تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 302 از 402 اولاول ... 202252292298299300301302303304305306312352 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,011 به 3,020 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

داره خودمونی میشه Arad olfati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    چرا محل سکونتمو میخوای؟

پيش فرض

دوستان با توجه به اينكه مهلت trend micro من تموم شده كدوم آنتي ويروس خوب است؟
    مشخصات لپتاپ:
    Corei7
    4gig ram

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

دوستان با توجه به اينكه مهلت trend micro من تموم شده كدوم آنتي ويروس خوب است؟
    مشخصات لپتاپ:
    Corei7
    4gig ram
    سنگینترین آنتی ویروسها هم روی سیتمهای پایین جواب میدن.فقط سیستمهای فسیلی شاید براشون مناسب نباشه که هر چیزی رو نصب کنن.

دو نکته مهم در انتخاب انتی:
    1.اطلاعات کاربر از دنیای اینترنت و آشنایی با آنتی ویروسها
    2.هدف کاربر

در نکته اول ممکنه یک کاربر حرفه ای با ضعیفترین آنتی ویروس هم ویروسی نشه درمقابل ممکنه یک کاربر ناوارد با بهترین آنتی ویروس هم ویروسی بشه
    در نکته دوم که مهمتره هدف کاربر باید مشخص بشه:
    اگه دنبال زیرنظر گرفتن تمام فعالیتهای برنامه ها و ... باشه کومودو و کسپر انتخابهای اول هستن.همچنین outpost هم فقط به عنوان فایروال میتونه تمام فعالیتهای برنامه ها رو زیر نظر بگیره و از کاربر سوال کنه

اگه کاربر فقط به دنبال یک سوئیت کامل و سایلنت هست،کسپر و بیت دیفندر انتخابهای اول هستن.البته کومودو هم میتونه سایلنت باشه اما کومودوی سایلنت به کاربران کامل مبتدی پیشنهاد نمیشه.

من نخواستم زیاد اسم ببرم و فقط برترینها رو گفتم وگرنه الان دنیای آنتیها به یکی دوتا اسم ختم نمیشه و محصولاتی مثل نورتون،پاندا،ایست،امسی سافت،آواست،آویرا و ........ هم هستند.

3. 4 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Arad olfati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    چرا محل سکونتمو میخوای؟

پيش فرض

دوستان به نظر شما بيت دي فندر خوبه يا كاسپر؟؟

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان به نظر شما بيت دي فندر خوبه يا كاسپر؟؟
    بیت دیفندر بدک نیست ولی از سرعت نت کم میکنه و مخصوصا روزانه حدود 20 مگ آپدیت داره!!
    کاسپر از این لحاظ براتون بهترینه، پرقدرت، فایروال عالی، آپدیت کم حجم روزانه، راحتی و آسانی و کاربر پسند

6. 6 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه keymaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    سوال جالبی بود !

پيش فرض

سلام
    توضیحات کامل رو مسعود جان داد.

تفاوت مولتی دیوایس در این هست که اگه شما لایسنس مولتی دیوایس رو بگیری میشه محصولات کسپر رو در سیستم عاملهای مختلف فقط با یک لایسنس داشت.
    مثلا روی pc تبلت،مک،اندروید کسپر نصب کرد و فقط یک لایسنس خرید که در مقایسه با خرید لایسنس جداگانه برای هرکدوم کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.

اکثر مشکلاتی که کاربران برای نسخه 2014 دارند یکی به نوع اکتیو کردن برمیگرده یکی هم به ناسازگاری ها با ویندوز 8
    البته درحال حاضر با آپدیتهای برنامه بسیاری از مشکلات برطرف شده.

از بین نسخه های 13 و 14 من 14 رو پیشنهاد میکنم مخصوصا اگه با لایسنس اورجینال اکتیو بشه.
    در تست نسخه 14 در ویندوز 7 و 8 من شخصا تفاوتی ندیدم و کارکردها یکسان بودند.

شما ابتدا نسخه 14 رو بصورت 30 روزه تریال تست کن اگه مشکلی داشت از 13 استفاده کن.
    سلام
    مرسی محمد جان بابت راهنمایی جامع و کاملت.
    فقط یک مسئله ای هست در مورد Multi Device ه کاسپرسکی اونم اینه که مثلا سایت KEYIRAN الان اینطوری نوشته :
    Kaspersky Internet Security Multi-Device 2014 - 1 Device - 1 Year
    این 1 Device یعنی چی دقیقا ؟ یعنی فقط مثلا میشه از اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۴ استفاده کرد ؟
    و اینکه برای Kaspersky Internet Security 2013 - 1 User - 1 Year نوشته :
    با قابلیت فعال سازی نسخه 2014 مشکلی پیش نمیاد ؟ از طرفی هم دیدم گویا نمایندگی رسمی فروش هم هستن و سرتیفیکت دارن!
    مرسی

8. این کاربر از keymaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

امروز برای تست Qihu 360 internet secuiry رو نصب کردم .

نکته جالب در ارتباط با این مجصول اینه که با اینکه شرکت بسیار زیاد روی امکانات جانبی این محصول مثل سند باکس و USB Protection و Webcam protection مانور داده ، ولی در این محصول هیچ گونه فایروالی دیده نمی شه که بسیار جای سوال داره !

مزیت این محصول استفاده از موتور ضد مخرب 3 گانه است که بسته به نیازتون می تونین یک یا هر سه موتور را استفاده نمایید . در ضمن قابلیت انتخاب موتور پیش فرض برای Real time protection و یا انتخاب چندین موتور برای Real time protection همزمان نیز هست .
    البته این محصول ظاهر خوب و کاربر پسندی داره . در کل صرف نظر از نامش ، با ترکیب با یه فایروال مناسب می تونه به عنوان یه آنتی ویروس رایگان خوب استفاده بشه

در ضمن از سر بیکاری نسخه Kaspersky 2015 رو نیز تست کردم . نمی دونم کی طرحشو داده ولی اگر پیداش کنم خودم تیر بارونش می کنم !

محتوای مخفی: Screenshots 

در هنگام اتصال به وایرلس رمز نگاری شده !!!!!!

در هنگام آپدیت !!!

Last edited by Public Enemy; 31-03-2014 at 02:17.

10. 5 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    فقط یک مسئله ای هست در مورد Multi Device ه کاسپرسکی اونم اینه که مثلا سایت KEYIRAN الان اینطوری نوشته :
    این 1 Device یعنی چی دقیقا ؟ یعنی فقط مثلا میشه از اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۴ استفاده کرد ؟
    با قابلیت فعال سازی نسخه 2014 مشکلی پیش نمیاد ؟ از طرفی هم دیدم گویا نمایندگی رسمی فروش هم هستن و سرتیفیکت دارن!
    مرسی
    اونکه نوشته 1 devive به خاطر اینه که شرکت علاوه بر لایسنس تکی ، لایسنس اشتراکی هم ارایه می کنه .
    یعنی از این کد می تونین فقط روی یک دستگاه استفاده کنین . لذا تکی است .

در صورتی که قصد دارین این محصول رو روی چند دستگاه نصب کنین ، می تونین از لایسنس اشتراکیش استفاده کنین . در این صورت تخفیف بیشتری خواهید گرفت .
    به عنوان مثال KIS لایسنس تکیش در میاد 59 دلار که اگر برای 3 تا بخواین ، می شه 177 دلار .
    می تونین یه لایسنس بگیرین روی 3 تا دستگاه نصب کنین می شه 79 دلار .

در ارتباط با فعال سازیش : مشکلی نیست . اگر هم مشکلی بود می تونین نسخه 2013 رو دانلود و نصب کنین سپس به 2014 آپگرید کنین لایسنس اتوماتیک وارد میشه .

12. 4 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام
    مرسی
    خواهش میکنم.
    مولتی دیوایس از اسمش مشخصه که برای چند دستگاه هست و حداقل باید برای سه دستگاه باشه نه یکی!!
    این عجیبه که لایسنس مولتی دیوایس رو برای یک دیوایس بدهند!مثل اینه که لایسنس سه ساله بفروشند و بگن فقط 1 سال کار میکنه
    نمونه این لایسنس در سایت کسپر:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سایت مذکور هم تا جایی که من اطلاع دارم جزو نمایندگی رسمی محسوب نمیشه.از این سایتها زیاده
    من سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و شاتل و یکی دو سایت دیگه رو یادمه قبلا در سایت خود کسپر معرفی شده بودند.
    اگه ایران هستید از اینها بخرید در غیر اینصورت فقط از نمایندگی خود اون کشور لایسنس بگیرید تا پشتیبانی کاملتری هم شامل حال شما بشه.

لایسنس 13 و 14 هم تفاوتی نداره.

اونکه نوشته 1 devive به خاطر اینه که شرکت علاوه بر لایسنس تکی ، لایسنس اشتراکی هم ارایه می کنه .
    یعنی از این کد می تونین فقط روی یک دستگاه استفاده کنین . لذا تکی است .

در صورتی که قصد دارین این محصول رو روی چند دستگاه نصب کنین ، می تونین از لایسنس اشتراکیش استفاده کنین . در این صورت تخفیف بیشتری خواهید گرفت .
    به عنوان مثال KIS لایسنس تکیش در میاد 59 دلار که اگر برای 3 تا بخواین ، می شه 177 دلار .
    می تونین یه لایسنس بگیرین روی 3 تا دستگاه نصب کنین می شه 79 دلار .

در ارتباط با فعال سازیش : مشکلی نیست . اگر هم مشکلی بود می تونین نسخه 2013 رو دانلود و نصب کنین سپس به 2014 آپگرید کنین لایسنس اتوماتیک وارد میشه .
    توضیح شما درباره لایسنس اشتراکی و تکی درسته اما با لایسنس multi-device متفاوته
    البته خود این لایسنس هم ممکنه یک کاربره و چند کاربره هم باشه.

14. 2 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

خواهش میکنم.
    مولتی دیوایس از اسمش مشخصه که برای چند دستگاه هست و حداقل باید برای سه دستگاه باشه نه یکی!!
    این عجیبه که لایسنس مولتی دیوایس رو برای یک دیوایس بدهند!مثل اینه که لایسنس سه ساله بفروشند و بگن فقط 1 سال کار میکنه
    نمونه این لایسنس در سایت کسپر:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سایت مذکور هم تا جایی که من اطلاع دارم جزو نمایندگی رسمی محسوب نمیشه.از این سایتها زیاده
    من سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و شاتل و یکی دو سایت دیگه رو یادمه قبلا در سایت خود کسپر معرفی شده بودند.
    اگه ایران هستید از اینها بخرید در غیر اینصورت فقط از نمایندگی خود اون کشور لایسنس بگیرید تا پشتیبانی کاملتری هم شامل حال شما بشه.

لایسنس 13 و 14 هم تفاوتی نداره.

توضیح شما درباره لایسنس اشتراکی و تکی درسته اما با لایسنس multi-device متفاوته
    البته خود این لایسنس هم ممکنه یک کاربره و چند کاربره هم باشه.
    دوست عزیز دیگه غلط املایی نگیرید

مهم رساندن منظور بود .

بله بنده از نظر نگارشی اشتباه نوشتم . منظور دستگاه بود

منظور شرکت هم از نوشتن Multi device : 1 این بوده که فقط برای یک دستگاه قابل استفاده است .

لطفا سر این مسایل اینقدر حساس نشوید

در هر حال در گذشته Kaspersky internet security : multi devices با نام Kaspersky One شناخته می شد .

در حال حاظر اون اسم One دکوری شده . در هر دو مورد ( kis multi device و kis ) در سایت کسپراسکای برای لایسنس ها از عبارت Device استفاده شده
    Last edited by Public Enemy; 01-04-2014 at 17:53.

16. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

دوست عزیز دیگه غلط املایی نگیرید

مهم رساندن منظور بود .
    ............
    من غلط املایی نگرفتم.
    برداشت من این بود که شما لایسنس مولتی یوزر رو بجای لایسنس مولتی دیوایس تعریف کردی.

18. 4 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •