تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 954 از 1004 اولاول ... 454854904944950951952953954955956957958964 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,531 به 9,540 از 10036

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان غربی

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

خیلی جالبه ، ایرانسل هم برای اون ظرح 10 گیگ شبانه محدودیت داره
    تقریبا یک هفته ای میشه هر شب ازش استفاده کردم ، الان خواستم فعالش کنم مینویسه " مشترک گرامی شما مجاز به استفاده از این طرح نمیباشید "

از دوستان کسی این پیغام رو دریافت نکرده ؟!

*** الان با دو سه سیم کارت دیگه امتحان کردم همین پیغام رو داد ، البته با گوشی دیگه ای هم امتحان کردم که اگر IMEI رو هم بلاک کرده باشه نتیجه بگیرم ولی ظاهرا خوده سیستم ایرانسل و بسته مشکل داره ! از دوستان کسی تونسته امروز این بسته رو فعال کنه ؟
    Last edited by saeed774; 07-11-2015 at 23:17.

2. 2 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

برای استفاده از این طرح 4+4 میشه 3 گیگ از پین استفاده کرد 1 گیگ هم خرید کرد و در آخر 8 گیگ صاحاب بشیم؟؟؟؟

یه مورد دیگه اگه من این تغییر سرعت رو انجام بدم حجمم میشه حدود منفی 2 گیگ بعدش چی میشه باید 2 گیگ حداقل حجم بخرم که بتونم از اینترنت استفاده کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز مدت استفاده از طرح سه روز بود فک کنم تموم نشده هنوز ؟ در مورد سوالتون هم اطلاعی ندارم

4. این کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dDarkKnight_12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

خیلی جالبه ، ایرانسل هم برای اون ظرح 10 گیگ شبانه محدودیت داره
    تقریبا یک هفته ای میشه هر شب ازش استفاده کردم ، الان خواستم فعالش کنم مینویسه " مشترک گرامی شما مجاز به استفاده از این طرح نمیباشید "

از دوستان کسی این پیغام رو دریافت نکرده ؟!

*** الان با دو سه سیم کارت دیگه امتحان کردم همین پیغام رو داد ، البته با گوشی دیگه ای هم امتحان کردم که اگر IMEI رو هم بلاک کرده باشه نتیجه بگیرم ولی ظاهرا خوده سیستم ایرانسل و بسته مشکل داره ! از دوستان کسی تونسته امروز این بسته رو فعال کنه ؟
    من چند دقیقه قبل کد رو برای 10 گیگ 2 تا 6 زدم الان اس اومد که فعال شد. انجمن های دیگه هم نوشتن که تو شهرهای دیگه هم مشکل دارن برای فعال کردن طرح 10 گیگ اما 5 گیگ راحت فعال میشه.

سیم کارت من 4g هست ولی گوشی 3g بنظرتون مودم یا گوشی 4g بگیرم روی سرعت تاثیر میذاره ؟

الان موقع فعال کردن دیتا علامت H+ میاد بجای 4g یا LTE

سرعت هم بین 700 تا 1.5 متغییر نزدیکای فلکه بهداری

6. 3 کاربر از dDarkKnight_12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

من چند دقیقه قبل کد رو برای 10 گیگ 2 تا 6 زدم الان اس اومد که فعال شد. انجمن های دیگه هم نوشتن که تو شهرهای دیگه هم مشکل دارن برای فعال کردن طرح 10 گیگ اما 5 گیگ راحت فعال میشه.

سیم کارت من 4g هست ولی گوشی 3g بنظرتون مودم یا گوشی 4g بگیرم روی سرعت تاثیر میذاره ؟

الان چون 4g حالت تست داره و کامل راه اندازی نشده نمیشه دقیق گفت. بعضی جاها سرعت 3g بیشتره و بعضی هم 4g
    باید تست کنید ببینید

8. 2 کاربر از IVAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

تا جایی که بررسی کردم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مورد تایید هست و قیمتش هم حدود 200 تومن هست البته بدون سیم کارت هدیه ظاهرا تا نصف قیمت هم میشه از سایت های مختلف پیدا کرد :

اینم یه تست از سرعت 4G که یکی از بچه ها از شهر همدان توی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گذاشته :

من خودمم فعلا دارم روی 4G بررسی میکنم لطفا اگه اطلاعات جدیدی کسب کردین به بقیه هم خبر بدین

10. 3 کاربر از Squall Leonhart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه metalika777_h_g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    مهاباد

پيش فرض

سلام دوستان ،میخواستم بدونم چه سایت های سرور داخلی آسیاتک هستن ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

به درخواست تعدادی از دوستان سایتهایی که سرورشون روی دیتاسنر اسیاتکه به کمک همدیگه معرفی میکنیم:

سایتای دانلود فیلم: (فیلم و سریال خارجی)

1- سایت دانلود روز ---- 3downloadrooz.in
    2- تاینی مووییز -- tinyz2.co
    3- تهران مووی -- tehmovies.ir
    4- سایت نکست فیلم --- nfilm1.ir
    5- سایت downloado.ir
    6- فارس مووی --- farsmovie.ir
    6- دوستی ها ---- doostiha.ir

سایت دانلود فیلم ایرانی:
    در این مورد دو سایت اپلود بزرگ uploadboy و uploadbaz هردو سروراشون رو اسیاتکه و چون اکثر سایتایی که فیلم و سریال ایرانی دارن از یکی از این دو سایت اپلود استفاده میکنند، پس برای فیلم ایرانی مشکلی نداریم.

سایتای دانلود مووزیک:

خیلی از سایتای دیگه با کمک تجربه شما میتونه به این لیست اضافه بشه و کمک بزرگی باشه برای استفاده کنندگان اسیاتک.
    اینو از تاپیک آسیاتک گذاشتم.

13. 2 کاربر از dDarkKnight_12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان مثل اینکه اینکه این طرح ایرانسل دائمی شده و نیمخوان حذف یا گرونترش کنن. فروشگاه معتبر اینترنتی میشناسین از این مودمهای 4g ایرانسل بفروشه یا نماینده معتبر تو ارومیه میشناسید موجود داشته باشه ؟ اصلا این مودمها خوبن یا بهتره یه مدل دیگه با چیپست برادکام و ... تهیه کرد ؟

من تو منطقه خودمون (بهداری) تست کردم با 3g سرعت بین 700 تا 1.5 هست ولی 4g تا 2.2 هم میرسه ، البته با گوشی تست کردم و میگن با مودم سرعت از گوشی بیشتره. حالا نمیدونم شانسی یه شب وضعیت اینطور بوده و تا 2.2 سرعت میده یا همیشه همینطوره....

15. 2 کاربر از dDarkKnight_12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه arak88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

ادرس سایت اینجا وارد کنید اطلاعات کامل بهتون میده
    توجه داشته باشید که لینک سایت دانلود بدید مثلا تاینی مویز لینک دانلودش روی سایت آپلودینه

مثلا برای نمونه سایت upladin.net که تاینی مووی فیلمهارو روش آپلود میکنه امتحان کردم
    در قسمت ip location اطلاعات مربوطه بهتون میده
    Last edited by arak88; 11-11-2015 at 15:25.

17. 3 کاربر از arak88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

دوستان مثل اینکه اینکه این طرح ایرانسل دائمی شده و نیمخوان حذف یا گرونترش کنن. فروشگاه معتبر اینترنتی میشناسین از این مودمهای 4g ایرانسل بفروشه یا نماینده معتبر تو ارومیه میشناسید موجود داشته باشه ؟ اصلا این مودمها خوبن یا بهتره یه مدل دیگه با چیپست برادکام و ... تهیه کرد ؟

من تو منطقه خودمون (بهداری) تست کردم با 3g سرعت بین 700 تا 1.5 هست ولی 4g تا 2.2 هم میرسه ، البته با گوشی تست کردم و میگن با مودم سرعت از گوشی بیشتره. حالا نمیدونم شانسی یه شب وضعیت اینطور بوده و تا 2.2 سرعت میده یا همیشه همینطوره....
    من که دوتا مودم 3g دارم ولی هیچ کدوم به کیفیت گوشی نمیرسه! ولی خب گوشیو نمیشه دائما به جای مودم استفاده کرد
    همون 3372 حوش قیمته. با امکانات بیشتر بخوایین باید برین سمت مودم روترا

- - - Updated - - -

من که دوتا مودم 3g دارم ولی هیچ کدوم به کیفیت گوشی نمیرسه! ولی خب گوشیو نمیشه دائما به جای مودم استفاده کرد
    همون 3372 حوش قیمته. با امکانات بیشتر بخوایین باید برین سمت مودم روترا

19. 2 کاربر از IVAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •