تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 58 از 58

نام تاپيک: جدال بزرگان: < تحلیل فنی برترین دوربینهای کامپکت 2011 > Sony vs Canon vs Panasonic vs Fujifilm

داره خودمونی میشه a5_big's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    آقاي HEKTOR :
    من ميخواستم HX9 بگيرم پس نگيرم كيفيت عكسش خوب نيست ؟؟؟
    SX220 بهتره ؟؟؟؟؟؟؟

پروفشنال mous3030's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

الان دیگه مدلای بالاتر اومده با امکانات بیشتر مثل زوم اپتیکال 20 ،صفحه لمسی ، عکاسی سه بعدی ........

در آغاز فعالیت civil engineer1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

آقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در مورد دوربینی که گرفتین fuji f600 خودم مثل شما وسواس پیدا کردم .می خواستم ببینم عکساش با کیفیت هستش؟نویز نمیندازه؟در کل راضی هستین؟منم شاید همینو گرفتم در مقابل قیمت بالای canon sx230

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

8 هکتور عزیز لطفا راهنمایی کن

در وهله ی اول من شما رو ارجاع میدم به این صفحه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حتی کامنتهای پایین ص رو هم با دقت بخونین مطالب آموزنده ای در اونها وجود داره.
    در وهله ی دوم بد نیست بدونین با همین فوتوشاپ هم میشه مگاپیکسل یک عکس رو بالا برد البته بصورت نرم افزاری! پس امر غیر ممکنی نیست که بخوایم تصور کنیم اینکار در داخل دوربین هم ممکنه صورت بگیره..
    در وهله ی بعد باید بگم خدمتتون که بسیاری از مراجع صرفاٌ به اطلاعات فنی و تکنیکی که سازنده اعلام کرده استناد میکنن که بنظر من کار درستی نیست.چون گاهی سازنده ها به دلایل مختلف از جمله رقابت و سهم بازار اطلاعاتی غیر واقعی اعلام میکنن.. البته من تجربه ی شخصی خودم که صحت این مدعا رو نشون میده قبلاً مطرح کردم و در review ها هم دیدیم جزئیات یک دوربین به اصطلاح 16.8 مگاپیکسلی با یک دوربین 12 مگاپیکسلی یکسان بود که دلیل دیگه ای نمیتونیم براش پیدا کنیم.
    ضمناً فراموش نکنین snapsort همیشه نگفته که کمپانیها اطلاعات کذب میدن.شما برای نمونه میتونین به ص مربوط به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که دقایقی قبل داشتم بدقت بررسیش میکردم برین و ببینین که هر دو پارامتر مگاپیکسل و True resolution رو یکسان و برابر 21 مگاپیکسل اعلام کرده.
    من دنبال دوربین اولترا زوم میگردم تا 500 تومن ولی الان که زیاد سرچ کردم بین دوربین کامپکت
    و دوربین نیمه حرفه ای مثل س4500 فوجی موندم
    به نظر شما کدوم بهتره به طور کلی کامپکت یا دوربین های نیمه حرفه ای
    بعد به طور کلی برند فوجی رو توصیه می کنید؟
    تو رنج 500 چه دوربین اولترا زومی رو پیشنهاد میکنید؟
    با تشکر

پروفشنال mous3030's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

آقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در مورد دوربینی که گرفتین fuji f600 خودم مثل شما وسواس پیدا کردم .می خواستم ببینم عکساش با کیفیت هستش؟نویز نمیندازه؟در کل راضی هستین؟منم شاید همینو گرفتم در مقابل قیمت بالای canon sx230
    در مقابل sx230 اره میارزه چون تو یه رده اند و بیشتر به مهارت خود شخص بر میگیرده .ضمن اینکه فرمت Raw داره دستتون بیشتر باز میذاره
    شما اگه مقایسه اول این صفحه رو نگاه کنی می بینی که سونی مقام اوله اما چند پست بعد همین دوستمون هکتور منکرش میشه و اذعان داره که کانون بهتره ، در واقع مقایسه ها امر نسبی و سلیقه ای شده . در هر صورت اختلاف قیمت بیشتر از 100 هزار تومنه

داره خودمونی میشه yaran99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

یک سوال
    برای شارژ باطری sx230 باید باطری را از دوربین خارج کرده و با آداپتور آن را شارژ نماییم یا احتیاجی به این کار نیست ؟

داره خودمونی میشه George Bush's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سخنی هم در رابطه با GPS دوربینها که اینقدر فروشنده های بیسواد همه ی بازارهای ایران میگن کار نمیکنه کار نمیکنه و سر زبون بچه های این فروم هم افتاده بگم:
    GPS دلیلی نداره کار نکنه!! مگه توی موبایلها کار نمیکنه که حالا توی دوربین بخواد کار نکنه؟!! درسته که توی گوشیها از فناوریهای A-GPS و GPSRS هم بعنوان کمک برای مکانیابی GPS استفاده میشه ولی در دوربین هم کافیه بعد از انجام تنظیمات مربوطه داخل بخش تنظیمات GPS دوربین در یک مکان باز قرار بگیرین تا علامت ماهواره روی نمایشگر دوربین بعلامت موفقیت اتصال به ماهواره ظاهر شه اگه در محیط بسته باشین اعلام میکنه سیگنال GPS موجود نیست.تا اونجایی که در ریویوها دیدم در بعضی دوربیها مختصات و مشخصات جغرافیایی محل عکاسی داخل اطلاعات فایل عکس(Exif) و در بعضی مدلهای دیگه بصورت یک فایل مستقل ذخیره میشه که از این لحاظ وجود یا عدم وجود GPS چندان اهمیت و کاربردی برای 99 درصد ما هرگز نخواهد داشت.فقط چون خودم GPS این دوربین رو فعال کردم لازم دیدم این توضیح رو بدم.
    GPS و قطب نمای دیجیتال خیلی عالی کار میکنه توی ایران و مشکلی وجود نداره.فقط باید توی فضای باز چند دقیقه ای بهش وقت بدین و البته از داخل تنظیمات فعال شده باشه. اینم مدرک:::

Last edited by George Bush; 25-05-2012 at 21:52.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام یه مبارزه g12 با سایر رقباش میتونی بذاری
    من با پستت خیلی حال کردم
    ادامه بدید لطفا

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •