تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: تغییرات در قالب یک صفحه ای

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض تغییرات در قالب یک صفحه ای

سلا من می خوام این تغییراتی که تو عکسها مشخص کردمو روی این قالب بدم .دنبال چه کدهایی بگردم یا با چه برنامه ای میشه به صورت لایو این کارو کرد؟
    با dreamweaver کار کرم ولی یوهو قالب میریزه بهم
    .
    .
    .
    .

پروفشنال anvar.net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

شما می تونید از هر برنامه ای که برای کار با html-Css طراحی شده برای این کار استفاده کنی - یکی از بهترین گزینه ها همین دریم ویور شرکت ادوبی ست, در مورد به هم ریختن قالب , تغییرات کنترل نشده در کد موجب به ریختن قالب میشن چون اندازه ها و سایزها رو باید مد نظر قرار بدی, در ضمن تفاوتهای بین قالب های چپ چین و راست چین هست که باید مواظب تغییرشون باشی. اگر از html و css چیزی نمیدونی , کلا فراسی سازی کار شما نیست, بهتره یا html و css رو یاد بگیری و یا به فرد آشنای با html و css واگذارش کنی تا برات انجامش بده . برای فارسی کردن باید کد در اختیار ما باشه تا بتونیم راهنمائیت کنیم.

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

دوست عزیز این یک پیج ساده هست یا php هم قاطیشه ؟ cms هست ؟

من برات راست چین چپ چین و فارسی سازی رو انجام میدم. البته با کد نویسی! با دریمویور اصلا کار نکردم/

اگه نباشه جاش خالی می مونه cd3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

می دنم چی می گی.. ولی با دریم ویور نمی شه این حرکت رو انجام داد.. برنامه های دیگه رو من تست نکردم....
    بهتر این کار رو به صورت دستی انجام بدی...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

آقا خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون .من اینو فارسی کردم بد یه چیزی تو نت خوند در مورد اینکه فونتهای فارسی شبه عکس میشه تو این روش و انگار به درد من نمیخوره چون می خوام سئو داشته باشه.
    من کلا کارم برنامه نویسی نیست من کارم عکاسی حرفه ای ولی خوب دست به کامپیوترم بد نبود با سرچ اینگلیسی و فارسی و اینا یه کم پیش بردم یعنی عملا همرو فارسی کردم اون تغییرات قالبم تصحیح کردم ولی داستان سئو خیلی برام مهمه.حالا زدم تو کاره فارسی سازی یه قالب ورد پرس ولی گیج کنندست اگه کسی باشه کمک کنه که عالی میشه! چندتا سورس پیدا کردم همه نوشتن میری تو فایل من نفهمیدم کدوم فایل....
    در ضمن من به یه برنامه نویس هم احتیاج دارم برا کارای طراحی سایت که بعدا خواهم گرفت.
    Last edited by sam.y70214; 14-08-2013 at 03:22. دليل: بی خوابی .املا.ضعف در بینایی. هوش و ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوست عزیز این یک پیج ساده هست یا php هم قاطیشه ؟ cms هست ؟

من برات راست چین چپ چین و فارسی سازی رو انجام میدم. البته با کد نویسی! با دریمویور اصلا کار نکردم/
    والا نمیدونم اونجایی که دانلود کردم نوشته بود html ولی کلی فایل css داشت

در ضمن ممنون برای لطفت
    Last edited by sam.y70214; 14-08-2013 at 03:28. دليل: شرمندم

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

خب پس HTML هست.معمولا قالب هایی که برای CMS سخته نشدن رو می گن HTML. که خب سی اس اس و جیکوئری هم توشون استفاده شده.
    پیشنهاد میدم از این قالب استفاده نکنی و یه قالب بگیر که با PHP ساخته شده باشه و با وردپرس یا جوملا کار کنه. اون جوری سئو هم توپ میشه.
    برای ترجمه هم همون جور که گفتم میتونم کمکت کنم.

قالب هم خواستی رایگان طراحی می کنم برات ولی خودت دیگه ترجمه کن برای وبلاگ ها چون زیاد حرفه این نیستم تو این مقوله.

موفق باشی دوست من

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

خب پس HTML هست.معمولا قالب هایی که برای CMS سخته نشدن رو می گن HTML. که خب سی اس اس و جیکوئری هم توشون استفاده شده.
    پیشنهاد میدم از این قالب استفاده نکنی و یه قالب بگیر که با PHP ساخته شده باشه و با وردپرس یا جوملا کار کنه. اون جوری سئو هم توپ میشه.

قالب هم خواستی رایگان طراحی می کنم برات ولی خودت دیگه ترجمه کن برای وبلاگ ها چون زیاد حرفه این نیستم تو این مقوله.

موفق باشی دوست من
    یه قالب ورد پرس بهت بدم وقتشو داری فارسیش کنی؟و یه تغیرات جزئی...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

موفق باشی دوست من
    وقتشو داری یه قالب وردپرس بهت بدم فارسی کنی و یه تغییرات کوچیک ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •