PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه کردن استروک به آبجکت مورد نظر

sorena_hi
10-04-2009, 11:29
هر راهی رو در کورل انتخاب کردم که وقتی استروک به تصویر میدیم اولا لایه بیرونی رو فقط بگیره و ثانیا یه دست باشه و نقاط تیز نده نشد کسی راهی بلده؟ میخوام استروک ضخیم هم بدم به تصاویر. ببینید چطور میشه؟ تصاویر قبل و بعد از استروک است.

sorena_hi
10-04-2009, 11:31
متاسفانه نمیدونم چرا فایل پیوست برای من غیر فعاله تا عکسها رو ببینید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maysam-BFU
10-04-2009, 13:45
هر راهی رو در کورل انتخاب کردم که وقتی استروک به تصویر میدیم اولا لایه بیرونی رو فقط بگیره و ثانیا یه دست باشه و نقاط تیز نده نشد کسی راهی بلده؟ میخوام استروک ضخیم هم بدم به تصاویر. ببینید چطور میشه؟ تصاویر قبل و بعد از استروک است.

سلاــم.

شما اگر ميخواهيد يك استروك يا همون Outline به آبجكتتون بدين. روي آبجكتتون كليك كنيد و كليد F12‌ را بزنيد.

پنجره بالا نمايش نمايش داده ميشه ، اگر ميخواهيد خط و گوشه ها از حالت تيز به نرم تغيير كنه . قسمت Corners و Line Caps‌ را بر روي گزينه دوم بگذاريد . و تيك behind fill و Scale with image را هم بزنيد.

متاسفانه نمیدونم چرا فایل پیوست برای من غیر فعاله تا عکسها رو ببینید؟

قسمت پيوست براي كاربران فعال نيست ، ميتونيد عكستون رو در سايت هاي مثل MegaPic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپلود كنيد و بگذاريد

sorena_hi
11-04-2009, 15:01
من روش شما رو هم قبلا امتحان کردم ولی کامل نبود و مشکل داشت
من این روش رو امتحان کردم اول رفتم افکت و آبجکتمو با crate boundary یه خط دوره بیرونی بهش دادم بعد خط دورمو با contour یه دوره مشخص بهش دادم همون طوری که میخواستم این خط دور کاملا بیرون از آبجکت است و حتی مثل روش اول نیست که به هر حال مقداری داخل شی نفوذ میکنه اما مشکل رنگ کردن اونه به روشهایی تونستم اما روش سر راست تر پیدا نکردم که مثلا این خط دوره رو مشکی کنم چون اصل تصویر گوزنم اون رنگی میشد. ببینید و لطف کنید راهنمایی کنید
عکس اول عکس اصلی عکس دوم روش شما عکس سوم روش خودم اما خط دوره بی رنگ است

Maysam-BFU
13-04-2009, 22:27
دوست عزیز.

اگر شما از روش contour دور خط خود رو ایجاد می کنیم ، تعویض کردن رنگ ها هم در option bar قسمت تنظیمات اون ابزار وجود داره.

اگر هم از روشی دیگر برای رنگ کردن دور خط بخواهید استفاده کنید باید وقتی contour رو ایجاد کردید ، روی آبجکت راست کلیک کنید و break Curve Apart رو بزنید تا دور خط از آبجکت جدا شه ، بعد از طریق پالت رنگ رنگ مورد نظرتون رو بدید.

امیدوارم منظورتون رو درست متوجه شده باشم.

موفق باشی ، اگه هنوز مشکل دارید ، بپورسید.

احمد ترابی
16-05-2009, 18:20
منم این مشکل رو دارم
هرکاری میکنم تعویض رنگ نمیشه
مشکل از کجاست؟