تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 97 از 97

نام تاپيک: [آموزش] ریپ کردن Dvd توسط Tvc

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebru_gundes_206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

نه این مشکل باگ برنامه است چون تو برنامه ای هم که با سریال رجیستر شده پیش میاد ولی وقتی همین جور فایل ها رو تو دی وی دی پلیر تست کردم درست پخش شدن با تایم صحیح شما هم یه تست بگیر ببین درست هستند یا نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان، برخي از سايتها فيلمهاي داي
    ويكس با حجم زير 400 مگ ميذارن . با چه برنامه ايي اين كار را ميكنند
    با تشكر از دوستان در ضمن براي كانورت نرم افزار megabit dvd to divx را كه بسيار خوب است را نيز تست كنيد

داره خودمونی میشه keresaspa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برنامه که برای این کار زیاده ولی برنامه ای که بتونی توش حجم خروجی رو تنظیم کنی به نظر من AutoGK هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

میزان تاخیر صدا و تصویر در کل فیلم یکسان هستش ؟
    اگه جواب مثبته
    که خیلی راحت میتونین delay بدین و هماهنگ کنید
    من نیز همین مشکل را دارم و تا حال 5 تا از نرم افزارهای مختلف را امتحان کرده ام و پس از تبدیل به xvid ویا دی وکس صدا در تمام فیلم بطور یکسان حدود یک و یا 2 ثانیه عقبتر از تصویر است.ممنون میشوم اگر بیشتر در مورد delay راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه keresaspa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من نیز همین مشکل را دارم و تا حال 5 تا از نرم افزارهای مختلف را امتحان کرده ام و پس از تبدیل به xvid ویا دی وکس صدا در تمام فیلم بطور یکسان حدود یک و یا 2 ثانیه عقبتر از تصویر است.ممنون میشوم اگر بیشتر در مورد delay راهنمایی کنید.
    delay در اینجا یعنی انداختن تاخیر بین پخش صدا و تصویر که برنامه های زیادی این کار رو می کنند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ریپ هایی رو که تو اینترنت میبینید با سخت افزار خاصی کانورت نمیشن، با همین سیستم های خودمون هم میشه ولی باید بدونید با چه نرم افزاری و چطور.

برای Xvid و DivX یکی از بهترین گزینه ها همون AutoGK هست. من خودم DVD Rip با کیفین aXXo هم باهاش میسازم. حتی تو حجم 300 مگ هم میسازم! البته نه با Xvid بلکه MKV. فعلاً آموزش کامل AutoGK رو تو سایتم گذاشتم میتونید استفاده کنید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به زودی آموزش های حرفه ای تر از جمله mkv هم میذارم. لطفاً اگر باز هم سوالی داشتید در قسمت نظرات سایت بفرمایید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من با ورزن 3.21 Tvoکار کردم و توانستم بدون تاخیر صدا ویدیو را با فرمت ایکس وی آی دی ریپ و تبدیل کنم ولی متوجه شدم که در قسمت تنظیمات امکانات کمتری نسبت و ورزن قبلی میدهد. مثلآ من خواستم طبق آموزش دوستمان قدم به قدم چلو بروم ولی میدیم دراین در بعضی از قسمتها از جمله خروجی حق انتخاب کمتری میدهد. لطفا اگر بشود آموزش این ورزن را نیر بگذارید.

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •