تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: compress avi

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض compress avi

با سلام
    من یه dvd بصورت avi دارم میخوام بدون اینکه کیفیتش کم بشه تو هاردم ذخیره کنم ولی بصورتی که کمترین حجمو داشته باشه و هروقت خواستم سریع تماشاش کنم آیا اینکار ممکنه یا برنامه خاصی هست خواهشا منو راهنمائی کنید
    باتشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebru_gundes_206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اگه بصورت AVI هست فقط کپی باید کنی
    در ضمن شما می تونی به قالب mkv تبدیل کنی تا حجمش کم شه با همون کیفیت

پروفشنال senatore20042003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوست عزیز فکرکنم فرمت avi خودش فرمت فشرده ای هست بااین تفاوت که در تصویر وصدا تغییر زیادی دیده نمی شه شما اگر محتوی داخل dvd فایل با پسوند avi هست همون روکپی کن و با برنامه km player که بهترین و کاملترین برنامه برای دیدن فایل avi هست اون رو نگاه کن.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

11 ...

با سلام
    من یه dvd بصورت avi دارم میخوام بدون اینکه کیفیتش کم بشه تو هاردم ذخیره کنم ولی بصورتی که کمترین حجمو داشته باشه و هروقت خواستم سریع تماشاش کنم آیا اینکار ممکنه یا برنامه خاصی هست خواهشا منو راهنمائی کنید
    باتشکر
    سلام

مهمتر از پسوند فايل يعني avi, فرمت تصويري و صوتي اونه. اصلا ممكنه فايل شما "avi غير فشرده" باشه.

كانتينر avi مي تونه فرمتهاي زيادي رو (مثل DivX و ...) در خودش جا بده. حتي مي تونه فيلم رو بدون فشرده سازي نگه داره.

مشخصات فايلتون رو بنويسيد تا اصلا ببينيم فشرده است يا نه.

فرمت تصوير + فرمت صدا + مشخصات تصوير و صدا مثل ابعاد و بيتريت.

موفق باشيد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام

مهمتر از پسوند فايل يعني avi, فرمت تصويري و صوتي اونه. اصلا ممكنه فايل شما "avi غير فشرده" باشه.

كانتينر avi مي تونه فرمتهاي زيادي رو (مثل DivX و ...) در خودش جا بده. حتي مي تونه فيلم رو بدون فشرده سازي نگه داره.

مشخصات فايلتون رو بنويسيد تا اصلا ببينيم فشرده است يا نه.

فرمت تصوير + فرمت صدا + مشخصات تصوير و صدا مثل ابعاد و بيتريت.

موفق باشيد.
    با سلام
    دوست عزیز تونستم با راهنمائی دوستان این مشخصاتو پیدا کنم نمیدونم میتونه کمک کنه یانه؟
    منتظر راهنمائی دوستان هستم.

باتشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebru_gundes_206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوست عزیز فایل شما که Mpeg2 هست نه Avi در ضمن چه رزولوشن پایینی هم داره !!!!

شما یه کانورتر مثل TVC یا هر کانورتر دیگه رو دان کن و این دی وی دی رو ریپ کن یا اگه فایل هستش کانورتش کن به AVI با این مشخصات
    Size = source
    fps = 25
    format = divx or xvid
    audio = mp3 ... 44100 khz ...128 bitrate

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام
    دوست عزیز تونستم با راهنمائی دوستان این مشخصاتو پیدا کنم نمیدونم میتونه کمک کنه یانه؟
    منتظر راهنمائی دوستان هستم.
    ...
    باتشکر
    سلام

فيلمتون همون فرمت DVD يعني تصوير MPEG2 به اضافه صداي AC3 هست اما براي اينكه چند فيلم توي يك DVD جا بشه از رزولوشن و احتمالا بيتريت پايينتر از استاندارد DVD استفاده شده.

حالا فرقي نميكنه. شما يك دي وي دي داري با هر كيفيتي (كل فايلهاي توي اون فلدر ميشه همون دي وي دي فيلم).

بايد از برنامه هاي DVD Rip براي تبديلش استفاده كني. برنامه هاي عادي تبديل فيلم, در مورد فيلم DVD جواب نمي دن (بخاطر خواص دي وي دي مثل موجود بودن كليه اطلاعات در فايل هاي VOB حتي صدا و زيرنويس. يا مثل چند تكه بودن VOB‌ ها كه اگر دستي بخواهيد بهم متصلشون كنيد توي فيلمتون حتما پرش خواهيد ديد.).

بهتون پيشنهاد مي كنم از Auto Gordian Knot استفاده كنيد كه آموزش كاملش توي همين انجمن گذاشته شده.

كليه اطلاعات درون DVD‌ ايتون رو (فيلمها, صداها, زيرنويس و ...) براحتي تفكيك ميكنه و به فرمت XviD يا DivX‌ تبديل ميكنه.

عواملي مثل رزولوشن و حجم فايل نهايي رو هم خودتون مي تونيد در برنامه فوق تنظيم كنيد.

موفق باشيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •