تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: Grand Theft Auto IV

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Wait wut

پيش فرض

خوب ما الان تو 6 موندیم دیگه بریم پنجش هم بگیریم و یک ساعت نصب کنیم اوون چیزی که شما هم گفتین پیدا کنیم

اوووووووووووه

خوب الان می گفتی چه جوری و راحتمون می کردی
    چیزی به اسم Gta 6 هنوز نیومده !

فکر کنم منظورت Gta IV باشه

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

مژده به دوستانی که فکر میکردن بازی فقط با نسخه اورجینال قابلیت آنلاین داره ! آموزش آنلاین بازی کردن توی پست اول قرار گرفته شده.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

یعنی خودمون سرور میسازیم خودمونم میریم توش ؟ حال نمیده که من اورجینال دارم به شمام پیشنهاد میکنم با اورجینال بازی کنید اصل حال بازی اینه 500 نفر بریزن

داره خودمونی میشه mirtalasan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

باعرض سلام.
    من یه سوال دارم .میشه این بازیرو 5-6 نفری لن بازی کرد.آخه ما 7-8 نفریم با شبکه بهم وصلیم اگه میشه کمکمون کنین مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    isfahan

6

با تشکر از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان به خاطر تهیه آموزش.

اول از همه شما باید بازی رو نصب داشته باشید . هیچ نیازی به پچ یا چیز خاصی نیست و نصب پچ های مختلف فقط برای بهبود بازی کردن به کار میره ، تذکری هم که اول کار باید بدم اینه که همیشه کسی که نسخه ی بازیش پایین تره باید سرور بزنه نه کسی که نسخه ی بالا تری داره . برای مثال امروز من و علی به چندین روش بازی کردیم ، پچ من ۱٫۰۳ بود و پچ علی ۱٫۰۴ ! علی که سرور میزد من بعد از چند ثانیه بازیم کرش میکرد و باید دوباره مراحل رو انجام میدادم . اما علی نه ! ، باید اینطوری باشه که من باید در این حالت سرور میشدم تا بتونیم بازی کنیم . این بازی خیلی کم مصرفه و ۲ نفری حدود ۱ ساعت که بازی کردیم من که سرور بودم ۱۰ مگابایت از ترافیکم کسر شد .

برای انجام این آموزش اول از هر چیز شما باید این دو برنامه رو داشته باشید :

*
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

* [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته : اگر خودتون این برنامه رو دارید ، با همون هم میتونید انجام بدید .. اما در این اصلاحات کوچکی انجام شده که ما اینو پیشنهاد میکنیم ..

* رمز :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اول هاماچی رو نصب کرده ، یک نتورک ایجاد کنید یا درون ( Network name : RE5-GS , PW : 200200 ) جوین بشید ( توجه ، تمامی کسانی که میخواند بازی کنند باید در هاماچی و در “ یک شبکه “ به طور همزمان آنلاین باشند ) بعد از اون شما اون فایل رجیستری رو که در فایل TeknoGods قرار دادم اجرا میکنید تا شبکه ی لایو بر روی هاماچی ست بشه .

* بعد از اون ، دو حالت پیش میاد .. کسی که قراره سرور بشه و کسی می خواهد به اون فرد متصل بشه !

- Server :

شخصی که قراره سرور باشه باید حتما ورژن بازیش مساوی یا پایین تر از کسانی باشه که قراره بازی کنند . شخص وارد بازی میشه و از طریق موبایلش قسمت MultiPlayer رو انتخاب میکنه . بعد از اون باید روی Player Match رفته و انتخاب کنید . در اون جا چند حالت پیش میاد که برای درست کردن سرور هست ، QuickMatch که فقط با انتخاب نوع بازی و تنظیمات سریع اون یک سرور میزنه و Custom Match که دارای یک سری تنظیمات بیشتر و تخصصی تر هست . وقتی تنظیمات رو ست کردید Enter رو بزنید و بسته به نوع بازی به شما پیغام هایی میده ، مثلا در نوع Race میگه که صبر کنید تا دیگر بازی کنا جوین شند و یا چیزای دیگه که خودتون خواهید دید

- Client :

شحصی که میخواد به سروری متصل بشه میتونه ورژن بالاتری از بازی رو داشته باشه و مشکلی نیست . فقط باید در فایل های بازی ها دستکاری نکرده باشند دو طرف ! چون ممکنه نتونید حتی وارد قسمت آنلاین بازی بشید ! خب ، کسی که میخواد جوین یک سرور باشه اول باید وارد بازی بشه و وارد موبایل شده قسمت MultiPlayer ، بخش Player Match و اینجا توقف کنید ! با Alt + Tab از بازی خارج شده و فایل GTA IV Loader رو اجرا کنید که در Teknogods بود ، وقتی پیام داد که HF شما میتونید اون پنجره رو ببندید ! و به بازی برگشته و Ctrl + F12 رو بزنید تا یک پیامی بشنوید . بعد میتونید وارد قسمت Quick Match یا Custom Match شده و سرور مورد نظر را انتخاب و جوین اون بشید.

در آخر از اشکان بخاطر آموزش قبلیش در فصل بازی تشکر میکنم که من با دقت در یک نکته ی ساده که خود TeknoGods تهیه کرده بود و یکم صرف وقت باعث شد جزو اولین GTA IV Cracked Version باز های آنلاین بشیم ! امیدوارم که این مطلب مورد توجهتون قرار گرفته باشه و توجه داشته باشید که کپی این مطلب با ذکر نام نویسنده MaFiA3 و سایت فصل بازی دات نت / سروش آنلاین بلامانع است
    من هم آموزشی تدارک دیدم که خیلی از محدودیت های آموزش شما را نداره برای مشاهده این آموزش به آدرس زیر مراجعه کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در این آموزش از طریق 2 برنامه هاماچی و وایپین می توانید جی تی آی 4 را آنلاین بازی کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه SnoWall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Skyrim, lol

پيش فرض

پس چرا GTa sa با برنامه Sa.mp میشد بازی کرد؟؟؟؟؟اونم بدون نسخه اصلی
    اشتباه نکنید ! برنامه SA-MP بدست خود شرکت Rock Star ساخته نشده. سازنده این برنامه یک برنامه نویس با اسم مستعار Kye هست که در قبال این کار ارزشمند، هیچ مبلغی از شرکت Rock Star دریافت نکرده ! الان هم که میبینید خیلی از بازیها مثل همین GTA IV / EFLC رو حتما باید با سریال بصورت آنلاین بازی کرد بخاطر اینه که خود شرکت Rock Star طراحی این پروژه را برعهده گرفته و تا همین الانش هم بخاطر کرک شدن خود بازی کلی ضرر کرده !

شما یه بار سن آندرس رو بریزو sa-mp رو دانلود کن . روشن میشی چطوریه !!
    هنوز این بازی برای حالت Role Play برنمه نویسی نشده، خود شرکت Rock Star باید این برنامه نویسی رو بصورت یک پک الحاقی در اختیار قرار بده !

یا اینکه بقول دوستمون منتظر باشم تا یکی پیدا بشه و IV-MP هم بسازه !!!

راستی از برنامه نویس های حرفه ای در زمینه Scripting برای SAMP دعوت به عمل میاد تا به کمک یکدیگر یک سرور ایرانی دست و پا کنیم !

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •