تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: در خواست کمک برای ساخت پروژه در flash mx 2004

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض در خواست کمک برای ساخت پروژه در flash mx 2004

سلام دوستان میشه کمکم کنید استادم گفته که باید یک کلیپ آموزشی فلاش بسازم منظورم همین کلیپ های هست که برای بعضی از برنامه ها واسه آموزش می سازند همین که وقتی وارد پروژه شدی باید چندتا لینک باشه و رو هر لینکی که کلیک کردی باید یه فیلم آموزشی که با برنامه های ساخت فیلم آموزشی ساخته شده رو نمایش بده دکمه خروج کامل از پروژه و برگشت به صفحه قبل به همراه دکمه آهنگ رو داشته باشه
    و کوچک کردن بزرگ کردن صفحه یا همون قایلیت اتوران رو داشته باشه نمیدونم چه کار کنم
    چند تا سوال دارم واسه برنامه نویسی اینها کمکم کنید
    کمک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دوستان کسی نیست جواب بده من کمک فوری می خوام

اگه نباشه جاش خالی می مونه 1w2w3w4w's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

سلام
    بهترین راه برای شما اینه که یه تمپلیت آماده فلش دانلود کنید و ویرایش کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام از ذوست عزیز برای نظرش متشکرم اما دوستان من خودم می خوام بسازم چندتا سوال دارم میشه جواب بدید
    1- یک صفحه درست کردم که با زدن اون وارد صفحه اصلی شم اما نمیدونم برای اون دکمه چه برنامه ای در چه فرمی بنویسم
    2- چه جوری با زدن یک دکمه تو flash یه پرونده رو باز کنم
    3- چه جوری برنامه یک دکمه رو بنویسم که با کلیک رو اون فیلم رو کنار خودش نشون بده متال: با زدن مرحله اول فیلم مرحله اول نشون بده
    4-با کلیک رو دکمه خانه اصلی به صفحه اصلی بره
    5- چه جوری وقتی کاربر روی نوشته مراحل ساخت میره وارد یه صفحه جدید بشه
    میشه اگه کسی تو نوشتن flash mx حرفه ای هست به سوالات من جواب بده نیاز فوری به کمک دارم آخه پروژه ام هست دوستان کمکم کنید
    کمک ..................کمک.................کمک... ................

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

ببین عزیز؛ تمام چیزایی که گفتید رو میتونم کمکتون کنم و اتفاقا توی همین انجمن به دوستان جهت انجام پروژه هاشون کمک کردم ولی تا 4 روز دیگه اعزام میشم برای سربازی و اونموقع است که کارتون نصفه میمونه...
    برای همین کلی براتون مینویسم که شما توی نت بتونید جواب هاتون رو پیدا کنید

شما با اکشن 2 کار میکنید که البته بهتره که نسخه جدید تر نصب کنید cs5 به بالا کارکنید
    برای اینکه شما از این صفحه به اون صفحه برید نیازه که در فریم هایی که صفحه هاتون رو درست کردید stop() بزارید و برای دکمه ها با دستور gotoAndStop به فریم های صفحات دلخواه برید.
    ++میتونید متن رو برو رو توی گوگل سرچ کنید" gotoAndStop as2"
    برای پخش فیلم از کامپوننت های خود فلش باید استقاده کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دوست عزیز از توضیحاتت متشکرم اما متوجه بعضی از اونها نشدم می خوام با flash mx کار کنم اکشن 2 منظورتون همین نرم افزار راستی از اینکه گفتید cs5 همون ورژن بالاتر flash cs6 هست اخه کار با اون سخت تر بود واسه همین از این ورژن flash mx استفاده می کنم راستی من تو صفحات خونده بودم که برای پخش یک فریم از gotoAndplay باید استفاده بشه چرا شما گفتید باید از این دستورgotoAndStop باید استفاده کنم میشه یه مقدار درباره فریم ها هم برام توضیح بدید که چه جوری اون ها رو زمان بندی کنم راستی گفتید از کامپونت استفاده کنم ببخشید ولی متوجه این نشدم
    بازم ببخشید ولی میشه جواب این سوالات رو بدید کمکم کنید لطفا به خاطره این همه سوال که دارم هم ببخشید
    کمک ...............کمک...........کمک............ ....کمک...................کمک

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

اینطور کمک کمک مب نویسی با اون شکلک گریه خوب دل آدم کباب میشه...
    ببین ظاهرا شما از قبل با این نرم افزار آشنایی نداشتید
    خوب برید توضیحات اولیه رو یه جایی مطالعه کنید مثلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از آشنایی با فلش با اکشن اسکریپت هم یه مقدار باید آشنا بشین...
    اون دستورا مثل هم هستن فقط یکیشون میپره به فریم و پلی میشه اون یکی میره به فریم و استوپ میشه همین

کامپوننت هم چیزی جز فایل های آماده فلش نیستن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام ببخشید به خاطره سوالام می دونم flash mx چیه فقط یه مقدار گیج شدم نمی دونم از کجای پروژه شروع کنم راستی من اگه بخوام فیلم ها رو از دستور gotoandStop استفاده کنم باید تو چند لایه بیارم یا تو یه لایه همشون رو بیارم اینم واسه اینکه از این برنامه خوشم میاد با همین ورژن قبلا تو مدرسه یه پروژه تغییر رنگ درست کرده ام ولی چون الان نمی توانم این کار شروع کنم به خودم هی گفتم سخته واقعا حالتم اینجوریه .....
    به خاطره همه کمک هاتون متشکرم
    سربازی بی خطر

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

لایه ها زیاد مهم نیستن باید برای هرفیلم یه فریم جداگونه تعریف کنید.

یک روش کار اینه که مثلا تا فریم شماره 10، 10 تا کی فریم درست کنید و داخل هر کی فریم صفحه مورد نظر رو بگذارید.
    مثلا در فریم 1 صفحه شروع در فریم 2 لیست فیلم ها و در فریم 3 تا 10 فیلم ها رو قرار بدید.
    برای اینکار اول با دستور stop از پلی شدن فلش جلو گیری میکنید حالا در فریم شماره 1 یک دکمه به اسم ورود میزارید و با زدن اون play میشه و در فریم شماره 2 بازم دستور stop که در این فریم 8 دکمه برای پلی شدن 8 فیلم وجود داره که این دکمه ها با دستور gotoAndStop به فریم مورد نظر پرش میکنن.
    به همین سادگی
    حالا روش های دیگه ای هم هست... این روش چون کد کمتری میخواد تقریبا آسون تره

از دعا برای سربازی هم خیلی ممنون

10. این کاربر از 1w2w3w4w بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

به خاطره تمام کمکاتون متشکرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •