تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 43 از 43

نام تاپيک: کمک در مورد کارت tv

داره خودمونی میشه DVB-S-XBOX360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان خوبم...

من مدت هاست دنبال این کارت های دیجیتال تلویزیون با استاندارد ----T هستم که می تونن در تهران (و شهرهای اطراف مثل کرج و قم) با یک آنتن شاخه ای معمولی، این هشت کانال صدا و سیما رو دیجیتالی و شفاف دریافت کنند.

در قسمت Leadtek سایت آواژنگ چهار مدل خیلی عالی از این نوع کارت ها دیدم اما چند مغازه رو گشتم نتونستم گیرش بیارم. سری DTV منظورمه...

خیلی بابت این قضیه اعصابم قاطی پاتی شده از بس که مغازه ها رو گشتم...

می خواستم لطف کنین و اگر شما خبری چیزی، آشنایی توی آواژنگ دارین یا این که می دونین چند مدل از این کارت ها در تهران گیر می آد لطف کنین و اطلاع بدین.

بسیار ممنون و سپاسگزارم

پ.ن: خییییییییییلی جالبه. من تا به حال ندیدم یک تکنولوژی پیشرفته در یک جای دنیا فعال بشه و مردم اون جا خبر از اون نداشته باشند. وقتی می رم مغازه و راجع به این کارت صحبت می کنم آقایون فروشنده که فقط پول دارند و سواد همه شون به درد جرز دیوار هم نمی خوره، هاج و واج من رو نگاه می کنند و می گن آهان... منظورت کارت ماهواره است؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by DVB-S-XBOX360; 04-10-2008 at 18:40.

داره خودمونی میشه DVB-S-XBOX360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان گویا زیاد راغب نیستند تا این تکنولوژی رو بین مردم "عزیز" ایران جا بندازیم. خب، من سعی می کنم یک باز دیگه تلاش کنم بلکه باعث بشم بعضی از دوستان که همیشه فکر اقتصادی دارند و سعی در وارد کردن جنس جدید و قبضه کردن بازار رو دارند، ترغیب بشن و بهترین و نایاب ترین جنس الکترونیکی ممکن در کشور که همانا رسیورهای "مجاز" ----T و کارت های تلویزیون "مجاز" ----T و باز هم تاکید می کنم "مجاز" چون بعضی از اساتید تصور می کنند هر چی --- توش داره غیر مجازه و احتمالاً توش 18+ هست. این تصور غلط رو عزیزانم بگزارید کنار... این استانداردی "مجاز" هست که در حال حاضر در تهران به صورت "رسمی" و نه آزمایشی فعال شده و خود خانواده های صدا و سیمایی ها دارند حالشو می برند از این تکنولوژی که برای ما ایرانیان جدید و برای اروپایی ها قدیمی شده.

برای عزیزانی که فکر می کنند این تکنولوژی بی اهمیت است عرض می کنم که تصور شما مثل این است که در قرن بیست و یک که عصر تلویزیون های HDTV هست زندگی می کید ولی با این حال برین و تلویزیون لامپی سیاه و سفید پارس یا بلموند بخرید.

----T هم حکم اینی که گفتم رو داره... آیا زمان فوتبال دیدن از شبکه سه دوست دارید به جای 22 نفر در زمین، به خاطر سایه داشتن تصویر، 44 یا 88 نفر رو ببینید یا دوست دارین همون 22 نفر رو ببینین؟

اگر جوابتون مثبته، پس به دنبال ----T برید و من از همه جا بی خبر رو هم آگاه کنید که کجا کارت تلویزیون ----T می فروشند؟

این کارت یک کارت فوق العاده ارزان در اروپا هست. به عنوان مثال
    مارک های تاپی همچون TechnoTrend یا Hauppauge آلمان یا SkyStar قیمت حدود 20 تا سی هزار تومان دارند مگر اینکه USB باشند یا PCI-E و گرنه کارت های از این دست فوق العاده ارزان هستند.

بار دیگر سوال می کنم، آیا شما جایی در تهران را می شناسید که "الان" این کارتی که عرض کردم رو داشته باشه؟

ممنون از توجه شما

پ.ن: پست 41 هم در همین راستا هستش.

اگه نباشه جاش خالی می مونه farshad9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

شما با آواژنگ یا دریا کامپیوتر تماس بگیر یا ایمیل بزن ببینید جدیدن این نوع کارتها رو وارد کردن و آدرس نمایندگیهای اصلیشون رو بگیر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •