PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه های درمان خشکی پوست بدن؟؟؟

Alcatel.
07-01-2015, 00:29
سلام :n26:
من پوست بدنم خشک و حساس هست (فکر میکنم اینطور باشه) - تقریبا هر روز حموم میکنم.
مثلا بعد از حموم روی پوستم سفیدک میزنه ( گوشه ی لب - پهلو ها - روی شکم - پشت بازو - ... ) و وقتی پوست پشتم (ستون فقرات) کش میاد میخاره ! (فک کنم به خاطره خشکی پوست باشه)
پوستم کدر هست راهی برای شفاف و روشن کردنش هست؟ مثلا کشاله ی ران و سره زانوها رنگش تیره تر از بقیه جاهاس میخوام یکدست بشه.
از موادی که برای چرب و مرطوب کردن پوست هست و چربیش روی پوست میمونه بدم میاد مثه لوسیون ها و کرم ها - فکرشو بکن پوستتو با اینا چرب کردی بعد بخوای روش لباس بپوشی عـــح چندش اوره !!
اگه مواد بهداشتی یا عطاری میخواین پیشنهاد کنید لطفا مشکلی که بالا گفتم رو نداشته باشه سریع جذب بشه روی پوست نمونه یا توی حموم استفاده کنی 5 -10 دقیقه روی پوست بمونه بعد بشوری تموم شه بره پی کارش. از اینکه یه چیزه اضافی روی پوستم باشه مخصوصا بخوام روش لباس هم بپوشم واقعا فراری ام!!!
ممنون :n16:

Atghia
07-01-2015, 12:18
برای از بین بردن تیرگی در نواحی مختلف پوست کرم زیر رو پیشنهاد میکنم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درمان ضخيم شدگي پوست

رفع زبري و کاهش تيرگي ناشي از افزايش ضخامت پوست در نواحي آرنج ، زانو، قوزک پا

برطرف کننده ترک و پينه هاي کف دست و پا

کمک به درمان کراتوزپيلار (پوست مرغي)

بدون عطر و پارابن

غير آلرژي زا

[*=right]غير کومدون زا

پیشنهاد میکنم که هرروز به استحمام نکنید چون حمام زیاد از اصلی ترین عوامل خشکی پوست هست
پیشنهاد بعدیم استفاده از روغن زیتون روی پوست بدن هست که باید کاملا ماساژ بدید
حالتی که گفتید فقط در چند دقیقه اول هست وگرنه وقتی کرم یا روغن جذب پوست شد دیگه اون حالت پیش نمیاد

موفق باشید

Alcatel.
07-01-2015, 15:03
پیشنهاد میکنم که هرروز به استحمام نکنید چون حمام زیاد از اصلی ترین عوامل خشکی پوست هست
پیشنهاد بعدیم استفاده از روغن زیتون روی پوست بدن هست که باید کاملا ماساژ بدید
حالتی که گفتید فقط در چند دقیقه اول هست وگرنه وقتی کرم یا روغن جذب پوست شد دیگه اون حالت پیش نمیاد
موفق باشید

سلام مرسی :»
اخه بدنم خیلی عرق میکنه-
روغن زیتون صنعتی بهتره یا سنتی ها که توی عطاریا و اینجور جاهاس؟ (از نظر خلوص و تاثیر گذاری)-
شاید پوست من اینجوریه ولی هر کرم یا لوسیونی زدم خیلی دیر جذب شده و گاهی اصلا جذب نمیشه ... نمیدونم داستان چیه مشکل از کجاس ...

Atghia
07-01-2015, 15:39
سلام مرسی :»
اخه بدنم خیلی عرق میکنه-
روغن زیتون صنعتی بهتره یا سنتی ها که توی عطاریا و اینجور جاهاس؟ (از نظر خلوص و تاثیر گذاری)-
شاید پوست من اینجوریه ولی هر کرم یا لوسیونی زدم خیلی دیر جذب شده و گاهی اصلا جذب نمیشه ... نمیدونم داستان چیه مشکل از کجاس ...

ببخشید که میپرسم مشکل یا بیماری خاصی ندارید؟ چون خشکی بیش از حد پوست میتونه از نشانه های بعضی از بیماریها باشه من سررشته ای ندارم اما مثلا یک مورد رو میدونم که پرکاری تیروئید خشکی پوست بهمراه داره...
شاید بهتر باشه دکتر پوست مراجعه کنید و علت یابی بشه
:n16:

Alcatel.
12-01-2015, 08:54
ببخشید که میپرسم مشکل یا بیماری خاصی ندارید؟ چون خشکی بیش از حد پوست میتونه از نشانه های بعضی از بیماریها باشه من سررشته ای ندارم اما مثلا یک مورد رو میدونم که پرکاری تیروئید خشکی پوست بهمراه داره...
شاید بهتر باشه دکتر پوست مراجعه کنید و علت یابی بشه
نه همیشه همینجوری بوده
1 سال پیش ازمایش دادم مشکلی نبود
_____

نظرتون در مورد پودر بچه چیه؟

Atghia
12-01-2015, 13:22
نه همیشه همینجوری بوده
1 سال پیش ازمایش دادم مشکلی نبود
_____

نظرتون در مورد پودر بچه چیه؟

بله دوست گرامی پودر بچه در کاهش تعریق موثر میتونه باشه((حداقل اون حس چسبندگی رو کم میکنه))

Alcatel.
13-01-2015, 05:05
بله دوست گرامی پودر بچه در کاهش تعریق موثر میتونه باشه((حداقل اون حس چسبندگی رو کم میکنه))
.................................................. ......