تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 352 از 402 اولاول ... 252302342348349350351352353354355356362 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,511 به 3,520 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeid.saeid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    م الان یه نود 32 اینترنت سکیورتی 8 دارم
    چند روز پیش یه فلش وصل کردم به سیستم ویروسی رو نشناخت ولی تابلو بود که مشکلی داره چون من مثلا وقتی 1گیگ رو پاک میکردم به جای اینکه حجم ازاد شه محدود میشد یعنی فلش نشون میداد 2 گیگ حجم داره
    حالا اینا رو گفتم که به این برسم که من از نود راضی نیستم و دنبال یه انتی وریروس خیلی قوی هستم چون سیستم هم قوی هستش (lenovo z 510 ) فقط میخوام مثل همین نود کلید داشته باشه یعنی بشه آپدیتش کرد به صورت رایگان حالا چی پیشنهاد میدید؟؟؟

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام
    م الان یه نود 32 اینترنت سکیورتی 8 دارم
    چند روز پیش یه فلش وصل کردم به سیستم ویروسی رو نشناخت ولی تابلو بود که مشکلی داره چون من مثلا وقتی 1گیگ رو پاک میکردم به جای اینکه حجم ازاد شه محدود میشد یعنی فلش نشون میداد 2 گیگ حجم داره
    حالا اینا رو گفتم که به این برسم که من از نود راضی نیستم و دنبال یه انتی وریروس خیلی قوی هستم چون سیستم هم قوی هستش (lenovo z 510 ) فقط میخوام مثل همین نود کلید داشته باشه یعنی بشه آپدیتش کرد به صورت رایگان حالا چی پیشنهاد میدید؟؟؟
    درود :
    به نظر من 360 توتال سکوریتی نصب کن ...
    هم موتور اویرا هم بیت دیفندر هم موتور خود 360 رو داره،واقعاً شناسایی خوبی داره،خیلی سبکه،رایگانه،امکانات دیگه ای هم داره مثل سندباکس که خیلی خیلی کاربردی هستن،

3. 3 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeid.saeid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود :
    به نظر من 360 توتال سکوریتی نصب کن ...
    هم موتور اویرا هم بیت دیفندر هم موتور خود 360 رو داره،واقعاً شناسایی خوبی داره،خیلی سبکه،رایگانه،امکانات دیگه ای هم داره مثل سندباکس که خیلی خیلی کاربردی هستن،
    ممنون از پاسخت ولی من زیاد اسم این نرم افزار امنیتی رو نشنیده بودم میشه یکم معرفیش کنی
    بعد کلا رایگانه یا کلید داره

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

ممنون از پاسخت ولی من زیاد اسم این نرم افزار امنیتی رو نشنیده بودم میشه یکم معرفیش کنی
    بعد کلا رایگانه یا کلید داره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زندان

پيش فرض

با تشکر من کمودو نصب کردم والان چندین ماه که دارم ازش استفاده می کنم به نظرتون این سکوریتی 360 ا زکمودو بهتر و ایا من اینو نصب کنم
    Last edited by DIKT; 13-07-2015 at 09:30.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mercurial7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام. من نسخه اوریجینال نود32 رو دارم ولی احساس می کنم بعد از مدتی (مثلا چند ماه ) سیستم کند می شه در صورتی که لپتاپم قوی هست و از این نظر مشکلی نیست. شما هم این موضوع رو تجربه کردید؟ پیشنهاد شما کدوم آنتی ویروسه ؟
    ممنون

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام. من نسخه اوریجینال نود32 رو دارم ولی احساس می کنم بعد از مدتی (مثلا چند ماه ) سیستم کند می شه در صورتی که لپتاپم قوی هست و از این نظر مشکلی نیست. شما هم این موضوع رو تجربه کردید؟ پیشنهاد شما کدوم آنتی ویروسه ؟ ممنون
    من یکساله که دارم از eset smart security استفاده میکنم و این مشکلی که شما میگید رو ندارم . تازه من لپتاپ دارم که معمولا از نظر قدرت از پی سی ها ضعیفترن . من بسیاری از آنتی ویروس ها رو چک کردم منظورم رایگان ها هست . توی رایگان ها من avast رو پیشنهاد میکنم . ولی چه بخواهیم که نخواهیم آنتی ویروس های رایگان هم باید از یک طریقی کسب درآمد کنن که از فروش آمار وبگردی ما گرفته تا تغییر home page ما و راه های دیگه که من راستش دوست ندارم و ترجیح میدم چنین کارهایی انجام نشه . امنیت برای من خیلی مهمه برای همین استفاده از eset smart security 8 رو به همراه استفاده از یوزر و پسورد برای آپدیت پیشنهاد میکنم . دلیل دیگرش هم اینه که eset smart security معمولا کمتر تشخیص اشتباه میده و سبک و سریع هست و یوزر پس های اون توی اینترنت زیاد پیدا میشه . البته همیشه در کنار آنتی ویروس خود از برنامه های تکمیلی هم استفاده کنید مثلا برنامه های spyware blaster و usb disk security و key scrambler و استفاده از یک مرورگر امن مثل فایر فاکس به همراه افزونه های امنیتی نصب شده !

10. این کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن نرم افزار jimrako's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با تشکر من کمودو نصب کردم والان چندین ماه که دارم ازش استفاده می کنم به نظرتون این سکوریتی 360 ا زکمودو بهتر و ایا من اینو نصب کنم
    هیچ کدوم رو پیشنهاد نمیکنم ! دلیلش اینه که سکوریتی 360 فقط به اسم موتور بیت و آویرا و حالت ابری داره نون میخوره در حالی که توی تشخیص و پاکسازی ویروس قدرتمند نیست . اگر قرار بود استفاده از موتور یک آنتی ویروس دیگه قدرت برنامه 360 رو مثل اون آنتی ویروس کنه که دیگه مثلا کسی از بیت دفندر استفاده نمیکرد . گول این تبلیغات رو نخورید . کومودو بودنش از نبودنش بهتره ولی باز هم میگم هدف کومودو بیشتر اینه که به هر نحوی که شده به سمت خرید نسخه ی پولی برید پس خیلی توقع نداشته باشین . در ضمن شرکت راستگویی نیست با تست هایی که کردم . مثلا از من توی نصب سوال کرده بود که برای حمایت کومودو میخواهید home page شما تغییر کنه یا نه ؟ که من انتخاب کرده یودم نه ! ولی بی توجه به جواب من تغییرش داد ! این ها تجربه های من بود موفق باشید .

12. این کاربر از jimrako بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زندان

پيش فرض

هیچ کدوم رو پیشنهاد نمیکنم ! دلیلش اینه که سکوریتی 360 فقط به اسم موتور بیت و آویرا و حالت ابری داره نون میخوره در حالی که توی تشخیص و پاکسازی ویروس قدرتمند نیست . اگر قرار بود استفاده از موتور یک آنتی ویروس دیگه قدرت برنامه 360 رو مثل اون آنتی ویروس کنه که دیگه مثلا کسی از بیت دفندر استفاده نمیکرد . گول این تبلیغات رو نخورید . کومودو بودنش از نبودنش بهتره ولی باز هم میگم هدف کومودو بیشتر اینه که به هر نحوی که شده به سمت خرید نسخه ی پولی برید پس خیلی توقع نداشته باشین . در ضمن شرکت راستگویی نیست با تست هایی که کردم . مثلا از من توی نصب سوال کرده بود که برای حمایت کومودو میخواهید home page شما تغییر کنه یا نه ؟ که من انتخاب کرده یودم نه ! ولی بی توجه به جواب من تغییرش داد ! این ها تجربه های من بود موفق باشید .
    با تشکر از جنابعالی خب الان با این اوصاف چی نصب کنم

در آغاز فعالیت irankaspersky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    صرف نظر از نام پروفایلم، میتونم اطمینان کامل بدم که کسپرسکی خیلی خیلی خوب و قوی عمل میکنه.
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •