تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678
نمايش نتايج 71 به 77 از 77

نام تاپيک: چرا ايراني ها توانايي ساخت يك بازي كامل سه بعدي رو ندارند؟

داره خودمونی میشه obi-wan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Transelvania

پيش فرض

ما بايد سرمايه گذار داشته باشيم همين و بس.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تا کی می خوای وایسین تا سرمایه بیاد. سرمایه که از رو هوا نمیرسه! باید یه کار خوب هر چند کوچیک داشته باشی تا سرمایه گذار بتونه بهت اعتماد کنه. در واقع باید بتونیم کاری کنیم که سرمایه دارها باورشون بشه این کار سود داره و به این سمت جذب بشند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه alialam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    جمـهوری اسلـامی ایرانــــ

پيش فرض

ايران تا حالا چندين بازي حرفه اي و نيمه حرفه اي درست کرده.
    يک مثالش هم که نمي دونم شما مي دونيد يا نه بازي هشت مرحله اي که اسمش يادم نيست.من خودم اون رو بازي کردم. نمي گم حرفه اي کامله و لي براي اولين کار ها به نظر من بد نيست!
    الان يادم نيست ولي اسم اون شرکت و بازي هايي که ساخته رو براتون ميارم.

آخر فروم باز yasser1680's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Torento City

پيش فرض

ايران تا حالا چندين بازي حرفه اي و نيمه حرفه اي درست کرده.
    يک مثالش هم که نمي دونم شما مي دونيد يا نه بازي هشت مرحله اي که اسمش يادم نيست.من خودم اون رو بازي کردم. نمي گم حرفه اي کامله و لي براي اولين کار ها به نظر من بد نيست!
    الان يادم نيست ولي اسم اون شرکت و بازي هايي که ساخته رو براتون ميارم.
    دیدگاه شما از حرفه ای چیست؟

داره خودمونی میشه nezamdoobarareh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سرمایه گذاز وقتی میاد سرمایه گذاری کنه که بدونه سرمایش بعلاوه سودش بهش برمیگرده. ( قانون اول سرمایه گذاری )
    خیلی داش لوتی باشه به برگشت سرمایش بدون سودش شاید راضی بشه.
    تو کشوری که بازی ها در طی 3 روز کرک میشن و به قیمت ناچیر فروخته میشن، چه کسی میاد سرمایه گذاری کنه ؟

اگر همه بازی ها رو نیروی انتظامی پشتش وایسه ( مثل رانندگی در تهران ) شاید اون موقع بشه به فروشش اطمینان داشت گر چه بازی رانندگی در تهران این قدر مسخره بود که بدون حق کپی رایت هم کسی ازش استفاده نمی کرد و اصلا ارزش کرک شدن رو نداشت.

فعلا صداهایی از گوشه کنار میاد که قراره قانون کپی رایت برای محصولات داخلی و بعضا خارجی اعمال بشه. ( شتر در خواب بیند پنبه دانه گه لپ لپ خورد گه دانه دانه ) D:

در آخر بگم که هیچ کس از رونق صنعت بازی سازی تویه ایران ناراحت نمیشه، ولی تا وقتی که زمینه آماده نباشه کار خیلی خیلی سختی میتونه باشه.
    Last edited by nezamdoobarareh; 20-05-2008 at 01:15.

اگه نباشه جاش خالی می مونه alialam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    جمـهوری اسلـامی ایرانــــ

پيش فرض

سلام
    ببينيد حرفه اي و غير حرفه اي بودن يه بازي بستگي به ديدگاه نداره، بازي هايي مثل Gta،و بازي هايي توي اين سري بازي هاي حرفه اي ناميده ميشن حتي اگه بد و ضعيف ساخته شده باشن
    گفتم اين بازي که اسمش هم هست عمليات ويژه بازي حرفه اي هست ولي ضعيف ساخته شده(البته به نظر من براي کارهاي اول نه خيلي!!ولي خوبه)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سرمایه گذاز وقتی میاد سرمایه گذاری کنه که بدونه سرمایش بعلاوه سودش بهش برمیگرده. ( قانون اول سرمایه گذاری )
    خیلی داش لوتی باشه به برگشت سرمایش بدون سودش شاید راضی بشه.
    تو کشوری که بازی ها در طی 3 روز کرک میشن و به قیمت ناچیر فروخته میشن، چه کسی میاد سرمایه گذاری کنه ؟

اگر همه بازی ها رو نیروی انتظامی پشتش وایسه ( مثل رانندگی در تهران ) شاید اون موقع بشه به فروشش اطمینان داشت گر چه بازی رانندگی در تهران این قدر مسخره بود که بدون حق کپی رایت هم کسی ازش استفاده نمی کرد و اصلا ارزش کرک شدن رو نداشت.

فعلا صداهایی از گوشه کنار میاد که قراره قانون کپی رایت برای محصولات داخلی و بعضا خارجی اعمال بشه. ( شتر در خواب بیند پنبه دانه گه لپ لپ خورد گه دانه دانه ) D:

در آخر بگم که هیچ کس از رونق صنعت بازی سازی تویه ایران ناراحت نمیشه، ولی تا وقتی که زمینه آماده نباشه کار خیلی خیلی سختی میتونه باشه.
    مثل اینکه شما به حرف من توجهی نکردین! من گفتم که چرا ما باید هدفمون رو بازار داخلی قرار بدیم؟ ما می تونم بازی رو در سطح جهانی پخش کنیم و اونجا به فروشش امیدوار باشیم. حالا ایران نه کشورهای اروپایی که دیگه قانون کپی رایت دارند! تو کشور خودمون هم با یه قیمت کم به بازار می دیم.

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •