تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 25 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 249

نام تاپيک: کلوپ خودروهای کره ای ( Hyundai , Kia , Genesis , sSung Yung , Daewoo )

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

توی دفترچه اش نوشته بود وقتی یکی از درب ها یا صندوق یا کاپوت باز بشه بوق میزنه انگار
    :(
    تمام مواردی که باعث بشه سیستم حفاظتی خودرو نا امنی رو احساس بکنه وانکشن نشون میده.
    البته بستگی به امکانات سیستم دزدگیر خودروهم داره.
    اما مهمترین موارد رو عمل میکنه

2. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    tehran-esfahan

پيش فرض

1- من موقع خرید ماشین رو که بردم پیش تعمیر کار گفت دسته موتور عقب پایین پاره شده ، این قضیه تو این کارکرد عیر طبیعی نیست؟! مال چی می تونه باشه آخه؟!
    حالا ما آخر هفته می خواهیم باهاش بریم شمال و بیایم ، آسیبی که نمی زنه؟!

2-ماشین توی دست انداز ها یه کوچولو می کوبه ، یعنی حس می کنی دست انداز رو ، توی کمری که نشسته بودم اصلا احساس نمیشد دست انداز ها انگار مثل قایق و کشتی و اینها توی آب حرکت می کرد ، هر از گاهی بالا پایین میشد ، اینکه دست اندازا جس میشه مشکل ماشین منه یا طبیعی سوناتا هست؟ حالا باید فردا برم تنظیم باد ، نیتروژن بزنم یا معمولی؟

3-مصرف متوسط حدود 9 ( بعضی وقت ها زیرش (کم پیش میاد) بعضی وقتا هم تا 9.7 ، واقعی هست برای داخل شهر (با رانندگی آروم) ؟ چطوره؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

1- من موقع خرید ماشین رو که بردم پیش تعمیر کار گفت دسته موتور عقب پایین پاره شده ، این قضیه تو این کارکرد عیر طبیعی نیست؟! مال چی می تونه باشه آخه؟!
    حالا ما آخر هفته می خواهیم باهاش بریم شمال و بیایم ، آسیبی که نمی زنه؟!

2-ماشین توی دست انداز ها یه کوچولو می کوبه ، یعنی حس می کنی دست انداز رو ، توی کمری که نشسته بودم اصلا احساس نمیشد دست انداز ها انگار مثل قایق و کشتی و اینها توی آب حرکت می کرد ، هر از گاهی بالا پایین میشد ، اینکه دست اندازا جس میشه مشکل ماشین منه یا طبیعی سوناتا هست؟ حالا باید فردا برم تنظیم باد ، نیتروژن بزنم یا معمولی؟

3-مصرف متوسط حدود 9 ( بعضی وقت ها زیرش (کم پیش میاد) بعضی وقتا هم تا 9.7 ، واقعی هست برای داخل شهر (با رانندگی آروم) ؟ چطوره؟

1. دسته موتور رو حتما پیگیر باش چون تو این کارکرد طبیعی نیست و درستش کن تا تو مسافرت اذیتت نکنه.

2. نرمی و راحتی کمری رو نسبت به سوناتا و آزرا شک نکن و این کاملا محسوس هست.
    چون تابستون هست به نظر من نیتروژن بزنی بهتره و تاثیر داره.

3. مصرف 9 لیتر داخل شهر درسته و همینه. با کولر به مراتب تا 10 لیتر و خارج از شهر 8.5 لیتر هست

5. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    tehran-esfahan

پيش فرض

1. دسته موتور رو حتما پیگیر باش چون تو این کارکرد طبیعی نیست و درستش کن تا تو مسافرت اذیتت نکنه.

2. نرمی و راحتی کمری رو نسبت به سوناتا و آزرا شک نکن و این کاملا محسوس هست.
    چون تابستون هست به نظر من نیتروژن بزنی بهتره و تاثیر داره.

3. مصرف 9 لیتر داخل شهر درسته و همینه. با کولر به مراتب تا 10 لیتر و خارج از شهر 8.5 لیتر هست
    از چی می تونه باشه؟؟ چرا دسته موتور پاره شده؟ یعنی ایرادی داشته ماشین یا حادثه دیده؟

تو دلم خالی شد! البته ما که دیگه خریدیم رفت !
    البته از داخل ماشین اصلا مشخص نیستا هیچ تکونی نداره فقط وقتی درب کاپوت باز شه

درستش کن تا تو مسافرت اذیتت نکنه
    آخه من از مکانیک پرسیدم گفت کاری نداره آسیبی نمی زنه برید و بیاید
    چون تا بیام از نمایندگی نوبت بگیرم و اینها کلی زمان می بره

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

از چی می تونه باشه؟؟ چرا دسته موتور پاره شده؟ یعنی ایرادی داشته ماشین یا حادثه دیده؟

تو دلم خالی شد! البته ما که دیگه خریدیم رفت !
    البته از داخل ماشین اصلا مشخص نیستا هیچ تکونی نداره فقط وقتی درب کاپوت باز شه

آخه من از مکانیک پرسیدم گفت کاری نداره آسیبی نمی زنه برید و بیاید
    چون تا بیام از نمایندگی نوبت بگیرم و اینها کلی زمان می بره

اگر مکانیک با اطمینان این حرف رو زده مشکلی نیست.
    اما بعدا حتما اقدام کن چون به قول خودت تو دلت خالی میشه و همیشه فکر میکنی یه جای ماشین عیب داره
    ماشین حادثه ندیده برای این مشکل

پروفشنال hsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    tehran-esfahan

پيش فرض

سوناتای 2010 اگه چند تا چیز رو داشت خیلی کامل میشد :

1- سرد کن صندلی بجای گرمکن
    2-چهارتا سنسور به جای 3 تا
    3-سیستم تصویری و نویگیشن
    4-لیمیتر

2تای اول رو واقعا بی انصافی کردن اما 2 تای دوم قضیه پول و آش و اینهاست
    گرچه مدل های جدید همه اش رو داره ...

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

تقویت و بهینه سازی هیوندای جنسیس سدان برای سال 2013
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

«مجله ماشین» – گونه ی سدان هیوندای جنسیس، برای عرضه در سال 2013، مورد بهینه سازی قرار گرفت. تعبیه ی صفحه ی نمایش 8 اینچی با وضوح بسیار بالا، جهت نمایش اطلاعات مربوط به سیستم های صوتی، ناوبری و ...، تقویت سیستم دریافت فرامین صوتی، کاربردی تر شدن سیستم ناوبری به جهت اعمال تغییرات نرم افزاری، در نظر گرفتن حافظه ی 64 گیگابایتی جهت ذخیره ی هر چه بهتر فایل های صوتی و تصویری، و بهره گیری از سیستم انحصاری blue link، تنها بخشی از این بهینه سازی ها به شمار می روند.
    به گزارش وب سایت «مجله ماشین»، این خودرو در بخش فنی نیز دستخوش تغییرات شده، که مهمترین آنها، عدم عرضه ی آن با پیشرانه ی 4.6 لیتری v8، (یکی از سه پیشرانه ای که قوای محرکه ی این سدان جنجال برانگیز را تامین می کرد) می باشد. قرار است مدل جدید این خودرو با دو پیشرانه ی 3.8 لیتری v6، و 5 لیتری v8، با قدرت 333 و 429 اسب بخار، به نبرد کهنه کاران صنعت خودرو برود. قیمت قطعی خودروی مورد بحث، هنوز اعلام نشده است.
    منبع
    وب سایت مجله ماشین: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by hossein.az; 22-08-2012 at 00:04.

پروفشنال hsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    tehran-esfahan

پيش فرض

چند تا مورد که به نظرم اومده تا الان:
    1- واقعا مسئولین هیوندای خیلی بی انصافی کردن در نزاشتن دریچه هوای کولر برای سرنشینان عقب و بعد از اون 4 تا سنسور ، نداشتن دریجه خیلی بده واقعا
    بگذریم
    در مورد سنسورش هم خیلی دقیق نیست و روش نمیشه 100 درصد حساب کرد اما خوب بودنش بد نیست
    2- ماشین ما پاور ویندو (پنجره حساس به مانع) نداره ، البته برای جلوگیری از زورگیری و خفت شدن بد نیست! اما تو سایت آسان موتور زده داره
    3-در مورد نرمی خود ماشین باید عرض کنم انتظار بیشتری داشتم اما خوبه ، نرمی فرمون و رانندگی خوبه مشکلی نداره
    4-در مورد دید داشتن به اطراف ، آدم اگه ابعاد دستش نباشه خیلی راحت نیست و از داخل کامل مشخص نیست فاصله ها
    5-کامپیوتر سفری مخصوصا در قسمت بررسی میزان مصرف سوخت دقیق عمل نمی کنه خیلی به نظر من، البته حس من هست و یه قسمتی اش هم به خاطر اینه که مصرف متوسط رو نشون میده فقط
    6-کیفیت قطعات داخلی خوبه و مساله ای من برخورد نکردم
    7-کیفیت و امکانات سیستم صوتی خیلی خوبه ، در حد یه سیستم غیر تصویری به نظرم هیچی کم نداره
    8- کولر مناسب و پرقدرت هست و استفاده ازش اصلا در رانندگی تاثیری نداره، فقط همون عیب دریچه های عقب
    9-جاهایی که برای نگه داری اشیا تعبیه شده خوب و کاربردی هست، البته طراحی به کاربرد برتری داشته در پروسه ساخت. ولی چیزی از کاربرد کم گداشته نشده ، جای عینک فقط برای 60 درصد عینک های آفتابی کوچک هست
    10-عمکرد موتور به نظر من (که اطلاعاتم خیلی کمه و مبتدی ام ) خوبه ، کم نمیاره ، پدال گاز بسته به نوع رانندگی (تیز یا ملایم) حساسیت اش تنظیم میشه اگه آروم برید سفت میشه سخت تر گاز میخوره اگه تیز برید نرم نرم میشه
    11-صدای موتور در حالت سلو اصلا داخل نمیاد هیچ لرزشی هم نیست ، درحدی که یکی دوبار اشتباها وقتی روشن بود استارت زدم دوباره!!
    12-عملکرد گیربکس خوبه انصافاَ ، در حالت منوال خیلی خوب کار میکنه خیلی خوب معکوس میده در حالت اتو هم یکم تاخیر داره برای معکوس دادن وقتی پدال رو تا ته فشار میدیم
    13-صندلی ها راحت اند اما من توی مسافرت طولانی بعد از تموم شدن رانندگی حیلی می خوابیدم ! البته فک کنم مشکل از خودمه ! خرس شدم
    14- مصرف توی شهر (اصفهان و تهران حدود 9) (شمال 13!! به بالا) جاده (فیروز کوه = حدود 10 - محمود آباد تا رامسر (ترمز بیشتر گرفته میشد و سرعت زیر 90) = 12-13-11-15!!!؟؟ (یه اعداد عجیبی هردفعه میزد!) رشت -قزوین =حدود 10 قزوین تهران =حدود 9 / تهران -کاشان = روی کروز حداقل ای که بش رسیدم ثابت 7.2 و توی سربالایی و اینا 7.4 کاشان -اصفهان =باز هم کروز 7.7 تا 8)
    راجع به این قسمت اش خواهشا مفصل نظر بدید ، این عددها چرا اینجوری بودند؟
    راستی تعداد نفرات از تهران تا شمال و برگشت تا تهران 4 نفر و صندوق پر اما نه خیلی سنگین و از تهران تا اصفهان 3 نفر و صندوق همونطور
    در همه مسیر با کولز زوشن (شمال شدت اش بیشتر بود)

15-توی شمال هنگام روشن بودن کولز از زیر ماشین کلی آب میریخت که گفتن طبیعیه ، درسته؟
    16-صندوق جادار و خوب منتهی نمی دونم چرا با اینکه خیلی هم سنگین نبود اما عقب ماشین پایین اومده بود ،
    چرا؟

17-فضای داخلی بسیار جادار و مناسب
    18-صندلی های عقب برای خواب مناسب نیست ، فرم اش مناسب رسمی نشستن و راحت بودن در اون حالت هست
    19-کاش سردکن صندلی داشت!
    20-نور چراغ ها خوب ، نورپردازی داخلی خوب ، اما عملکرد سنسور نور خیلی تاخیر مسخره ای داره ، در حد 4 -5 ثانیه برای روشن شدن ،
    میشه تنظیم اش کرد؟

21- برای نگه داری از چرم صندلی و اینها از چی استفاده کنم؟ داره میره به سمت خش افتادن ، یکم هم هوا زیرش رفته موح برداشته

ایشالا که مفید باشه
    منتظر نظراتتون هستم

11. این کاربر از hsein بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

چند تا مورد که به نظرم اومده تا الان:
    1- واقعا مسئولین هیوندای خیلی بی انصافی کردن در نزاشتن دریچه هوای کولر برای سرنشینان عقب و بعد از اون 4 تا سنسور ، نداشتن دریجه خیلی بده واقعا
    بگذریم
    در مورد سنسورش هم خیلی دقیق نیست و روش نمیشه 100 درصد حساب کرد اما خوب بودنش بد نیست
    2- ماشین ما پاور ویندو (پنجره حساس به مانع) نداره ، البته برای جلوگیری از زورگیری و خفت شدن بد نیست! اما تو سایت آسان موتور زده داره
    3-در مورد نرمی خود ماشین باید عرض کنم انتظار بیشتری داشتم اما خوبه ، نرمی فرمون و رانندگی خوبه مشکلی نداره
    4-در مورد دید داشتن به اطراف ، آدم اگه ابعاد دستش نباشه خیلی راحت نیست و از داخل کامل مشخص نیست فاصله ها
    5-کامپیوتر سفری مخصوصا در قسمت بررسی میزان مصرف سوخت دقیق عمل نمی کنه خیلی به نظر من، البته حس من هست و یه قسمتی اش هم به خاطر اینه که مصرف متوسط رو نشون میده فقط
    6-کیفیت قطعات داخلی خوبه و مساله ای من برخورد نکردم
    7-کیفیت و امکانات سیستم صوتی خیلی خوبه ، در حد یه سیستم غیر تصویری به نظرم هیچی کم نداره
    8- کولر مناسب و پرقدرت هست و استفاده ازش اصلا در رانندگی تاثیری نداره، فقط همون عیب دریچه های عقب
    9-جاهایی که برای نگه داری اشیا تعبیه شده خوب و کاربردی هست، البته طراحی به کاربرد برتری داشته در پروسه ساخت. ولی چیزی از کاربرد کم گداشته نشده ، جای عینک فقط برای 60 درصد عینک های آفتابی کوچک هست
    10-عمکرد موتور به نظر من (که اطلاعاتم خیلی کمه و مبتدی ام ) خوبه ، کم نمیاره ، پدال گاز بسته به نوع رانندگی (تیز یا ملایم) حساسیت اش تنظیم میشه اگه آروم برید سفت میشه سخت تر گاز میخوره اگه تیز برید نرم نرم میشه
    11-صدای موتور در حالت سلو اصلا داخل نمیاد هیچ لرزشی هم نیست ، درحدی که یکی دوبار اشتباها وقتی روشن بود استارت زدم دوباره!!
    12-عملکرد گیربکس خوبه انصافاَ ، در حالت منوال خیلی خوب کار میکنه خیلی خوب معکوس میده در حالت اتو هم یکم تاخیر داره برای معکوس دادن وقتی پدال رو تا ته فشار میدیم
    13-صندلی ها راحت اند اما من توی مسافرت طولانی بعد از تموم شدن رانندگی حیلی می خوابیدم ! البته فک کنم مشکل از خودمه ! خرس شدم
    14- مصرف توی شهر (اصفهان و تهران حدود 9) (شمال 13!! به بالا) جاده (فیروز کوه = حدود 10 - محمود آباد تا رامسر (ترمز بیشتر گرفته میشد و سرعت زیر 90) = 12-13-11-15!!!؟؟ (یه اعداد عجیبی هردفعه میزد!) رشت -قزوین =حدود 10 قزوین تهران =حدود 9 / تهران -کاشان = روی کروز حداقل ای که بش رسیدم ثابت 7.2 و توی سربالایی و اینا 7.4 کاشان -اصفهان =باز هم کروز 7.7 تا 8)
    راجع به این قسمت اش خواهشا مفصل نظر بدید ، این عددها چرا اینجوری بودند؟
    راستی تعداد نفرات از تهران تا شمال و برگشت تا تهران 4 نفر و صندوق پر اما نه خیلی سنگین و از تهران تا اصفهان 3 نفر و صندوق همونطور
    در همه مسیر با کولز زوشن (شمال شدت اش بیشتر بود)

15-توی شمال هنگام روشن بودن کولز از زیر ماشین کلی آب میریخت که گفتن طبیعیه ، درسته؟
    16-صندوق جادار و خوب منتهی نمی دونم چرا با اینکه خیلی هم سنگین نبود اما عقب ماشین پایین اومده بود ،
    چرا؟

17-فضای داخلی بسیار جادار و مناسب
    18-صندلی های عقب برای خواب مناسب نیست ، فرم اش مناسب رسمی نشستن و راحت بودن در اون حالت هست
    19-کاش سردکن صندلی داشت!
    20-نور چراغ ها خوب ، نورپردازی داخلی خوب ، اما عملکرد سنسور نور خیلی تاخیر مسخره ای داره ، در حد 4 -5 ثانیه برای روشن شدن ،
    میشه تنظیم اش کرد؟

21- برای نگه داری از چرم صندلی و اینها از چی استفاده کنم؟ داره میره به سمت خش افتادن ، یکم هم هوا زیرش رفته موح برداشته

ایشالا که مفید باشه
    منتظر نظراتتون هستم
    سلام . سفر بخیر حسین جان امیدوارم بهت خوش گذشته باشه.
    در مورد مواردی نوشتی ممنون اطلاعات خوبی هستن.
    در مورد مواردی که گفتی :

14. در حالت کلی همینجور هست و کاملا درست بوده همه چیز چون پارسال ما هم تست کردیم سوناتا 2009 رو نزدیک به همین ارقام بودن.
    15. در مورد آبی که رو زمین میریزه کاملا عادی هست و برای تمام خودروهایی که کولرشون در هوای شرجی کار میکنه این مورد عادی هست.
    16 . پایین اومدن صندوق یه دلیل کمک های عقب ماشین هست که بسیار نرم و روان هستن تا نهایت راحتی رو برای سرنشین به وجود بیارن برای همین
    باید بیشتر بازی بکنه و در نتیجه زودتر هم پایین میاد.
    21 . برای نگهداری صندلی ها باید به فروشگاه های مجرب و کاردرستی که تو کار روکش صندلی ماشین خارجی هستن مراجعه کنی تا راهنماییت کنن چطوری شستشو کنی.

13. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    tehran-esfahan

پيش فرض

سلام . سفر بخیر حسین جان امیدوارم بهت خوش گذشته باشه.
    در مورد مواردی نوشتی ممنون اطلاعات خوبی هستن.
    در مورد مواردی که گفتی :

14. در حالت کلی همینجور هست و کاملا درست بوده همه چیز چون پارسال ما هم تست کردیم سوناتا 2009 رو نزدیک به همین ارقام بودن.
    15. در مورد آبی که رو زمین میریزه کاملا عادی هست و برای تمام خودروهایی که کولرشون در هوای شرجی کار میکنه این مورد عادی هست.
    16 . پایین اومدن صندوق یه دلیل کمک های عقب ماشین هست که بسیار نرم و روان هستن تا نهایت راحتی رو برای سرنشین به وجود بیارن برای همین
    باید بیشتر بازی بکنه و در نتیجه زودتر هم پایین میاد.
    21 . برای نگهداری صندلی ها باید به فروشگاه های مجرب و کاردرستی که تو کار روکش صندلی ماشین خارجی هستن مراجعه کنی تا راهنماییت کنن چطوری شستشو کنی.

مرسی ، جای شما خالی
    من اصلا احساس نکردم توی سفر جایی ماشین کم بیاره
    توی کروز هم که بود سریع خودش رو به سرعت می رسوند حتی بعضی جاها با 2 دنده معکوس پشت سر هم

1-راستی یه قسمت روی صندوق کنار آرم هیوندای خش افتاده ریز و سطحی اند خش ها در حدی که فکر کردم اول کثیف شده ، فک کنم به شاخه ای چیزی کشیده یه دسته خش ریزه
    اینو خودم می تونم پالیش کنم؟ چون اصلا تجربه اش رو ندارم ، امکانش هست آسیبی به رنگ بزنم؟
    جحوری باید پالیش کنم؟
    2- چون کنار آرم هیوندای هست و اونم فلزیه ، پالیش بهش آسیبی نمی زنه؟ روی اونم بزنم؟
    3- مصرف ماشین خیلی فکرم رو مشغول کرده
    دیروز ظهر باک رو پر کردم و تریپ کیلومتر رو صفر کردم دیشب رسیده بود به یکم بالاتر از 3/4 ، باهاش 88 کیلومتر رفتم انگار
    خیلی جا خوردم
    خود ماشین هم بعد کلی اعداد و ارقام مسخره الان روی 13.5 رفته مصرفش
    واقعیه؟ طبیعیه؟ کار خاصی باهاش نکردم فقط تو شهر بودم و اکثرش هم سلو کار می کرد
    :(
    4-
    دیروز ماشین رو دادم دست یکی تست کنه رانندگی اش رو (از دوستام) که ببینه چطوره ، یارو ترمز دستی 1-2 پله بالا بوده نفهمیده و -105 دقیقه باهاش رفته ، وقتی از ماشین پیاده شدیم بوی لنت ها راه افتاده بود ، یه دود خیلی خیلی مختصر سفید رنگی از چرخ های عقب بلند شده بود ، گذاشتیم خنک شد ، حالا آسیبی دیده؟ باید کاری کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •