تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 30 از 30

نام تاپيک: برنامه‌ی كوله پشتي

مدیر انجمن هنرهفتم Mahdi Hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    nn374$|*|017

پيش فرض

هر کسی یک نظری داره اما این نظر دیگه خیلی سلیقه ای هست شما از هر کسی بدت میاد اینجوری ازش صحبت می کنی؟ ذات کثیف؟؟؟؟ شما چطوری تونستی بفهمی ذاتش کثیفه؟ اینجور اظهار نظرها دقیق نیست بله اگر کسی هستی که از رفتار فرزاد مقابل همون یه سری افراد خوشت نمیاد یعنی در واقع از اون یک سری افراد خوشت نمیاد صاف و پوست کنده بگم از افراد پایبند به عقیده خوشت نمیاد مسلما برنامه افتضاحیه (از نظر تو) همونطور که خیلیها از نحوه صحبت فرزاد با «ع ا ه ر» در برنامه فوق العاده و کلا اجرای او در اون برنامه خوششون نیومد این دلیل نمیشه که ذاتش کثیف؟! باشه. ضمنا برای بار چندم میگم فرزاد حسنی هر چی باشه مجری نیست،( بازیگر، شاعر، کارگردان رادیو، )در اصل یک شومن هست این با مجری خیلی فرق می کنه. مجری فقط هر چی بهش میگن اجرا می کنه اما شومن در لحظه عملی رو انجام میده که برای بیننده جذاب باشه و ...
    دوسته عزيز نميخواستم اينو بگم اما حالا ميگم من قبلا تو همون سريه اول طرفداره اين مجری بودم
    و کارشو قبول داشتم و اينو هم قبول داشتم که با مجری هايه ديگه فرق ميکنه اما اگه برنامه هاشو
    دنبال ميکردی ميديدی که جلويه بعضی از افراده حکومت چطوری پاچه خواری ميکرد و بعد چطوری
    جلويه يه مشت آدم چيز فهم و استاد لنگو و لقت مينداخت و اون ذاتشو نشون ميداد

آخر فروم باز R10MessiEtoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دوسته عزيز نميخواستم اينو بگم اما حالا ميگم من قبلا تو همون سريه اول طرفداره اين مجری بودم
    و کارشو قبول داشتم و اينو هم قبول داشتم که با مجری هايه ديگه فرق ميکنه اما اگه برنامه هاشو
    دنبال ميکردی ميديدی که جلويه بعضی از افراده حکومت چطوری پاچه خواری ميکرد و بعد چطوری
    جلويه يه مشت آدم چيز فهم و استاد لنگو و لقت مينداخت و اون ذاتشو نشون ميداد
    منم نمی خواستم دیگه چیزی بگم چون تبدیل به چت روم میشه ولی ...خب دیگه همینی که من میگم تو با فرزاد حسنی مشکل نداری با یک چیز دیگه مشکل داری که راه حلش هم از این مملکت رفتن هست.
    امیدوارم این بحث تموم بشه چون به نتیجه ای نخواهد رسید.

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    قیافش رو میگین دیگه سعید جان ؟ آره بالا و پایین و وسط ابروهاشو بند انداخته حسابی صورتش باز شده
    سفیدتر هم شده
    احتمالا به خاطر همین میگین گل تر شده ...
    نه امین جان ... منظورم قیافه ش نبود ... احساس می کنم توی این سری جدید متین تر شده ...

همیشه همین طوره ... ادم های پرطرفدار منتقدین اتیشی هم زیاد دارن ... البته منتقد که چه عرض کنم ...

راستی اگر دوست داشتین می تونین توی این تاپیک هم در مورد فرزاد نظر بدین ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by S@eid; 11-07-2007 at 11:54.

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

احساس می کنم توی این سری جدید متین تر شده
    با اینکه فقط یک قسمت دیدم.. اما متوجه شدم که کمی کمتر حرف می زنه....

مهمترین ویژگی که داره این هست که روی حرف زدن مسلطه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    tEhRaN

پيش فرض

سری جدید با ادب تر شده

اگه تا آخرش همین طوری بمونه خوبه .

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

چه كانالي و چه ساعتي نشون ميده؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    tEhRaN

پيش فرض

شبکه 3
    به ساعتش دقت نکردم
    فکر کنم
    ساعت 9 باشه

پروفشنال minizoro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مهد خوشمزه ترین غذاهای ایران و بهترین آب و هوا؛ تبریز

پيش فرض

بابا شما ام تا گندش در نيومده جمع كنيد اين بحثو خوبه تنها برنامه اييه كه بعضي از آدم ها رو كه سال به سال جواب پس نميدن ميشونه سر جاشونو سوال پيچشون ميكنه درستش هم همينه فرزاد حسني هم يكمي اگه پاچه خواري افراد بزرگ رو نكنه كارش راه نميفته نميشه كه اصلا پاچه خواري نكرد؟؟ شما ها خودتون يعني ديگه اصلا پاچه خوار نيستين ديگه نه؟؟؟!!! تو اين دور و زمونه اگه بخواي فقط يك رو داشته باشي مردي. بايد باهركي به زبون خودش صحبت كني و در موارد لازم پاچه خواري تا كارت راه بيفته
    ولي از اين حرفها گذشته آقا بگين گريمور اين آقا فرزاد كيه اينجور تميز ابروهاشو تميز كاري ميكنه... ماشاالله چقدر پر پشته
    انصافا اين سري جديده دكور خيلي خيلي خوبي دارن دهنم واز موند تو اين دكور جديده
    زياد مته لاي خشخاش نذارين .........

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

حاجی کله گنده ها قضیه اشون فرق داره با آدم های عادی این بابا کوچیک و بزرگ حالیش نمیشه فقط دوست داره بکوبه که بگه منم هستم توی هر ضمینه ای هم اظهار وجود میکنه .

یادمه توی سری قبلیش فکر کنم یه بابایی رو اورده بودن که توی پسکسار یا دیزنی کار میکرد اومده ایران و توی کوله پشتی چنان از طرف زده بود جلو که کس ندونه فکر میکرد طرف یه انمیشن ساز خفنه آخه یکی نیست بهش بگه آخه رشته تحصیلیت چه ربطی به انمیشن داره که مثل قاشق نشسته میپری وسط

یه بار هم نشد مثل بچه آدم بشینه و وش کنه که طرف چی میکه همیشه باید یه اظهار نظر بیخودی بکنه .

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

بابا شما ام تا گندش در نيومده جمع كنيد اين بحثو خوبه تنها برنامه اييه كه بعضي از آدم ها رو كه سال به سال جواب پس نميدن ميشونه سر جاشونو سوال پيچشون ميكنه درستش هم همينه فرزاد حسني هم يكمي اگه پاچه خواري افراد بزرگ رو نكنه كارش راه نميفته نميشه كه اصلا پاچه خواري نكرد؟؟ شما ها خودتون يعني ديگه اصلا پاچه خوار نيستين ديگه نه؟؟؟!!! تو اين دور و زمونه اگه بخواي فقط يك رو داشته باشي مردي. بايد باهركي به زبون خودش صحبت كني و در موارد لازم پاچه خواري تا كارت راه بيفته
    ولي از اين حرفها گذشته آقا بگين گريمور اين آقا فرزاد كيه اينجور تميز ابروهاشو تميز كاري ميكنه... ماشاالله چقدر پر پشته
    انصافا اين سري جديده دكور خيلي خيلي خوبي دارن دهنم واز موند تو اين دكور جديده
    زياد مته لاي خشخاش نذارين .........
    اولین باره که میبینم یه نفر رسما از پاچه خوری طرفداری میکنه. بازم خوبه یه نفر پیدا شد راستشو گفت!!
    من اگه بخوام اینکارو بکنم جلو 40 ، 50 میلیون آدم اینکارو نمیکنم.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •