تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: مشکل کار نکردن هات کی های وایو پس از نصب ویندوز 7

داره خودمونی میشه pooyan.saj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مشهد شهر بهشت

پيش فرض مشکل کار نکردن هات کی های وایو پس از نصب ویندوز 7

سلام لطفا در دو مورد زیر من رو راهنمایی کنید:
    اول اینکه بعد از پاک کردن ویستا و نصب سون هات کی های لپ تاپم (منظور دکمه های آبی رنگی که باید کلید با کلید فانکشن همزمان بزنم مثل دکمه های کم و زیاد کردن نور صفحه یا کلید هایبرنیت) کار نمیکنند البته فقط دکمه موت کار میکنه چطوری باید درستش کنم
    دوم چه کار باید بکنم که دکمه های مالتی مدیای لپ تاپ برای پلیرهای دیگه مثلا کا ام پلیر هم مثل مدیا پلیر کار بکنند الان وقتی کا ام پلیرم مینی مایز باشه این دکمه ها (مثلا برای رفتن به ترک بعد یا پاز و پلی کردن آهنگ) کار نمیکنند اما برای مدیا پلیر در حالت مینی مایز هم کار می کنند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

منم همین مشکل رو دارم ولی خیلی حاد تر .... برای امکانات موسم مثل روتیت کردن یا زوم کردن عکس اسکرول کردن صفحه و .... یو اس بی ورژن 3 به علاوه دکمه های فانکشن . وایرلس .بلوتوث .حتی توی پاور آپشن که میرم هیچ گزینه ای برای کم کردن نور صفحه نمیبینم ... من با ترکیب fn با اف کی ها تاچ پد رو قطع میکردم یا مثلا نور بک گراند رو خاموش میکردم ولی الان هیچ کدوم کار نمیکنه ... حتی لپ تاپم رو که درشو میبستم اسلیپ میشد و با باز کردنش 2 3 ثانیه ای میومد بالا ولی الان تا بیاد بالا خیلی طول میکشه . واقعا اگه کسی میتونه کمک کنه

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اول اینکه بعد از پاک کردن ویستا و نصب سون هات کی های لپ تاپم (منظور دکمه های آبی رنگی که باید کلید با کلید فانکشن همزمان بزنم مثل دکمه های کم و زیاد کردن نور صفحه یا کلید هایبرنیت) کار نمیکنند البته فقط دکمه موت کار میکنه چطوری باید درستش کنم
    منم همین مشکل رو دارم ولی خیلی حاد تر .... برای امکانات موسم مثل روتیت کردن یا زوم کردن عکس اسکرول کردن صفحه و .... یو اس بی ورژن 3 به علاوه دکمه های فانکشن . وایرلس .بلوتوث .حتی توی پاور آپشن که میرم هیچ گزینه ای برای کم کردن نور صفحه نمیبینم ... من با ترکیب fn با اف کی ها تاچ پد رو قطع میکردم یا مثلا نور بک گراند رو خاموش میکردم ولی الان هیچ کدوم کار نمیکنه ... حتی لپ تاپم رو که درشو میبستم اسلیپ میشد و با باز کردنش 2 3 ثانیه ای میومد بالا ولی الان تا بیاد بالا خیلی طول میکشه . واقعا اگه کسی میتونه کمک کنه
    سلام
    شما باید درایورهای لپ تاپتون رو برای بخش های که کار نمیکنه دانلود کنید.
    اگر نمیتونید لینک درایورها رو پیدا کنید مدل لپ‏تاپ رو بگید .

دوم چه کار باید بکنم که دکمه های مالتی مدیای لپ تاپ برای پلیرهای دیگه مثلا کا ام پلیر هم مثل مدیا پلیر کار بکنند الان وقتی کا ام پلیرم مینی مایز باشه این دکمه ها (مثلا برای رفتن به ترک بعد یا پاز و پلی کردن آهنگ) کار نمیکنند اما برای مدیا پلیر در حالت مینی مایز هم کار می کنند
    این کلیدها بخوبی در برنامه های مثل JetAudio و WinAmp و.. کار میکنند. اما در بعضی برنامه به تنظیم نیاز دارند.
    در KMP کلید F2 رو بزنید و برید به گزینه عمومی ، سپس زیر گروه کلیدها/کنترل عمومی ، وارد تب همیشگی بشید . اول تیک فعال کردن.... روبزنید.
    سپس گزینه دلخواه رو اتخاب کنید (مثل پخش برای دکمه پلی / یا بعدی و قبلی برای دکمه های نکست و پرویوس) بعد روی هر کدوم رو کلیک کنید و دکمه های مولتی مدیا مربوطه رو فشار بدید.
    در اکثر مدلها اگر کانفلکتی رخ نده مشکل برطرف میشه.

4. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مشهد شهر بهشت

پيش فرض

مدل لپ تاپ من
    VAIO fw139e

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

این درایور کلیدهای تابعی در مدل VGN-FW139E برای ویندوز سون 32 بیتیه، اگر مدلتون بطور دقیق این نیست و یا ویندوزتون چیز دیگه است، اینو نصب نکنید و نوع رو مشخص کنید:

دانلود:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

برای من هم پیدا میشه ؟ SAMSUNG RF511 من فقط مشکلم دکمه های هات کی نیست حتی امکانات موس و چیزهایی که توی پست قبلیم گفتم هم از بین رفته و میخوام توی ویندوز جدید بیان ..

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مشهد شهر بهشت

پيش فرض

درایوری رو که گذاشتید رو نصب کردم مدل ویندوز و لپ تاپم هم دقیقا همونه اما بازم دکمه های تابعی کار نمیکنند
    در مورد کا ام پلیر هم کارایی رو که گفته بودید کردم ولی وقتی مثلا دکمه پلی/پاز رو از روی لپ تاپ میزنم تا به عنوان کلید پخش تعریف و ثبت بشه به جای اون حرف Q ثبت میشه

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

برای من هم پیدا میشه ؟ SAMSUNG RF511 من فقط مشکلم دکمه های هات کی نیست حتی امکانات موس و چیزهایی که توی پست قبلیم گفتم هم از بین رفته و میخوام توی ویندوز جدید بیان ..
    بله، این کل درایورهای(بلوتوث-تاچ‏پد-چیپ-USB3و....) مربوط به مدل شماست: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدلتون رو دقیق چک کنید. به نوع سیستم عامل هم دقت کنید.

درایوری رو که گذاشتید رو نصب کردم مدل ویندوز و لپ تاپم هم دقیقا همونه اما بازم دکمه های تابعی کار نمیکنند
    اگر اون برنامه بتنهایی جواب نداده،شما هم باید درایور های دیگر مربوط به لپتاپتونرو نصب کنید،این کل درایورهاتونه . که باید مرتبطها با این موضوع رو نصب کنید(مثل برنامه VAIO® Original Function Settings-درایور چیپست اصلی مادربرد و..)بطور کلی نصب کل این درایورها برای عملکرد صحیح ضروری هم هست..برنامه ها میشه گفت اختیاریه
    در پنل اول ویندوز رو عوض کنید، پیش فرض روی ویستاست. چندبیتی بودن رو هم لحاظ کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمن اینکه یک مدل از لپتاپ شما با یک حرف در ادامه باعنوان VGNFW139E/Hهست. که مدل متفاوتیه. به پشت لپتاپتون نگاه کنید و مطمئن بشید که مدل VGN-FW139E هستید یا VGN-FW139E/H. در اونصورت درایورهاتون فرق میکنه.

در مورد کا ام پلیر هم کارایی رو که گفته بودید کردم ولی وقتی مثلا دکمه پلی/پاز رو از روی لپ تاپ میزنم تا به عنوان کلید پخش تعریف و ثبت بشه به جای اون حرف Q ثبت میشه
    همونطور که گفتم گاهی تداخل میکنه و حتمی نیست حل بشه...اگر اون جواب نداد این روش رو برید در بیشتر مدلها کار میکنه:
    رایت کلیک روی پنجره KM / تنظیمات / گزینه ای تحت عنوان : پنجره Winamp / گزینه Preferences
    سپس Global Hotkeys رو انتخاب کنید. تیک enabled رو اگر نخورده بزنید، ..چک کنید ببینید درست شد یا نه.
    اگر نشد به همونجا برید و اینبار بترتیب روی گزینه های که کلید مولتی مدیاشون رو دارید درون کادر Action کلیک کنید (مثل Play-Stop-Nextو...) و در باکس Hotkey کلید معادل روی کیبورد مورد نظر رو بزنید و گزینه Add رو فشار بدید، سپس پنجره روببندید . اگر با ارروری مواجه شدید موردی نداره و مجدد چک کنید ببینید حل شده یا خیر.

10. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مشهد شهر بهشت

پيش فرض

ضمن اینکه یک مدل از لپتاپ شما با یک حرف در ادامه باعنوان VGNFW139E/Hهست. که مدل متفاوتیه. به پشت لپتاپتون نگاه کنید و مطمئن بشید که مدل VGN-FW139E هستید یا VGN-FW139E/H. در اونصورت درایورهاتون فرق میکنه.
    اتفاقا مدل دقیق لپتاپ من VGNFW139E/H هستش البته زیر ال سی دی لپ تاپ عبارت VGNFW139E حک شده واسه همین من فکر میکردم اون H/ آخرش نباید چیز مهمی باشه ولی پشت لپ تاپ و روی کارتنش زده VGNFW139E/H حالا من خیلی کنجکاو شدم که بدونم اون H/ آخرش واسه چیه؟!
    در ضمن توی سایت ساپورت وایو همون مدل VGNFW139E/H رو سرچ کردم و دارایور مادربورد رو دانلود و نصب کردم ولی بازم افاقه نکرد! البته با اینکه همبشه حواسم هست و درایور مربوط به سون رو دانلود میکنم ولی بازم بعد از نصب ویندوز پیام میده که این نرم افزاری که نصب کردید با سون هماهنگ نیست و حتی گاهی میگه این درایور مربوط به ویستا هست!!! یا ویندوز قاط داره یا سایت سونی

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اتفاقا مدل دقیق لپتاپ من VGNFW139E/H هستش البته زیر ال سی دی لپ تاپ عبارت VGNFW139E حک شده واسه همین من فکر میکردم اون H/ آخرش نباید چیز مهمی باشه ولی پشت لپ تاپ و روی کارتنش زده VGNFW139E/H حالا من خیلی کنجکاو شدم که بدونم اون H/ آخرش واسه چیه؟!
    در ضمن توی سایت ساپورت وایو همون مدل VGNFW139E/H رو سرچ کردم و دارایور مادربورد رو دانلود و نصب کردم ولی بازم افاقه نکرد! البته با اینکه همبشه حواسم هست و درایور مربوط به سون رو دانلود میکنم ولی بازم بعد از نصب ویندوز پیام میده که این نرم افزاری که نصب کردید با سون هماهنگ نیست و حتی گاهی میگه این درایور مربوط به ویستا هست!!! یا ویندوز قاط داره یا سایت سونی
    این رو هم لحاظ کردید که ویندوزون بیتی32 است یا 64 بیتی؟

اگر نکردید این آدرس رو :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در آدرس بار کپی کنید و انتر بزنید. سپس نگاه کنید در system type تایپ چه نوشته .

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •