش منفیه یا صفره یا هرچی !

3. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اولویت با شماره 1 روی نیمکته ، اگه بازی نکرده بعدی ! البته اگر تعداد بازیکنان اون پست کمتر از یه حدی برسه ، بازیکن همون پست فقط میتونه میاد تو ! یعنی مثلا شما 3 تا دفاع گذاشتی تو زمین و نفر اول نیمکت مهاجم یا هافبکه ، در اینصورت اگر یکی از مدافعین بازی نکنه میره سراغ اولین مدافع روی نیمکت تا تیم 2 دفاعه نشه !

توی تیم شما مورنویی هست که بازی کرده اون میاد تو ! مهم نیست امتیازش منفیه یا صفره یا هرچی !
    هفته بعد اگه بخوام یکی از مهاجما رو بزارم که نفر اول بیاد تو باید چیکار کنم؟
    اخه خودش اتومات اول دروازبان رو گذاشته بعد مدافع و هافبک و نفر سوم هم مهاجم!

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

هفته بعد اگه بخوام یکی از مهاجما رو بزارم که نفر اول بیاد تو باید چیکار کنم؟
    اخه خودش اتومات اول دروازبان رو گذاشته بعد مدافع و هافبک و نفر سوم هم مهاجم!
    روی بازیکن مورد نظر کلیک چپ می کنید ، نگه می دارید و به هر جا خواستید می برید !

یا کلیک چپ روی بازیکن و از منویی که میاد گزینه تعویض و با نیمکت نشین دیگه جاشو عوض می کنید

6. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من فکر میکردم سیستم تعویض بازیکنای ذخیره, مثه فانتزیه یوروئه که اشتباه میکردم!
    الکی الکی 9 امتیاز زلاتان پرید, تازه آزارد هم فردا بازی داره و حتما امتیاز بالایی میگیره!
    Last edited by 000000000; 14-08-2016 at 23:53.

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

امروز بعد از یک هفته تونستم به اینترنت دسترسی داشته باشم. نه توی پیشبینی لیگ ایران تونستم شرکت کنم و نه اینجا پیگیری کنم. چقدر قیافه این بازی و اطلاعاتش نسبت به یورو فانتزی فرق میکنه و اینجا سطح خیلی بالایی داره.اینجا هم کاپیتان 2 برابر امتیازش حساب میشه ؟
    یه سوال : الان پوگبا اومده لیگ برتر اسمشم میذارن توی لیگ یا فقط همون بازیکنای قبلی رو باید استفاده کنیم. منظورم اینه که ترانسفر ها رو اعمال کردن ؟ با اوله که شرکت میکنم.

پروفشنال mojtabaivi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

امروز بعد از یک هفته تونستم به اینترنت دسترسی داشته باشم. نه توی پیشبینی لیگ ایران تونستم شرکت کنم و نه اینجا پیگیری کنم. چقدر قیافه این بازی و اطلاعاتش نسبت به یورو فانتزی فرق میکنه و اینجا سطح خیلی بالایی داره.اینجا هم کاپیتان 2 برابر امتیازش حساب میشه ؟
    یه سوال : الان پوگبا اومده لیگ برتر اسمشم میذارن توی لیگ یا فقط همون بازیکنای قبلی رو باید استفاده کنیم. منظورم اینه که ترانسفر ها رو اعمال کردن ؟ با اوله که شرکت میکنم.
    آره کاپیتان امتیازش دو برابره. البته با استفاده از وایلدکارت تریپل کپتین سه برابر هم میشه.
    پوگبا در حال حاضر توی لیست منچستر هست و میتونین انتخابش کنین. هر ترنسفری که توی واقعیت انجام بشه چند ساعت بعدش توی فانتزی هم اعمال میشه

10. این کاربر از mojtabaivi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه pc-lazio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

کد عضویت در فوتبال فانتزی سایت 90 رو بزنین و بیاین داخل لیگ برتر تو قسمت لیگ های من

کد عضویت:
    rVXZVIFdSX

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ماشالله هیجان تاپیک فوق العاده بالاست !
    ما که wildcard زدیم بلکه یه فرجی بشه !

13. 2 کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

این هفته ی پیش که واسه من خیلی خوش یمن بود
    کلاسیک رو تا رتبه 3 اومدم بالا......هد تو هد دوم شدم......بعد اورال ایران از شونصد هزار و خورده ای اومدم 111 ام

15. 2 کاربر از SA3EDLORD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •