PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فریمور جدید B612 ورژن 198 با ظاهر و امکانات جدید

صفحه ها : [1] 2

abaiyani
16-04-2019, 20:05
فریمور جدید مودم B612 ورژن 198 با ظاهر جدید و امکانات پیشرفته منتشر شد
من این فریمور رو ویرایش کردم و همه امکاناتش رو فعال کردم

امکانات این فریمور :

* Web-UI جدید با رابط کاربری پیشرفته و زیبا
* IPv6 برای ایرانسلی ها
* امکان انتخاب باند
* USSD
* SMS
* VOIP و VOLTE
* Full Device Information
* Disabled TR-069 and Auto Update
* Adb+Telnet
* Vpn
* UPnP
* Dynamic DNS
* Parental Control
* قابلیت هواوی Link+ که امکان استفاده از چند مودم برای پوشش کامل شبکه و تنظیم یکپارچه این مودم ها با نرم افزار هواوی Smart Home رو به شما میده

❗️نصب فقط از طریق لحیم کاری
✅ رام دارای بسته نصب خودکار هست

لینک دانلود
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصاویر رابط کاربری :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 16_20_37_49.png
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4_16_20_38_24.png[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4_16_20_39_57.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4_16_20_39_21.png[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4_16_20_40_26.png[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4_16_20_55_07.png

saber73
16-04-2019, 22:05
این فریمور با رابط کاربری emui هواوی هستش و زیبا دوستان تست سرعت یادتون نره ببینید فرقی با فریمورهای اپراتوری داخلی داره یا نه ؟

saber73
16-04-2019, 22:15
لینک منبع فریمور :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sepehr_sn
17-04-2019, 07:55
لینک منبع فریمور :

سلام استاد
شما خودتون زحمت تست و بررسی رو نمیکشید ؟
قطعا هیچ کسی بهتر از شما در این خصوص نمیتونه اظهار نظر کنه :n16::n16:

mehrdad84
17-04-2019, 09:40
سلام بعد نصب این ورژن مودم آنلاک میشه؟/

saber73
17-04-2019, 11:15
سلام استاد
شما خودتون زحمت تست و بررسی رو نمیکشید ؟
قطعا هیچ کسی بهتر از شما در این خصوص نمیتونه اظهار نظر کنه :n16::n16:

متاسفانه به این مودم دسترسی ندارم .

saber73
17-04-2019, 11:19
سلام بعد نصب این ورژن مودم آنلاک میشه؟/

این فریمور adb و telnet داره و با استفاده از دستور : "atc AT^NVWREX=8268,0,12,1,0,0,0,2,0,0,0,A,0,0,0" بعد نصب روی مودم میتونید مودم رو هم باهاش آنلاک کنید .

sepehr_sn
17-04-2019, 12:03
متاسفانه به این مودم دسترسی ندارم .

امکان این هست فریموری که دوست عزیزمون در انجمن قراردادن رو شما هم یه بررسی بفرمایید ببینید تغییری و یا احیانا اصلاحی نیاز داره که صورت بگیره ؟؟

saber73
17-04-2019, 13:08
امکان این هست فریموری که دوست عزیزمون در انجمن قراردادن رو شما هم یه بررسی بفرمایید ببینید تغییری و یا احیانا اصلاحی نیاز داره که صورت بگیره ؟؟

باید به مودم دسترسی داشته باشم تا بدونم چه چیزی کم و کاست داره و چه چیزی میشه اضافه یا کم کرد .

rezajahani
17-04-2019, 14:32
[QUOTE=abaiyani;9106607]فریمور جدید مودم B612 ورژن 198 با ظاهر جدید و امکانات پیشرفته منتشر شد

امکانات این فریمور :

* IPv6 برای ایرانسلی ها
* امکان انتخاب باند
* USSD
* SMS
* VOIP و VOLTE
* Adb+Telnet
* Vpn
* UPnP
* Dynamic DNS
* Parental Control
* قابلیت هواوی Link+ که امکان استفاده از چند مودم برای پوشش کامل شبکه و تنظیم یکپارچه این مودم ها با نرم افزار هواوی Smart Home رو به شما میده

لینک دانلود

داداچ میگم قابلیت اپدیت خودکارش غیر فعاله ؟
و اینکه اگه نصبش کردم و خوشم نیومد میتونم باز فریمور ویرایش شده ایرانسل رو بزنم یا مثل مبین نت کلا لاک میشه ؟

saber73
17-04-2019, 20:17
[QUOTE=abaiyani;9106607]فریمور جدید مودم B612 ورژن 198 با ظاهر جدید و امکانات پیشرفته منتشر شد

امکانات این فریمور :

* IPv6 برای ایرانسلی ها
* امکان انتخاب باند
* USSD
* SMS
* VOIP و VOLTE
* Adb+Telnet
* Vpn
* UPnP
* Dynamic DNS
* Parental Control

لینک دانلود

داداچ میگم قابلیت اپدیت خودکارش غیر فعاله ؟
و اینکه اگه نصبش کردم و خوشم نیومد میتونم باز فریمور ویرایش شده ایرانسل رو بزنم یا مثل مبین نت کلا لاک میشه ؟

من داخل کانفیگ tr069 رو نگاه کردم خاموش هست ولی برا مبین نت کمی ریسک داره .چون فریمور جنرال هستش و اپراتور میتونه برا مودم اپدیت بفرسته و مودم رو اپدیت کنه و امکان لاک مجدد هست . با نصب این فریمور فکر نکنم مشکلی به وجود بیاد و میتونید بعد نصب دوباره برگردید به فریمورهای اپراتوری .

rezajahani
17-04-2019, 21:56
[QUOTE=rezajahani;9106715]

من داخل کانفیگ tr069 رو نگاه کردم خاموش هست ولی برا مبین نت کمی ریسک داره .چون فریمور جنرال هستش و اپراتور میتونه برا مودم اپدیت بفرسته و مودم رو اپدیت کنه و امکان لاک مجدد هست . با نصب این فریمور فکر نکنم مشکلی به وجود بیاد و میتونید بعد نصب دوباره برگردید به فریمورهای اپراتوری .

مودم من i60 ایرانسله . دقیقا همینجوریه من یه مودم مبین نت داشتم انلاکش کردم بعد فریمور جنرال روش ریختم بعد از طرف اپراتور مبین نت اپدیت خودکار واسش داد با اینکه سیم کارت ایرانسل روی مودم بود ولی بازم اپدیتش کرد مودم لاک شد

saber73
17-04-2019, 22:41
[QUOTE=saber73;9106763]

مودم من i60 ایرانسله . دقیقا همینجوریه من یه مودم مبین نت داشتم انلاکش کردم بعد فریمور جنرال روش ریختم بعد از طرف اپراتور مبین نت اپدیت خودکار واسش داد با اینکه سیم کارت ایرانسل روی مودم بود ولی بازم اپدیتش کرد مودم لاک شد

بله گفتم رو فریمورهای جنرال اپراتورها راحت میتونن به مودم دست پیدا کنن و مودم رو لاک کنند . فریمورهای اپراتوری بهتر از فریمورهای جنرال در این زمینه هستند .

hoshi64
18-04-2019, 02:13
فریمور جدید مودم B612 ورژن 198 رو نصب کردم الان سریال مودم همش 0000000000000 شده نصب نکنین

ALIRK
18-04-2019, 11:03
فریمور جدید مودم B612 ورژن 198 رو نصب کردم الان سریال مودم همش 0000000000000 شده نصب نکنین

چه دلیلی داره نصب میکنید
برگردید به همون ورژن قبلی ببین درست میشه یانه

saber73
18-04-2019, 11:14

فریمور دسترسی telnet داره میتونید از این طریق دوباره سریال مودم یا imei رو اگه تغییر پیدا کرده و شده 00000000000000 به حالت اول و پیش فرض مودم برگردونید و جای نگرانی نیست .

rezajahani
18-04-2019, 14:15

نه دادا اینجوری نیس من نصب کردم سریال مودم همه چیش درسته

saber73
18-04-2019, 14:31

برا ایشون احتمالا NVRAM پریده اونم کامل نه فقط قسمت سریال مودم . مشکلی نداره راهنمایی کردم میتونه درست کنه . برای اینکه چنین مشکلاتی پیش نیاد قبل زدن فریمور بر روی مودم حتما مودم رو ریست کنید و نام کاربری و رمز رو عوض نکنید و مراحل quick setup رو هم انجام ندید و فقط بعد ریست مودم شروع به نصب فریمور جدید بکنید . بعد نصب هم حتما ریست یادتون نره .

mirsina1979
18-04-2019, 14:42
رضا جان چطوره راضی هستی؟

rezaerx
18-04-2019, 14:43
اقا صابر عزیز این فریمور رو باید از چه طریقی انتقال بدیم به نظر شما نصب کنیم این فریمور رو ایا قابلیت اتوآپدیتش بسته است که اپدیت نشه اگر بسته نیست و اپدیت بشه مودم از انلاکی درمیاد؟

rezajahani
18-04-2019, 15:00
رضا جان چطوره راضی هستی؟

اره دادا من که راضیم از فریمور. همه جوره کاملو قشنگه . فقط هنوز تست سرعت نگرفتم چون بسته نامحدود سرعت 4 مگ دارم سرعتم بیشتر از 4 مگ نمیره ولی تا فردا سعی میکنم تموم سیم کارت هارو تست کنم و عکس بزارم که دوستان هرکسی خواست نصب کنه

هرکسی هر نوع تستی خواست بگه انجام بدم

rezaerx
18-04-2019, 15:09
اره دادا من که راضیم از فریمور. همه جوره کاملو قشنگه . فقط هنوز تست سرعت نگرفتم چون بسته نامحدود سرعت 4 مگ دارم سرعتم بیشتر از 4 مگ نمیره ولی تا فردا سعی میکنم تموم سیم کارت هارو تست کنم و عکس بزارم که دوستان هرکسی خواست نصب کنه

هرکسی هر نوع تستی خواست بگه انجام بدم

رضا جان قابلیت انتخاب باند رو به صورت دستی داره؟

rezajahani
18-04-2019, 15:21
رضا جان قابلیت انتخاب باند رو به صورت دستی داره؟

ببین داداش وقتی که میری قسمت جستجوی شبکه . حالت شبکه رو روی 4G بزاری گزینه حالت باند واست باز میشه که لیست باند هارو واست میاره عکس هم میزارم ببینی

و اینکه من فریمور ویرایش شده ایرانسل داشتم چهارتا چراغ روشن بود ولی زده بود +4G . این فریمور جنرال رو هم الان زدم بازم همون چهارتا چراغ روشنه ولی میزنه 4G از نظر سرعت هم هیچ تفاوتی نداره و نتیجه میگیریم اون ارم +4G که روی فریمور های ایرانسل هس الکیه . البته واسه من اینطوری بود سرعتش واسه بقیه رو نمیدونم

saber73
18-04-2019, 16:52
اقا صابر عزیز این فریمور رو باید از چه طریقی انتقال بدیم به نظر شما نصب کنیم این فریمور رو ایا قابلیت اتوآپدیتش بسته است که اپدیت نشه اگر بسته نیست و اپدیت بشه مودم از انلاکی درمیاد؟

من کلا برا مودم های b612 ارائه شده توسط اپراتورها توصیه نمیکنم از فریمورهای جنرال استفاده کنید . برا زنگ تفریح خوبه اینو امتحان کنید . :n02:

rezaerx
18-04-2019, 16:58
ببین داداش وقتی که میری قسمت جستجوی شبکه . حالت شبکه رو روی 4G بزاری گزینه حالت باند واست باز میشه که لیست باند هارو واست میاره عکس هم میزارم ببینی

و اینکه من فریمور ویرایش شده ایرانسل داشتم چهارتا چراغ روشن بود ولی زده بود +4G . این فریمور جنرال رو هم الان زدم بازم همون چهارتا چراغ روشنه ولی میزنه 4G از نظر سرعت هم هیچ تفاوتی نداره و نتیجه میگیریم اون ارم +4G که روی فریمور های ایرانسل هس الکیه . البته واسه من اینطوری بود سرعتش واسه بقیه رو نمیدونم

رضا جان ممنون فقط این فریمور رو باید از چه طریق انتقال بدیم و اینکه قسمت اتو آپدیت بسته ست یا نه اگر باز باشه امکان اینکه مودم از انلاک بودن در بیاد هست یا نه؟

rezajahani
18-04-2019, 17:42
رضا جان ممنون فقط این فریمور رو باید از چه طریق انتقال بدیم و اینکه قسمت اتو آپدیت بسته ست یا نه اگر باز باشه امکان اینکه مودم از انلاک بودن در بیاد هست یا نه؟

قسمت اپدیت یه گزینه داره که غیر فعال میشه ولی خب اگه مودم مبین نت داری که انلاکش کردی بهت پیشنهاد میکنم فریمور جنرال یا اینو نریزی چون مبین نت اپدیت میده و لاک میشه پس بهتره یه فریمور دستکاری شده از دوستان رو بریزی که قسمت اپدیتش کلا غیر فعاله .
شاید ایرانسل هم در اینده مثل مبین نت کلا قفل کنه و دیگه نشه انلاک کرد یا این کارو نکنه بازم یه ریسکه ولی خب من ریسکشو کردم اینو زدم مهم هم نیس واسم که مودم لاک بشه چون بیشتر از سیم ایرانسل استفاده میکنم

rezaerx
18-04-2019, 23:37
من اپدیت کردم هیچ مشکلی ندیدم یه سوال از دوستان دارم مخصوصا اقاصابر و اقا رضای عزیز من از منو ی مودم گزینه های اپدیت رو غیر فعال کردم ولی وقتی دوباره وارد منوی اپدیت میشم با اینکه گزینه اتو اپدیت رو غیر فعال کردم شروع میکنه به سرچ برای اپدیت ایا باز هم امکان اپدیت اتوماتیک واینکه اتوماتیک به سرور اپراتور وصل بشه و اپدیت بشه وجود داره یا نه؟

saber73
19-04-2019, 10:39
من اپدیت کردم هیچ مشکلی ندیدم یه سوال از دوستان دارم مخصوصا اقاصابر و اقا رضای عزیز من از منو ی مودم گزینه های اپدیت رو غیر فعال کردم ولی وقتی دوباره وارد منوی اپدیت میشم با اینکه گزینه اتو اپدیت رو غیر فعال کردم شروع میکنه به سرچ برای اپدیت ایا باز هم امکان اپدیت اتوماتیک واینکه اتوماتیک به سرور اپراتور وصل بشه و اپدیت بشه وجود داره یا نه؟

اون اپدیتی که اپراتور از راه دور برا مودم میفرسته و اتومات مودم رو اپدیت میکنه با این اپدیت که مدنظر شما هست فرق داره و حتی با خاموش کردن این گزینه ها هم باز مودم اپدیت رو میگیره و امکان اپدیت اتوماتیک هم هست . اگر مودم ایرانسل داری مشکلی نداره استفاده کن ولی مبین نت داری ریسک نکن .

sepehr_sn
19-04-2019, 13:32
قسمت اپدیت یه گزینه داره که غیر فعال میشه ولی خب اگه مودم مبین نت داری که انلاکش کردی بهت پیشنهاد میکنم فریمور جنرال یا اینو نریزی چون مبین نت اپدیت میده و لاک میشه پس بهتره یه فریمور دستکاری شده از دوستان رو بریزی که قسمت اپدیتش کلا غیر فعاله .
شاید ایرانسل هم در اینده مثل مبین نت کلا قفل کنه و دیگه نشه انلاک کرد یا این کارو نکنه بازم یه ریسکه ولی خب من ریسکشو کردم اینو زدم مهم هم نیس واسم که مودم لاک بشه چون بیشتر از سیم ایرانسل استفاده میکنم

سلام
دوست عزیز هیچ تغییری در قدرت دریافت سیگنال و قدرت وایرلس مشاهده نکردید ؟؟؟

abaiyani
20-04-2019, 00:02
آقا صابر من قسمت ACS فرمور رو هم ویرایش کردم و دسترسی مبین نت رو کامل بستم ، مودم خودم مبین نته و نصبش کردم مشکلی نداره
کلا ACS رو از کار انداختم ، آدرس سرور های اتو آپدیت هواوی رو هم از قسمت آپدیت پاک کردم
مشکلی از بابت آپدیت ها نیست

sepehr_sn
20-04-2019, 13:00
آقا صابر من قسمت ACS فرمور رو هم ویرایش کردم و دسترسی مبین نت رو کامل بستم ، مودم خودم مبین نته و نصبش کردم مشکلی نداره
کلا ACS رو از کار انداختم ، آدرس سرور های اتو آپدیت هواوی رو هم از قسمت آپدیت پاک کردم

با سلام و خسته نباشید
بزرگوار عمده تغییری که در نسخه ۱۹۸ نسبت به نسخه اپراتوری ۱۹۶ مشاهده کردید چی هستش ( به جز Web UI جدید ) ؟؟

saber73
20-04-2019, 17:17

تشکر از شما بله داخل فریمور رو قبلا چک کردم ولی باز هم برا مبین نت کمی ریسک داره چون فریمور جنرال هست و امکان دسترسی اپراتور به مودم از روش های دیگه ای در این نوع فریمورها وجود دارد . گویا این فریمور مشکل VOIP داره ؟ در سایت منبع نسخه ویرایش شده جدیدی منتشر شده و نوشته : FIXED VOIP اگر میتونید به نسخه ویرایش شده خودتون اضافه کنید . با تشکر

abaiyani
22-04-2019, 11:43
تشکر از شما بله داخل فریمور رو قبلا چک کردم ولی باز هم برا مبین نت کمی ریسک داره چون فریمور جنرال هست و امکان دسترسی اپراتور به مودم از روش های دیگه ای در این نوع فریمورها وجود دارد . گویا این فریمور مشکل VOIP داره ؟ در سایت منبع نسخه ویرایش شده جدیدی منتشر شده و نوشته : FIXED VOIP اگر میتونید به نسخه ویرایش شده خودتون اضافه کنید . با تشکر

حتما چرا که نه،
الان مسافرتم، تا یکی دو روز دیگه اوکی میکنم قرار میدم

morteza_mombeini
22-04-2019, 23:14
دوستانی که این مودم رو انلاک کردن خواهشا جواب بدن خیلی جوابش برام مهمه :

1- با مودم ایرانسل امتحان کردید ببینید میشه به مبین نت وصل شد یا نه ؟ یا مثلا با مودم مبین نت به ایرانسل ؟ من شنیدم مک مودم اگه توی شبکه سرویس دهنده ثبت نشده باشه نمیشه کانکت شد .تا حالا امتحان کردید ببینید میشه یا نه؟

2-من با سیم کارت رایتل با گوشی 1 خط انتن دارم با مودم tfi60 یا همون b612 چند خط انتن میده به نظرتون ؟

saber73
23-04-2019, 01:59
دوستانی که این مودم رو انلاک کردن خواهشا جواب بدن خیلی جوابش برام مهمه :

1- با مودم ایرانسل امتحان کردید ببینید میشه به مبین نت وصل شد یا نه ؟ یا مثلا با مودم مبین نت به ایرانسل ؟ من شنیدم مک مودم اگه توی شبکه سرویس دهنده ثبت نشده باشه نمیشه کانکت شد .تا حالا امتحان کردید ببینید میشه یا نه؟

2-من با سیم کارت رایتل با گوشی 1 خط انتن دارم با مودم tfi60 یا همون b612 چند خط انتن میده به نظرتون ؟

بله مودم انلاک باشه مشکلی نداره و میتونید به هر شبکه ای در باندهای تحت پوشش فریمور مودم وصل بشید . نشان دادن خط انتن در این مودم و در فریمورهای جدید واقعی نیست .

morteza_mombeini
23-04-2019, 09:47
بله مودم انلاک باشه مشکلی نداره و میتونید به هر شبکه ای در باندهای تحت پوشش فریمور مودم وصل بشید . نشان دادن خط انتن در این مودم و در فریمورهای جدید واقعی نیست .

منظورم این بود که انتن دهیش نسبت به گوشی که یه خط انتن داره بیشتره یا کمتر .چون با گوشی با یه خط انتن نتونستم اینترنت خوبی بگیرم خاستم ببینم با این مودم انتن دهی قویتر هست یا نه؟

mirsina1979
23-04-2019, 09:47
من این ورژن چند روزی استفاده کردم فریمور خیلی خوبی بود ولی سرعتم نسبت به 195 پایین بود سرعت دانلودم بیشتر از 5-6 مگ نمیشد ولی با 195 اکثرا 8 -9 مگ دانلود دارم تا 11 مگ هم بالا میره

nokia200
23-04-2019, 12:23
من این ورژن چند روزی استفاده کردم فریمور خیلی خوبی بود ولی سرعتم نسبت به 195 پایین بود سرعت دانلودم بیشتر از 5-6 مگ نمیشد ولی با 195 اکثرا 8 -9 مگ دانلود دارم تا 11 مگ هم بالا میره

ولی برای من کاملا برعکس شما شده با ورژن جدید سرعتم خیلی رفته بالا.

saber73
23-04-2019, 14:33
منظورم این بود که انتن دهیش نسبت به گوشی که یه خط انتن داره بیشتره یا کمتر .چون با گوشی با یه خط انتن نتونستم اینترنت خوبی بگیرم خاستم ببینم با این مودم انتن دهی قویتر هست یا نه؟

من به شخصه آنتن دهی این مودم رو خیلی قبول دارم و قویتر از گوشی خودم میدونم و در بدترین حالت سرعت خوبی دریافت کردم نسبت به سایر مودم ها .

mirsina1979
23-04-2019, 14:37
ولی برای من کاملا برعکس شما شده با ورژن جدید سرعتم خیلی رفته بالا.
البته من فقط td lte irancell تست کردم کتش میشد 195 با همین ظاهر درست میکردن خیلی خوبه

saber73
23-04-2019, 14:37
منم هیچ وقت با فریمورهای جنرال سرعتی بیشتر از 6 یا 7 مگ رو نتونستم دریافت کنم حتی در شبکه داخلی اینترنت ایران ولی با فریمورهای اپراتوری ایران ورژن های 195 و 196 سرعت تا 14 مگ رو هم تجربه کرده ام و در تستی که انجام دادم در فریمورهای اپراتوری 195 و 196 پهنای باند و انجام دانلود همزمان بهتر بوده تا فریمورهای جنرال .

mirsina1979
23-04-2019, 15:55
منم هیچ وقت با فریمورهای جنرال سرعتی بیشتر از 6 یا 7 مگ رو نتونستم دریافت کنم حتی در شبکه داخلی اینترنت ایران ولی با فریمورهای اپراتوری ایران ورژن های 195 و 196 سرعت تا 14 مگ رو هم تجربه کرده ام و در تستی که انجام دادم در فریمورهای اپراتوری 195 و 196 پهنای باند و انجام دانلود همزمان بهتر بوده تا فریمورهای جنرال .
صابر جان میتونی رابط کاربری اینو روی 195 یا 196 بزاری؟

saber73
23-04-2019, 17:21
صابر جان میتونی رابط کاربری اینو روی 195 یا 196 بزاری؟

نمیشه این رابط کاربری EMUI هواوی هست و فقط به وب یو ای ربط نداره بلکه باید قسمت APP هم عوض بشه و با انجام این کار فریمور بالا نمیاد و از دست من کاری ساخته نیست . در ضمن اگر بشه اینو رو 195 یا 196 بزاری کلا حالت MIMO4*4 از کار می افته . باید فریمور توسط توسعه دهنده ماهر از اول نوشته و یا ویرایش بشه .

sepehr_sn
02-05-2019, 13:09
حتما چرا که نه،
الان مسافرتم، تا یکی دو روز دیگه اوکی میکنم قرار میدم

سلام
دوست عزیز زحمت اصلاح فریمور رو کشیدید ؟؟

amir_gtv
04-05-2019, 05:05
سلام
برای مورم انلاک ایرانسل که ورژن جنرال روش هست این فریم ویر ویرایش شده چه جوری باید روش ریخت؟؟/

soheilsh
04-05-2019, 13:17
سلام ، این مبیننت ، درایورش نصب میشه و میشناسه اما لودر کار نمیکنه راهی نیست بشه انلاکش کرد؟
تلگرامم megasoheilsh@
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saber73
04-05-2019, 15:43
سلام
برای مورم انلاک ایرانسل که ورژن جنرال روش هست این فریم ویر ویرایش شده چه جوری باید روش ریخت؟؟/

- - - Updated - - -

سلام ، این مبیننت ، درایورش نصب میشه و میشناسه اما لودر کار نمیکنه راهی نیست بشه انلاکش کرد؟
تلگرامم megasoheilsh@
بار 5 فکر کنم شد اصلا نمیشه امکان نداره بی خیال بشید کلا

09411171183
07-05-2019, 10:40
سلام وقت بخیر
تشکر میکنم از تمام عزیزانی که تلاش میکنن و با راهنمایی هاشون که مشکل دیگران رو بر طرف کنن
چند روزی هست مودم B612 هوآوی اصلی و جنرال با گارانتی 36 ماهه IDH خریدم الان ورژن فریمور 11.192.05.00.00 هست با تماسی که با شرکت IDH گرفتم گفتن آخرین آپدیت همینه و هنوز آپدیت بالاتر ارائه نشده در صورتی که در همین انجمن دیدم تا ورژن 198 موجوده با توجه به جنرال بودن مودم و اینکه نگرانی از لاک شدن مودم از طرف اپراتورها وجود نداره لطفا راهنمایی بفرمایید فریمور جنرال و ویرایش نشده 198 رو از کجا تهیه کنم یا اگه شما عزیزان این فریمور رو دارید امکانش هست لینک دانلود رو ارسال بفرمایید؟
الان میشه از فریمور ویرایش شده داخل انجمن استفاده کرد ولی بعدا اگه بخوایم تغییر فریمور بدم باید مودم باز بشه و بحث لحیم کاری پیش میاد که مودم رو از گارانتی خارج میکنه

nokia200
07-05-2019, 16:51
سلام وقت بخیر
تشکر میکنم از تمام عزیزانی که تلاش میکنن و با راهنمایی هاشون که مشکل دیگران رو بر طرف کنن
چند روزی هست مودم B612 هوآوی اصلی و جنرال با گارانتی 36 ماهه IDH خریدم الان ورژن فریمور 11.192.05.00.00 هست با تماسی که با شرکت IDH گرفتم گفتن آخرین آپدیت همینه و هنوز آپدیت بالاتر ارائه نشده در صورتی که در همین انجمن دیدم تا ورژن 198 موجوده با توجه به جنرال بودن مودم و اینکه نگرانی از لاک شدن مودم از طرف اپراتورها وجود نداره لطفا راهنمایی بفرمایید فریمور جنرال و ویرایش نشده 198 رو از کجا تهیه کنم یا اگه شما عزیزان این فریمور رو دارید امکانش هست لینک دانلود رو ارسال بفرمایید؟
الان میشه از فریمور ویرایش شده داخل انجمن استفاده کرد ولی بعدا اگه بخوایم تغییر فریمور بدم باید مودم باز بشه و بحث لحیم کاری پیش میاد که مودم رو از گارانتی خارج میکنه
سلام
دوست عزیز به هیچ وجه از ورزن 198 اورجینال استفاده نکنید که منوی وب رو نمیاره کلا وارد تنظیمات نمیشه (192.168.8.1 )
شما میتونید فعلا از نرم افزار جنرال 197 استفاده کنید.

09411171183
07-05-2019, 17:19
لطف کردید خیلی ممنون بابت راهنمایی و لینک های دانلود

h_kobari
12-06-2019, 18:36
سلام . من مودم ایرانسل دارم با فیرمویر لاک شده ی ایرانسل . میخوام از طریق LAN یه فیرمویر جنرال روش بریزم ... نمیدونم لینک فیرمویر جنرال رو از کجا گیر بیارم . لطفا راهنمایی کنید . اگر ملاحظات خاصی هم داره ، لطفا بفرمایید . در ضمن ، آیا فیرمویر جنرال ، با همون دستور آنلاک که از طریق adb روی مودم میزنیم ، آنلاک میشه ؟

saber73
13-06-2019, 01:26
سلام . من مودم ایرانسل دارم با فیرمویر لاک شده ی ایرانسل . میخوام از طریق LAN یه فیرمویر جنرال روش بریزم ... نمیدونم لینک فیرمویر جنرال رو از کجا گیر بیارم . لطفا راهنمایی کنید . اگر ملاحظات خاصی هم داره ، لطفا بفرمایید . در ضمن ، آیا فیرمویر جنرال ، با همون دستور آنلاک که از طریق adb روی مودم میزنیم ، آنلاک میشه ؟

فریمور جنرال رو دانلود کنید و ببنید از طریق لوکال اپدیت صفحه وب مودم میتونید به مودم انتقال دهید یا از طریق برنامه مولتی کست و لن . برا انلاک حتما باز کردن پشت مودم و لحیم کاری میخواد و با تعویض فریمور به جنرال نمیشه انلاک کرد .

gigaht
15-06-2019, 05:38
چندتا نکته راجع این فیرمور 198 که دوستمون زحمت شو کشیدن :
اسکریپت مربوطه بعد از مرحله لودر و پاز در شروع رایت رام میپره بیرون . شاید دانلود من مشکل داشته بهرحال بصورت
منوال نصبش کردم .

- از نکات جا افتاده میشه به نبود مایمو رنک و باند در سیستم اینفو و مشخصات قدرت سیگنال با بردن ماوس روی آنتن
اشاره کرد .

- از نکات مثبتش , چندتا تست سرسری گرفتم گویا یکم سرعت بهتره , (شایدم وضع دکل ها بهتر بود اون لحظه)
سرعت تغییر snr و بقیه قطعا خیلی بهتر شده و با تکون دادن مودم سریع واکنش نشون میده . رامهای قبلی تو
این قسمت تا حدودی کند تغییر میکنن . از اینش خیلی خوشم اومد .

sepehr_sn
15-06-2019, 09:46
چندتا نکته راجع این فیرمور 198 که دوستمون زحمت شو کشیدن :
اسکریپت مربوطه بعد از مرحله لودر و پاز در شروع رایت رام میپره بیرون . شاید دانلود من مشکل داشته بهرحال بصورت
منوال نصبش کردم .

- از نکات جا افتاده میشه به نبود مایمو رنک و باند در سیستم اینفو و مشخصات قدرت سیگنال با بردن ماوس روی آنتن
اشاره کرد .

- از نکات مثبتش , چندتا تست سرسری گرفتم گویا یکم سرعت بهتره , (شایدم وضع دکل ها بهتر بود اون لحظه)
سرعت تغییر snr و بقیه قطعا خیلی بهتر شده و با تکون دادن مودم سریع واکنش نشون میده . رامهای قبلی تو
این قسمت تا حدودی کند تغییر میکنن . از اینش خیلی خوشم اومد .

سلام دوست عزیز
وقت بخیر
آیا در کیفیت دریافت سیگنال هم بهبودی حاصل شده ؟؟
در خصوص برد وایرلس در باند 11 چطور ؟؟
مشکلی در خصوص تغییر IMEI دستگاهتون ایجاد نشد ؟؟
ضمنا شما از شبکه TDD استفاده میکنید یا FDD ؟؟

gigaht
16-06-2019, 05:37
سلام دوست عزیز
وقت بخیر
آیا در کیفیت دریافت سیگنال هم بهبودی حاصل شده ؟؟
در خصوص برد وایرلس در باند 11 چطور ؟؟
مشکلی در خصوص تغییر IMEI دستگاهتون ایجاد نشد ؟؟
ضمنا شما از شبکه TDD استفاده میکنید یا FDD ؟؟

روی فیرمور 192 در بهترین جا 3 خط انتن نشون میداد , با 195 و 196 مود شده گرچه 5 خط فول نشون میدن ولی کیفیت
سیگنال طبق snr و rssi و بقیه فرقی نکرده . اینهم بین 4 و 5 نشون میده . بعضی اوقات سرعت بهتره گاهی هم نه .
منظور از باند 11 , وایفایه ؟ تست نکردم . همیشه رو اتو هست .
نه , با اینکه چندبار اسکریت ناقص همراه رام رو زده و بعد باcmd دستی وارد کردم . همه چی سرجای خودشه .
fdd همراه . سیم tdd رو بعد اتمام بسته اولیه اش دیگه استفاده نکردم ولی پوشش اینجا خیلی خوب بود.

reza.riskware
20-06-2019, 08:21
سلام اقا صابر من این ورژن 198 رو زدم روی مودمم خیلی قشنگ و عالیه همه چیش اوکیه الا یه چیز اونم این که قسمت voipشو عملا خودم تست کردم و ایراد داره ایرادش هم اینه که اصلا گزینه save کار نمیکنه تو این قسمت و کلا الکیه باگ بزرگی داره حالا میخواستم بگم این لینکی که زدین یعنی این

4pda.ru/forum/index.php?showtopic=891592&st=120#entry84585572

توی همین پست یه voip fixed زدن که حجم فایلشم کمتره( 39,17 Мg ) اینه:

4pda.ru/forum/dl/post/16038713/B612-25d_UPDATE_81.198.11.00.00-WEBUI_81.100.31.03.03_AT.zip

خواستم بگم بنظر شما همینو خودم نصب کنم با لوکال اپدیت رو مودمم؟ یا پیشنهاد دیگه ای دارین؟
لطفا اگه امکان داره سریعتر جواب بدین ممنون میشم مرسی ببخشید اذیتتون کردم.منتظرم.

reza.riskware
20-06-2019, 08:25

سلام اقا صابر من این ورژن 198 رو زدم روی مودمم خیلی قشنگ و عالیه همه چیش اوکیه الا یه چیز اونم این که قسمت voipشو عملا خودم تست کردم و ایراد داره ایرادش هم اینه که اصلا گزینه save کار نمیکنه تو این قسمت و کلا الکیه باگ بزرگی داره حالا میخواستم بگم این لینکی که زدین یعنی این

4pda.ru/forum/dl/post/16038713/B612-25d_UPDATE_81.198.11.00.00-WEBUI_81.100.31.03.03_AT.zip

خواستم بگم بنظر شما همینو خودم نصب کنم با لوکال اپدیت رو مودمم؟ یا پیشنهاد دیگه ای دارین؟
لطفا اگه امکان داره سریعتر جواب بدین ممنون میشم مرسی ببخشید اذیتتون کردم.منتظرم.

reza.riskware
20-06-2019, 08:33

ای بابا نمیتونمم دانلودش کنم که سایتش روسیه یکاری کنین خودتون اقا صابر همینجا بزارید توروخدا:n36:

saber73
20-06-2019, 10:50

فکر نکنم از طریق لوکال اپدیت بشه خدمت شما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _03_AT.zip.html

reza.riskware
20-06-2019, 10:58
فکر نکنم از طریق لوکال اپدیت بشه خدمت شما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _03_AT.zip.html

تاییده؟ مشکلو حل میکنه مشکل voipرو؟ پس با لوکال اپدیت نمیشه با چی میشه؟

saber73
20-06-2019, 12:54
تاییده؟ مشکلو حل میکنه مشکل voipرو؟ پس با لوکال اپدیت نمیشه با چی میشه؟

بله مشکل رو حل میکنه . شما ورژن قبلی که مشکل voip داره رو چطوری زدی رو مودم ؟ این فریمور دستکاری شده باید از طریق لودر و لحیم کاری و کابل یو اس بی انتقال پیدا کنه

reza.riskware
20-06-2019, 13:53
بله مشکل رو حل میکنه . شما ورژن قبلی که مشکل voip داره رو چطوری زدی رو مودم ؟ این فریمور دستکاری شده باید از طریق لودر و لحیم کاری و کابل یو اس بی انتقال پیدا کنه

داداش با لوکال اپدیت نشد! بجز لحیم چه راه دیگه هست؟adb? نمیتونم دیگه سیم لحیم کنم.

saber73
20-06-2019, 17:11
داداش با لوکال اپدیت نشد! بجز لحیم چه راه دیگه هست؟adb? نمیتونم دیگه سیم لحیم کنم.

گفتم فریمور دستکاری شده و فقط با یو اس بی و لحیم کاری میشه انتقال داد . را ه دیگه ای نداره

demon_da
10-07-2019, 18:29
سلام دوستان
میشه مودم مبین نت با ورژن 197 رو آنلاک کرد؟ یه جا خوندم نمیشه؟

ali7885578778
12-07-2019, 15:02
سلام اقا من مودم tfi60 ایرانسل رو انلاک کردم فریمور های وب روشه همینکه تمش بنفشه چجوری این ورژنو بریزم رو مودم دوباره باید پشت دستگاه رو باز کنم یا روش دیگه ای هس؟

Hossein jabbar
12-07-2019, 16:30
سلام اقا من مودم tfi60 ایرانسل رو انلاک کردم فریمور های وب روشه همینکه تمش بنفشه چجوری این ورژنو بریزم رو مودم دوباره باید پشت دستگاه رو باز کنم یا روش دیگه ای هس؟
لحیم کاری و کابل یو اس بی روش دیگه نداره چون فریمور دستکاری شده موفق باشید

ali7885578778
13-07-2019, 00:16
ارزش نصب کردن داره؟ خوبه؟
دیگ نصب نکنم مشکلی پیش بیاد

saber73
13-07-2019, 00:42
ارزش نصب کردن داره؟ خوبه؟
دیگ نصب نکنم مشکلی پیش بیاد

هیچ مشکلی نداره از طریق لودر راحت نصب میشه

ali7885578778
14-07-2019, 00:05
سلام واسه دست یافتن به بهترین سرعت رو چه باندی تنظیم کنم؟

- - - Updated - - -

saber73
14-07-2019, 01:40

- - - Updated - - -

باند 1800 نفوذ و انتن دهی بهتری داره ولی از نظر سرعت باید هر دو باند 1800 و 2600 رو تست کنید کدوم بهتر بود رو اون باند قفل کنید و استفاده کنید .

ali7885578778
14-07-2019, 08:23
این چیزا نداره ک نوشته باند 7 باند 2 باند 20 و خودکار همینا نوشته

saber73
14-07-2019, 11:44
این چیزا نداره ک نوشته باند 7 باند 2 باند 20 و خودکار همینا نوشته

3 میشه : 1800 و 7 میشه : 2600 موفق باشید .

amirniack
05-08-2019, 22:39
من کل تاپیک رو خوندم چیزی پیدا نکردم
نسخه ی ادیت شده ای هست که بتونیم رو مبین نت بنصبیم؟

saber73
06-08-2019, 02:41
من کل تاپیک رو خوندم چیزی پیدا نکردم
نسخه ی ادیت شده ای هست که بتونیم رو مبین نت بنصبیم؟

روی مبین نت ورژن 196 یا 197 امکان تغییر فریمور یا انلاک وجود ندارد .

amirniack
06-08-2019, 12:05
روی مبین نت ورژن 196 یا 197 امکان تغییر فریمور یا انلاک وجود ندارد .
صابرجان مودمم آنلاکه فریمور خود شما و حسین روش نصبه میخواستم اینم تست کنم که انگار ویرایش شدس نیست

saber73
06-08-2019, 13:40
صابرجان مودمم آنلاکه فریمور خود شما و حسین روش نصبه میخواستم اینم تست کنم که انگار ویرایش شدس نیست
رو مودم مبین نت فریمور جنرال نزنید فقط اپراتوری که جلو اپدیت بسته شده بزنید .

4saeed
08-08-2019, 21:25
آقا صابر بین 197 و198 جنرال کدوم رو بهتر میدونید ؟

saber73
08-08-2019, 22:10
آقا صابر بین 197 و198 جنرال کدوم رو بهتر میدونید ؟

فرقی نداره فقط 198 بر پایه emui هواوی هست

itsmemeysam
10-08-2019, 14:11
فرقی نداره فقط 198 بر پایه emui هواوی هستسلام،آقا صابر مودم من برای بهارنته و ۱۹۸ریختم و انلاکش کردم ولی قزوین ک سکونت دارم فول ۴.۵هست ولی تو مودم علامت پلاس نمیاد،حس میکنم سرعت بالایی میده ولی علامتش نمیاد،شما میدونید علتش چیه ک راهنماییم کنید؟تو قسمت network mode تجمیع باند۳+۷ رو هم فعال کردم ولی علامتش نیومد

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

saber73
10-08-2019, 15:01
سلام،آقا صابر مودم من برای بهارنته و ۱۹۸ریختم و انلاکش کردم ولی قزوین ک سکونت دارم فول ۴.۵هست ولی تو مودم علامت پلاس نمیاد،حس میکنم سرعت بالایی میده ولی علامتش نمیاد،شما میدونید علتش چیه ک راهنماییم کنید؟تو قسمت network mode تجمیع باند۳+۷ رو هم فعال کردم ولی علامتش نیومد

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

سلام . این مودم ca ندارد و تجمیع انجام نمیدهد فقط mimo4*4 هست . و این مودم سرعت خیلی خوبی دارد و جز بهترین مودم های بازار محسوب میشه . این مودم در منطقه ای که فقط یک باند از یک اپراتور فعال بوده چندین بار به همراه مودم دارای ca مثل b525 تست زده شده و از نظر سرعت و پهنای باند مودم b612 خیلی بهتر و بالاتر از یک مودم دارای ca ظاهر شده و همین تست ثابت کرده خبری از تجمیع وجود ندارد چون عملا فقط یک باند در منطقه فعال بوده و یکی از مودم ها دارای ca واقعی بوده و با اینکه در این مودم b525 علامت هم ظاهر میشود و تجمیع هم صورت میگیرد و سرعت هم بالا میرود ولی چون در منطقه یک باند فعال بوده عملا هیچ اتفاقی صورت نگرفته . همین تست در منطقه ای که دو باند فعال و فول بوده تست زده شده با همین دو مودم و برای b525 علامت هم ظاهر شده سرعت هم خیلی بالا رفته ولی برای مودم b612 هیچ فرقی از نظر علامت یا سرعت با منطقه و اپراتور تک باند صورت نگرفته است و دقیقا همان سرعتی که در تک باند دریافت میشود در منطقه دو باند هم دریافت شده . کلا مودم b612 چه در منطقه تک باند و چه دو باند یک سرعت و یک پهنای باند رو دریافت میکند .

alireza.tiamo
10-08-2019, 15:12
سلام من رو مبین نت ورژن 195 جنرال و زدم
auto آپدیتم بستم
نتونستن مودمو لاک کنن
خیالتون راحت باشه 4 ماه وصلم

4saeed
11-08-2019, 23:07
فرقی نداره فقط 198 بر پایه emui هواوی هست

آقا صابر میتونید 198 جنرال دستکاری نشده رو لینک بدید ( ویرایش و آپدیت نشده باشه ) ؟ میخوام از طریق لوکال آپدیت بزنم به مودم . ورژن فعلی 196 ایرانسله

saber73
11-08-2019, 23:54
آقا صابر میتونید 198 جنرال دستکاری نشده رو لینک بدید ( ویرایش و آپدیت نشده باشه ) ؟ میخوام از طریق لوکال آپدیت بزنم به مودم . ورژن فعلی 196 ایرانسله

برای آپدیت زدن از فریمور اپراتوری به فریمور جهانی و یا از اپراتوری به اپراتوری دیگر و یا دانگرید کردن و برگشت به ورژن های پایین تر و همچنین فلش کردن فریمور های ویرایش شده به سادگی ممکن نیست و باید از طریق پورت USB و نرم افزاری مانند BootRomDownloadTool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
. عملیات آپگرید یا دانگرید را انجام داد.(مزیت این نرم افزار سرعت بالای آن در فلش کردن فریمور)

4saeed
12-08-2019, 00:03
لینک فریمور رو ندارین ؟

saber73
12-08-2019, 00:10
لینک فریمور رو ندارین ؟

فقط لینک مود شده این فریمور رو دارم نسخه بدون دستکاری رو ندارم هر چند شما الان رو 196 هستی و راهی نداره بری رو این فریمور مگر با اتصال usb و بوت پین و الباقی ماجرا

saber73
14-08-2019, 18:54
لینک فریمور رو ندارین ؟

خدمت شما :

لینک فریمور : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک وب یو ای : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این ورژن جنرال و جدیدتر از ورژن قبلی 198 میباشد

جدید:

198.13.00.00

قبلی :

198.11.00.00

4saeed
14-08-2019, 20:19
با تشکر از آقا صابر
وب یو ای رو هم باید بزنم ؟ اگر بله / به چه صورت ؟

4saeed
14-08-2019, 21:13
با تشکر از آقا صابر
وب یو ای رو هم باید بزنم ؟ اگر بله / به چه صورت ؟
صابر جان کمک کن / فریمور از طریق یو اس بی زدم ولی وب یو ای تداشت الآن کنسول مودم رو نمیاره چطوری وب یو ای رو بزنم ؟

saber73
14-08-2019, 21:27
صابر جان کمک کن / فریمور از طریق یو اس بی زدم ولی وب یو ای تداشت الآن کنسول مودم رو نمیاره چطوری وب یو ای رو بزنم ؟

باز از طریق یو اس بی دقیقا مثل فریمور زدن این بار وب یو ای که بالا لینک دادم بر روی مودم فلش کنید.

4saeed
14-08-2019, 21:39
صابر جان زدم ولی باز نمیاره

Nima-ZF
14-08-2019, 21:45
خدمت شما :

لینک فریمور : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک وب یو ای : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این ورژن جنرال و جدیدتر از ورژن قبلی 198 میباشد

جدید:

198.13.00.00

قبلی :

198.11.00.00

درود changelog این نسخه جدید در دسترس نیست؟

saber73
14-08-2019, 21:58
درود changelog این نسخه جدید در دسترس نیست؟

داخل خود پوشه فریمور یه فایل pdf داره مطالعه کنید

- - - Updated - - -

صابر جان زدم ولی باز نمیاره

مودم رو ریست کردی ؟ با دکمه پشتی ؟

4saeed
14-08-2019, 22:04
ریست کردم بازن نشد

4saeed
14-08-2019, 22:06
ریست کردم بازن نشد
راه دیگه ای نداره ؟

saber73
14-08-2019, 22:07
راه دیگه ای نداره ؟

اینو امتحان کن وب یو ای رو گذاشتم داخل فریمور و یکپارچه شد از طریق لودر و یو اس بی بزن رو مودم فرمتش exe هست نیاز به بالونگ فلش و وارد کردن شماره پورت نیست بعد اجرای لودر و رفتن مودم به حالت بوت مود اجرا کن خودش رو مودم فلش میکنه

4saeed
14-08-2019, 22:08
الهی فدات بشم :n16::n16::n16::n16:

saber73
14-08-2019, 22:27

درست شد جواب داد ؟

4saeed
14-08-2019, 22:27
مهندس جان با فریمور ادغامی درست شد / انشااله هر چی میخواهی خداوند عنایت کند :n12::n12::n12:

saber73
14-08-2019, 22:39
مهندس جان با فریمور ادغامی درست شد / انشااله هر چی میخواهی خداوند عنایت کند :n12::n12::n12:

خدا رو شکر ببین سرعت و کیفیت چطوره و یه تستی بزن ولی از نظر امکانات خام هستش و چیزی بهش باز اضافه نشده مثل اینکه و باید مود کنیم خودمون :n02: . کلا هواوی از ورژن 198 به بعد دیگه از این مدل و این استایل استفاده میکنه و خواهد کرد

خداحافظ ظاهر قدیمی هواوی

Nima-ZF
14-08-2019, 23:02
خدا رو شکر ببین سرعت و کیفیت چطوره و یه تستی بزن ولی از نظر امکانات خام هستش و چیزی بهش باز اضافه نشده مثل اینکه و باید مود کنیم خودمون :n02: . کلا هواوی از ورژن 198 به بعد دیگه از این مدل و این استایل استفاده میکنه و خواهد کرد

خداحافظ ظاهر قدیمی هواوی
اره خیلی جذاب تر شده
پس من دیگه مودم باز نمیکنم تا این فریمور رو شما و دوستان مود کنید
بی صبرانه منتظریم :n16:

Hossein jabbar
15-08-2019, 05:45
اره خیلی جذاب تر شده
پس من دیگه مودم باز نمیکنم تا این فریمور رو شما و دوستان مود کنید
بی صبرانه منتظریم :n16:
من ویرایش میکنم خود هواوی دید که باگ زیاد داره نسخه جدید داد بیرون فعلا ببینیم چی میشه
من که رو ایرانسل کار کردم 1 شهریور هم منتشر می کنم
t=745034&p=9124701&viewfull=1#post9124701 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید:n12::n12::n12:

Nima-ZF
15-08-2019, 06:58
من ویرایش میکنم خود هواوی دید که باگ زیاد داره نسخه جدید داد بیرون فعلا ببینیم چی میشه
من که رو ایرانسل کار کردم 1 شهریور هم منتشر می کنم
t=745034&p=9124701&viewfull=1#post9124701 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید:n12::n12::n12:
درود خطاب بنده به شما نبود دوست عزیز
لطفا به خودتون نگیرید بنده با صابر جان وبقیه اساتید بودم
بعدشم شما فتوا داده بودین که این فریمور خیلی مشکل داره و هیچوقت منتشر نمیکنید پس زحمت نکشید به کارتون برسید
شما هروقت فریمور ویرایش کردی بعد تاپیک بزن
فیلم سینمایی نیست که بگردی تبلیغ کنی بگی فلان تاریخ و لینک بزاری اینور و اونور

Hossein jabbar
15-08-2019, 13:22
عیبی نداره هر چی دوست داری قضاوت کن من بخاطر شما دیشب این فریمور رو ویرایش کردم و کلی براش زحمت کشیدم اینم از مزدم :n37::n37::n37:
من لینکش رو برات میفرستم چون به حرفی تو فرم گفتی اعتقاد داشتم و فقط برای تو ویرایش کردم
فقط همین....
دیگر تمام امکانات فریمور 198 را فعال کردم بعدم گفتم ورژن قبلی باگ زیاد داشت الان خیلی بهتر شده
از adbگرفته تا و ای پی او فیسار
اگر هم استفاده کردی ما را هم دعا کن شاید گرهی از مشکلاتمون حل بشه
اون فتوا برای ورژن198.11بود ولی این 198.13که صابر عزیز پیداش کرده زحمته آپلودش رو کرده بود
با ورژن قبلی زمین تا آسمان فرق دارد
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و شما نیمای عزیز من شما را قلبا دوست دارم و فقط شما وبرای دیگران ویرایش کردم
موفق باشید:n12::n12::n12::n12:
داداشا ما با هم دعوا نداریم که:n19::n19::n19:

saber73
15-08-2019, 16:13
داخل فریمور رو نگاه کردم باز قسمت voip باگ داره و گزینه بک اپ گرفتن از مودم هم همینطور . در کل هم هیچ چیزی نه کم شده و نه اضافه شده که تاثیرگذار باشه و با نسخه قبلی فرقی نداره . همان آش و همان کاسه :n02:

Nima-ZF
15-08-2019, 18:37
داخل فریمور رو نگاه کردم باز قسمت voip باگ داره و گزینه بک اپ گرفتن از مودم هم همینطور . در کل هم هیچ چیزی نه کم شده و نه اضافه شده که تاثیرگذار باشه و با نسخه قبلی فرقی نداره . همان آش و همان کاسه :n02:

درود و تشکر
عجب پس ...
هرچند این دو مورد برای خیلی ها مثل من کاربرد نداره
در هرحال فعلا بازم صبر کنین یه نسخه بدون مشکل بدن و روی اون وقتتون رو بزارید ممنون میشیم:n16:

saber73
15-08-2019, 19:40
درود و تشکر
عجب پس ...
هرچند این دو مورد برای خیلی ها مثل من کاربرد نداره
در هرحال فعلا بازم صبر کنین یه نسخه بدون مشکل بدن و روی اون وقتتون رو بزارید ممنون میشیم:n16:

من کلا این ورژن های جدید رو بررسی کردم برا مودم های b612 و b525 و b618 هم منتشر شدن و همشون همین دو مورد ایراد رو دارن . از یکیش میشه چشم پوشی کرد و اصلا کاربردی نیست ( بک اپ گرفتن از تنظیمات مودم ) ولی دومی برا افرادی که voip استفاده میکنن ضروری هست و نیاز داره درست بشه .

saber73
15-08-2019, 19:46
دوستان 197 رو تست کنند اخرین فریمور از سری قبلی هواوی هست و اگر مشکل کم بودن سرعت نداشتن رو این کار میکنیم و همه امکانات رو بهش اضافه میکنیم و میزاریم برای استفاده عموم . 197 مثل 196 ایرانسل از نظر پوشش باند و فرکانس محدود نیست و قسمت voip هم به راحتی و درست بهش اضافه میشه .

نسخه دستکاری نشده 197 جنرال :

Hossein jabbar
15-08-2019, 20:39
صابر عزیز به این کار ها یک برنامه نویس حرفه ای مقل شما میخواد که ما نیستیم:n02::n02::n02::n02:
من که در اونجا ها دست خوشی ندارم اگه وقت کنم 196 رو تمام کردم میدم صابر تست بزن
علت اینکه نتونستم منتشر کنم این بود که از دانشگاه مشروط شوده بودم و به خاطر همین نمی تونستم لب تاب رو باز کنم
از دوستانی که با فیلم وعکس عذیت کردم عذر خواهی می کنم
صابر تکی:n12::n12::n12::n12::n16::n16::n16:

Hossein jabbar
15-08-2019, 20:47
دوستان 197 رو تست کنند اخرین فریمور از سری قبلی هواوی هست و اگر مشکل کم بودن سرعت نداشتن رو این کار میکنیم و همه امکانات رو بهش اضافه میکنیم و میزاریم برای استفاده عموم . 197 مثل 196 ایرانسل از نظر پوشش باند و فرکانس محدود نیست و قسمت voip هم به راحتی و درست بهش اضافه میشه .

الله سنی بیزه چخ گورمسین آمین:n40::n40::n40::n40::n40:

Nima-ZF
16-08-2019, 00:06

درود و تشکر اگر تونستم فردا تست میکنم بهتون اطلاع میدم
تشکر از وقتی که میزارید :n16:
فقط چندتا درخواست ظاهری هم داریم انجام بدید یک دنیا ممنون میشیم
تغییر رنگ منو به یه رنگ شاد و جوان پسند:n10:
گزینه میانبر به اطلاعات مودم رو به منو بالا اضافه کنید مانند همون علامت سوالی که گذاشتین :n33:
هاتلینک با عکس به اپراتور های همراه اول،ایرانسل،رایتل ،های وب،شاتل موبایل رو به صفحه اصلی اضافه کنید
اگر هم احساس میکنید در قبال زحماتتون چیزی بهتون مدیونیم لطفا در idpay پروفایل بسازید و لینک رو زمانی که فریمور اماده شد در صفحه اول تاپیک قرار بدید تا جبران کنیم :n12:
هرچند میدونم تا الان هم شما ،حسین جان ،بلوچی و... بدون چشم داشتی کار کردین ولی اینجور انگیزتون هم برا فعالیت بیشتر میشه :n16:

Hossein jabbar
19-08-2019, 14:04
درود و تشکر اگر تونستم فردا تست میکنم بهتون اطلاع میدم
تشکر از وقتی که میزارید :n16:
فقط چندتا درخواست ظاهری هم داریم انجام بدید یک دنیا ممنون میشیم
تغییر رنگ منو به یه رنگ شاد و جوان پسند:n10:
گزینه میانبر به اطلاعات مودم رو به منو بالا اضافه کنید مانند همون علامت سوالی که گذاشتین :n33:
هاتلینک با عکس به اپراتور های همراه اول،ایرانسل،رایتل ،های وب،شاتل موبایل رو به صفحه اصلی اضافه کنید
اگر هم احساس میکنید در قبال زحماتتون چیزی بهتون مدیونیم لطفا در idpay پروفایل بسازید و لینک رو زمانی که فریمور اماده شد در صفحه اول تاپیک قرار بدید تا جبران کنیم :n12:
هرچند میدونم تا الان هم شما ،حسین جان ،بلوچی و... بدون چشم داشتی کار کردین ولی اینجور انگیزتون هم برا فعالیت بیشتر میشه :n16:
صابر اگر حرفی بگه عملی میکنه مثل من نیس:n02::n02::n02:
لینک دانلود فریمور جوان پسند 197

milopaa
19-08-2019, 16:48
دوستان سلام
من گیج شدم به نظرتون بلاخره این فریمور 198 رو بزنم یا نه؟
از نظر سرعت و کیفیت سیگنال چطوره به نظرتون؟
الان دارم از ورژن 195 استفاده میکنم.
لطفا راهنمایی کنید
ممنونم:n01::n12::n16:

Hossein jabbar
19-08-2019, 17:23
دوستان سلام
من گیج شدم به نظرتون بلاخره این فریمور 198 رو بزنم یا نه؟
از نظر سرعت و کیفیت سیگنال چطوره به نظرتون؟
الان دارم از ورژن 195 استفاده میکنم.
لطفا راهنمایی کنید
ممنونم:n01::n12::n16:
از فریمور بالا استفاده کنید چون زحمات هایی دوستمان کشیده استفاده کنید

milopaa
19-08-2019, 18:01
از فریمور بالا استفاده کنید چون زحمات هایی دوستمان کشیده استفاده کنید
ممنونم از پاسختون
اما یک سوال
یعنی میفرمایید 198 از نظر سرعت و کیفیت مناسب نیست؟

Hossein jabbar
19-08-2019, 18:02
ممنونم از پاسختون
اما یک سوال
یعنی میفرمایید 198 از نظر سرعت و کیفیت مناسب نیست؟
از نظر سرعت هر دو
امکانات 197 ارجح تره

milopaa
20-08-2019, 16:32

سلام داداشم از لحاظ سرعت و کیفیت سیگنال تجربه ات رو میگی؟

hotman1234
22-08-2019, 14:10
این فریمور قابلیت dmz هم داره؟

milopaa
24-08-2019, 15:22

بله دوست عزیز

milopaa
24-08-2019, 15:33

بله دوست عزیز

hotman1234
25-08-2019, 15:45
من این فریمور رو نصب کردم اما الان مودم دیگه هیچ سیم کارتی رو نمیشناسه. چند تا فریمور دیگه زدم باز هم همین مشکل مونده بود. سیم کارت های مختلف هم تست کردم. لحیم کاری هم انجام ندادم و از قبل که مودم رو آنلاک کرده بودم سیم روش بود بنابراین به مودم هم آسیبی نرسیده.nvram مودم رو هم عوض کردم درست نشد
الان مشکل از کجا میتونه باشه؟

milopaa
26-08-2019, 10:37
من این فریمور رو نصب کردم اما الان مودم دیگه هیچ سیم کارتی رو نمیشناسه. چند تا فریمور دیگه زدم باز هم همین مشکل مونده بود. سیم کارت های مختلف هم تست کردم. لحیم کاری هم انجام ندادم و از قبل که مودم رو آنلاک کرده بودم سیم روش بود بنابراین به مودم هم آسیبی نرسیده.nvram مودم رو هم عوض کردم درست نشد
سلام دوست عزیزم
بعد از نصب فریمور دستگاه رو ریست سخت افراری کردی؟ (ریست به نگه داشتن کلید پشتی منظورمه)

hotman1234
26-08-2019, 14:54
سلام دوست عزیزم
بعد از نصب فریمور دستگاه رو ریست سخت افراری کردی؟ (ریست به نگه داشتن کلید پشتی منظورمه)

قبلا انجام دادم اما بازم درست نشد.

milopaa
26-08-2019, 18:20
قبلا انجام دادم اما بازم درست نشد.
دوست عزیزم
شما میتونی وارد تنظیمات مودم بشی؟
و وقتی ای پی مودمت رو پینگ میکنی تایم اوت میگیری یا نه ریپلای با زیر یک میلی ثانیه رو داری؟

hotman1234
26-08-2019, 18:52
دوست عزیزم
شما میتونی وارد تنظیمات مودم بشی؟
و وقتی ای پی مودمت رو پینگ میکنی تایم اوت میگیری یا نه ریپلای با زیر یک میلی ثانیه رو داری؟
مودم همه چیش سالم هست و کار میکنه فقط سیم کارت رو نمیشناسه. عجیبیش اینجاست که سخت افزاری نباید باشه چون مودم رو اصلا باز نکردم. همه راه حل های نرم افزاری هم رفتم درست نشده.

poriya_hashie
26-08-2019, 20:50
دوستان مودم مبین نت رو نمیشه کاری کرد؟

توی Hilink در قسمت Unlock device نوشته unlocked

Hossein jabbar
26-08-2019, 21:23
دوستان مودم مبین نت رو نمیشه کاری کرد؟

توی Hilink در قسمت Unlock device نوشته unlocked
پاسخ داده شد....

milopaa
27-08-2019, 17:09
مودم همه چیش سالم هست و کار میکنه فقط سیم کارت رو نمیشناسه. عجیبیش اینجاست که سخت افزاری نباید باشه چون مودم رو اصلا باز نکردم. همه راه حل های نرم افزاری هم رفتم درست نشده.
دوست خوبم
اگر امکانش هست یه عکس از صفحه information مودمت بزار تا بتونم بهتر راهنماییت کنم

saber73
29-08-2019, 17:06

شما برا انتقال این فریمور پشت مودم رو باز کردی یا نه ؟ درسته از قبل سیم usb لحیم کرده بودی و نیاز نبود دوباره این کار رو انجام بدی ولی برا اتصال بوت پین مگه پشت مودم رو باز نکردی ؟ یا از قبل پشت مودمت باز بود و بدون قاب داشتی استفاده میکردی ؟ یا احیانا براش دکمه بوت هم از قبل گذاشته بودی و اصلا پشت مودم رو باز نکردی ؟ از قسمت صفحه اطلاعات مودم هم عکس بده ؟ با تعویض nvram اسم وای فای و رمز وای فای مودم شما عوض نشد ؟

hotman1234
30-08-2019, 13:45
دوست خوبم
اگر امکانش هست یه عکس از صفحه information مودمت بزار تا بتونم بهتر راهنماییت کنم

شما برا انتقال این فریمور پشت مودم رو باز کردی یا نه ؟ درسته از قبل سیم usb لحیم کرده بودی و نیاز نبود دوباره این کار رو انجام بدی ولی برا اتصال بوت پین مگه پشت مودم رو باز نکردی ؟ یا از قبل پشت مودمت باز بود و بدون قاب داشتی استفاده میکردی ؟ یا احیانا براش دکمه بوت هم از قبل گذاشته بودی و اصلا پشت مودم رو باز نکردی ؟ از قسمت صفحه اطلاعات مودم هم عکس بده ؟ با تعویض nvram اسم وای فای و رمز وای فای مودم شما عوض نشد ؟
نه باز نکردم از قبل هم دکمه هم سیم لحیم کرده بودم. بعد از تعویض nvram ریست فکتوری کردم نمیدونم اسم وای فای عوض شده بود بعد تعویض یا نه. اما nvram با موفقیت عوض شده بود اونجوری که تو cmd نشون میداد.

saber73
30-08-2019, 14:33

نه باز نکردم از قبل هم دکمه هم سیم لحیم کرده بودم. بعد از تعویض nvram ریست فکتوری کردم نمیدونم اسم وای فای عوض شده بود بعد تعویض یا نه. اما nvram با موفقیت عوض شده بود اونجوری که تو cmd نشون میداد.

nvram درست بر روی مودم زده باشید و بعد مودم رو ریست کرده باشید حتما اسم وای فای و رمز وای فای عوض میشه و فقط با کابل لن میتونید وارد صفحه وب مودم بشید و بعد برید اسم وای فای و رمز وای فای رو عوض کنید تا بتونید از طریق وای فای به مودم وصل شوید در ضمن اسم وای فای و رمز وای فای باز با ریست بر میگرده به همون اسم و رمز موجود در nvram که بر روی مودم تزریق کرده اید و عملا اون رمز وای فای درج شده بر روی برچسپ مودم از کار می افته و عوض میشه . الان چک کنید ببینید imei داخل مودم با اونی که روی کارتن مودم یا روی برچسپ مودم نوشته شده یکی هست ؟ یه دونه استعلام هم از طریق همتا با imei مودمتون بگیرید ببنید چی مینویسه ؟ تمام اینها درست بود مشکل نرم افزاری هست .

hotman1234
30-08-2019, 16:21
nvram درست بر روی مودم زده باشید و بعد مودم رو ریست کرده باشید حتما اسم وای فای و رمز وای فای عوض میشه و فقط با کابل لن میتونید وارد صفحه وب مودم بشید و بعد برید اسم وای فای و رمز وای فای رو عوض کنید تا بتونید از طریق وای فای به مودم وصل شوید در ضمن اسم وای فای و رمز وای فای باز با ریست بر میگرده به همون اسم و رمز موجود در nvram که بر روی مودم تزریق کرده اید و عملا اون رمز وای فای درج شده بر روی برچسپ مودم از کار می افته و عوض میشه . الان چک کنید ببینید imei داخل مودم با اونی که روی کارتن مودم یا روی برچسپ مودم نوشته شده یکی هست ؟ یه دونه استعلام هم از طریق همتا با imei مودمتون بگیرید ببنید چی مینویسه ؟ تمام اینها درست بود مشکل نرم افزاری هست .

اسم و رمز وای فای بعد از ریست با اونی که پشت دستگاه نوشته فرق داره پس nvram درست نصب شده. imei داخل مودم با روی کارتن یکی هست. توی همتا هم مینویسه "شناسه دستگاه (IMEI) جزء شناسه های قانونی ثبت شده است.مشخصات دستگاه:برند: HUAWEI مدل: B612s-25d". کلا قبل این داستان های رجیستری مودم رو خریده بودم.
خودم هم شک کردم که اسلات سیم کارت خراب شده اما اینکه چجوری واقعا سوال هست برام. شک به اتصالی لحیم سیم با دکمه بوت هم کردم و اون ها رو جدا کردم اما باز هم درست نشد.
برای تعویض اسلات سیم کارت جایی رو اگه میشناسید توی pm برام بفرستید.
ممنون.

saber73
30-08-2019, 16:54
اسم و رمز وای فای بعد از ریست با اونی که پشت دستگاه نوشته فرق داره پس nvram درست نصب شده. imei داخل مودم با روی کارتن یکی هست. توی همتا هم مینویسه "شناسه دستگاه (IMEI) جزء شناسه های قانونی ثبت شده است.مشخصات دستگاه:برند: HUAWEI مدل: B612s-25d". کلا قبل این داستان های رجیستری مودم رو خریده بودم.
خودم هم شک کردم که اسلات سیم کارت خراب شده اما اینکه چجوری واقعا سوال هست برام. شک به اتصالی لحیم سیم با دکمه بوت هم کردم و اون ها رو جدا کردم اما باز هم درست نشد.
برای تعویض اسلات سیم کارت جایی رو اگه میشناسید توی pm برام بفرستید.
ممنون.

اسلات سیم کارت چیزی نیست ببرید تعمیرات موبایل براتون درست میکنن فقط قبلش مطمئن شوید مشکل از جای دیگه ای نیست . یکی از دوستان این مشکل رو داشت و علت کنده شدن ic های ریز روی برد بخش همون سیم کارت بود که پیدا کردن و لحیم کردن درست شد .

Javad-E
22-09-2019, 12:03
من 198.13.0.0 رو ریختم رو مودم. از نظر سرعت فرقی با فریمور ایرانسل 196 نداره. فقط تو آنتن دهی با سیمکارت همراه اول 4 تا خونه تو 198 پر میشه، ولی 196 ایرانسل آنتنم فول بود.(همراه اول تو منطقه من آنتن دهیش خوبه و رو گوشی هم پره). بقیه اپراتور ها آنتنشون درست بود.
USSD نداره.
SIP هم نداره.(جایی برای تنظیم سرور و دادن یوزرنیم و پسورد برای sip نداره)
وقتی خواستم برگردم ورژن 196 ایرانسل، IMEI رو 000000000000000 میزنه! ولی مودم کار میکنه و با هر سیمکارتی هم اینترنت داره!!! و بر میگردم 198 درست میشه.
در ضمن 81.199.01.00.00 هم اومده، کسی لینک برای دانلودش نداره؟ از سایت Easy Firmware نمیتونم دانلود کنم.(من از برگشت گذشتم، برم رو به جلو ببینم چی میشه :biggrin:)

saber73
22-09-2019, 17:12
من 198.13.0.0 رو ریختم رو مودم. از نظر سرعت فرقی با فریمور ایرانسل 196 نداره. فقط تو آنتن دهی با سیمکارت همراه اول 4 تا خونه تو 198 پر میشه، ولی 196 ایرانسل آنتنم فول بود.(همراه اول تو منطقه من آنتن دهیش خوبه و رو گوشی هم پره). بقیه اپراتور ها آنتنشون درست بود.
USSD نداره.
SIP هم نداره.(جایی برای تنظیم سرور و دادن یوزرنیم و پسورد برای sip نداره)
وقتی خواستم برگردم ورژن 196 ایرانسل، IMEI رو 000000000000000 میزنه! ولی مودم کار میکنه و با هر سیمکارتی هم اینترنت داره!!! و بر میگردم 198 درست میشه.
در ضمن 81.199.01.00.00 هم اومده، کسی لینک برای دانلودش نداره؟ از سایت Easy Firmware نمیتونم دانلود کنم.(من از برگشت گذشتم، برم رو به جلو ببینم چی میشه :biggrin:)

اون برا مدل 52d هست نه 25d

mahdi.h4405
23-09-2019, 20:29
خود اپراتور میگه حداکثر 80 مگابیته رعت چطوری شما 14 مگابایت دانلود میکنی:blink:

saber73
23-09-2019, 20:57
خود اپراتور میگه حداکثر 80 مگابیته رعت چطوری شما 14 مگابایت دانلود میکنی:blink:

من tdd تست نزدم ببینم بالای 80 میره یا نه ولی در برخی شهرها و مراکز استان ها که برای tdd دو باند 42 و 43 فعاله و رو مودم فریمور دارای ca نصبه با انتخاب این گزینه علامت + ظاهر میشه و سرعت مودم خیلی بالا میره و دوستان تست زدن . اون 14 و یا 12 هم راحت رو شبکه fdd میاد چون محدودیتی نداره و این مودم هم از نظر دریافت سرعت به علت cat6 بودن و mimo4*4 بودن پهنای باند بیشتری دریافت میکنه و بله دریافت میشه . ولی میانگین الان بگیریم همون 8 فکر کنم باشه کل ایران

Javad-E
24-09-2019, 10:58
کسی میدونه این فریمور جدید (198.13.00.00) که توی تنظیمات، ca و mimo4*4 نداره. به چه صورت عمل میکنه؟ منظورم اینه که با توجه به اطلاعاتی که از دکل میگیره خودش اتوماتیک و داخلی اعمال میکنه؟ یا نه، چون تو تنظیماتش نیست، غیر فعاله؟:worried:

Javad-E
24-09-2019, 11:08
الآن بی دردسر ترین روش برای برگشت به نسخه 196 ایرانسل چیه؟ به 192 که بر میگردم imei میشه 000000000000000 !!! سامانه همتا هم سریع پیام میده که رجیستر نیستی و از این جور حرفا.

Javad-E
29-09-2019, 09:15
نصب فریمور اختصاصی بدون باگ همه امکانات فعال بر روی مودم b612

( Voip active . IP static active . Full Band Support . ca - mimo4*4 . Farsi language . ipv6 active . Backup and Restore)

این نصب فریمور اختصاصی به چه صورتیه؟ شرایطش چیه؟ چه مدارکی میخواد؟:biggrin::biggrin::biggrin:

saber73
29-09-2019, 15:06
نصب فریمور اختصاصی بدون باگ همه امکانات فعال بر روی مودم b612

( Voip active . IP static active . Full Band Support . ca - mimo4*4 . Farsi language . ipv6 active . Backup and Restore)

این نصب فریمور اختصاصی به چه صورتیه؟ شرایطش چیه؟ چه مدارکی میخواد؟:biggrin::biggrin::biggrin:

به زودی اعلام میکنم .............:D

- - - Updated - - -

الآن بی دردسر ترین روش برای برگشت به نسخه 196 ایرانسل چیه؟ به 192 که بر میگردم imei میشه 000000000000000 !!! سامانه همتا هم سریع پیام میده که رجیستر نیستی و از این جور حرفا.

وصل کابل و انتقال فریمور 196 ایرانسل از طریق لودر به مودم :»

saber73
29-09-2019, 15:08
کسی میدونه این فریمور جدید (198.13.00.00) که توی تنظیمات، ca و mimo4*4 نداره. به چه صورت عمل میکنه؟ منظورم اینه که با توجه به اطلاعاتی که از دکل میگیره خودش اتوماتیک و داخلی اعمال میکنه؟ یا نه، چون تو تنظیماتش نیست، غیر فعاله؟:worried:

از نظر شبکه fdd هیچ فرقی با فریمور دارای ca - mimo4*4 نداره ولی اگر از tdd ایرانسل استفاده میکنید بله نیاز به گزینه ca - mimo 4*4 دارید و باید از فریمورهای دارای این ویژه گی استفاده نمایید .

Javad-E
02-10-2019, 10:30
[QUOTE=saber73;9130234]به زودی اعلام میکنم .............:D

این فریمور جدید هنوز از تنور در نیومده؟ منتظرما.:n16:

Javad-E
03-10-2019, 15:55
از نظر شبکه fdd هیچ فرقی با فریمور دارای ca - mimo4*4 نداره ولی اگر از tdd ایرانسل استفاده میکنید بله نیاز به گزینه ca - mimo 4*4 دارید و باید از فریمورهای دارای این ویژه گی استفاده نمایید .
تو یه جا گفته بودید:
من که تست کردم هیچ فرقی بین این فریمور و 195 های وب یا 196 در سرعت ندیدم . در ضمن mimo4*4 یکی از قابلیت های تعریف شده این مودم توسط کارخانه هست و مثل مودم b525 که خودش قابلیت ca رو به صورت پیشفرض داره و اگر این قابلیت بر روی دکل و منطقه شما فعال باشه مطمئن باشید بدون نیاز به هیچ واسطه ای به صورت اتومات این تکنولوژی توسط مودم دریافت و اجرا خواهد شد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]الآن دقیقا متوجه نشدم که نیاز هست یا نیست.

saber73
03-10-2019, 22:26
تو یه جا گفته بودید:
من که تست کردم هیچ فرقی بین این فریمور و 195 های وب یا 196 در سرعت ندیدم . در ضمن mimo4*4 یکی از قابلیت های تعریف شده این مودم توسط کارخانه هست و مثل مودم b525 که خودش قابلیت ca رو به صورت پیشفرض داره و اگر این قابلیت بر روی دکل و منطقه شما فعال باشه مطمئن باشید بدون نیاز به هیچ واسطه ای به صورت اتومات این تکنولوژی توسط مودم دریافت و اجرا خواهد شد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]الآن دقیقا متوجه نشدم که نیاز هست یا نیست.

بله برای شبکه TDD ایرانسل در بعضی مراکز استان ها با انتخاب CA رو این فریمورها سرعت TDD دو برابر شده و دوستان تست زدن رو فریمور بدون CA سرعت یک جا مونده و کمتر بوده پس برای تست هم که شده و اگر نیاز دارید از TDD ایرانسل استفاده نمایید حتما فریمور دارای CA نصب کنید و تست بگیرید .

Javad-E
20-10-2019, 09:59
دوستانی که تصمیم دارند به 198 ارتقاع بدن، ورژن 198.11 از ورژن 198.13 بهتره.
198.11 از نظر سرعت بهتره،( هم FDD و هم TDD سرعتش 2 برابر 198.13 هست) حتی از 196 و 197 هم بهتر بود.(حداقل تو منطقه ما اینجوری بود)
تو ورژن 198.13 حرارت مودم هم نسبت به ورژن های دیگه بالاتره، نمیدونم به چه دلیل مودم داغ میکنه، این اتفاق هم تو حالت عادی میافته، و فشاری هم رو مودم نیست.
در ضمن تستمم با سیمکارتهای ایرانسل( TDD و FDD ) همراه اول، مبین نت، آسیاتک و شاتل بود.

saber73
21-10-2019, 13:06
دوستانی که تصمیم دارند به 198 ارتقاع بدن، ورژن 198.11 از ورژن 198.13 بهتره.
198.11 از نظر سرعت بهتره،( هم FDD و هم TDD سرعتش 2 برابر 198.13 هست) حتی از 196 و 197 هم بهتر بود.(حداقل تو منطقه ما اینجوری بود)
تو ورژن 198.13 حرارت مودم هم نسبت به ورژن های دیگه بالاتره، نمیدونم به چه دلیل مودم داغ میکنه، این اتفاق هم تو حالت عادی میافته، و فشاری هم رو مودم نیست.
در ضمن تستمم با سیمکارتهای ایرانسل( TDD و FDD ) همراه اول، مبین نت، آسیاتک و شاتل بود.

ورژن 199 منتشر شده فعلا لینک رایگان نتونستیم پیدا کنیم احتمالا باگها در این ورژن مرتفع بشه خصوصا گرما و دمای زیاد که گفتید .

morteza_mombeini
21-10-2019, 17:44
ورژن 199 منتشر شده فعلا لینک رایگان نتونستیم پیدا کنیم احتمالا باگها در این ورژن مرتفع بشه خصوصا گرما و دمای زیاد که گفتید .
اقا صابر از بین مودم های فقط td که باند ۴۲ رو ساپورت میکنن و fd ندارن و توی ایران اپراتورها میفروشن چه مدلایی میشناسی که انلاک بشن ؟

saber73
21-10-2019, 21:51
اقا صابر از بین مودم های فقط td که باند ۴۲ رو ساپورت میکنن و fd ندارن و توی ایران اپراتورها میفروشن چه مدلایی میشناسی که انلاک بشن ؟

بیشترشون مربوط به شرکت گرین پکت و جم تک هستند و من ندیدم انلاک باشن یا کسی سراغ انلاک اینها رفته باشه .

morteza_mombeini
22-10-2019, 00:01
بیشترشون مربوط به شرکت گرین پکت و جم تک هستند و من ندیدم انلاک باشن یا کسی سراغ انلاک اینها رفته باشه .
ولی تو این مدتی که فروم رو زیر رو میکردم به نظرم در مورد z6000 و airmaster 3100v یه چیزایی گفته بودن که انلاک کردن دقیق یادم نیست ، ینی واقعا فریموورشون گیر نمیاد تو نت ؟

saber73
22-10-2019, 13:38
ولی تو این مدتی که فروم رو زیر رو میکردم به نظرم در مورد z6000 و airmaster 3100v یه چیزایی گفته بودن که انلاک کردن دقیق یادم نیست ، ینی واقعا فریموورشون گیر نمیاد تو نت ؟

چرا فریمور بعضی مدل ها گیر میاد ولی تو نت عمومی نشده و کم یاب هست در ضمن افرادی مثل آقا حمید با فریمور کاری ندارن و از راه دیگه ای انلاک میکنن رو همون فریمور اپراتوری مودم .

Hossein jabbar
22-10-2019, 14:17
چرا فریمور بعضی مدل ها گیر میاد ولی تو نت عمومی نشده و کم یاب هست در ضمن افرادی مثل آقا حمید با فریمور کاری ندارن و از راه دیگه ای انلاک میکنن رو همون فریمور اپراتوری مودم .
داش حمید اوستای انلاک مودماست
ولی صابرو دست کم نگیررین....:»:»:»

mng1
25-10-2019, 22:08
سلام خسته نباشید خدمت همه روفقا من یه مودم موبین نت گرفتم میخوام آنلاک کنم کلی هم اینجا فریمور دیدم و دانلود کردم واقعا نمیدونم کدوم رو نصب کنم
راهنمایی میکنید من رو کدومشون بی دردسر تره ممنون
فریمور فعلی مودم
11.197.03.00.1472

morteza_mombeini
25-10-2019, 22:14

اقا صابر من الان دارم i60 رو انلاک میکنم ولی یه مشکلی هست .این لودر رو که اجرا میکنم یه عددی هست که از یک شروع میشه و میره بالا الان بعد از گذشت یک ساعت و خورده ای هنوز تموم نشده و رسیده به سه هزار .این تا چند میره بالا ؟ چه جوریاس ؟

saber73
26-10-2019, 02:08
اقا صابر من الان دارم i60 رو انلاک میکنم ولی یه مشکلی هست .این لودر رو که اجرا میکنم یه عددی هست که از یک شروع میشه و میره بالا الان بعد از گذشت یک ساعت و خورده ای هنوز تموم نشده و رسیده به سه هزار .این تا چند میره بالا ؟ چه جوریاس ؟

احتمالا یا لودر ایراد داره یا مودم و اتصال بین اون و کامپیوتر مشکل داره به یک پورت دیگر usb وصل کنید و از ابتدا دوباره انجام بدید از این لودر هم که ضمیمه کردم استفاده نمایید:

saber73
26-10-2019, 02:09
سلام خسته نباشید خدمت همه روفقا من یه مودم موبین نت گرفتم میخوام آنلاک کنم کلی هم اینجا فریمور دیدم و دانلود کردم واقعا نمیدونم کدوم رو نصب کنم
راهنمایی میکنید من رو کدومشون بی دردسر تره ممنون
فریمور فعلی مودم
11.197.03.00.1472

سلام . نباید مبین نت میخریدید اونم اگر قصد انلاک داشتید به هیچ وجه ممکن انلاک نمیشود . موفق باشید .

morteza_mombeini
26-10-2019, 09:38
احتمالا یا لودر ایراد داره یا مودم و اتصال بین اون و کامپیوتر مشکل داره به یک پورت دیگر usb وصل کنید و از ابتدا دوباره انجام بدید از این لودر هم که ضمیمه کردم استفاده نمایید:

در ابتدا یه درایور نصب میشه ولی اون دومی که باید بعد از اجرای لودر بیاد و به اسم application هست اون نصب نمیشه ویندوزمم سون هست روی چند تا پورت تست کردم ولی همش همینطوره اون درایور دومی نصب نمیشه

saber73
26-10-2019, 13:33
در ابتدا یه درایور نصب میشه ولی اون دومی که باید بعد از اجرای لودر بیاد و به اسم application هست اون نصب نمیشه ویندوزمم سون هست روی چند تا پورت تست کردم ولی همش همینطوره اون درایور دومی نصب نمیشه

مودم رو از سیستم جدا کنید و درایوهای موجود در اموزش انلاک رو نصب کنید و بعد کامپیوتر رو ری استارت کنید حالا با اتصال بوت پین مودم رو وصل کنید به سیستم یک درایو شناخته میشه با اجرای لودر و پایان لود شدن دو تا دیگه هم ظاهر میشه و میتونید الباقی کار رو انجام بدید باز نشد از اموزش دومی ( بک اپ درایوها و بازگرداندن اونها به سیستم خودتون استفاده نمایید )

behzad20120
27-10-2019, 11:04
ورژن جدید به درخواست دوستان : B612_81.199.01.00.00

رمز : behzad

Hossein jabbar
27-10-2019, 11:30
ورژن جدید به درخواست دوستان : B612_81.199.01.00.00

رمز : behzad
داش مرسی ولی فک کنم وب یو ال نیس و برا مدل b612s-25dهس یا....
دقیقتر بفرمایید ممنون:»

Javad-E
27-10-2019, 19:19
سلام، با 198.13 هیچ فرقی نداره، (از نظر ظاهری و امکانات یکی هستند) با همون ایراداتی که تو پستهای قبلی گفته شده. الکی دمای مودم هم بالاست.
از نظر سرعت دانلود مثل 198.11 هستش، یعنی سرعتش خوبه.
در کل ارزش ارتقاع به این ورژن رو نداره، 198.11 خنک تره و بهتر.

saber73
27-10-2019, 23:02
سلام، با 198.13 هیچ فرقی نداره، (از نظر ظاهری و امکانات یکی هستند) با همون ایراداتی که تو پستهای قبلی گفته شده. الکی دمای مودم هم بالاست.
از نظر سرعت دانلود مثل 198.11 هستش، یعنی سرعتش خوبه.
در کل ارزش ارتقاع به این ورژن رو نداره، 198.11 خنک تره و بهتر.

این ورژن یعنی 199 رو زدید رو همون 198 و با وب یو ای همون فریمور 198 مودم رو بالا آوردید ؟ باید وب یو ای همین 199 هم دوستان برا دانلود قرار بدن و فریمور 199 رو با وب یو ای خودش تست بزنید .

Javad-E
28-10-2019, 10:21
این ورژن یعنی 199 رو زدید رو همون 198 و با وب یو ای همون فریمور 198 مودم رو بالا آوردید ؟ باید وب یو ای همین 199 هم دوستان برا دانلود قرار بدن و فریمور 199 رو با وب یو ای خودش تست بزنید .
با وب یو آی 198.11 اول تست کردم، بعد 198.13 رو زدم رو مودم. فقط تغییر ظاهری داشت.

saber73
28-10-2019, 11:15
با وب یو آی 198.11 اول تست کردم، بعد 198.13 رو زدم رو مودم. فقط تغییر ظاهری داشت.

باید وب یو ای همین ورژن جدید رو هم پیدا کنید و بزنید و اونوقت معلوم میشه تغییراتی داشته یا نه .

nokia200
28-10-2019, 12:02

شما اگر با وب یو قبلی تست کردی نباید تو ظاهرش تغییری میکرد چطور تغییر رو فهمیدید ؟!!!! واقعا تست زدی !!!!! چون این مدل اصلا مشکل داغ شدن نداره با هیچ فریموری اگر مال شما داشته باشه حتما مودم شما دارای مشکلاتی است.

Javad-E
28-10-2019, 14:53
شما اگر با وب یو قبلی تست کردی نباید تو ظاهرش تغییری میکرد چطور تغییر رو فهمیدید ؟!!!! واقعا تست زدی !!!!! چون این مدل اصلا مشکل داغ شدن نداره با هیچ فریموری اگر مال شما داشته باشه حتما مودم شما دارای مشکلاتی است.
آره، بین 198.11 و 198.13 و 199 تغییر ظاهری نداره، ولی بین این ورژنها با 197 و 196 و ... خیلی تغییر کرده. منظور من از تغییر ظاهری، بین این ورژن با 197 هستش که بچه ها ازش استفاده میکنن.
مودم داغ نمیکنه، ولی تو ورژنهای مختلف حرارت مودم فرق میکنه. تو 198.13 و 199 این دما از بقیه ورژنها بالاتره.198.11 مثل 197 به قبله و دقیقا اون چیزی که شما میگید.( من به این تغییر دمایی حساسم)

saber73
29-10-2019, 14:32
آره، بین 198.11 و 198.13 و 199 تغییر ظاهری نداره، ولی بین این ورژنها با 197 و 196 و ... خیلی تغییر کرده. منظور من از تغییر ظاهری، بین این ورژن با 197 هستش که بچه ها ازش استفاده میکنن.
مودم داغ نمیکنه، ولی تو ورژنهای مختلف حرارت مودم فرق میکنه. تو 198.13 و 199 این دما از بقیه ورژنها بالاتره.198.11 مثل 197 به قبله و دقیقا اون چیزی که شما میگید.( من به این تغییر دمایی حساسم)

کدوم قسمت داغ میکنه میتونید پد سیلیکونی بخرید و بچسپونید و روش هم هیت سینک نازک و کوچک الومینیومی درست کنید و بچسپونید .

Hossein jabbar
29-10-2019, 14:45
کدوم قسمت داغ میکنه میتونید پد سیلیکونی بخرید و بچسپونید و روش هم هیت سینک نازک و کوچک الومینیومی درست کنید و بچسپونید .
داش صابر برامنم پیش اومده با سیم رایتل مودم گرم میکنه تو گوشی هم حاکزا ربطی به فریمور هم داره تو 198 جدیدم داغ میکنه نمیدونه چرا رایتل داغ میکنه و چه ربطی برا فریمور داره؟؟؟متشکرم پاسخو باشید....
جانسان:»

Javad-E
29-10-2019, 19:37
داغ کردنش در این حد نیست که بخوام کمکش کنم خنک بشه، فقط یک مقدار گرمتر میشه، که انگار داره یه کاری میکنه، در صورتی که هیچ کاری نمیکنه. اینه که برام عجیبه و میگم به درد نمیخوره.

saber73
29-10-2019, 22:48
داش صابر برامنم پیش اومده با سیم رایتل مودم گرم میکنه تو گوشی هم حاکزا ربطی به فریمور هم داره تو 198 جدیدم داغ میکنه نمیدونه چرا رایتل داغ میکنه و چه ربطی برا فریمور داره؟؟؟متشکرم پاسخو باشید....
جانسان:»

میتونه از فریمور باشه ولی رو رایتل چنین مشکلی من ندیدم نه رو گوشی نه رو مودم .

Javad-E
30-10-2019, 22:36
این مودم آقای saber73 واقعا عالیه، دوستانی که FDD استفاده میکنن از دست ندنش.
با سیمکارتهای همراه اول و رایتل و ایرانسل و شاتل به راحتی کار میکنه.

saber73
31-10-2019, 01:45

بله این مودم WBB Router30-22a یک مودم پرسرعت و پرقدرت هست و از همه مهمتر 4.5 واقعی. میشه گفت در حد و اندازه مودم b525 هست ولی با قیمت خیلی پایینتر . تنها ایرادهایی که داره اینه: در صفحه وب مودم خبری از ussd نیست و قسمت rj11 مودم توسط فریمور برا شبکه خود قطر قفل شده و نمیشه در ایران از این پورتها که برای اتصال به تلفن ثابت ( گوشی تلفن ) هست استفاده کرد .

behzad20120
31-10-2019, 09:59
باید وب یو ای همین ورژن جدید رو هم پیدا کنید و بزنید و اونوقت معلوم میشه تغییراتی داشته یا نه .

نیاز به پیدا کردن وب یو جدید دیگه نیست (چون نیست و نداره )کسایی که از ورژن 81.198 استفاده میکنن این ورژن رو از طریق Local Update آپدیت کنن وب یو خودش هم به ورژن جدید آپدیت میشه ولی کسایی که ورژنش از 81.198 پایینتره باید اول 81.198 با وب یو تزریق کنن بعد ورژن 199.

behzad20120
31-10-2019, 10:01
بله این مودم WBB Router30-22a یک مودم پرسرعت و پرقدرت هست و از همه مهمتر 4.5 واقعی. میشه گفت در حد و اندازه مودم b525 هست ولی با قیمت خیلی پایینتر . تنها ایرادهایی که داره اینه: در صفحه وب مودم خبری از ussd نیست و قسمت rj11 مودم توسط فریمور برا شبکه خود قطر قفل شده و نمیشه در ایران از این پورتها که برای اتصال به تلفن ثابت ( گوشی تلفن ) هست استفاده کرد .
شما برای مودمهای سفارشی کد فعال سازی رو وارد کنید تمام امکاناتش فعال میشه بدون مشکل.

Hossein jabbar
31-10-2019, 10:29
داش صابر تکه مودماش تک نباشه؟؟؟
جانسان صابر:»

Javad-E
31-10-2019, 14:01
من امتحان کردم، میشه VOIP رو روش تنظیم کرد. لاک نیست.

saber73
31-10-2019, 15:04
من امتحان کردم، میشه VOIP رو روش تنظیم کرد. لاک نیست.

VOIP تماس بر بستر LTE یا همون VOLTE هست منظور من وصل کردن تلفن منزل با کابل RG11 به پشت مودم و قابلیت زنگ خوردن و تماس گرفتن گوشی تلفن هست .

saber73
31-10-2019, 15:07
شما برای مودمهای سفارشی کد فعال سازی رو وارد کنید تمام امکاناتش فعال میشه بدون مشکل.

مودم ها فعال و آنلاک هستند ولی متاسفانه پورت RG11 این مودم با این فریمور جواب نمیده حداقل در ایران چون وقتی گوشی رو وصل میکنی بوق اشغال میزنه در حالی که همین کار رو مودم B612 انجام بدید بوق ازاد میزنه و زنگ هم میخوره تماس هم میشه گرفت با همون شماره و سیم کارتی که روی مودم هست .

saber73
31-10-2019, 15:10
نیاز به پیدا کردن وب یو جدید دیگه نیست (چون نیست و نداره )کسایی که از ورژن 81.198 استفاده میکنن این ورژن رو از طریق Local Update آپدیت کنن وب یو خودش هم به ورژن جدید آپدیت میشه ولی کسایی که ورژنش از 81.198 پایینتره باید اول 81.198 با وب یو تزریق کنن بعد ورژن 199.

پس در این اپدیت یعنی 199 فقط فریمور ارتقا پیدا کرده و وب یو ای براش منتشر نشده و طبق گفته شما باید با وب یو ای ورژن قبلی 198 استفاده بشه .

Javad-E
31-10-2019, 15:10
VOIP تماس بر بستر LTE یا همون VOLTE هست منظور من وصل کردن تلفن منزل با کابل RG11 به پشت مودم و قابلیت زنگ خوردن و تماس گرفتن گوشی تلفن هست .
منظور من از voip همون sip هستش که آسیاتک و شاتل و ... میدنه. یوزرنیم و پسورد باید داشته باشی. اینکه گوشی به مودم وصل کنی و از طریق سیمکارت مکالمه داشته باشی(احتمالا منظور شما این کاره) رو تست نکردم، نمیدونم بشه یا نه.

behzad20120
31-10-2019, 15:12
مودم ها فعال و آنلاک هستند ولی متاسفانه پورت RG11 این مودم با این فریمور جواب نمیده حداقل در ایران چون وقتی گوشی رو وصل میکنی بوق اشغال میزنه در حالی که همین کار رو مودم B612 انجام بدید بوق ازاد میزنه و زنگ هم میخوره تماس هم میشه گرفت با همون شماره و سیم کارتی که روی مودم هست .

منظور من از کد فعال سازی کد آنلاک نبود منظور فعال بعضی مواردی بود که تو وب غیر فعال هستن مثلا قفل رو فورجی یا تعریف apn دستی یا قسمت اپدیت یا هر قسمتی که نمیتونید اضافه یا ویرایش بکنید.

saber73
31-10-2019, 15:17
منظور من از voip همون sip هستش که آسیاتک و شاتل و ... میدنه. یوزرنیم و پسورد باید داشته باشی. اینکه گوشی به مودم وصل کنی و از طریق سیمکارت مکالمه داشته باشی(احتمالا منظور شما این کاره) رو تست نکردم، نمیدونم بشه یا نه.

بله منظور من دومی هست که امتحان کردم نمیشه و بوق اشغال میزنه و مورد اولی یعنی voip هم برا ایرانسل من امتحان کردم قسمت SIP server domain name تعداد کاراکتر باید 32 تا باشه ولی برا ایرانسل 33 تا هست و نمیشه ست کرد .

saber73
31-10-2019, 15:19
منظور من از کد فعال سازی کد آنلاک نبود منظور فعال بعضی مواردی بود که تو وب غیر فعال هستن مثلا قفل رو فورجی یا تعریف apn دستی یا قسمت اپدیت یا هر قسمتی که نمیتونید اضافه یا ویرایش بکنید.

اونها رو هم فعال کردم نمیشه خدمت شما :

ooredooadmin
adminooredoo

فعال سازی دسترسی سوپریوزر مودم .

Javad-E
31-10-2019, 15:24
بله منظور من دومی هست که امتحان کردم نمیشه و بوق اشغال میزنه و مورد اولی یعنی voip هم برا ایرانسل من امتحان کردم قسمت SIP server domain name تعداد کاراکتر باید 32 تا باشه ولی برا ایرانسل 33 تا هست و نمیشه ست کرد .
مگه ایرانسل هم sip داره؟ شما از هر جا sip رو بگیری یه یوزرنیم و یه پسورد میده با یه آدرس که تو تنظیمات وارد کنی میشه دیگه. من از پارستل گرفته بودم، تنظیمات رو اعمال کردم، شد.

saber73
31-10-2019, 15:26
مگه ایرانسل هم sip داره؟ شما از هر جا sip رو بگیری یه یوزرنیم و یه پسورد میده با یه آدرس که تو تنظیمات وارد کنی میشه دیگه. من از پارستل گرفته بودم، تنظیمات رو اعمال کردم، شد.
voip irancell

appvowifi.mtnirancell.ir

5060

appvowifi.mtnirancell.ir

5060

app.mnc035.mcc432.3gppnetwork.org

Javad-E
31-10-2019, 15:36
voip irancell

appvowifi.mtnirancell.ir

5060

appvowifi.mtnirancell.ir

5060

app.mnc035.mcc432.3gppnetwork.org
این تنظیمات رو من تو مودم TF-i60 ایرانسل دیدم، من مودمم رو آنلاک کرده بودم و فرمور 196 ایرانسل هم روش بود، وقتی سیم کارت دیگه ای توش مینداختم، با وجود اینکه این تنظیمات هم رو مودم بود، ولی باز هم با یک گوشی که به مودم وصل میکردم میشد مکالمه داشت. یعنی این تنظیمات ربطی به اون کارایی ای که شما دنبالشی نداره. ممکنه این مودم از این حالت پشتیبانی نکنه.

saber73
31-10-2019, 16:51
این تنظیمات رو من تو مودم TF-i60 ایرانسل دیدم، من مودمم رو آنلاک کرده بودم و فرمور 196 ایرانسل هم روش بود، وقتی سیم کارت دیگه ای توش مینداختم، با وجود اینکه این تنظیمات هم رو مودم بود، ولی باز هم با یک گوشی که به مودم وصل میکردم میشد مکالمه داشت. یعنی این تنظیمات ربطی به اون کارایی ای که شما دنبالشی نداره. ممکنه این مودم از این حالت پشتیبانی نکنه.

شما الان این قسمت برا پارستل چی وارد کردی ؟ یا اصلا دست نزدی و همون تنظیمات خود اپراتور قطر رو مودم هست؟ و فقط SIP Account پارستل رو وارد کردی و voip شما فعال و قابل استفاده شد ! در ضمن اون قسمت rj11 در تمامی مودم های هواوی مثل : b525 . b612 . b310 . b315 و .......... با وصل کردن یک تلفن خانگی و بدون هیچ تنظیماتی باید بوق ازاد بزنه و راحت بتونید از تماس گرفتن و تماس دریافت کردن استفاده کنید. من در مودم b315 هم این مشکل رو دیدم که بوق اشغال میزد و با تعویض فریمور راحت درست شد و بوق ازاد زد .

behzad20120
31-10-2019, 17:19

ooredooadmin
adminooredoo

با اینهم میشه پس ssid هم برات باید کار کنه.

saber73
31-10-2019, 17:27
با اینهم میشه پس ssid هم برات باید کار کنه.
بله این رمز و پسورد دسترسی سوپریوزر رو فعال میکنه و همه بخش های مودم باز میشه و میشه ادیت کرد ولی باز اون قسمت rj11 بوق اشغال داره میزنه و مثل چندین مدل هواوی که تست کردم خبری از بوق ازاد نیست و من 99 درصد این مشکل رو از فریمور میدونم چون رو b315 هم این مشکل بود و با تعویض فریمور حل شد .

Javad-E
31-10-2019, 20:23
شما الان این قسمت برا پارستل چی وارد کردی ؟ یا اصلا دست نزدی و همون تنظیمات خود اپراتور قطر رو مودم هست؟ و فقط SIP Account پارستل رو وارد کردی و voip شما فعال و قابل استفاده شد ! در ضمن اون قسمت rj11 در تمامی مودم های هواوی مثل : b525 . b612 . b310 . b315 و .......... با وصل کردن یک تلفن خانگی و بدون هیچ تنظیماتی باید بوق ازاد بزنه و راحت بتونید از تماس گرفتن و تماس دریافت کردن استفاده کنید. من در مودم b315 هم این مشکل رو دیدم که بوق اشغال میزد و با تعویض فریمور راحت درست شد و بوق ازاد زد .
تو قسمت sip server ------ سیپ سرور و رجیستر سرور آدرس رو وارد میکنیم، بعد تو تب sip account مودم add item رو میزنیم و یوزرنیم پس خودمون رو وارد میکنیم. بعاز یه تایم کوتاهی، زیر یک دقیقه، رجیستر میشه و استفاده میکنیم.

morteza_mombeini
31-10-2019, 21:04

ooredooadmin
adminooredoo

برای b612 هم اکانت سوپریوزر وجود داره ؟

morteza_mombeini
31-10-2019, 21:16

من با گوشی ایفون تجمیع شده سرعت دانلودم بین 4 تا 7 مگابایته .به نظرت با این مودم بیشتر میده یا ممکنه همونقدر بده ؟ مثلا همین سرعتی که کلیپش رو گذاشتی با گوشیت در حالت تجمیع چند تا میداد ؟

saber73
31-10-2019, 21:27
برای b612 هم اکانت سوپریوزر وجود داره ؟

خیر وجود ندارد

saber73
31-10-2019, 21:32
من با گوشی ایفون تجمیع شده سرعت دانلودم بین 4 تا 7 مگابایته .به نظرت با این مودم بیشتر میده یا ممکنه همونقدر بده ؟ مثلا همین سرعتی که کلیپش رو گذاشتی با گوشیت در حالت تجمیع چند تا میداد ؟

بهترین حالت سرعت این مودم و کلا مودم های 4.5 با کابل و اتصال به پورت گیگابیتی هست یا استفاده از دانگل های دوال باند 5ghz که سرعت اتصال یا همان پیوند شبکه بالا باشه . در ضمن سرعت شبکه fdd ثابت نیست و شما که بسته از این شبکه تهیه میکنید هیچ تضمینی به شما نمیدن و پهنای باند و سرعت آزاد هست و اپراتور فقط اون حجم شما رو تضمین میکنه و هیچ تضمینی بابت سرعت و پهنای باند نداره ولی در tdd یا adsl شما یک بازه سرعت مثل 2 تا 40 رو خریداری میکنید و اپراتور موظف هست اینو تضمین کنه و میتونید شکایت هم بکنید . کلا اینترنت fdd بگیر نگیر داره و هیچ وقت سرعت همیشه یکسان و خوب نیست .

morteza_mombeini
31-10-2019, 22:19
بهترین حالت سرعت این مودم و کلا مودم های 4.5 با کابل و اتصال به پورت گیگابیتی هست یا استفاده از دانگل های دوال باند 5ghz که سرعت اتصال یا همان پیوند شبکه بالا باشه . در ضمن سرعت شبکه fdd ثابت نیست و شما که بسته از این شبکه تهیه میکنید هیچ تضمینی به شما نمیدن و پهنای باند و سرعت آزاد هست و اپراتور فقط اون حجم شما رو تضمین میکنه و هیچ تضمینی بابت سرعت و پهنای باند نداره ولی در tdd یا adsl شما یک بازه سرعت مثل 2 تا 40 رو خریداری میکنید و اپراتور موظف هست اینو تضمین کنه و میتونید شکایت هم بکنید . کلا اینترنت fdd بگیر نگیر داره و هیچ وقت سرعت همیشه یکسان و خوب نیست .

خوب پورت مگابیتی این مودم رو تست کردی ببینی وضعیتش چه جوره و ایا سرعت اتصال رو توی کانکشن 100 میزد یا 1gb ؟

با سیم کارت 360 مبین نت هم تجمیع انجام میشه ؟ مثلا اگه روی یک باند سرعتمون 25 مگ باشه با تجمیع به همون 40 میرسونتش یا فقط روی سیم کارتهای معمولی تجمیع انجام میده ؟

saber73
31-10-2019, 22:31
خوب پورت مگابیتی این مودم رو تست کردی ببینی وضعیتش چه جوره و ایا سرعت اتصال رو توی کانکشن 100 میزد یا 1gb ؟

با سیم کارت 360 مبین نت هم تجمیع انجام میشه ؟ مثلا اگه روی یک باند سرعتمون 25 مگ باشه با تجمیع به همون 40 میرسونتش یا فقط روی سیم کارتهای معمولی تجمیع انجام میده ؟

سه تا پورت مگابیتی هست و سرعت اتصال 100 مگابیت یک پورت که هم لن هست و هم ون گیگابیتی و میزنه 1GB . وای فای هم به صورت معمولی 72 مگابیت برثانیه هست و باید وارد تنظیمات بشید و پهنای باند رو بزارید رو 40MHZ تا سرعت وای فای بشه 150 مگابیت برثانیه و اگر از دانگل وای فای دوال باند 2.4GHZ که N300 هست استفاده کنید سرعت وای فای 300 مگابیت میشه و اگر برید رو فرکانس 5GHZ که تا 600 فکر کنم سرعت اتصال وای فای بشه .

برا مبین نت خبر ندارم این اجازه رو میده یا نه ولی احتمالا بشه جایی که همراه اول تجمیع کنه مبین نت هم باید تجمیع کنه چون رایتل رو همون شبکه همراه اول تجمیع میکنه با استفاده از رومینگ روی دو باند 3 و 7 . کلا در ایران و بیشتر شهرها مبحث تجمیع همراه اول خیلی شک و شبهه داره و من تو استان خودمون بیشتر شهرها که رفتم اصلا خبری از تجمیع همراه اول نبوده ولی ایرانسل عالی هست و بیشتر شهرهای کوچیک هم تجمیع میکنه و این همراه اول با نقشه خودش سر همه کلاه میزاره و کارشناسان هم زیر بار نمیرن خودم یک هفته باهاشون مکاتبه کردم و اخرش قبول نکرد الانم که الانه هر دو باند در شهر ما فعال شده ولی پوشش باند 7 ضعیف هست من رفتم بهترین نقطه انتن دهی دو باند و کیفیت خیلی عالی بود ولی باز تجمیع نکرد علت هم اینه خودشون تجمیع رو باز نکردن و تا کاری نکنن مودم نمیتونه خود به خود تجمیع کنه .

morteza_mombeini
31-10-2019, 23:32
سه تا پورت مگابیتی هست و سرعت اتصال 100 مگابیت یک پورت که هم لن هست و هم ون گیگابیتی و میزنه 1GB . وای فای هم به صورت معمولی 72 مگابیت برثانیه هست و باید وارد تنظیمات بشید و پهنای باند رو بزارید رو 40MHZ تا سرعت وای فای بشه 150 مگابیت برثانیه و اگر از دانگل وای فای دوال باند 2.4GHZ که N300 هست استفاده کنید سرعت وای فای 300 مگابیت میشه و اگر برید رو فرکانس 5GHZ که تا 600 فکر کنم سرعت اتصال وای فای بشه .

برا مبین نت خبر ندارم این اجازه رو میده یا نه ولی احتمالا بشه جایی که همراه اول تجمیع کنه مبین نت هم باید تجمیع کنه چون رایتل رو همون شبکه همراه اول تجمیع میکنه با استفاده از رومینگ روی دو باند 3 و 7 . کلا در ایران و بیشتر شهرها مبحث تجمیع همراه اول خیلی شک و شبهه داره و من تو استان خودمون بیشتر شهرها که رفتم اصلا خبری از تجمیع همراه اول نبوده ولی ایرانسل عالی هست و بیشتر شهرهای کوچیک هم تجمیع میکنه و این همراه اول با نقشه خودش سر همه کلاه میزاره و کارشناسان هم زیر بار نمیرن خودم یک هفته باهاشون مکاتبه کردم و اخرش قبول نکرد الانم که الانه هر دو باند در شهر ما فعال شده ولی پوشش باند 7 ضعیف هست من رفتم بهترین نقطه انتن دهی دو باند و کیفیت خیلی عالی بود ولی باز تجمیع نکرد علت هم اینه خودشون تجمیع رو باز نکردن و تا کاری نکنن مودم نمیتونه خود به خود تجمیع کنه .

من تا حالا مودم 4.5 با پورت مگابیتی ندیده بودم .سرعت رو تست کردی ببینی رو پورت مگابیتی سرعتش کمتر میشه یا نه ؟ مثلا الان اگر با پورت گیگ بهت 8 مگ بده رو مگابیتی هم همون 8 تا رو میتونه بده ؟ مثل اون tfi60 سرعت نصف نمیشه ؟

morteza_mombeini
02-11-2019, 16:36
صابر جان میگم پورت مگابیتی این مودم استوک قطری رو تست کردی ببینی در عمل تا چند مگ میده؟

جایی که ما هستیم ایرانسل روی گوشی زیاد سوییچ میشه رو 3g چون سیگنال 4g ضعیفه برا همین همیشه باید قفل بشه رو 4g ، الان این مودم امکان انتخاب باند و اینا نداره چه جوری باید قفلش کنیم رو 4g ؟

مشخصات این مودم مثل باندهای قابل ساپورت و ... رو کجا میتونم ببینم؟ ایا سایتی داره؟

یه سوال دیگه اینکه ورژن های ۱۹۶ و ۱۹۷ مبین نت که غیرقابل انلاک هستن ، از طریق usb دقیقا رو چه مرحله ای گیر میکنن و اررور میدن؟

saber73
02-11-2019, 16:46
صابر جان میگم پورت مگابیتی این مودم استوک قطری رو تست کردی ببینی در عمل تا چند مگ میده؟

جایی که ما هستیم ایرانسل روی گوشی زیاد سوییچ میشه رو 3g چون سیگنال 4g ضعیفه برا همین همیشه باید قفل بشه رو 4g ، الان این مودم امکان انتخاب باند و اینا نداره چه جوری باید قفلش کنیم رو 4g ؟

مشخصات این مودم مثل باندهای قابل ساپورت و ... رو کجا میتونم ببینم؟ ایا سایتی داره؟

یه سوال دیگه اینکه ورژن های ۱۹۶ و ۱۹۷ مبین نت که غیرقابل انلاک هستن ، از طریق usb دقیقا رو چه مرحله ای گیر میکنن و اررور میدن؟

بله تست زدم عینه مودم i60 هست . در مورد فورجی بله قفل روی شبکه 4G داره و راحت قفل میشه . در مورد باندها هیچ فریمور رسمی یا اپراتوری قابلیت انتخاب باندها رو نداره و خودتون در جریان هستید برا I60 یا B525 هم خودمون اضافه کردیم . در مورد منبع هم بله هیچ منبعی نیست و باید با سیم کارتهای مختلف تست شود تا مشخص شود از چه باندهایی پشتیبانی میکنه تا الان که از 3 و 7 و تجمیع اونها پشتیبانی میکنه میمونه یه دونه باند 20 های وب اونم سیم کارتش رو ندارم داشتم تست میزدم به غیر اینها در شبکه FDD باندی در ایران فعال نیست . در ضمن جهت تجمیع نباید روی باند خاصی یا یک باند قفل کرد خود مودم اتوماتیک این کار رو انجام میده کلا بنای تجمیع همینطوری هست .

morteza_mombeini
02-11-2019, 21:04
بله تست زدم عینه مودم i60 هست . در مورد فورجی بله قفل روی شبکه 4G داره و راحت قفل میشه . در مورد باندها هیچ فریمور رسمی یا اپراتوری قابلیت انتخاب باندها رو نداره و خودتون در جریان هستید برا I60 یا B525 هم خودمون اضافه کردیم . در مورد منبع هم بله هیچ منبعی نیست و باید با سیم کارتهای مختلف تست شود تا مشخص شود از چه باندهایی پشتیبانی میکنه تا الان که از 3 و 7 و تجمیع اونها پشتیبانی میکنه میمونه یه دونه باند 20 های وب اونم سیم کارتش رو ندارم داشتم تست میزدم به غیر اینها در شبکه FDD باندی در ایران فعال نیست . در ضمن جهت تجمیع نباید روی باند خاصی یا یک باند قفل کرد خود مودم اتوماتیک این کار رو انجام میده کلا بنای تجمیع همینطوری هست .
ممنون ، فقط یک چیز رو نفهمیدم ، حداکثر سرعتی که با پورت ۱۰۰ مگ این مودم تونستی بگیری چقدر بوده ؟

مودم مبین نت رو هم نگفتی روی چه مرحله ای از انلاک با usb گیر میکنه؟

saber73
02-11-2019, 23:55
ممنون ، فقط یک چیز رو نفهمیدم ، حداکثر سرعتی که با پورت ۱۰۰ مگ این مودم تونستی بگیری چقدر بوده ؟

مودم مبین نت رو هم نگفتی روی چه مرحله ای از انلاک با usb گیر میکنه؟

رو پورت لن مگابیتی در حالت تجمیع تا 12 مگابایت رو با اینترنت دانلود منیجر تست داشتم . مبین نت کلا مشکلش از سی پی مودم هست و هرکاری بکنید حتی لودر هم بخوره و تا مرحله فریمور هم بره زود وسط کار قطع میکنه و میندازه بیرون چرا چون سی پی یو چک میکنه فریمور رو و میبینه ساین مبین نت نیست نمیزاره رو مودم فلش بشه . در حقیقت شما با یک ایست بازرسی سخت افزاری سر و کار دارید .

poriya_hashie
30-12-2019, 18:40
یوزرنیم و پسورد روت مودم مبین نت b612

Login=Root
Password=R0Br0o^S85~LT3@MN

با این یوزر امکان لوکال آپدیت رو فعال دارید

دوستان اگر تونستید این مودم رو انلاک کنید لطفا اطلاع سرانی کنید ممنون

poriya_hashie
30-12-2019, 18:41
یوزرنیم و پسورد روت مودم مبین نت b612

Login=Root
Password=R0Br0o^S85~LT3@MN

با این یوزر امکان لوکال آپدیت رو فعال دارید

دوستان اگر تونستید این مودم رو انلاک کنید لطفا اطلاع سرانی کنید ممنون

bigdogy
31-12-2019, 18:38
آقا صابر من یه مودم ایرانسل گرفتم که ورژنش 196 هستش و خوبیش اینه که تعداد مد وارد ششده برای انلاک شدن 0 از 10 هستش، میخواستم بدونم برای انلاک این مودم حتما باید بزش کنم و لحیم کاری و فلش بزنم یا اینکه سایتی وجود دراه رایگان کد آنلاک رو بده ؟
و اینکه برای نصب این فریمور شما بازهم باید با لحیم کاری نصب بشه یا با کابل لن؟(البته معقولش اینه اححتمال با کابل لن نمیشه چون وقتی داره فلش میشه دیگه آیپی و کارت لن رو نمیشناسه وباعث میشه وسط نصب متوقف بشه و کلا مودم به فنا بره:whistle:)

saber73
31-12-2019, 18:51
آقا صابر من یه مودم ایرانسل گرفتم که ورژنش 196 هستش و خوبیش اینه که تعداد مد وارد ششده برای انلاک شدن 0 از 10 هستش، میخواستم بدونم برای انلاک این مودم حتما باید بزش کنم و لحیم کاری و فلش بزنم یا اینکه سایتی وجود دراه رایگان کد آنلاک رو بده ؟
و اینکه برای نصب این فریمور شما بازهم باید با لحیم کاری نصب بشه یا با کابل لن؟(البته معقولش اینه اححتمال با کابل لن نمیشه چون وقتی داره فلش میشه دیگه آیپی و کارت لن رو نمیشناسه وباعث میشه وسط نصب متوقف بشه و کلا مودم به فنا بره:whistle:)

مودم نو و اکبند تعداد دفعات صفر هست ؟ تعجب میکنم :worried: بله میشه با کد انلاک کرد ولی هزینه این کار دور بر 500 تا 600 هزارتومان هست و کد رو میفروشن اونم سایتهای خارجی . همون بهتر مودم رو باز کن لحیم کن و انلاک کن راحت . :thumbsup:

bigdogy
31-12-2019, 19:16
والا اره تعداد دفعاتش صفر هست ، فک کنم چون شرکت پردارمدی هست میگه مهم نیست بازبشه و برام یه تبلیغی هم میشه و مثل مبین نت دنبال یه قرون دو قرون نیست.
چند ساعته دستم رسیده

قبلا از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانگل همراه اول 3جی رو قفلشو بازکردم حالا روی این هم میزنم شاید باز شد بعیده جواب بده چون مودمای جدید پشتیبانی نمیکنه ولی بهتره شانسمو امتحان کنم اگر نشد همون لحیم کاری و کثیف کاری میکنم

bigdogy
31-12-2019, 19:42
در ضمن چندین اموزش مختلف هست برای انلاک کدومو انجام بدم؟ لینک میدی؟

saber73
31-12-2019, 21:12
والا اره تعداد دفعاتش صفر هست ، فک کنم چون شرکت پردارمدی هست میگه مهم نیست بازبشه و برام یه تبلیغی هم میشه و مثل مبین نت دنبال یه قرون دو قرون نیست.
چند ساعته دستم رسیده

قبلا از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانگل همراه اول 3جی رو قفلشو بازکردم حالا روی این هم میزنم شاید باز شد بعیده جواب بده چون مودمای جدید پشتیبانی نمیکنه ولی بهتره شانسمو امتحان کنم اگر نشد همون لحیم کاری و کثیف کاری میکنم

مگر یه قول دو قول هست شما شانسی بیای کد انلاک بزنی و باز بشه :D نمیشه برادر برو پشتش رو باز کن و با همین آموزش پست اول آنلاک کن و تمام .

محمدپوریعقوبی
01-01-2020, 21:41
..........

محمدپوریعقوبی
01-01-2020, 21:47
سلام این دستور کجا باید بزنم ؟ و فریمورخوبه و جواب گو هست آیا ؟

Hossein jabbar
01-01-2020, 21:56
سلام این دستور کجا باید بزنم ؟ و فریمور

خوبه و جواب گو هست آیا ؟
داداش عزیز دل اثر نداره ارور میده زور نزن!!!!

محمدپوریعقوبی
01-01-2020, 22:02
سلام خوبی

مال من الا 195 هستش ورژن جدید چی خوبه براش بزارم یا همین 195 خوبه ؟ چون 196 گیر نیوردم لینک اگر داری 196 برام بفرستی ممنونت میشم

Hossein jabbar
01-01-2020, 22:28
سلام خوبی

مال من الا 195 هستش ورژن جدید چی خوبه براش بزارم یا همین 195 خوبه ؟ چون 196 گیر نیوردم لینک اگر داری 196 برام بفرستی ممنونت میشم
داش مودمت مال ایرانسله یا مبین نت یا وینکس یا بهارنت یا.......

محمدپوریعقوبی
02-01-2020, 17:00
داش مودمت مال ایرانسله یا مبین نت یا وینکس یا بهارنت یا.......

مودمم ایرانسله

saber73
02-01-2020, 17:44
مودمم ایرانسله

196 ایرانسل بزن و بزار اپدیت بشه به 198 و یه مدت استفاده کن ببین خوشت میاد یا نه ؟ نخواستی برگرد رو همون 195

محمدپوریعقوبی
02-01-2020, 19:18
196 ایرانسل بزن و بزار اپدیت بشه به 198 و یه مدت استفاده کن ببین خوشت میاد یا نه ؟ نخواستی برگرد رو همون 195
ندارمش برام میفرستیش؟

Hossein jabbar
02-01-2020, 19:25
ندارمش برام میفرستیش؟
فریمور 196 اوریجینال یا کاستدوم
موفق باشید!!!

mehrab93
04-01-2020, 08:30
من یه مودم انلاک b612 مبین نت خریدم و فریمور ایرانسل با multicast بهش دادم تو سیم کارت ایرانسل دارم.اما دیروز متوجه شدم فریمورش اپدیت شده به این نسخه اما ورژن مبین نت.البته جایی ننوشته مبین نت اما مشخصات فریمور که سرچ کردم رسیدم به مبین نت.الانم نمیتونم برگردم به ایرانسل با multicast.راهی هست بتونم برگردم به فریمور ایرانسل حتی مود شده.؟؟احساس میکنم مودم انتن دهیش یکم قاطی داره.اینم بگم هنوز انلاک مونده و تمام سیم کارت ها میخونه

Ehsan-Dadash
04-01-2020, 09:33
من یه مودم انلاک b612 مبین نت خریدم و فریمور ایرانسل با multicast بهش دادم تو سیم کارت ایرانسل دارم.اما دیروز متوجه شدم فریمورش اپدیت شده به این نسخه اما ورژن مبین نت.البته جایی ننوشته مبین نت اما مشخصات فریمور که سرچ کردم رسیدم به مبین نت.الانم نمیتونم برگردم به ایرانسل با multicast.راهی هست بتونم برگردم به فریمور ایرانسل حتی مود شده.؟؟احساس میکنم مودم انتن دهیش یکم قاطی داره.اینم بگم هنوز انلاک مونده و تمام سیم کارت ها میخونه

چجوری با سیم کارت ایرانسل به مبین نت آپدیت شده؟ اگه پنلت سبز هست و نوشته مبین نت یعنی دیگه آنلاک نمیشه.

mehrab93
04-01-2020, 10:42
چجوری با سیم کارت ایرانسل به مبین نت آپدیت شده؟ اگه پنلت سبز هست و نوشته مبین نت یعنی دیگه آنلاک نمیشه.
نه سبز نیست.سیم کارت دیگه هم میخوره و پنلم آبی.
software version
81.198.13.01.234
webui
81.100.31.04.234
configuration file version
b612s-25dcust-b01c1475
فریمور ایرانسل زدم تا بتونم از mimo استفاده کنم .الان اپدیت شده به این نسخه و هنوزم سیم بقیه اپراتورها میخونه

ALIRK
04-01-2020, 11:05
software version
81.198.13.01.234
webui
81.100.31.04.234
b612s-25dcust-b01c1475
فریمور ایرانسل زدم تا بتونم از mimo استفاده کنم .الان اپدیت شده به این نسخه و هنوزم سیم بقیه اپراتورها میخونه

شات بزار از پنلت
قبلا با سیم ایرانسل سرعتتون چند بود الان چند شده؟
درچه ساعتی اپدیت صورت گرفته؟

شما یبار مودم رو ریست فکتوری کن ببین اسم وایرلستون چی هست
و ضمنا با ریست فکتوری ممکنه سرعتتون به حالت قبل برگرده و بهتر بشه

saber73
04-01-2020, 11:18
software version
81.198.13.01.234
webui
81.100.31.04.234
b612s-25dcust-b01c1475

این همون ایرانسل هست :
81.198.13.01.234
شما ببین از طریق لوکال اپدیت میتونی 196 ایرانسل رو بهش بدی و مودم قبول میکنه هر چند قبول کنه هم باز زود خود به خود اپدیت میشه به همین 198
در کل خواستی پشت مودم رو باز کن و از طریق لودر برو رو ورژن 195 مود شده های وب .

saber73
04-01-2020, 11:21
یک عکس هم بی زحمت از همون صفحه که اطلاعات ورژن نرم افزاری مودم هست بده

mehrab93
04-01-2020, 11:24
شات بزار از پنلت
قبلا با سیم ایرانسل سرعتتون چند بود الان چند شده؟
درچه ساعتی اپدیت صورت گرفته؟

شما یبار مودم رو ریست فکتوری کن ببین اسم وایرلستون چی هست
و ضمنا با ریست فکتوری ممکنه سرعتتون به حالت قبل برگرده و بهتر بشه
قبلا 5 مگابایت بود الان شده 3 مگ و انتن دهیش کم شده حالا نمیدونم بخاطر پارازیت(جدیدا منطقه پارازیت میفرستن) یا اپدیت<br>
اپدیت نصف شب بوده<br>
ریست کردم اسم وایرلسم mobinnet ....هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saber73
04-01-2020, 11:46
قبلا 5 مگابایت بود الان شده 3 مگ و انتن دهیش کم شده حالا نمیدونم بخاطر پارازیت(جدیدا منطقه پارازیت میفرستن) یا اپدیت<br>
اپدیت نصف شب بوده<br>

این چی هست عکسی نیست ؟ بله مودم شما ریست بشه همون ssid مبین نت براش میاد چون اصل مودمتون مبین نت هست و رو مودم فریمور 196 ایرانسل بوده و ایرانسل هم داره اپدیت میفرسته و مودم شما هم 198 رو دریافت کرده . احتمال داره مشکل انتن از همون اختلالات پارازیت یا تداخل فرکانس باشه چون انتن دهی 198 با 196 فرقی نداره

C:\Users\konar toos 1\Desktop

saber73
04-01-2020, 11:47
عکس رو اپلود کنید پیکو فایل و لینک بدید اینجا

ALIRK
04-01-2020, 13:00
اپدیت نصف شب بوده<br>

ممکنه مشکل نرم افزاری باشه
ضمنا عکس داخل اپلودسنتر بزارید تو گوگل بزنید
شما اشتباهی ادرس دسکتاپ ویندوز رو گذاشتید

Hossein jabbar
08-01-2020, 12:01
داداش سلام
روی مودم ای 60 ورژن199رو نصب کردی ؟؟؟؟
چطوریاس؟؟؟
ممنون:»

Javad-E
09-01-2020, 12:59
داداش سلام
روی مودم ای 60 ورژن199رو نصب کردی ؟؟؟؟
چطوریاس؟؟؟
ممنون:»
سلام
متاسفانه مودم رو فروختم و الآن دسترسی ندارم بخوام تست کنم.

mng1
10-01-2020, 13:31
سلام خسته نباشید
ما مبین‌نت‌ی‌ها هم یه کمکی کنید مودم مون رو آنلاک کنیم
yaserjoonn
26-01-2020, 13:38
سلام
من مودم z6000دارم انتن کلا تعظیل شده یه دونه دیگه هم دارم اونم فقط چشمک زن شده مشکل چیه با فریمور حل میشه؟؟؟اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.سایتی هم برای فریمورلطف کنین

mohamadgiti
10-02-2020, 00:11
من مودممو انلاک کردم ورژن 192 هستش چی بریزم که سرعتم بهتر بشه؟

- - - Updated - - -

saber73
10-02-2020, 01:31

- - - Updated - - -

195 مود شده های وب

hamed992
11-02-2020, 22:40
سلام. من مودمم (TF-i60 ایرانسل) رو قبلاْ آنلاک کردم و ورژن فریمورش 11.195.03.00.1445 هس
(با تشکر از ho3in2012 بابت این پست: forum.p30world.com/showthread.php?t=737959&page=4&p=9082149&viewfull=1#post9082149)
و مشکل خاصی باهاش ندارم و تا ۷مگابایت سرعت رو داشتم باهاش. آیا توصیه میشه آپدیت کنم به 198 یا 197؟؟
یه سوال دیگه هم اینکه واقعاْ CA در این مودم فعال نیس؟! چون روی 4x4 MIMO تست کردم، نصف شد سرعت به نسبت CA (و علامت 4G بجای +4G اومد). البته چندماه قبل تفاوتی نبود بین این دو حالت.

saber73
12-02-2020, 00:55
سلام. من مودمم (TF-i60 ایرانسل) رو قبلاْ آنلاک کردم و ورژن فریمورش 11.195.03.00.1445 هس
(با تشکر از ho3in2012 بابت این پست: forum.p30world.com/showthread.php?t=737959&page=4&p=9082149&viewfull=1#post9082149)
و مشکل خاصی باهاش ندارم و تا ۷مگابایت سرعت رو داشتم باهاش. آیا توصیه میشه آپدیت کنم به 198 یا 197؟؟
یه سوال دیگه هم اینکه واقعاْ CA در این مودم فعال نیس؟! چون روی 4x4 MIMO تست کردم، نصف شد سرعت به نسبت CA (و علامت 4G بجای +4G اومد). البته چندماه قبل تفاوتی نبود بین این دو حالت.

همین ورژن خوبه. سرعت فرقی نداره بری رو یه ورژن دیگه . اون ca هم در tdd تاثیر داره بزار بمونه و mimo4*4 رو انتخاب نکن در tdd . گزینه mimo4*4 برا fdd هست بعضی مناطق راه اندازی شده ولی بعضی مناطق نه .

monan900
13-03-2020, 06:21
سلام من مودمم به صورت کارخونه ای آنلاک هست.ورژن 192. چطوری می نونم آپدیت کنم؟چه ورژنی رو باید استفاده کنم؟ می خوان رسمی باشه و دستکاری نشده باشه. برای گزینه آپدیت اصلا تویه مودم تیست. باید جطور پاپدیت کنم؟

- - - Updated - - -

سلام من مودمم به صورت کارخونه ای آنلاک هست.ورژن 192. چطوری می نونم آپدیت کنم؟چه ورژنی رو باید استفاده کنم؟ می خوان رسمی باشه و دستکاری نشده باشه. برای من گزینه آپدیت اصلا تویه مودم تیست. باید جطور پاپدیت کنم؟

saber73
13-03-2020, 12:55
سلام من مودمم به صورت کارخونه ای آنلاک هست.ورژن 192. چطوری می نونم آپدیت کنم؟چه ورژنی رو باید استفاده کنم؟ می خوان رسمی باشه و دستکاری نشده باشه. برای گزینه آپدیت اصلا تویه مودم تیست. باید جطور پاپدیت کنم؟

- - - Updated - - -

سلام من مودمم به صورت کارخونه ای آنلاک هست.ورژن 192. چطوری می نونم آپدیت کنم؟چه ورژنی رو باید استفاده کنم؟ می خوان رسمی باشه و دستکاری نشده باشه. برای من گزینه آپدیت اصلا تویه مودم تیست. باید جطور پاپدیت کنم؟

به نظر من مودم شما کارخونه ای انلاک نیست و احتمالا جنرال مبین نت هست که هیچ ارم و نشانه ای از مبین نت روش نیست و براش کارتن جنرال زدن و پک کردن و به اسم جنرال فروختن . کلا مودم های جنرال روشون فریمور جنرال هست که قابلیت اپدیت انلاین و افلاین داره ( از طریق لوکال اپدیت ) اگه ماله شما اینو نداره یعنی لوکال اپدیت و انلاین هم هم نداره و اصلا اپدیت انلاین هم نمیگیره مودم انلاک شده با ورژن 192 دستکاری شده هست و جلو اپدیت رو هم بستن . باید پشت مودم باز بشه سیم USB لحیم و از طریق لودر فریمور عوض بشه .

maysamplus
25-03-2020, 23:05
سلام عرض ادب
197 مبین نت رو میشه باز کرد یا نه ؟

saber73
26-03-2020, 05:46
سلام عرض ادب
197 مبین نت رو میشه باز کرد یا نه ؟

خیر متاسفانه نمیشه

maysamplus
26-03-2020, 22:10
ممنون آقا صابر
یه سوال دیگه مودم i60 رو ورژن 196 با 195 میزنم بالا که میاد unlock code رو 000000000000000a میزنم قبول نمیکنه
از طریق puty و telnet کد atc at ^ nvwrex = 8268,0,12,1,0,0,0,2,0,0,0,0, a, 0,0,0 زدم بازم نشد

ورزن 192 یا 198 میزنم مشکلی نداره میاد بالا با 000000000000000a آنلاک میشه
ممنون میشم راهنمایی کنین

saber73
26-03-2020, 22:35
ممنون آقا صابر
یه سوال دیگه مودم i60 رو ورژن 196 با 195 میزنم بالا که میاد unlock code رو 000000000000000a میزنم قبول نمیکنه
از طریق puty و telnet کد atc at ^ nvwrex = 8268,0,12,1,0,0,0,2,0,0,0,0, a, 0,0,0 زدم بازم نشد

ورزن 192 یا 198 میزنم مشکلی نداره میاد بالا با 000000000000000a آنلاک میشه
ممنون میشم راهنمایی کنین

شما برا انلاک طبق این اموزش پیش برید و تمام

maysamplus
27-03-2020, 11:03
ممنون صابر جان

mehrdad_goleyakh
30-03-2020, 11:29
سلام
دوستان من یه مودم مبین نت دارم بعد آنلاک کردم فریمور 192 ایرانسل زدم الانم خودش آپدیت شده به 198 huawie میخواستم بدونم چون این فریم ور ارجیناله یه وقت لاک نشه؟

saber73
30-03-2020, 13:06
سلام
دوستان من یه مودم مبین نت دارم بعد آنلاک کردم فریمور 192 ایرانسل زدم الانم خودش آپدیت شده به 198 huawie میخواستم بدونم چون این فریم ور ارجیناله یه وقت لاک نشه؟

مشکلی نداره در ضمن رو مودمتون 192 ایرانسل بوده و اپدیتش هم باز بوده و الانم رفته رو 198 ایرانسل و باز اپدیتش بازه و ممکنه فردا 199 هم اگر منتشر شد بگیره . در کل ریسک هست رو این ورژن های رسمی ایرانسل موندن .

mehrdad_goleyakh
30-03-2020, 13:10
مشکلی نداره در ضمن رو مودمتون 192 ایرانسل بوده و اپدیتش هم باز بوده و الانم رفته رو 198 ایرانسل و باز اپدیتش بازه و ممکنه فردا 199 هم اگر منتشر شد بگیره . در کل ریسک هست رو این ورژن های رسمی ایرانسل موندن .

ممنون صابر جان
اخه لوگو huawei داره و هیچ نشونی از ایرانسل نیست چون تو تاپیک دیدم نوشته بودن فریم ور ارجینال لاک میشه.

در ضمن اون قسمت ca setting رو هم ندارم.

saber73
30-03-2020, 14:24
ممنون صابر جان
اخه لوگو huawei داره و هیچ نشونی از ایرانسل نیست چون تو تاپیک دیدم نوشته بودن فریم ور ارجینال لاک میشه.

در ضمن اون قسمت ca setting رو هم ندارم.

عکس از دیوایس اینفورمیشن و نسخه نصب شده بدید ماله یک نفر از دوستان هم به جای اپدیت شدن و رفتن به 198 با ظاهر ایرانسل مثل ماله شما رفته بود رو این نسخه . برا ایشون ورژن فریمور هم حتی ایرانسل بود ولی ظاهر جنرال . فکر کنم سرور ایرانسل مشکل داره .

12041204
30-03-2020, 19:53
سلام آقا صابر
ضمن تشکر
راهنمایی می کنید که این مودم بنده قابل آنلاک کردن هستش یا نه ؟

mehrdad_goleyakh
30-03-2020, 23:31
عکس از دیوایس اینفورمیشن و نسخه نصب شده بدید ماله یک نفر از دوستان هم به جای اپدیت شدن و رفتن به 198 با ظاهر ایرانسل مثل ماله شما رفته بود رو این نسخه . برا ایشون ورژن فریمور هم حتی ایرانسل بود ولی ظاهر جنرال . فکر کنم سرور ایرانسل مشکل داره .

خدمت شما:

saber73
31-03-2020, 02:30
سلام آقا صابر
ضمن تشکر
راهنمایی می کنید که این مودم بنده قابل آنلاک کردن هستش یا نه ؟

بله 100 درصد و راحت

saber73
31-03-2020, 02:37
خدمت شما:

مودم شما اصلش برا مبین نت هست و روش فریمور 192 ایرانسل بوده و اپدیت انلاین ایرانسل ورژن 198 رو گرفته ولی ناقص و با ظاهر هواوی جنرال برا چند نفر هم این مشکل به وجود اومده بود حالا معلوم نیست سرور ایرانسل مشکل داره یا چون مودم شما مبین نت هست اومده اینطوری اپدیت گرفته به عکس خودتون دقت کنید قسمت کانفیگور فایل ورژن : 1472 هست اخرش یعنی مبین نت ولی عکس دوستمون که از اینفورمیشن مودم خودشون عکس دادن نگاه کنید چون مودم اصلش برا ایرانسل هست درست اپدیت گرفته و کانفیگور فایل ورژن هم : 234 یعنی ایرانسل هست . شما یک بار 196 اصلی ایرانسل بدون دستکاری رو فلش کن رو مودم اول از طریق لوکال اپدیت امتحان کن نشد از طریق لودر و بعدا بزار باز اپدیت بشه به 198 ایرانسل ببین باز اینطوری میشه یا نه باز اینطوری شد مشکل از همون مبین نت بودن مودم هست و درست اپدیت نمیگیره و باید یا از 195 مود شده استفاده کنی یا 196 ایرانسل مود شده .

mehrdad_goleyakh
31-03-2020, 11:08
ممنون از توضیحات کامل تون
فقط شما خودتون چه رامی رو پیشنهاد میدید؟که لاک نشه و از لحاظ سرعت هم خوب باشه ورژنش مهم نیست چون فلش زدن با لودر مشکله میخوام یک بار انجام بدم.