سلام.

اخیرا سیستم جدیدی بستم که برای نصب کولر پردازنده ش به مشکل برخودم. کولر پردازنده Cooler Master Saidon 120XL هست که همینطور که می دونید دو تا فن داره و رادیاتور بینش قرار گرفته.

متاسفانه در صورتی می تونم از این کولر در بالای کیس استفاده کنم که بیخیال یکی از فن هاش بشم و فن دیگه رو هم روی قسمت بالای کیس نصب کنم (یعنی بالای رادیاتور) سوالی که الان دارم اینه که اولا آیا این روش، روش درستی هست و

باعث انتقال حرارت مایع داخل رادیاتور میشه یا خیر و دوم اینکه نصب فن باید به طریقی باشه که دمش به داخل کیس رو نتیجه بده یاد دمش به خارج کیس رو؟ (چیزی که خودم استنباط می کنم دمش به خارج از کیس هست)

تو این تصاویر همین طور که می دونید از کولر 28 سانتی استفاده شده ولی گویای وضعیتی هست که راجع بهش سوال پرسیدم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

(مادربرد جای دو سوکت پردازنده رو داره و در حال حاضر من فقط یه پردازنده ش رو خریدم و بدون مشکل می تونم کولر رو روی فن پشت کیس نصب کنم (هر چند فن 140 میلیمتر هست و باید اول اون از رو سیستم بردارم) ولی

اگر بخوام در آینده از پردازنده دوم هم استفاده کنم باید از روش بالا برای نصب کولر استفاده کنم.)