PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوزاندن سیم کارت اعتباری - خیلی فوری

behrad66
18-04-2009, 08:50
سلام دوستان،

من یه اشتباهی کردم و شماره موبایلم رو (0932) به یه نفر دادم و حالا بخاطر همین موضوع زندگیم بهم ریخته. از طرفی اگه بی دلیل سیم کارتمو عوض کنم، سوء ظن ها بیشتر میشه.

میخواستم بدونم آیا راهی هست که بشه سیم کارت رو جوری سوزوند که دیگران فکر کنن اتفاقی سوخته؟

ممنون میشم اگه خیلی سریع جواب بدین.

a Truth Seeking
18-04-2009, 09:01
با بخش پشتیبانی خود تالیا تماس بگیرین و مورد رو بهشون اطلاع بدین , البته چقدر هم پشتیبانی داره!!!

اگرم که سیم کارت دست خودتون رسیده راه های زیادی برای سوزوندش وجود داره.

behrad66
18-04-2009, 09:06
با بخش پشتیبانی خود تالیا تماس بگیرین و مورد رو بهشون اطلاع بدین , البته چقدر هم پشتیبانی داره!!!

اگرم که سیم کارت دست خودتون رسیده راه های زیادی برای سوزوندش وجود داره.
میشه یکی از راهها رو که معمول نشه عمدا سوزوندمش رو بگین. خیلی برام مهمه. ممنون

a Truth Seeking
18-04-2009, 09:10
اگه سیم کارت دست خودتونه بندازینش تو آب.

behrad66
18-04-2009, 09:13
اگه سیم کارت دست خودتونه بندازینش تو آب.
بله. سیم کارت خودمه. میشه بیشتر توضیح بدین. نمیخوام به خود گوشیم آسیبی برسه. مگه سیم کارت رو همینجوری بندازیم تو آب میسوزه؟

a Truth Seeking
18-04-2009, 09:16
نه , اگه با گوشی روشن باشه در مواردی که به مدت چند دقیقه یا حتی چند لحظه تو آب غوطه ور بشه بله.

روش یه ماده اسیدی یا یه حلال بریزین.

a Truth Seeking
18-04-2009, 09:18
دو راه دیگه هم وجود داره , می تونین اون رو تو معرض حرارت بالا یا یه میدان مغناطیسی قوی قرار بدین.

behrad66
18-04-2009, 09:21
نه , اگه با گوشی روشن باشه در مواردی که به مدت چند دقیقه یا حتی چند لحظه تو آب غوطه ور بشه بله.

روش یه ماده اسیدی یا یه حلال بریزین.
خوب پس اگه تو آب بندازمش احتمال اینکه گوشیم هم آسیب ببینه هست. اگه فقط خود سیم کارت رو خیس کنم و بلافاصله بذارمش تو گوشی چی؟ بازم ممکنه گوشیم آسیب ببینه؟

درباره اون اسید و حلال هم فکر کنم قیافه سیم کارت عوض بشه و وضعیت بدتر بشه.

راه دیگه ای هست؟ مثل حرارت دادن با فندک یا ...

a Truth Seeking
18-04-2009, 09:27
مورد غوطه ور کردن تو آب که در حالت اول با گوشی اصلا عقلانی نیست , اگه بخواین بعد از خیس کردنشم تو گوشی قرار بدین بازم امکان برقرار شدن اتصال کوتاه و آسیب به گوشی وجود داره , این مورد وقتی توصیه می شه که گوشی و سیم کارت مال خودتون نباشه و با طرف هم واقعا لج داشته باشین که بازم از نظر نسانی درست نیست.:d

بستگی به نوع اسیدش داره , اگه از همین اسیدهای معمولی که تو نظافت منزل ازش استفاده می شه استفاده کنین فقط ممکنه یه لکه روش بجا بذاره.

حرارت هم نیاز نیست مستقیم باشه که باعث تغییر شکل اون بشه ولی خب بازم یه جورایی نمی شه به خراب نکردن ظاهرش اطمینان کرد.

بهترین کار قرار دادن تو یه میدان مغناطیسی قوی مثلا یه آهنربای بزرگه , این هیچ اثری رو ظاهر سیم کارت نمی ذاره.

aziz2000
18-04-2009, 09:29
یه ولتاز 10 --11 ولتی وصل کن به خود سیم کارت - کارش تومومه

behrad66
18-04-2009, 09:31
مورد غوطه ور کردن تو آب که در حالت اول با گوشی اصلا عقلانی نیست , اگه بخواین بعد از خیس کردنشم تو گوشی قرار بدین بازم امکان برقرار شدن اتصال کوتاه و آسیب به گوشی وجود داره , این مورد وقتی توصیه می شه که گوشی و سیم کارت مال خودتون نباشه و با طرف هم واقعا لج داشته باشین که بازم از نظر نسانی درست نیست.:d

بستگی به نوع اسیدش داره , اگه از همین اسیدهای معمولی که تو نظافت منزل ازش استفاده می شه استفاده کنین فقط ممکنه یه لکه روش بجا بذاره.

حرارت هم نیاز نیست مستقیم باشه که باعث تغییر شکل اون بشه ولی خب بازم یه جورایی نمی شه به خراب نکردن ظاهرش اطمینان کرد.

بهترین کار قرار دادن تو یه میدان مغناطیسی قوی مثلا یه آهنربای بزرگه , این هیچ اثری رو ظاهر سیم کارت نمی ذاره.
ممنون بابت توضیحاتتون. درباره میدان مغناطیسی که آهنربا که ندارم. چیز دیگه ای هم به ذهنم نمیرسه که این کار رو بکنه. ولی درباره اسید که گفتید، اگه بگید چی بریزم حتما سیم کارت رو میسوزونه و ظاهرشم تغییر نمیده ممنون میشم.

behrad66
18-04-2009, 09:43
یعنی راه دیگه ای نداره؟! خیلی به کمکتون نیاز دارم دوستان...

a Truth Seeking
18-04-2009, 10:24
ممنون بابت توضیحاتتون. درباره میدان مغناطیسی که آهنربا که ندارم. چیز دیگه ای هم به ذهنم نمیرسه که این کار رو بکنه. ولی درباره اسید که گفتید، اگه بگید چی بریزم حتما سیم کارت رو میسوزونه و ظاهرشم تغییر نمیده ممنون میشم.

خواهش می کنم.

در مورد اسید همین چیزهای معمول تو کار منزل می تونه مورد استفاده قرار بگیره , متاسفانه الان در مورد اسمش حضور ذهن ندارم.

اگه یه جسم برق دار رو هم بهش اتصال بدین می تونه بسوزوندش ولی باید خیلی مواظب باشین.

behrad66
18-04-2009, 10:26
خواهش می کنم.

در مورد اسید همین چیزهای معمول تو کار منزل می تونه مورد استفاده قرار بگیره , متاسفانه الان در مورد اسمش حضور ذهن ندارم.

اگه یه جسم برق دار رو هم بهش اتصال بدین می تونه بسوزوندش ولی باید خیلی مواظب باشین.
مثلا وصل کردن یه سیم رابط به برق شهری و زدن سر دیگه سیم به سیم کارت؟

a Truth Seeking
18-04-2009, 11:15
بله ولی خیلی خطرناکه , من خودم این رو امتحان نکردم ولی خب قائدتا وقتی جریان زیادی یه دفعه بهش وارد بشه دیگه اثری ازش باقی نمی مونه.

behrad66
18-04-2009, 11:29
بله ولی خیلی خطرناکه , من خودم این رو امتحان نکردم ولی خب قائدتا وقتی جریان زیادی یه دفعه بهش وارد بشه دیگه اثری ازش باقی نمی مونه.
خب پس دور این روش رو هم باید قلم بگیرم. بهرحال اون یکی دو روشی که گفتید رو امتحان میکنم، اگر باز هم جواب نداد، دوباره مزاحمتون میشم.

mahsai
18-04-2009, 11:40
دوستان بهترین راه اینه که یدونه از فندکهای اجاق گاز که فقط جرقه میزنه رو(همونا که بعضی فندکها هم دارن برا روشن کردن شعله)بگیرید رو قسمت فلزی سیمکارت و چندبار پشت سرهم بزارید جرقه بزنه.مطمین باشید خراب میشه.(البته حتما باید جرقه به قسمت فلزی سیم کارت برسه).

behrad66
18-04-2009, 12:05
دوستان بهترین راه اینه که یدونه از فندکهای اجاق گاز که فقط جرقه میزنه رو(همونا که بعضی فندکها هم دارن برا روشن کردن شعله)بگیرید رو قسمت فلزی سیمکارت و چندبار پشت سرهم بزارید جرقه بزنه.مطمین باشید خراب میشه.(البته حتما باید جرقه به قسمت فلزی سیم کارت برسه).
بنظر روش خوبی میاد ولی مطمئنید که معلوم نمیشه عمدا سوزوندمش؟

mahsai
18-04-2009, 12:28
خب چطوری میخواد معلوم بشه؟
من یبار بصورت اتفاقی کنترل تلویزیون رو خراب کردم دیگه هم درست نشد.تو ظاهرش هم هیچ تاثیری نداره که کسی متوجه بشه.

a Truth Seeking
18-04-2009, 12:50
جرقه این فندکا معمولا بصورت مستقیم به جلو زده نمی شه.

اگه بشه از این روش استفاده کرد و جواب بده هیچ اثری رو بخش فلزی سیمکارت باقی نمی مونه.

behrad66
18-04-2009, 13:49
از هر دوی شما واقعا ممنونم. کمک بسیار بزرگی در حقم کردید. با همین فندک گاز انجام شد.

شيوا1379
12-01-2013, 09:43
سلام.گوشي و سيمكارت من گم شدن.مي خوام بسوزونمش دوباره فعالش كنم.ميشه؟توروخدا جوابو بفرستين به ايميلم

شيوا1379
12-01-2013, 09:45
shivakhanom341@yahoo.com

V E S T A
12-01-2013, 16:27
سلام این تاپیک مال 4 سال پیشه ..

شما باید به مرکز مخابرات محل زندگیتون درخواست بدین تا سیم کارتتون رو بسوزونن گوشی و سیم کارت هم میتونن رد یابی کنن ..