تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 846 از 1849 اولاول ... 34674679683684284384484584684784884985085689694613461846 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,451 به 8,460 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستانی که مطلع هستنیه سوال دارم
    وقتی مودمم را روشم میکنن max rate رو 5مگ بسته شده بعد دوباره که خاموش روشن میکنم رو 8 مگ بعد دفعه بعد دوباره تغییر میکنه
    کسی میدونه ماجرا چیه؟

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

کسی از دوستان هست از مخابرات آیت اله کاشانی سرویس داشته باشه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

کسی از دوستان هست از مخابرات آیت اله کاشانی سرویس داشته باشه ؟
    من کاشانی ام.

4. این کاربر از IranNama بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hmd

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

داداش اوضاع سرویس برای شما چه جوری ؟ قطعی ؟ سرعت دانلود ؟ بعد این ثبت نامشم برای شما اینجوری بود بهم گفتن باید یک سال حتما ثبت نام کنی وگرنه مخابرات کاشانی برگشت میزنه . چقد طول کشید تا سرویستون وصل بشه ؟

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

تایید نمیشه من 5 گیگ گرفتم 7 گیگ دانلود کردم
    شما با کل فروم تفاوت داری! تبریک میگم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

داداش اوضاع سرویس برای شما چه جوری ؟ قطعی ؟ سرعت دانلود ؟ بعد این ثبت نامشم برای شما اینجوری بود بهم گفتن باید یک سال حتما ثبت نام کنی وگرنه مخابرات کاشانی برگشت میزنه . چقد طول کشید تا سرویستون وصل بشه ؟
    نمیدونم این قضیه یکساله رو از کجا درآورده ، من که بهمن ماه گرفتم همچین خبری نبود . ضمنا من فرمشو تو سایت پر کردم ، زنگ زدم پشتیبانی هم اطلاع دادم سه چهار روزه وصل شد .
    در مورد سرعت و قطعی هم موندم چی بگم ! یک هفته در حد فاجعه اس یک هفته عالی ! مثلا ممکنه تو یک روز 10 بار قطعی داشته باشی یه دفعه هم دو هفته قطعی نداشته باشی.

8. این کاربر از IranNama بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hmd

داره خودمونی میشه WraithMaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوستان من بک سرویس ADSL میخواستم بیشتر برام بازی آنلاین مهمه (WoW بیشتر، زیاد پهنای باند نمیخواد ولی سرعت ثابت و پینگ پایدار لازمه - حداقل 256 کیلوبیت بر ثانیه تو ساعت 9 شب به بعد داشته باشه) واسه همین پینگ هم خیلی مهمه برام. های وب پینگ ثابت داره؟ از ساعت 9 شب به بعد افت سرعت و افزایش پینگ نداره؟
    الان صبانت دارم شبا پکت لاس بالا داره، بازی 6-7 ثانیه فریز میشه و بعدش تو 2 ثانیه اتفاقات اون مدت به صورت دور تند! پخش میشن
    پیش پیش ممنون از راهنماییتون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

دوستان من از طریق تلفن ازشون خرید کردم و جزئیات این سرویسم رو نمیدونم میخاستم ببینم کسی از دوستان میدونه این سرویس شبانه داره یا نه؟

ADSL_Internet_Limited_4M/1M_8M/1M
    8 گیگ ترافیک داره به اضافه 2 گیگ که خودشون مثل اینکه به عنون سرویس ویژه اضافه کردن.

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

نمیدونم این قضیه یکساله رو از کجا درآورده ، من که بهمن ماه گرفتم همچین خبری نبود . ضمنا من فرمشو تو سایت پر کردم ، زنگ زدم پشتیبانی هم اطلاع دادم سه چهار روزه وصل شد .
    در مورد سرعت و قطعی هم موندم چی بگم ! یک هفته در حد فاجعه اس یک هفته عالی ! مثلا ممکنه تو یک روز 10 بار قطعی داشته باشی یه دفعه هم دو هفته قطعی نداشته باشی.
    فروشندهای زنش یه مشت .... روز اول زنگ زدم میگم روی مخابرات آیت اله کاشانی پورت خالی دارین آره یه چند تا خالی شده گفتم از شرکت دیگه دارم گفت اشکال نداره ثبت نام کن پورت براتون نگه میداریم هیچی از مخابرات سرویس داشتم سه روز طول کشید تخلیه کنه زنگ زدم گفتم خط تخلیه کردم گفتن باشه نامتون میزنیم به مخابرات . دو روز بعدش زنگ زدم پی گیری با دو سه نفرشونم (زن) صحبت کردم میگن اصلا کاشانی ماهانه نداره باید سالیانه ثبت نام کنید براساس یکساله شش ماه مخابرات پورت میده . هیچی اخر سر یه مرد بالاخره ور داشت گفت اینجوریا نیست اشتباه راهنماییتون کردن . دوباره امروز زنگ زدم میگم چی شد میگه شما نفر اول لیستمونین تا به محض اینکه پورت خالی شد بهتون تعلق بگیره بعد اون یکی گفت نه اصلا پورت خالی نداریم شما یک ماه ثبت نام کردین شماره کارتتون بدین پولتون ببراتون برگشت بزنیم میگم دهن سرویسا من به خاطره اینکه گفتین پورت خالی دارین سرویسم قطع کردم . هیچی کلی دعوا آخرشم قطع کردم . بعد از ظهر به همونی که برام ثبت نام کرده بود (مرد) زنگ گفتم قضیه اینجوری گفت اینا چی بهت گفتن اصلا ربطی نداره به این موضوع . هیچی دیگه فعلا بی اینترنت موندیم تا پورتها باز خالی بشه ببینیم اذیت میکنن . یعنی همینجا میخوام تشکر کنم از شرکت بابت این مشتری مداریشون !!!!!!!!!

12. این کاربر از hmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

مشتری مداری تو ایران کم معناست، به هرحال این شرکت ها هم دارن سعی خودشون رو می کنن که بتونن مشتری هاشون رو راضی نگه دارن. و گاهاً مثل حالت این دوست عزیزمون، موفق نیستن. واینم برمیگرده به حرفه ای نبودن سیستم حاکم بر این شرکت ها و کارمنداشون. باید یه پورت رو برای ایشون نگه میداشتن که انجام ندادن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •