PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن محتویات دی وی دی

niofar
18-09-2013, 18:34
سلام دوستان.چند وقت پیش یه سری از عکسای لپتاپمو ریختم تو یه دی وی دی.بعد یه مدت که خواستم عکسامو ببینم دیدم اون دی وی دی تو لپتاپم باز نمیشه(البته اینم بگم که تو لپتاپ یکی از دوستام باز شد). حالا وقتی میذارم تو لپتاپم شکل اینکه یه دی وی دی تو درایو f اومده رو نشون میده (ولی وقتی میری تو properties حجم استفاده شده و آزاد هر دو رو صفر نشون میده ولی اون دایره ای که میاره تماما آبی یعنی استفاده شده نشون میده) ولی وقتی دی وی دی رو باز میکنم خالی نشون میده و می نویسه drag files to this folder to add them to the disc. خواهش میکنم کمک کنید دوستان محترم

EXTREME
18-09-2013, 18:45
سلام دوستان.چند وقت پیش یه سری از عکسای لپتاپمو ریختم تو یه دی وی دی.بعد یه مدت که خواستم عکسامو ببینم دیدم اون دی وی دی تو لپتاپم باز نمیشه(البته اینم بگم که تو لپتاپ یکی از دوستام باز شد). حالا وقتی میذارم تو لپتاپم شکل اینکه یه دی وی دی تو درایو f اومده رو نشون میده (ولی وقتی میری تو properties حجم استفاده شده و آزاد هر دو رو صفر نشون میده ولی اون دایره ای که میاره تماما آبی یعنی استفاده شده نشون میده) ولی وقتی دی وی دی رو باز میکنم خالی نشون میده و می نویسه drag files to this folder to add them to the disc. خواهش میکنم کمک کنید دوستان محترم

فایل ها تو دی وی دی به صورت هیدن و شورت کات نیست ؟

niofar
18-09-2013, 19:30
فایل ها تو دی وی دی به صورت هیدن و شورت کات نیست ؟
نه هیدن و شورت کات نیست :n03:

EXTREME
18-09-2013, 19:51
نه هیدن و شورت کات نیست :n03:

ویندوزتون رو عوض کنید و دوباره تست کنید درست نشد ممکن است مشکل از درایو باشه چون روی سیستم دیگه دی وی دی درست باز میشه و مشکلی نداره و دی وی دی سالمه

یک دی وی دی دیگه رایت کنید و ببینید بازم اینطوری است یا نه

Gazmali
18-09-2013, 20:12
دوستان ربطي به ويندوز نداره .. فايل هاي داخل دي وي دي هم هيچ مشكلي ندارن ... مشكل ايشونه از درايوشونه! ( دي وي دي رايتر ) ... منم اين مشكل رو يكي دو سال پيش داشتم .. كلي سرچ كردم .. اينور اونور زدم هيچ درماني نداشت .. چارش عوض كردن درايو هست و لاغير :n28:

niofar
18-09-2013, 20:49
البته این رو هم بگم که این دی ویدی رو دیروز تو لپتاپ یه دوست دیگم و دو تا سیستم pc امتحان کردم باز نشد.یعنی رو یه سیستمایی باز میشه رو یه سیستمهایی باز نمیشه. از طرف دیگه دی وی دی های دیگه رو امتحان میکنم تو لپتاپم باز میشه

EXTREME
18-09-2013, 20:54
البته این رو هم بگم که این دی ویدی رو دیروز تو لپتاپ یه دوست دیگم و دو تا سیستم pc امتحان کردم باز نشد.یعنی رو یه سیستمایی باز میشه رو یه سیستمهایی باز نمیشه. از طرف دیگه دی وی دی های دیگه رو امتحان میکنم تو لپتاپم باز میشه

منم همینو میگم ویندوز رو عوض کنید درست نشد اگه با دی وی دی های مشکل نداره و با بع7ضی دی وی دی ها مشکل داره این میتونه از درایو باشه اولین راه هم آپدیت فریم ویر درایو است

از چه نرم افزاری برای رایت استفاده میکنید و با چه سرعتی میزنید ؟