تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 25 اولاول ... 152122232425
نمايش نتايج 241 به 248 از 248

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تیم ملی ایتالیا | لاجوردی ها

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

اینقد از بازی خیلی خوب اسپانیا نگید.اسپانیا نیمه اول و اولای نیمه دوم موقعیت گل های کاملا برابر با ایتالیا داشت هرکس میگه ایتالیا موقعیت نداشت احتمالاموقع تماشای بازی مرتب عطسه می کرد و چشاش بسته بود...در نیمه دوم که اوج بدشانسی ایتالیا بود دیدید که چطور مجبور به استفاده از 10 یار شد...هرچند برای ما ایتالیا از سال 1994 ایتالیا شد از همون موقع که باجو پنالتی رو خراب کرد و ما همه گریه کردیم و تا آخرش ایتالیایی می مونیم.

2. 5 کاربر از Rjoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز آرش-19's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

ایتالیا ایتالیا
    خوب ایتالیا دوست داشتنی, تیمی که آروم آروم جاشو تو دل فوتبال دوستان باز کرد طوریکه حتی تو بازی فینال هم
    جو استادیوم کمی به نفع ایتالیا چربش داشت.ایتالیایی که با درخشش کاپیتانی مثل بوفون که با نمایش فراموش نشدنیش
    مثل یک دیوار پشت خط دفاعی جوان ایتالیا وایساده بود و نقطه اتکایی بود برای بونوچی و بالزارلی, با درخشش پیرلو که قلب
    تپنده و پر شور ایتالیا در مرکز زمین بود با شایستگی تمام به مقام دوم قهرمانی اروپا رسید.
    کیه که واکنش های خارق العلاده بوفون, چیپ پیرلو که مثل شوک به جسد مرده ای بود
    رو فراموش کنه؟! کیه که فریاد های بوفون موقع سرود ملی,عصبانیت بعد از بازی با آلمان رو فراموش کنه؟!
    ایتالیا که همیشه با نام ستارگان بزرگش به یاد همه ما میاد, این بار با وجود بوفون و پیرلو بزرگ و جوانان جویای نامش, قهرمان
    جام نه, ولی قهرمان قلب ها شد. شاید کمتر کسی از شکست این تیم ایتالیا قسمتی, کم تا زیاد, از این غم را با بازیکنان این
    تیم شریک نشده باشه. کیه که نگاه حصرت وار پیرلو و بوفون رو که از غم از دست دادن شاید آخرین فرصت برای بالا بردن جام
    سرچشمه میگرفت رو درک نکرده باشه, قطرات اشک بونوچی جوان شاید برای شستن غم شکست و آغاز شروع دوباره بود!
    و چقدر زیبا بوفون مثل یک جنتلمن پذیرای شکست بود و مثل یک پدر به تمام بازیکنانش دلداری میداد, ایتالیا جوان بعد این شکست
    سنگین فقط به کسی مثل او احتیاج داشت تا دوباره دستشون رو بگیره و از زمین بلند کنه.
    ایتالیا با سری بلند به سرزمین پدریش برمیگرده, جایی که همگان منتظر هستن آغوششان را با آنها تقسیم کنند و آماده شروعی دوباره
    برای فتح قله های دیگر بشوند.
    همیشه در قلب ما خواهی بود

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

یه چیزی که میشه بهش امیدوار بود اینه که تیم جون شده چند روز پیشم گفتم این تیم و این بازیکنا میتونن یه نسل طلایی دیگه باشن مونتولیوو ، بونوچی ، بالوتلی و ...
    تقریبا 70 درصد تیمممون جوونن میشه رو این تیم کار کرد
    مربی خوبی داریم ولی اگه یه مربی کارکشته تر داشتیم شاید ...
    شاید کاپلو بتونه این تیمو قهرمان 2014 کنه

5. 5 کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

ولی خدایی برای آینده کی می تونه دروازه مارو تامین کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کی می تونه بیاد جای برترین گلر 25 سال اخیر رو بگیره.

برای من که بوفون الگو هست توی بازی هام.عاشق بی چون و چراشم.

7. 6 کاربر از E.G_band بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه New Solid Snake's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    R.a.i.N C.i.t.Y

پيش فرض

همه رو بذارید کنار اشک پیرلو هیچ وقت یادم نمیره

9. 3 کاربر از New Solid Snake بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

من نظر فنیم همونه دوست عزیز
    به این راحتیها نمیشه کار مربی و دروازه بان ایتالیا رو توجیه کرد
    تیم ایتالیا دیروز بد بازی نکرد افتضاح بازی کرد و نمیدونم چرا دارید از مدافعاش به خاطر حالا عنوانی که قبلاً داشته دفاع میکنید ؟؟؟ در مورد پیرلو منم میگم تقصیر زیادی نداشت چون تنها بود و بقیه مثل مجسمه ایستاده بودن نگاهش میکردن ! اما گریه کردن بوفون میتونست کمی اون حرفای خائنانه یا ناشیانشو به فراموشی بسپاره ولی اون ژست بیخیالی که گرفته بود قابل بخشش نیست ناسلامتی این یه زمانی مظهر تعصب بود این چه وضع حرف زدنه این چه قیافه ایه باخته به جای اینکه به بازیکنای تیمش دلداری بده ایستاده با لباش بازی میکنه ... کاسیاس وقتی تیمش قهرمان شد گریه کرد لابد خیلی سوسول و بچه بود ... چی بگم من به شما ؟!
    مربی ایتالیا شهرت میخواست نه قهرمانی از اولم معلوم بود برای باخت تیمشو به زمین فرستاده
    مربی که نتونه از تعویضاش تو تغییر مسیر بازی استفاده کنه و حتی تیمشم ده نفره بکنه و با بی تدبیری بین دو نیمه حرفای بی سروتهی بزنه که تیم از همون اول نیمه مثل بازنده بایسته و پاسکاری حریفو نگاه کنه و آبروی کشور فوتبالخیزشو ببره یه مقصر بزرگه
    بوفون هم همینطور
    دروازه بانی که قبل بازی اون حرفو بزنه معلومه چقدر آماده باخته !
    و آمادگیشم دیدیم که چجور تو هر تک به تکی بله گفت ...
    حالا اینکه جمعی از دوستان میگن اون حرفای بوفون که گفته ما توان قهرمانی نداریم به عنوان حربه و تاکتیک به کار رفته تفکرات خاص خودشونه که من بهش احترام میگذارم چاره ای هم ندارم !
    ولی من کلاً دو پیش بینی کردم تو این تاپیک که دوتاشم درست از آب درومد که همتونم مخالفم بودید یکی همون صعود ایتالیا بود که همه بعد بازی دوم ناامید شده بودید ...
    یکیم حرفای بوفون بود که کاملاً از قهرمانی ایتالیا ناامیدم کرد و اینو عنوان کردم ولی نه جوری که باعث دلخوری کسی بشه اما حالا دیدید که این اتفاق افتاد

ببین تو مطمئنا یا طرفدار ایتالیا نیستی یا اینکه طرفدار تیر ایتالیا نیستی......همه ی ما با برد ایتالیا در مقابل آلمان سر از پا نمی شناختیم و با باخت اون مقابل اسپانیا اشک

ریختیم اوج ناراحتی من اونجا بود که کاسیاس جام رو بالای سرش برد و بوفون داشت با لبش بازی می کرد. توی دلم بوفون رو جای کاسیاس و رنگ آبی رو به جای رنگ قرمز

اسپانیا گذاشتم اونجا بود که داشت چهره اون دو یعنی پیرلو و بوفون رو گذاشتم و بغضم ترکید و من با حسرت به بوفونی نگاه کردم که از جون مایه گذاشت.

تو فکر کردی بوفون واکاشی زوما هستش که پاش رو بزنه به تیرک بره اون توپا رو در بیاره ؟؟؟؟؟[حذف شد]

فوتباله و برد داره و باخت و با گریه کردن و نکردن هیچ چیز نمایان نمی شه و غیرت اونا فرق نمی کنه.اگه اون غیرت نداشت نمی شد بهترین گلر 25 سال اخیر.من مثل خیلیای

دیگه به خاطر بوفون طرفدار ایتالیا شدم و اسپانیایی که تا همون بازی اول که با ایتالیا داشتش طرفدارش بودم با دیدن چهره بوفون طلسم شدم و عاشق ایتالیا شدم.

اون حرفایی که بوفون قبل بازی زد کاملا حرفه ای بود.مگه گواردیولا با همونطور حرف زدن فاصله ی رئال و بارسارو از 10 امتیاز به 4 امتیاز نرسوند؟

چند بار تا حالا سیو ها و بازی های بوفون رو دیدی که می گی بوفون به هر توپ بله گفت؟؟؟مگه کاسیاس 6 تا از بارسا نخورد؟؟؟مگه فصل بعدش 5 تا از بارسا نخورد؟؟؟؟

دلخوری هم در پیش من نیست ولی یه کم صحبتات مثل این می مونه که چشات رو با اسید سوزاندن بفرستنت توی خلیج فارس شنا کنی.
    Last edited by Ezel; 03-07-2012 at 06:42. دليل: موجب سوء تفاهم و حاشیه

11. 4 کاربر از E.G_band بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بازي فينال تعداد تماشاگران اسپانيا بيشتر بود البته جو هم از دقيقه اي كه سيلوا زد كاملا بر له اسپانيا بود!از همون دقايق و حركات فوق العاده ژاوي كه همچنين پيرلو رو قفل كرده بود!اطمينان داد كه روز روز ايتاليا نيست!اميدوارم پراندلي بره اس رم و موفق باشه شخصيت فوق العاده اي داره!

پروفشنال dashmojtaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ببین تو مطمئنا یا طرفدار ایتالیا نیستی یا اینکه طرفدار تیر ایتالیا نیستی......همه ی ما با برد ایتالیا در مقابل آلمان سر از پا نمی شناختیم و با باخت اون مقابل اسپانیا اشک

ریختیم اوج ناراحتی من اونجا بود که کاسیاس جام رو بالای سرش برد و بوفون داشت با لبش بازی می کرد. توی دلم بوفون رو جای کاسیاس و رنگ آبی رو به جای رنگ قرمز

اسپانیا گذاشتم اونجا بود که داشت چهره اون دو یعنی پیرلو و بوفون رو گذاشتم و بغضم ترکید و من با حسرت به بوفونی نگاه کردم که از جون مایه گذاشت.

تو فکر کردی بوفون واکاشی زوما هستش که پاش رو بزنه به تیرک بره اون توپا رو در بیاره ؟؟؟؟؟[حذف شد]

فوتباله و برد داره و باخت و با گریه کردن و نکردن هیچ چیز نمایان نمی شه و غیرت اونا فرق نمی کنه.اگه اون غیرت نداشت نمی شد بهترین گلر 25 سال اخیر.من مثل خیلیای

دیگه به خاطر بوفون طرفدار ایتالیا شدم و اسپانیایی که تا همون بازی اول که با ایتالیا داشتش طرفدارش بودم با دیدن چهره بوفون طلسم شدم و عاشق ایتالیا شدم.

اون حرفایی که بوفون قبل بازی زد کاملا حرفه ای بود.مگه گواردیولا با همونطور حرف زدن فاصله ی رئال و بارسارو از 10 امتیاز به 4 امتیاز نرسوند؟

چند بار تا حالا سیو ها و بازی های بوفون رو دیدی که می گی بوفون به هر توپ بله گفت؟؟؟مگه کاسیاس 6 تا از بارسا نخورد؟؟؟مگه فصل بعدش 5 تا از بارسا نخورد؟؟؟؟

دلخوری هم در پیش من نیست ولی یه کم صحبتات مثل این می مونه که چشات رو با اسید سوزاندن بفرستنت توی خلیج فارس شنا کنی.
    من طرفدار ایتالیام قبلاً هم تو تاپیک گفتم از سال 1994 و با روبرتو باجو و پالیوکا شیفته ایتالیا شدم تا همین الانشم هیچ تیمیو تو اروپا به اندازه ایتالیا دوست ندارم ولی این دلیل نمیشه چشممو رو به حقایق ببندم و اشتباهات بعضی افرادو نبینم و به خاطر چهره خوبشون در گذشته ضرباتیو که تو بازی فینال و حتی قبل از شروعش (بوفون) به تیم ملی خودشون زدنو نبینم همین اشتباها اگر نبود که فوتبال ایتالیا حالو روزش این نبود فوتبالی که بعد از برزیل با 4 بار قهرمانی رکورددار افتخارات ملیه دلیلی نداره 4 تا تو فینال از اسپانیا بخوره مگه یه اشتباهات ناشیانه بشه و هرکسی این اشتباهات پنهون کنه طرفدار ایتالیا نیست یا اگرم باشه ساده لوحانه چشمشو به اشکالات میبنده و بعد یه روزی میفهمه که دیره البته در این شکی نیست بوفون اسوه تعصبه ولی همونطور که قبل از بازی ناتوانی خودشو اعلام کرد بدترین نمایششو تو بازی فینال انجام داد و 4 تا گل خورد ! ای بابا واکاشیزوما هم یادته ؟ لازم نیست اون تو دروازه باشه که 4 تا گل بارون نشیم همین که دروازه بان تیم قدرتمندی مثل ایتالیا باشه و فینالی که همه نگاها بهش هستو برگزار کنه کافیه تا اون گلای مسخره رو نخوره و از جونو دل مایه بذاره که نگذاشت
    بعدم یه مطلب درباره تعصبو غیرتو این حرفا که تو ذهنت معنی خاصی براش پیدا کردی مثال بزنم تعصب و غیرت اینه که به تیم خودت توهین نکنی کاری که بوفون کرد اونم قبل از بازی البته بعد از بازی هم با بالوتلی درگیر شده که اینم نشونه نپختگیشه اونم بعد از این همه سال تجربه !! بعدم اینکه به نظرم واقعاً دوره بوفون تموم شد و بدم تموم شد بهتره دنبال یه جانشین براش بود چون دیگه بوفون سابق نخواهد شد (باز نیای بگی چشمامو با اسید شستن فرهنگو ادبیاتتو درست کن و به نظر مخالفت احترام بگذار) داشتم درباره غیرت میگفتم غیرت اینه که توی طرفدار ایتالیا برای طرفدارای تیمتم غیرت داشته باشی و بهشون حتی اگر نظر مخالف دارن احترام بگذاری کسی که اومده دلسوزانه برای تیمش چندتا نظر طولانی داده اگر تو هم طرفدار همون تیمی باید ازش تشکر کنی نه همچین برخوردایی غیرت این نیست که بعد از اون باخت بد بقیه هم تیمیها رو که آروم نمیکنی هیچ برای دوربین هم ژستای بد بگیری و هیچ ناراحتی هم نشون ندی من نمیگم حتماً گریه کنه البته گریه هم بد نیست مثال زدم کاسیاسم گریه زیاد میکنه اما یه قهرمان بوده و هست و خواهد بود اما اینکه هیچ ناراحتی نشون ندی مثل آقای بوفون خب شک مردم بهت کامل میشه با اون حرفای قبل از بازی که واقعاً خیانت و توهین به تیم ملی کشورته

پ.ن: از اونجا که مدیرا جلوی بعضی بحثا و کل کل ها رو نمیگیرن و فقط نمک رو زخم میپاشن دیگه تو این تاپیک پست نمیزنم ولی طرفدار ایتالیا خواهم ماند. خدانگهدار طرفداران محترم و واقعی ایتالیا
    Last edited by dashmojtaba; 04-07-2012 at 22:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •