تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: کمـــــک، راهنمایی کنین لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015
    محل سكونت
    C:\Windows\System32

14 کمـــــک، راهنمایی کنین لطفا

) سلام
    این اولین پستی هست که توی این سایت می زارم لطفا جواب بدید
    من می خوام یه سیستم بخرم و 1 میلیون بودجه دارم.
    سیستم فعلی من اینه:
    biostar p31 b a9 :MB
    CPU: pentium e5300
    VGA: sparkle 9500gt 1gb
    ram: apacer 2gb 800Mhz

می خوام بدونم الان این سیستم توی بازار چند به فروش میره؟
    لطفا راهنمایی کنین
    -----------------------------------------------------------------------------------
    1-صدا برام خیلی مهمه ترجیحا یه مادربردی بهم پیشنهاد کنین که صداش ALC11510 باشه
    2-از نسل چهارم سی پی یو یعنی هزول (haswell-1150) پشتیبانی کنه.
    3-بهترین گرافیکی که تا 300 هزار تومن میتونه باشه رو بگید. (ترجیحا جی فورس اگه نبود ای ام دی)
    4-رم چهار گیگ توی بهترین مارکی که میشناسید.
    دقت کنین که مادربردی که می خوام باید دارای تراشه ALC1150 باشه دوستان
    -----------------------------------------------------------------------------------
    با تشکر از همه ی کسایی که وقت گذاشتن و پاسخ دادن. لطفا زود جواب بدید تا اخر ماه می خرم.
    تشکر تشکر
    Last edited by ...Mirage...; 04-01-2015 at 01:14. دليل: یکم غلط املایی

اگه نباشه جاش خالی می مونه SCORPION8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

) سلام
    این اولین پستی هست که توی این سایت می زارم لطفا جواب بدید
    من می خوام یه سیستم بخرم و 1 میلیون بودجه دارم.
    سیستم فعلی من اینه:
    biostar p31 b a9 :MB
    CPU: pentium e5300
    VGA: sparkle 9500gt 1gb
    ram: apacer 2gb 800Mhz

می خوام بدونم الان این سیستم توی بازار چند به فروش میره؟
    لطفا راهنمایی کنین
    1-صدا برام خیلی مهمه ترجیحا یه مادربردی بهم پیشنهاد کنین که صداش ALC11510 باشه
    2-از نسل چهارم سی پی یو یعنی هزول (haswell-1150) پشتیبانی کنه.
    3-بهترین گرافیکی که تا 300 هزار تومن میتونه باشه رو بگید. (ترجیحا جی فورس اگه نبود ای ام دی)
    4-رم چهار گیگ توی بهترین مارکی که میشناسید.
    دقت کنین که مادربردی که می خوام باید دارای تراشه ALC1150 باشه دوستان
    با تشکر از همه ی کسایی که وقت گذاشتن و پاسخ دادن. لطفا زود جواب بدید تا اخر ماه می خرم.
    تشکر تشکر

دوست عزیز ببخشید میپرسم اولا بگید میخواید برای گیم سیستم جمع کنید یا کار روزانه اگه برای گیم باشه بودجه شما خیلی کمه تا اونجا که بتونم راهنماییتون میکنم بر اساس تجربه خودم

در مورد پردازنده منم خودم سری 4 دارم البته خوب این سری بسته به کارایی شما دو مدل داره مدل های معمولی و مدل های سری k که قابلیت اورکلاک دارن این سری که میشه سری i5 اینتل از حدود قیمت 600 تومن داره به بالا بسته به نیازتون البته پایین تر هم دارینم که میشه سری i3 در ضمن اگر سری اورکلاک آی 5 رو میخوای بگیری و قصد اورکلاک داری حتما یدونه خنک کننده آبی corsair h60 بگیر

در مورد مادر برد هم همینطور اگر پردازنتون رو از سری اورکلااک بگیرید حتما باید مادربردتون چیپبست z97 باشه اگه معمولی گرفتی چیپست h97 h87 هم کارتون رو راعه میندازه سری اچ از 500 به بالا قیمتشه

در مورد رم شک نکن بهترین کیفیت برای برند corsair هست سری xms3 قیمت مناسبی داره 4 گیگش حدود 160 تومنه گرافیک هم بسته به نیازتون از 250 تومن داریم تا بالا 2 میلیون

ضمنا در مورد صدا دوست عزیز اگر منظورتون کیفیت صداست که خوب خیالتو راحت کنم مادربرد های سری گیم کیفیت صدا گیم خوبی دارن ولی برای موزیک اصلا چیز به درد بخوری نیستن بهتره یدونه کارت صدای کریتیو مدل تیتانیوم بگیری و یک اسپیکر مثلا c3 ادیفایر

در مورد کیس هم اگر کیفیت و قیمت مناسب میخوای اصلا سراغ گرین نرو اولا کیست حتما جادار و بزرگ باشه که دردسر نداشته باشی دوما برند raid max کیس های خیلی خوبی داره

در مورد پاور هم 650 الی 800 بسته به قطعاتی که میبندی خیلی خوبه

در ضمن اگر سی پی یو خواستی با مادر برد و کیس من یدونه برای فروش گذاشتم از مال خودت خیلی قوی تره تو بنچ مارک ها هم میتونی ببینی اگر خواستی پیام خصوصی بده بهت بگم مدلش چیه فوق العاده تمیز و سالمه هر سه قطعش یدونم موس گیم دارم با پدش میتونی سی پی یو مادربرد منو برداری به جای هزینه زیاد برای این دو قطعه گرافیک خوب بگیری

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

دوست عزیز بودجه‌ای که درنظر گرفتید نسبت به انتظاری که از سیستم دارید خیلی کمه.
    کانفیگ زیر بهترین سیستمیه که میشه با بودجه 1 میلیونی از پلتفرم هسول خرید.

Intel Pentium G3250 / 200
    Gigabyte GA-H81M-S2PV / 200
    Kingston HyperX Fury 4GB DDR3 1600MHz CL10 / 140
    Western Digital Caviar Blue 1TB / 200
    Corsair VS450 / 130
    150 / کیس و درایو نوری
    جمعاً به قیمت 1،020

با پاور پیشنهاد شده در آینده میتونید نهایتاً از کارت‌های GTX 750 Ti یا R7 260X هم استفاده کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015
    محل سكونت
    C:\Windows\System32

پيش فرض

سلام
    واسه کار روزانه و گرافیکی و موزیک و بعضی وقتام گیم بازی می کنم
    اورکلاک که نه چون می دونم بحرحال اسیب میزنه و سی پی یو مناسب تا 250 ت چی سراغ دارین ؟ پنتیوم
    یه سوال درمورد رم دارم . من رم چهار گیگی سراغ دارم که از هر لحاظ مثل هم هستن ( سرعت حافظه تایمینگ و ... ) ولی قیمتشون یکمی فرق داره ولی همون کارایی و بازده رو میدن هردوشون چرا اینطوریه ؟
    نمی خوام کارت صوت بخرم . می خوام کارت صوت انبرد و واسه موزیک جواب بده. سیستم صوتی خوبی دارم
    با تشکر
    Last edited by ...Mirage...; 04-01-2015 at 21:04.

اگه نباشه جاش خالی می مونه SCORPION8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    واسه کار روزانه و گرافیکی و موزیک و بعضی وقتام گیم بازی می کنم
    اورکلاک که نه چون می دونم بحرحال اسیب میزنه و سی پی یو مناسب تا 250 ت چی سراغ دارین ؟ پنتیوم
    یه سوال درمورد رم دارم . من رم چهار گیگی سراغ دارم که از هر لحاظ مثل هم هستن ( سرعت حافظه تایمینگ و ... ) ولی قیمتشون یکمی فرق داره ولی همون کارایی و بازده رو میدن هردوشون چرا اینطوریه ؟
    نمی خوام کارت صوت بخرم . می خوام کارت صوت انبرد و واسه موزیک جواب بده. سیستم صوتی خوبی دارم
    با تشکر
    دوست عزیز در مورد کار روزانه یا به طور کل استفاده عام از کامپیوتر iهمین سیستمی که دوست قبلی گفتن بد نیست برای شما چون بودجتون خیلی کمه برای کل سیستم اگر فقط برای کیس بود یه چیزی البته اونم کمه در مورد اورکلاک اینو بگم اصلا هیچ آسیببی به پردازنده نمیزنه چون خود پردانده های سری هسول ریفرش مخصوص این کاره حتما هم باید مادربردش مچ باشه
    در مورد رم که دوستمون گفتن کینگستون بگیری من اصلا تایید نمیکنم چون توی برندینگ رم و گیمینگ corsair - geil - ocz اینا بهترین ها هستنئد تازه سرعتشون هم بالاتره
    در مورد کارت صدا که گفتی سیستم صوتی خوبی داری لطفا مدل سیستم صوتی روذکر کنید تا راهنماییتون کنم هیچ وقت شما بدون کارت صدا نمیتونی به کیفیت صدا برسی من خودم اسپیکر ادیفایر مدل c6 دارم برو تو نت سرچ کن مدلشو ببین هر کی ببینه میگه آخر کیفیته ولی وقتی کارت صدا میندازی تازه میفهمی موزیک و صدا یعنی چی برای یکبار هم که شده تست کن تا فرقش بیاد دستت در آخر هم بازم برای گرافیک هم چون بودجه مناسب نیست مجبوری گرافیک با بیت و مگاهرتز پایین بگیری فکر نکنم روی گیم های به روز جواب بده در ضمن شما نگفتی مانیتور داری یا میخوای اونم بگیری اگه داری رزولیشینش چنده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

415
    اگر نمیخوای بعدا ارتقا بدی سری پایینتر بگیر پولشو بذرا روی قطعات دیگه

intel core i3-4370
    قیمت ندارم.جایی ندیدم.

Asus gtx750 ti oc 2gb
    625

Corsair vengeans 2*4gb
    320

W.d caviar blue 1tb
    200

4690K
    775 تومنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •