PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دعوت برای ساخت یک بازی

f_Shot
28-05-2012, 22:47
سلام به تمامی دوستان عزیز.قصد از ایجاد این تاپیک پیشرفت بازی سازی کشورمون است.پس این بنده حقیر که تازه دارم با برنامه Gamestudio A7 بازی سازی می کنم و کامل بلد نیستم می خوام یه تیم بازی ساز تشکیل بدهیم فرق نمی کند افراد حرفه ای باشند یا تازه کار قصد فقط بیشرفت بازی سازی.
پس افراد مورد نیاز
1_طراح بازی
2_انمیشن ساز
3_صدابردار(که خودم هستم)
4_چیز دیگه مونده شما بگید

از مدیران محترم می خوام این تاپیک را مهم قرار بدهند با تشکر

M0hsen3D
28-05-2012, 23:09
حرام است.
احسان بیاد میترکونش نه مهمش کنه!:31:

ehsan_wwe
29-05-2012, 06:55
محم نمیکنم هیچی :دی پاکشم بایشد بکنم شمایی که هیچ بازی ازتون نیست یا دوستان نمیشناسنت پاشودی اومدی تیم تشکیل بدی ؟ شما باید بری تیم پیدا کنی ببینی رات میدن توش یا نه
موفق باشی ( به امید آشنایی بیشتر )

f_Shot
29-05-2012, 08:05
محم نمیکنم هیچی :دی پاکشم بایشد بکنم شمایی که هیچ بازی ازتون نیست یا دوستان نمیشناسنت پاشودی اومدی تیم تشکیل بدی ؟ شما باید بری تیم پیدا کنی ببینی رات میدن توش یا نه
موفق باشی ( به امید آشنایی بیشتر )

دوست عزیز من می خوام یه تیم تشکیل بدم تا یه بازی ازما بماند هم یه پیشرفتی به این بازی سازی کشور کنیم
صبر کنید پیشتر آشنا میشیم

lord arthas
29-05-2012, 13:41
دوست عزیز پس ارمان ها امام راحل به کدامین راه ( گوری ) رفته اند ؟ وای بر من که شما مردان سرزمین پارس چنین حرام تیمی میکنید :31: :31:

ehsan_wwe
30-05-2012, 07:57
دوست من تجربه بازاریو چند صد سالمو بهتون میگم دوست داشتی استفاده کن
شما تا موقعی که خودت یه بازی ساز قدمت دار ( یعنی کم کم 3 4 سال بازی نساخته باشی ( چه تنهایی چه گروهی ) ) نباشید نمیتونید یه بازی حرفه ای بسازید.
پس برای بدست آوردن تجربه و ... برید تماس بگیرید با شرکت های بازی سازی که کم هم نیست و با اونا حد اعقل 4 5 سالی کار کنید به مدیراشون بگین که چه احدافی دارید تا به بازی سازی کمک کنید

راستی یکی از دوستای نزدیک من آهنگساز فیلم ارباب حلقه های 2 هست عاشق ساخت بازیه اما اون تیم تشکیل نمیده چون بازی ساز نیست میاد تو گروها کار میکنه

پیشناهاد میکنم با انجمن بازی سازان مستقل تماس بگیری شاید به کارت اومد

RatAtouille
30-05-2012, 10:04
Gamestudio A7

:31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
A8 الان دره کوزست شما با A7 میخوای بسازی ؟؟؟؟