تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 847 از 1849 اولاول ... 34774779783784384484584684784884985085185789794713471847 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,461 به 8,470 از 18487

نام تاپيک: ADSL Hiweb / شرکت های وب

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان های وبی --سایت یو-تو-ب باز میشه ! اونم با چه سرعتی !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

نمیدونم این قضیه یکساله رو از کجا درآورده ، من که بهمن ماه گرفتم همچین خبری نبود . ضمنا من فرمشو تو سایت پر کردم ، زنگ زدم پشتیبانی هم اطلاع دادم سه چهار روزه وصل شد .
    در مورد سرعت و قطعی هم موندم چی بگم ! یک هفته در حد فاجعه اس یک هفته عالی ! مثلا ممکنه تو یک روز 10 بار قطعی داشته باشی یه دفعه هم دو هفته قطعی نداشته باشی.
    داداش چقد طول کشید تا پورت بهت بدن ؟ شدیدا به نت احتیاج دارم اینام باعث شدن سرویس قبلیم قطع کردم الان هیچ کدوم از شرکتها پورت خالیم ندارن .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

داداش چقد طول کشید تا پورت بهت بدن ؟ شدیدا به نت احتیاج دارم اینام باعث شدن سرویس قبلیم قطع کردم الان هیچ کدوم از شرکتها پورت خالیم ندارن .
    وقتی من گرفتم هنوز اینقدر شلوغ نشده بود همون موقع بهم سرویس دادن.
    این مرکز مخابراتی اینقدر شلوغه که به نظر من فعلا همون مخابرات رو بچسبی و به امید اینا نباشی بهتره !
    من قبل های وب پارس آنلاین اومدم بگیرم گفت میزاریم تو لیست انتظار تا یک ماه ردیفه ! بعد یک ماه زنگ زدم یکی دیگه بود گفت اصلا اینجور حرفا نیست و معلوم نیست کی خالی بشه ! بگذریم که هنوزم خبری نشده !

4. این کاربر از IranNama بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hmd

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

وقتی من گرفتم هنوز اینقدر شلوغ نشده بود همون موقع بهم سرویس دادن.
    این مرکز مخابراتی اینقدر شلوغه که به نظر من فعلا همون مخابرات رو بچسبی و به امید اینا نباشی بهتره !
    من قبل های وب پارس آنلاین اومدم بگیرم گفت میزاریم تو لیست انتظار تا یک ماه ردیفه ! بعد یک ماه زنگ زدم یکی دیگه بود گفت اصلا اینجور حرفا نیست و معلوم نیست کی خالی بشه ! بگذریم که هنوزم خبری نشده !
    اگر میدونستم اینجوری میکنن سرویسم قطع نمیکردم مخابراتم خودش الان پورت خالی نداره یکی دو ماهی یعنی به هر شرکتی زنگ میزنم میگن نداریم اگر بخوای سالیانه ببندی برات میتونیم کاری کنیم . بعد از ظهر همینجوری زنگ زدم با یه شماره دیگه های وب میگم پورت خالی دارین میگن آره فقط 15 20 طول میکشه ;-) بعدش یک ساعت بعد زنگ زدم میگم من ثبت نام کردم پورت خالی دارین میگن نه . خیلی باحالن . باز خوبه حداقل این 3g ایرانسل هست وگرنه از دست اینا روانی میشدم .

6. این کاربر از hmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان شما بسته تمدید کردین؟
    بعد پرداخت یه سری کد تخفیف داد و 1 گیگ تو حسابم فعال شده ... داستان چیه؟ این فشفشس؟ اگه نه باید 9 گیگ میداد

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستانی که منتظر بودن پورت خالی بشه چقد زمان برده تا پورت بهشون بدن ؟

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستانی که منتظر بودن پورت خالی بشه چقد زمان برده تا پورت بهشون بدن ؟
    پورت رزرو نمیشه! اینقدر باید به سایت سر بزنی که شانست بگیره یه بار پورت خالی بشه! من 5 ماه تلاش کردم!!!!

10. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hmd

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

پورت رزرو نمیشه! اینقدر باید به سایت سر بزنی که شانست بگیره یه بار پورت خالی بشه! من 5 ماه تلاش کردم!!!!
    نه جدیدا دیگه رزرو میکنن . امروز زنگ زدم گفتن میخوایین اسمتون ثبت کنم باهاتون تماس میگیریم ولی من تو سایت ثبت نام کردم قبلا پولم هنوز تو حسابم . ولی از سایت از کجا بفهمیم پورت خالی شده ؟
    Last edited by hmd; 22-09-2014 at 20:54.

آخر فروم باز behnam-k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

نه جدیدا دیگه رزرو میکنن . امروز زنگ زدم گفتن میخوایین اسمتون ثبت کنم باهاتون تماس میگیریم ولی من تو سایت ثبت نام کردم قبلا پولم هنوز تو حسابم . ولی از سایت از کجا بفهمیم پورت خالی شده ؟
    اون که میگه بهتون زنگ میزنیم الکیه به منم گفت اسمتو مینویسم بهت زنگ میزینیم اما هیچ خبری نشد تو قسمت تعرفه ها >>انتخاب سرویس های دیگر تو صفحه باز شده استان و شهرتون رو بزن مرکز هایی که خالی هستند رو میاره(اگه مرکزتون تو لیست بود یعنی خالیه اگه نبود پر شده)
    میتونی هر روز از این قسمت چک کنی خالی شده یا نه
    Last edited by behnam-k; 22-09-2014 at 21:30.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان شما بسته تمدید کردین؟
    بعد پرداخت یه سری کد تخفیف داد و 1 گیگ تو حسابم فعال شده ... داستان چیه؟ این فشفشس؟ اگه نه باید 9 گیگ میداد
    برو تو قسمت بانک مجازی
    بعد مشاهده کد تخفیف
    بعد جلوی هر بسته علامت مثلث هست هر وقت بهش نیاز داشتی فعالش کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •