تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 421 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 4206

نام تاپيک: تجربه خرید Dell Inspiron N5010

اگه نباشه جاش خالی می مونه DiDaX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

5010 با کانفینگ ای 5 سری هست که ویندوز داشته باشه و قیمت حدود 990 باشه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4umbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

نظر خودم در. م مورد این اپتاپ.

مفت دادن نخرین تا مجبور نشین pes2010 رو روی low بازی کنین...

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

نظر خودم در. م مورد این اپتاپ.

مفت دادن نخرین تا مجبور نشین pes2010 رو روی low بازی کنین...
    دوست من شما این مشکل رو داری نباید کلی قضاوت کنی
    فقط به خاطر اینکه ببینم آیا مشکل شما رو من هم خواهم داشت امروز صبح رفتم بازی رو خریدم و نصب کردمش بدون هیچ مشکلی و رو دارم بازی میکنم
    پیشنهادات من برای بر طرف کردن مشکل شما :
    1.نصب کردن درایور جدید
    2. بستن تمام برنامه ها در هنگام اجرای بازی از جمله آنتی ویروسها برای کمتر کردن فضای اشغال شده رم
    3. استفاده از ویندوز سون 64 بیتی
    4. استفاده از برنامه های GAME OPTIMIZER

pes 2010 بازیی هستش که خیلیها باهاش مشکل دارند .. من چون شغل یکی از دوستام تعمیرات کامپیوتر و این حرفهاست خیلی به مغازش سر میزنم بارها دیدم بچه ها میان و گله میکنند با اینکه کارت گرافیکشون قویه اما این بازی خیلی اذیتشون میکنه ! نمونه مشابه بازی battelfiled جدید از کمپانیه Ea هستش که خیلیها باهاش مشکل دارند و به نظر من بر میگرده به سیاستهای شرکت سازنده که مثلا جوری بازی رو طراحی میکنه که با چیپستهای اینتل یا ati به مشکل بر بخورند

شما برو crysis یا مثلا modern warfare 2 رو تست کن اگر بد بود اونوقت میتونی به لپتاپت ایراد بگیری
    Last edited by Gilopa; 29-07-2010 at 16:00.

4. 2 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sheytoon001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

نقد و بررسی Dell Inspiron 5010

دل سری Inspiron همواره معروف به طراحی زیبا و رنگهای دلخواه و خیره کننده بوده و بیشتر طرفداران این سری گروه های جوانان هستند.
    دراولین نگاه نشان آشنای دل در وسط بدنه براق و زیبای Inspiron 5010 باعث زیبایی بیشتر پوسته میشود.

5010 Inspiron بدنه و لولاهای محکمی دارد ٰ در نگاه اول پوسته لپ تاپ طراحی خاصی داراست که کاربر احساس میکند بدنه لپ تاپ فلزی طراحی شده است
    ٰ 5010 ضخیم و سنگین به نظر میرسد اما از لحاظ وزن با 1564 اختلاف آنچنانی ندارد.

لولا های 5010 بر خلاف 1564 کمی به داخل هستند که این طراحی دل زیبایی خاصی به 5010 بخشیده است. در مورد باز شدن 5010 باید گفت نمایشگر آن براحتی تا زاویه 134 درجه براحتی باز میشوند.

دل Inspiro N5010 همراه با نمایشگر 15.6 اینچی عریض با نسبت 16.09 و پشتیبانی تفکیک پذیری رنگ در 768*1366 پیکسل در تجربه بصری واقعی انعکاس خوبی داشت.

Inspiron 5010 دارای یک وب کم 1.3 مگاپیکسلی در بالای نمایشگر می باشد. طراحی صفحه کلید مناسب و نرم و خوش دست است.

از سادگی طراحی بدنه 5010 احتمالا خوشتان خواهد آمد ٰ ٰ در قسمت داخلی تنها دکمه روشن و خاموش به چشم میخورد و نه چیز دیگری .

صفحه کلید در 5010 کامل بوده و به تمام کلیدهای قسمت اعداد در سمت راست دسترسی کامل دارید که برای علاقمندان بازی نکته قابل توجهی خواهد بود.

اسپیکر در 5010 در قسمت زیری در قسمت گودی زیر قرار دارد.

صدای 5010 در حقیقت فراتر از انتظار ما بود ٰ سیستم های صوتی ، Inspiron 15R N5010 نه تنها با SRS حرفه ای و با کیفیت بالا به گوش میرسید

بلکه در جایی قرار دارد که در بین لپ تاپ های حاضر کمتر بچشم میخورد. در کل از صدای شفاف و تمیز 5010 بسیار راضی بودیم.

از صفحه نمایش و طراحی صفحه کلید ما می توانیم Inspiron 15R N5010 را به مدلی بسیار شیک و با امکانات بالا یاد کنیم.

در سمت چپ دل N5010 Inspiron 15R است ، 1 عدد USB 2 وجود دارد ، قسمت تهویه هوا ، هدفون / ورودی میکروفون و رابط HDMI کیفیت بالا از چپ به راست.

در سمت راست دل N5010 Inspiron 15R ، ورودی کارت خوان حافظه ، دی وی دی رایتر ، USB 2 / رابط eSATA ، پورت RJ45 کارت شبکه و سوراخ کلید امنیتی وجود دارد.

در نمای پشت از دل N5010 Inspiron 15R ، USB 2 ، پورت های خروجی VGA و پورت ورودی برق وجود دارد.

همانطور که نمایشگر عریض 15.6 اینچی قابلیت حمل مناسبی به کاربر میدهد اما وزن واقعی این لپ تاپ با باطری 2.63kg است که برای مدل 15 اینچی سنگین نیست.

در آزمون گرما ، از 3DMark 06 استفاده می کنیم پس از اجرای Inspiron 15R N5010 برای 1 ساعت ،
    نتیجه آزمون ، قسمت زیرین لپ تاپ را بعنوان گرمترین جا با حرارت 46 درجه سانتیگراد مشخص کرد.

تجربه و آزمون های Inspiron R5010

با ارائه 5010 نظر بسیاری از کاربرانی که کارهای گرافیکی سنگینی انجام میدهند یا اهل بازی هستند به سوی 5010 معطوف شد ...

5010 دل اینسپایرون به چیپ گرافیکی قدرتمند ATI Radeon 5470 با حافظه اختصاصی 1 گیگابایت و مجهز به نسل جدید پردازنده های Corei5 2.53 Ghz چهار هسته ای ( دو هسته واقعی و دو هسته مجازی ) ، رم های DDR3 4GB 1066 و نمایشگر LED 15.6 و هارد دیسک 500 گیگابایتی خود را به لپ تاپی ایده آل برای دوستداران بازی و حرفه ای ها تبدیل کرده است.

دل با ارائه 5010 نسبت بسیار زیادی از بازار را بسوی خود جذب کرد. امکاناتی بالا با قیمتی مناسب.
    این شیوه و سیاست دل همیشه نظر کاربران را قبل از انتخاب بین سایر شرکت های های سازنده لپ تاپ به خود جلب میکند.

5010 دل از تکنولوِژی DDR3 بهره میبرد از این رو 5010 قابلیت ارتقائ رم را تا 8 گیگابایت را نیز داراست.

5010 مجهز به کارت گرافیک ATI Mobility Radeon HD 5470 می باشد.
    تراشه ATI Mobility Radeon HD 5470 جزء کلاس متوسط پایین فناوری DirectX 11 کارت گرافیک لپ تاپ هاست که در اندازه 40nm و معماری (Park (XT تراشه های گرافیکی (اختصاصی) ساخته شده است. همچنین از حافظه GDDR5 پشتیبانی می کند، اما اغلب به کارت حافظه کندتر DDR3 تجهیز می شود.
    با توجه به سرعت ساعت بالاتر ( و پشتیبانی از GDDR5 )، امتیاز عملکرد این تراشه در اجرای بازیهای سه بعدی بالاتر از امتیازHD 4570( که در مدلهای قبلی با دامنه TDP بوده) می باشد. بنابراین می بایست تمام بازیهای فعلی با جزئیات نسبتاً متوسط در این تراشه قابل اجرا باشند. بازیهای پرطرفداری مانند کرایسیس، NFE Shift ، و یا "جنگ های مدرن" با تراشه HD 4570 فقط در شرایطی که تنظیمات آنها با جزئیات پایین باشند به راحتی اجرا می شوند. برخی بازیها مانند Left 4 Dead در تنظیمات با جزییات بالا نیز قابل اجرا هستند.

پردازنده Intel Core i3-330M
    پردازنده Intel Core i3-330M یکی از پردازنده های دو هسته ایی رده ی متوسط است که برای کامپیوترهای همراه طراحی شده و دارای سرعت ساعت 2.16 گیگاهرتز می باشد. تفاوت این پردازنده با Core i3-430M این است که فاقد فناوری Turbo Boost Overclocking می باشد و سرعت هسته های آن کندتر است. هر هسته مبتنی بر میکرومعماری (Nehalem (Westemere می باشد. فناوری Hyperthreading این امکان را به پردازنده دو هسته ایی می دهد تا بتواند در آن واحد 4 رشته را کنترل کند.
    یکی از ویژگیهای جدید این پردازنده کارت گرافیک داخلی Intel HD Graphics یا GMA HD و کنترلر حافظه ی DDR3 1066 MHz می باشد. هر دو آنها در قالب جداگانه هستند که همچنان در ابعاد 45nm تولید می شود، در حالیکه CPU پیش از این با ابعاد جدید 32nm ساخته می شد.
    عملکرد این پردازنده با توجه به نتایج بدست آمده از تست های محک زن عمدتاً برابر با پردازنده 2.4 GHz Core 2 Duo P8600 است. سرعت این پردازنده حداقل باید به اندازه سرعت پردازنده 2.2 GHz Core 2 Duo باشد، بنابراین می توان ادعا کرد که i3-330M در رده ی بالای این گروه از پردازنده ها قرار دارد. این پردازنده قادر خواهد بود تمام برنامه های کاربردی شما را اجرا کند، اما قادر نیست برخی بازیهای رایانه ایی که نیاز به CPU سریعتر دارد را اجرا کند.
    میزان مصرف انرژی این پردازنده 35 Watt TDP (حداکثر) محاسبه شده، بنابراین بهتر از پردازنده Core 2 Duo سری T با مصرف انرژی 35 Watt TDP بنظر می رسد.

در تست عمر باتری ، با استفاده از نرم افزار BatteryMark به آزمون N5010 Inspiron 15R پرداختیم. و ما مطمئن شدیم که باتری را در نور 50 درصدی نمایشگر می توان حداکثر به مدت 3 ساعت و 37 دقیقه استفاده نمود. این مدل تست شده مجهز به کارت گرافیکی ATI 5470 بوده است

Rate یا رتبه ای که به مدل 5010 با پردازنده ی Corei3 و گرافیک 5470 ATI کسب کرد در ویندوز 7 64 Bit نشانگر 4.3 امتیاز میباشد.

نقات قوت Dell Inspiron 5010

طراحی زیبا و منحصر به فرد نسبت به سایر مدل های Dell
    - ساخت با کیفیت و محکم
    - صفحه نمایش با کیفیت LED
    - کارت گرافیک قدرتمند ATI با 1 گیگابایت حافظه اختصاصی
    - رم از نوع DDR3
    پد لمسی راحت و صفحه کلید کامل
    عمر باطری 3 ساعت و 37 دقیقه

------------------

جزییات کامل

* شبکه وایمکس WiMax : دارد
    * FSB : 1066 مگاهرتز
    * اندازه صفحه نمايش : 15.6 اينچ
    * باتري : Li-Ion - 6 Cell
    * بلوتوث : دارد
    * تعداد پورت USB : 3 عدد
    * حافظه رم : 4 گيگابايت
    * حافظه کش : 3 مگابايت
    * حداکثر رزولوشن : ( 768 * 1366 ) "15.6
    * خروجی VGA : دارد
    * درايو نوري : DVD-RW
    * سال ساخت : 2010
    * سایر امکانات: بسته نرم افزاری 40 گیگابایتی LaptopCity.ir ** هدیه **
    * سرعت هارد ديسک : 5400rpm +
    * سرعت پردازنده : 2.53 -2.26 گیگاهرتز
    * سيستم عامل : Dos
    * شبکه بي​سيم ( WiFi ) : دارد
    * شبکه محلی ( Lan ) : دارد
    * قابلیت شناسایی اثر انگشت : ندارد
    * قابلیت نصب سیستم عامل : Microsoft Windows 7 , Microsoft Windows Vista
    * مودم داخلي : ندارد
    * نوع حافظه رم : DDR3
    * نوع صفحه نمايش : WXGA
    * نوع لپ​تاپ : معمولي
    * نوع پردازنده : Intel Core i5
    * هارد ديسک : 500GB
    * وب​کم : 1.3 مگاپیکسل
    * وزن : 2.5 کیلوگرم
    * پورت 1394: ندارد
    * پورت eSATA : دارد
    * پورت HDMI : دارد
    * پورت سریال ( serial ) : ندارد
    * کارت گرافيکي : ATI Radeon 5470 1 GB
    * کارت​خوان: دارد
    * کشور سازنده : چین

منبع: LaptopCity.ir
    Last edited by sheytoon001; 29-07-2010 at 19:49.

6. 4 کاربر از sheytoon001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال cescjoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خسته نباشید!
    دوستان من میخواستم از این مدل لپ تاپ بگیرم هم واسه خودم هم واسه دوستم.
    اگه امکانش هست تمام نمونه های این مدل و آخرین قیمت هاش رو بزارید.
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خسته نباشید!
    دوستان من میخواستم از این مدل لپ تاپ بگیرم هم واسه خودم هم واسه دوستم.
    اگه امکانش هست تمام نمونه های این مدل و آخرین قیمت هاش رو بزارید.
    با تشکر
    این لیست لپ تاپهای زیگورات، بدون گارانتی ارزونتر هم گیر میاد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. این کاربر از sheytoon001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه salar_khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    mazandaran *** neka

پيش فرض من و dell n 5010 i3 2.26

با سلام
    من و dell n 5010 i3 2.26
    من این لپ تاپ رو تازه خریدم همان طور که همه می دونید ویندوزی روش نصب نبود.ویندوز xp روش نصب کردم اما درایور هارو نداشتم گفتم بیام 7 نصب کنم هم قشنگ تره هم سریع تره هم خودش درایورها رو می شناسه اما زهی خیال باطل...
    خلاصه با تحقیق فراوان با کمک تمام دوستان p30w درایورها رو از ساپورت دل دانلود کردم الان تمام قطعات رو می شناسه اما نمی تونم از بلوتوث استفاده کنم.نرم افزار جانبی که یکی از دوستان تو یکی از این پست ها معرفی کرد رو نصب کردم اما مشکل همچنان وجود داره.
    اما درباره خود لپ تاپ > چیز خوبیه نصبت به قیمتش من با گارانتی ایران دیتا گرفتم.
    بازی> حثس2010 رو با بیشترین کیفیت به راحتی اجرا می کنه - بازی battlefield bad company 2 رو نصب کردم بازم خوب و روان اجرا می شد البته تو جاهای پر تحرک یه کم پرش پرش ایجاد می شد اما برای این لپ تاپ عالی بود.
    سرعت دستگاه برای کارای معمول خوبه یکم بالا هم هست ظاهر قشنگی هم داره اما اثر انگشت روش میمونه. در زمان بازی حرارت دستگاه بالا می ره که 1 کول پد مشکل رو حل می کنه.
    امیدوارم بدرد خورده باشه
    با تشکر از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از salar_khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان.اگه کسی طرز نصب کارت گرافیک 5010 رو بلده لطفا راهنمایی کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من تازه 5010 خریدم.اگه کسی درایوراشو نصب کرده لطفا اسم درایورایی که نصب کرده رو به من بده.کلشونو.
    من توی نصب گرافیکش مشکل دارم

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان.اگه کسی طرز نصب کارت گرافیک 5010 رو بلده لطفا راهنمایی کنه
    فکر میکنم با نصب درایورش دیگه نباید مشکلی پیش بیاد، شما تو کدوم قسمتش مشکل داری؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •