PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال: یه روش برای حذف موهای بدن

swastika
27-03-2012, 15:19
سلام

بهترین روش برای حذف موهای روی بدن مثلا عکس زیر چیه؟

ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

swastika
28-03-2012, 10:29
ینی هیچ روشی نیست؟

mohammadrm
28-03-2012, 11:10
چرا هست
خیلی ریزه کاری داره .
اگه یه کاربر حرفه ای تو فتوشاپ باشی و با ابزارهای Clone Stamp، Healing Brush آشنایی کامل داشته باشی میتونی انجام بدی .
باید یک عکس از بدن بدون مو از نت گیر بیاری بعدش باید با اون ابزارهایی که گفتم اون بدن بدون مو رو جایگذین کنی.
البته همونطور که گفتم باید خیلی حرفه ای کار کنی مخصوصا با مد لایه ها .
موفق باشی

YAHYA-PRO
28-03-2012, 12:14
ببینید این عکسی که گذشتین همونطوری که محمد گفت اولا باید به ابزار های Clone Stamp، Healing Brush کامل آشنا باشین
بعدشم تجریه اینجا خیلی مهمه این که قالب اصلی کار رو از بین نبری ، حواست به رنگ ها باشه و ....
اگه فتوشاپ زیاد کار نکردی نباید انتظار داشته باشی بتونی اینو کامل و بی نقص در بیاری:20:

swastika
28-03-2012, 12:53
ممنون از جواباتون، خودمم به Clone Stamp and Healing Brush فکر کرده بودم، ولی خیلی کار میبره با اونا. گفتم شاید بشه روش یه لایه آورد بعد با فیلتر Blur و تغییر دادن opacity لایه و ... بشه یه کاریش کرد

Mohammad Yek110
29-03-2012, 19:40
سلام
پس از یه خورده فکر کردن و استفاده از آموزشها این روش رو بهتون پیشنهاد میدم که البته نمیتونه کامل موها رو حذف کنه ولی این شکلی میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب
عکس رو باز کنید
از لایه کپی بگیرید
رویclone stampکلیک کنید
اون بالا زیر نوار منو ها یه نوار تنظیمات باز میشه
مود رو روی lighten بذارید.البته همون بالا که بهتون گفتم
opacityرو بین 40 یا 50 بذارید
از گردن نمونه بگیرید و بالای مو ها رو رتوش کنید
بعد از قسمت های روتوش شده نمونه بگیرید و بقیه قسمتا رو روتوش کنید
حالا باید به قسمت موها یه gaussian blurاز منوی فیل.تر و زیر منوی بلور برید و مقداری حدود 2 یا 3 یا 4
2.5 خوبه
حالا باید یه کپی از لایه بگیرید
فیلتر high passرو از منوی فیل.تر و زیر منویotherبیارید و مقدارش رو روی 10 بذارید
حالا مود لایه ای که high pass داره رو روی soft light بذارید و opacity رو تا 50 کم کنید
موفق باشید