تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: لطفآ براي خريد لپ تاپ ( 1000.000 ) توماني راهنمايي كنيد !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

واژه های dedicated-shared-integrated در مورد گرافیک laptop به چه معنا هستند؟

حـــــرفـه ای mpsjavad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    ¤¤ بندرعباس ¤¤ ، ديار گرما ، شرجي و عشق

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط satellite
    ممنون میشم بگین acer extensa 6601 انتخاب مناسبی كلا هست با توجه به اينكه توليد نميشه و در سايت acer نیست؟extensaبا گارانتی الماس 110000 تومن میشه.
    نظرتون درباره aspre 3003 چیه؟با قیمت 800 تومن و گارانتی الماس.
    تفاوت هاشون رو براتون مینویسم:
    extensa دارای 1.6 dothan و 3003 دارای sempron 3000+
    extensa دارای ddr2 512 و 3003 دارای 256 ddr333
    extensa دارای lcd dual lamp هست
    extensa دارای bluetooth هست
    اولا میخام بدونم کارایی این دو سیستم و تفاوت سرعتشون محسوسه؟
    بدون در نظر گرفتن مقدار مصرف باطري در 3003 و با توجه به تفاوت قیمت و امکانات اضافه شده و ايكنه من يه desktop replcament ارزشش رو داره 300 تومن بدیم؟
    در کل سرعت 3003 چطوریه؟
    نظرتون در مورد گارانتی الماس چیه؟
    اگه شما بودین برای desktop replcaement کدومش رو انتخاب ميكردين؟
    با سلام ..

در مورد دو لپتاپ مورد نظر شما من قبلا نظر خودم رو گفتم :

اين دو مدلي که شما نام برديد از نظر عملکرد خيلي متفاوت هستند .

aspire 3003 -- که پردازنده اي همانند سيستم هاي روميزي Sempron 2800+ داره البته از نوع همراه که مصرف باتري لپتاپ رو به شدت بالا برده و عملکرد قابل قبولي رو نداره .
    extensa 6601 -- با پردازنده Dothan 1.6GHz عملکرد بسيار بهتري نسبت به مدل قبلي که اشاره کرديد داره + کيفيت تصوير شفاف تر و تصويري طبيعي تر با زاويه ديد باز و گسترده تر به خاطر تکنولوژي crystal bright در Lcd اون -- لپتاپ مورد بحث داراي صفحه نمايش WXGA Wide ( به نمايشگر هاي Wide ( عريض ) معروف هست با وضوح تصويري 900 × 1400) هست که براي نمايش فيلم و بازي ها ميتونه نياز شما رو برآورده کنه ! البته هر چه تعداد پيکسال هايLcd بيشتر و شفافيت تصوير اون بالا تر مصرف باتري لپتاپ هم بشتر شده و زمان شارش بودن اون رو به مراتب کاهش ميده !
    در مورد ارزش داشتن يا نداشتن شما قصد اصلي خود رو مشخص کنيد که مثلا شما يک جايگزين سيستم روميزي ميخواين يا يک سيستم همراه که بدون استفاده از برق شهر بتونين ازش استفاده کنيد !

در مورد سرعت به خيلي نکات ديگر ارتباط پيدا ميکنه همون طور که ميدونيد لپتاپ ها در حالت اتصال به برق شهر و استفاده از باتري يک کارايي و عملکرد يکسان رو ندارند و شما رو دچار محدوديت هايي ميکنن .

در مورد گارانتي بايد اين رو به عرضتون برسونم - گارانتي توي ايران اونم در مبحث لپتاپ ها يعني کشک و اين مختص همه شرکت هاي فعال در اين امر است بيشتر فروشنده هستند تا گارانتي و خدمات پشتيباني - زياد نگران نشيد هميشه واقيعيت با اون چيزي که ما انتظارش رو ميکشيم متفاوت است . گارانتي خوب هميشه موقعي مفهوم پيدا ميکنه که شما دچار مشکل شديد و اونجاست که معناي گارانتي را بيشتر درک ميکنيد .

اگر به انتخاب شخص بنده بود - بدون در نظر گرفتم جايگاه شما و در جايگاه فعلي خودم - براي جايگزين سيستم هاي روميزي به سراغ لپتاپ نميرفتم . من به هيچ وجه نميتونم شرايط شما رو درک کنم چون اين شما هستيد که قصد خريد داريد .

-- هميشه هدف خودتون و انتظارات اينده خودتون رو بسنجيد و در زيمنه لپتاپ فکرتون رو از سيتسم هاي روميزي جدا کنيد ، سپس با کمترين هزينه لپتاپ مورد نظر و داراي حداقل شرايط خودتون رو با چشم و گوش باز خريداري کنيد . حساسيت در امر خريد هميشه توصيه شده و ميشه .

موفق و مويد باشيد .

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط satellite
    نظرتون در مورد اين laptop چیه؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نوشته sonoma هست
    کارت گرافیک Not shared داره
    3 سال گارنتی در ایران
    با سلام ..

عزيز اين مدل لپتاپ ها رو از كجا مياري .. اين ها حتي توي سايت خود برند هم نيست چه برسه به ...

CPU: Centrino Dothan 1.6GHz 2MB
    Chipset: Intel 915GM
    RAM: 512MB DDR II
    HDD: 60GB 8MB Cache
    Graphics: Intel Extreme II 128MB Integrated
    Optical Drive: DVD+/- RW Dual Layer
    Card Reader: None
    LAN/ Wireless: 100/54Mbs/ Bluetooth
    Dim/Weight: 364 x 279 x 33.9/38.9mm/2.9 kg
    Battery: 2-hour Battery Life 4 Cell
    LCD: 15.4" WXGA Wide 16:10 Crystal Bright Dual Lamp 16ms

من مطلب زيادي در موردش پيدا نکردم .. چون فقط توي سايت هاي فروش فارسي زبان ، تبليغ اين مدل با اين مشخصات هست .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام بچه ها
    حدوده یه هفته هست که acer extensa ba lcd 15.4 wide crystalbrit گرفتم.از اولش که فکر نمیکنم مشکلی داشت یا داشته و کم بوده ولی الان بعد از یه هفته lcd اون خراب شده.یک ستون با عرض 5 یا 6 سانتی از بالا به پایین کشیده شده که هیچ چیزی نشون نمیده یا اگه نشون میده رنگاش به هم ریخته هست.بقیه lcd خوب نشون میده و فقط همون یه قسمته.
    البته گارنتی 3 ساله الماس داره که قبل از خرید بهم گفتن که lcd هم گارانتی داره
    به نطرتون این کل lcd خرابه یا پیکسل سوخته هست؟من که به عنوان دسکتاپ ازش استفاده میکنم و جا به جا نمیشده پس چرا باید اینطوری بشه؟به نظرتون چی کار کنم؟گارانتی عوض میکنه؟اگه نکرد چی؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام ..

دوست عزيز اين Lcd با تعريف هاي شما مشكلش فراتر از پيكسل سوخته است ..
    ميتونه مشكل از كارت گرافيك باشه .. ( ايا در هر دو محيط ويندوز و داس اين مشكل داريد .. به عبارت ديگه خارج از محيط ويندوز كه درايور كارت گرافيك لود نميشه امتحان كنيد ببينديد باز مشكل پا برجاست .. ) من اين مشكل رو در لپتاپ هايي كه قديمي بودن و زياد كار كردند ديدم ..

حتما از گارانتي استفاده كنيد و اگر مشكل از خرابي Lcd است تمام سعي خودتون رو بكنيد تا يك لپتاپ جديد بگيريد و تا جايي كه ميتونيد به تنها تعويض Lcd رضايت نديد ..

اميدوارم كه مشكل شما حل بشه !

موفق باشيد .

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •