تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: (نسبتا فوری) لپ تاپ برای دانشجو مهندسی مکانیک - عکاسی و تدوین!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ته ران

پيش فرض

اگه واقعا قیمت برات مهم نیست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیر چون خیلی سرتره.
    پردازندش 3610>3612(نمیدونم چرا ولی مطمئنم)
    رم 8
    گرافیک خیلی بالاتر 660
    اگه ssd دارش رو بگیری که واقعا تغییر رو حس میکنی.

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

امروز رفتم توی بازار شیراز ببینم چه چیز هایی موجود هست و یه بررسی فیزیکی و ظاهری و.. هم کرده باشم!!!

تا اینجای کار عاشق لنوو z580 شدم اون هم رنگ سفیدش! (با I7 و 6 گیگ رم توی شیراز رفت مشکی موجود هست!) اگر سفیدش موجود بود که احتمالا الان با اون داشتم پست می زنم!
    اگر پولم می رسید (راستش می رسه هم! اما شک دارم که اون حد برام کارایی داشته باشه وگرنه y580 رو می خریدم! اگر دوستی با دلیل می گه این تفاوت 400 هزارتومنی واقعا می ارزه ممنون میشم لطف بکنند

مدل های ایسر هم این 2 مدل بهم پیشنهاد شده بود:
    acer v3 571g i7 8gb

acer 5755 i7 8gb
    که اصولا به دلم خیلی نیست ایسر! هنوز ازش اطمینان پیدا نکردم! از نظر ظاهری هم خیلی مطلوب نبود برام!

از ایسوس هم چند 3 مدل پیشنهاد شده بود که هیچ کدوم نمره قبولی رو نگرفتن!

همچنان منتظر هستم تا قطعی شدن و بدون مشکل بود z580 اگر تا اون موقع که رنگ سفیدش بیاد شیراز تحقیق می کنم توی این رده با این امکانات و... بهترش پیدا نکنم ان شا الله می خرمش!
    اگه بصورت خفن(تاکید میکنم خفن) اهل بازی نیستی واقعا دلیلی نداره 400 تومن بیشتر رو بپردازی!
    Y580 واقعا خوبه اما برای کسی که بازی نمیکنه باور کنین فرقش با یه لپ تاپ 1500 اصلا معلوم نمیشه!

کـاربـر بـاسـابـقـه batlagh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اگه بصورت خفن(تاکید میکنم خفن) اهل بازی نیستی واقعا دلیلی نداره 400 تومن بیشتر رو بپردازی!
    Y580 واقعا خوبه اما برای کسی که بازی نمیکنه باور کنین فرقش با یه لپ تاپ 1500 اصلا معلوم نمیشه!
    شاید باورتون نشه! اما حقیقتا چندین سال هست اصلا بازی نکردم!!!!

پس همون 400 تومن رو فعلا سیو می کنم برای کار های ضروری تر!
    خیلی ممنون من رو نجات دادید! 400 تومن سود کردم

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلمبرداری payma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

شاید باورتون نشه! اما حقیقتا چندین سال هست اصلا بازی نکردم!!!!

پس همون 400 تومن رو فعلا سیو می کنم برای کار های ضروری تر!
    خیلی ممنون من رو نجات دادید! 400 تومن سود کردم
    پس همون Z580 هم واقعا برای شما زیاده بخر و لذتش رو ببر!

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

پس همون Z580 هم واقعا برای شما زیاده بخر و لذتش رو ببر!
    2 سوال برام باقی مونده!
    یکی اینکه بعد از مثلا 2 -3 ساعت کار کردن خیلی داغ نشه که حتما مجبور به استفاده از فن بشم! (چون ممکن هستم جاهایی ببرمش که بردن فن دردسر باشه و... اتفاقا زیاد اتفاق می افته!) البته برای خونه و دفتر حتما فن تهیه می کنم که همیشه خنک باشه! :d!
    لطفا اگر تجربه دارید دریغ نفرمایید.

و دیگر اینکه این لپ تاپ با برنامه های: ادیوس - افتر افکت - پریمیر - کتیا - انسیس - سالیدورکز - متلب همخوانی کامل داره و مشکلی وجود نداره؟

فقط منتظر رنگ سفید - 6 گیگ رمش هستم که بیاد شیراز !
    احتمال زیاد بدون بلو ری تهیه بکنم! چون تا الان که اصلا مورد استفاده نداشتم! و اصلا پیش بینی نمی کنم توی ایران باب بشه! اگر هم روزی باب شد! ! ! می رم یه اکسترنالش رو می خرم! به جاش می رم پول می دم هارد اکسترنال که تا دلتون بخواد باید داشته باشم! به قول یکی از اساتید تدوین تا می تونید هارد اکسترنال بخرید

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من نمی دونم چرا همش فکر می کردم z580 با سی پی یو I7 و رم 6 گیگ رنگ سفیدش هم هست!!!
    الان رفتم توی سایت سازگار مجدد چک کنم! و متاسفانه دیدم خیر نیست!
    فقط رم 4 گیگش هست! اون هم تازه یه ویندوز Home روش هست! که اصلا به دردم نمی خوره!

حسابی حالم گرفته شد!
    فعلا یکی از نمایندگی های سازگار گفت که 2 شنبه بار جدید قراره براشون بیاد بهم زنگ بزن برات می پرسم اگر بود بیارم.

حسابی حالم گرفته شد! رفت! آخه واقعا من چشمم رنگ سفیدش گرفته! ولی با این حال! نمی دونم چه کار بکنم!

رم 8 گیگ 1600 به نظرتون میاد توی بازار؟ که برم مثلا همین 4 گیگ رو بگیرم بعدش یه 8 هم بذارم کنارش بشه 12 گیگ؟
    به نظرتون کی میاد؟ یا همراهش یه 4 گیگ هم بخرم؟ اما اصلا دلم به ویندوز نسخه Home نیست! یه پول الکی فقط می دهم! ولاغیر!

به نظرتون 2 شنبه سازگار سفید 6 گیگ میاره؟

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

من نمی دونم چرا همش فکر می کردم z580 با سی پی یو I7 و رم 6 گیگ رنگ سفیدش هم هست!!!
    الان رفتم توی سایت سازگار مجدد چک کنم! و متاسفانه دیدم خیر نیست!
    فقط رم 4 گیگش هست! اون هم تازه یه ویندوز Home روش هست! که اصلا به دردم نمی خوره!

حسابی حالم گرفته شد!
    فعلا یکی از نمایندگی های سازگار گفت که 2 شنبه بار جدید قراره براشون بیاد بهم زنگ بزن برات می پرسم اگر بود بیارم.

حسابی حالم گرفته شد! رفت! آخه واقعا من چشمم رنگ سفیدش گرفته! ولی با این حال! نمی دونم چه کار بکنم!

رم 8 گیگ 1600 به نظرتون میاد توی بازار؟ که برم مثلا همین 4 گیگ رو بگیرم بعدش یه 8 هم بذارم کنارش بشه 12 گیگ؟
    به نظرتون کی میاد؟ یا همراهش یه 4 گیگ هم بخرم؟ اما اصلا دلم به ویندوز نسخه Home نیست! یه پول الکی فقط می دهم! ولاغیر!

به نظرتون 2 شنبه سازگار سفید 6 گیگ میاره؟
    6 گیگ که خب نمیشه، سازگار خودش زده 4 گیگ، و فکر نکنم 6 گیگ بیاره
    ولی من فقط موندم که چرا کانفیگ Core i7 لنوو و ایسر این همه با هم فرق دارن
    دیگه آدم میمونه کیفیت نسبتا خوب با کانفیگ بالا رو بگیره یا کیفیت خوب با کانفیگ نسبتا خوب؟؟؟ (گرافیک رو هم که نمیشه ارتقاع داد ..!!! )
    یه سوالی داشتم: اختلاف GT640 با GT650 تویه چند فریمه؟؟؟؟؟ خیلی با هم تفاوت دارن؟؟؟ (همش 10 تاست خب... !)
    Last edited by Amir-Rainman; 02-08-2012 at 09:16. دليل: سوال یادم رفت... !!!

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

6 گیگ که خب نمیشه، سازگار خودش زده 4 گیگ، و فکر نکنم 6 گیگ بیاره
    ولی من فقط موندم که چرا کانفیگ Core i7 لنوو و ایسر این همه با هم فرق دارن
    دیگه آدم میمونه کیفیت نسبتا خوب با کانفیگ بالا رو بگیره یا کیفیت خوب با کانفیگ نسبتا خوب؟؟؟ (گرافیک رو هم که نمیشه ارتقاع داد ..!!! )
    یه سوالی داشتم: اختلاف GT640 با GT650 تویه چند فریمه؟؟؟؟؟ خیلی با هم تفاوت دارن؟؟؟ (همش 10 تاست خب... !)
    بله رنگ سفیدش i7 با رم 4 گیگ و ویندوز home اصل هست
    ولی خاکستریش 6 گیگ بدون ویندوز هست!

من شدید از سفیدش خوشم اومدم که نه رمش خیلی برام مناسبه ، ویندوزش اصلا به دردم نمی خوره! آنتی ویروس رو هم برنمی دارند شیراز که اون هم اصلا از نود متنفر هستم! (می خوام هدیه بدم به دشمنم :d!)
    کیف و موس رو هم مجبورم از همونی که می خرم تعویض بکنم (فقط همین!) که موس بی سیم سفیدش رو هم می خواهم بردارم!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا گیر کردم که برم سفیده رو بخرم و یه 100 تومن الکی پول رو بریزم دور! (به خاطر ویندوز و 2 گیگ رم کمتر!)
    یا اینکه پا بذارم روی علاقه ام و خاکستریش رو بخرم!
    یا صبر بکنم بار جدید سازگار برسه!

راستش من اصلا از این اعداد توی کارت گرافیکش سر در نمیارم! (چون اصلا یه ذره هم اهل بازی و ... نیستم !)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    سوال بیش میاد که 8 گیگ رم فرق زیادی با 6 گیگ داره . مثل cpu چند هسته ای که همه برنامه ها از ویژگی های چند هسته ای خوب استفاده نمی کنند و برنامه ای این همه قدرت لازم ندارد . اکثرا کاربرد همه چندتا برنامه هست دیگه همه میدونیم لبتاب کار pc نمی کنه.
    در رم باس هم مهمه فکر کنم 6گیگ 1600 بود باسش و یکسری هم 1333 بود. شنیدم قطعات لنوو کمه تو بازار ببرسید بعدا رم هست همون مارک یا با باس یکسان به مشکل نخورید.
    ویندوز اصل مزیتش چیه ما که برنامه های کرک شده ....... نصب می کنیم؟
    بدون ویندوز بخرید مدل 64 بیت هست که ویندوز 64 بیت نصب بشه ؟ وگرنه 32 بیت رم زیاد سابورت نمی کنه
    برای خودم سواله مثلا سونی ایران رهجو با ویندوزه ولی بقیه جاها بدون ویندوزم هست بازم 64 بیت هستند ؟
    خودم دنبال لنوو بودم ولی از طراحیش خوشم نیومد و یکمم ظریف نیست

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

خبر خوب!
    البته نسبتا خوب!

امروز طی تماسی با نمایندگی سازگار تو شیراز و...! خبر رسید z580 نازنین با رنگ سفید i7 بدون ویندوز با رم 6 گیگ و هارد(احتمالا) 750 گیگ (البته اینجاش زیاد خوب نیست!) بلوری دار! آمده است و فردا به دست نمایندگی شیراز می رسد!
    از یه طرف هم بلوری بدک هم نیست! برای تحویل دادن کار hd به مشتری نمیشد که خروجی dvd برای دستگاه های پلیر های زد ولی اینجوری میشه زد و به مشتری ها کلی کلاس کاری می ذارم! ++ (الان این سه شکلک رو ادغام بفرمایید حال من میشه!)

البته قیمت ها رو مشخص نکردن و تا فردا که برسه معلوم نیست!
    خدا کنه قیمت ها یهویی نجومی نشده باشد! و هم قیمت همان بلوری دار خاکستری باشه!

فقط اینکه من موندم که سفید هم فلزی هست مثل خاکستری یا نه؟ پلاستیک فشرده هست؟

جناب دیشلمه هر چه سریع تر بفرمایید نظرات آخرتون رو درباره این نازنین که دیگه در شرف خریدش هستم!
    دوستان لطفا هر چه می خواهد دل تنگتون درباره این z580 بفرمایید که دیگه دم در خرید وایستادیم!

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •