تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین ترانه ی این آلبوم کدام است؟

راي دهنده
4. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • اشکال

0 0%
  • تظاهر

2 50.00%
  • حواسم به توء

0 0%
  • دوره های عاشقی

0 0%
  • بـــــــــارانا

1 25.00%
  • مه آلود

0 0%
  • ترک 4

1 25.00%
  • عاشق مثل ماه

3 75.00%
  • به من اعتماد کن

2 50.00%
Multiple Choice Poll.
نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: بنیامین بهــــادری - 94

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض بنیامین بهــــادری - 94

بنیامین بهـــادری - 94

در این تاپیک می‌تونید بهترین آهنگ این آلبوم رو انتخاب کنید و به این سوالات پاسخ بدید:

1. ضعیف ترین آهنگ آلبوم کدام است؟

2. بهترین شعر، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟

3. بهترین تنظیم، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟

4. بهترین موسیقی، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟

5. نسبت به آلبوم قبلی خواننده (93) پیشرفت بود یا پسرفت؟

نظرسنجی بعد از 30 روز بسته و تاپیک قفل میشه ...

2. 4 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط همون ترک 4 خوب بود بقیه رو بریز تو سطل آشغال!
    بارانا بارانا !! مسخره مگه آلبوم خانوادگیه داداه بیرون؟؟
    4 تومن ریختیم تو جوب آب رفت
    Last edited by XENON24; 17-07-2015 at 15:36.

4. 4 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sir12011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

افتضاح هنری.

6. 2 کاربر از sir12011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

چرا همچین آلبومی داده بنیامین ؟
    البته نمیگم افتضاح ولی نسبت به کارای قبلیش خیلی ضعیف تر بود.
    Last edited by Alireza.M67; 18-07-2015 at 11:10.

8. 2 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت

پيش فرض

سلام

بنیامین بهادری ، اولین چیزی که با شنیدن اسمش به ذهنم می رسه اینه که یه سبک جدیدی رو آورد ، سبکی جدیدی از خوندن و ترانه ، که خب همون وقت ها هم یعنی سال 85 خیلی ها از این سبک خوششون میومد ، من هم اگه بخوام اعتراف کنم همیشه یه علاقه ی کمی داشتم به کارهاش ، مساله ای که در مورد آهنگ های بنیامین به ذهنم می رسه اینه که یه خواننده ای هستش که " پاپ " می خونه ، سبکش پاپه ، این یعنی یه طیف زیادی شاید یه کمی به کارهاش علاقه داشته باشن ، اگه خواننده ی محبوبشون نباشه ، اما خیلی ها هستن که حداقل یه کم از بنیامین خوششون میاد. مثلا این امار در مورد رضا یزدانی شاید صدق نکنه ، سبک زضا یزدانی اینجوریه که یا یه عده خیلی دوسش دارن ، یا کلا کسی گوش نمی ده و خیلی خواننده ی محبوبی نیست بین مردم ، یعنی اونجوری که بنیامین " کمی " محبوبه ، رضا یزدانی و امثالش نه ، اینطوری نیست.

من هم از همون سال ها یه مقدار کارهاش رو دوست داشتم و دارم ، سبک خوبی رو داره ، به نظرم تو خوانندگی این زیاد مهم نیست که همیشه پیشرفت داشته باشید ، مساله ی خیلی مهم می تونه واسه خواننده ی پاپ این باشه که بین یه طیف زیادی از مردم " کمی " محبوب باشه ، و فکر می کنم خواننده هایی مثل بنیامین ، محمد علیزاده ، محسن یگانه و ... اینطور هستن ، یعنی تعداد زیادی هستن که از سبک و آهنگ ها و موسیقی این خواننده ها خوششون می آد. و فکر می کنم یه هدف مهم واسه خواننده ها اینه که یه مقدار در بین مردم جایگاه داشته باشن ، جایگاهی که فکر می کنم کسی مثل بنیامین اون رو داره. حتی جایگاهی که امثال بنیامین دارن از خواننده های " خاص " ممکنه به مراتب بیشتر باشه.

در مورد سبکشون هم خب چه اشکال داره ، من خودم خیلی وقت ها خودم رو گول می زنم که نه ! من اصلا این سبک موسیقی رو دوست ندارم ، یا مثلا حتی بد می دونم جایی بگم " کمی " از بنیامین و سبک آهنگ هاش خوشم می آد ، ولی خب انصافا این هم سبکی هستش که خیلی ها اون رو دوست دارن و من هم از این سبک خوشم میاد.

بگذریم ، اما در مورد آلبوم " 94 "

نکته ی جالبی که به ذهنم می رسه ، بنیامین از همون اول خیلی درگیر این اسم های عجیب و شاید کلیشه ای نبوده ، و برای انتخاب اسم آلبوم خودش همیشه یک عدد که همون سال انتشار آلبومش هست رو انتخاب کرده ، که فکر می کنم اصلا هم ایرادی نداره ، خوبه حتی ... در مورد خود آلبوم ، واسه من این آلبوم " تازگی " داشت ، و خب خوشبختانه تو این زمانی که الانه خیلی کم پیش میاد من آلبومی از خواننده ای ایرانی بگیرم و اون رو بیشتر از 10-15 بار گوش بدم ، الان این آلبوم به نظرم خوب بودش ، ضعف های خودش رو داشت اما خب چندین و چند بار بهش گوش دادم. برای مثال آلبوم محسن یگانه _ نگاه رو خیلی گوش ندادم و حقیقتا دیگه هم شاید گوش ندم ، اما آلبوم بنیامین به دل من نشست که خب این همه بر می گرده به سلیقه و ممکنه واسه خیلی از شنوندگان موسیقی این مورد کاملا برعکس باشه.

در مورد چندتا از آهنگ ها چند کلمه ای می نویسم :

اشکال : نکته ی بسیار بدش تنظیم کار بود ، و اون تایپ کردن اول آهنگ ، انصافا به نظم خیلی مسخره بود و هربار گوش می دم می گم کاش این تیکه رو حذف می کردش.

تظاهر : این آهنگ رو شاید 40 بار گوش دادم ، هم موسیقی و ملودی خیلی خوبی داشت و هم ترانه ی زیبایی ، سبک موسیقی نسبت به کل آلبوم متفاوت بود ، ترانه و سبک خوندن هم همونی که از بنیامین انتظار می ره ، کلمه های پیوسته با آهنگی ( آهنگ کلام ) یکسان. " ما 2 تا رفتیم جلو تا لو رفتیم ... " ، نکته ی نه چندان جالب خواننده ی متن انگلیسی بود که خوب نبود.

بارانا : خب یکی 2 تا از دوستان گفتن مگه البوم خانوادگیه ، به نظرم اشکالی نداره ، یه خواننده میکروفونیه واسه بیان مسائل جامعه و گاها شخصی که موردی هم نداره ، موسیقی تنظیم خوبی داشت و برعکس آهنگ " نظاهر " این قسمت انگلیسیش رو من دوست داشتم ، آهنگ شاد و انرژیکی بودش.

مه آلبود : می رم و می میرم از عشقی که دنیا دیگه مثل تو نداره ...

ترک 4 : هم که قبلا منتشر شده بود

عاشق مثل ماه : کمی ترانه و موسیقی من رو آهنگ " منو تو " رضا یزدانی انداخت ، مثال های و کلمات خوبی رو آورده تو شعر ، موسیقی هم دوست داشتم : ما به هم محکومیم مثل عیسی به صلیب ، مثل مریم به مسیح ، مثل آدم و حوا به سیب

به من اعتماد کن : این آهنگ هم پاپ خوبی بودش.

اما سوالات :

1. ضعیف ترین آهنگ آلبوم کدام است؟

شاید اون مواردی که اسمی ازشون نیاوردم ، حواسم به توئه و دوره های عاشقی

2. بهترین شعر، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟

تظاهر

3. بهترین تنظیم، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟

بارنا رو خیلی دوست داشتم

4. بهترین موسیقی، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟

بارانا ، تظاهر و مه آلود

5. نسبت به آلبوم قبلی خواننده (93) پیشرفت بود یا پسرفت؟

قبلی رو گوش نداده بود ، یا اگه گوش دادم خیلی مثل 85 و 88 و مخصوصا 85 تو ذهنم نیستش اما به طور کلی :

آلبوم " پاپی " بودش ، همین ، اما خب در کل بنیامین 85 یه چیز دیگه و شاید تکرار نشدنی باشه اما خب توضیح دادم بالا ، پاپ همینه دیگه ، همه ی اینا هم سلیقه ایه و سلیقه و نظر تک تک " شنوندگان " موسیقی محترمه .

موفق باشید

10. 4 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی کار سختی انجام داد بنیامین که همچین اثر وحشتناکی رو جمع کرد ..... مطمئنا نمیشه ترکی رو انتخاب کرد که تا ثانیه آخر گوش داد ....

وقتی آلبوم قبل رو گوش کردم خیلی نا امید شدم و منتظر بودم جبران افت آلبوم قبل رو ببینم اما متاسفانه ....

کم کم داره باورم میشه بنیامین 85 فقط یک اتفاق بوده و بس !

12. 6 کاربر از ramin1988 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه brothers000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran, Iran

پيش فرض

1. ضعیف ترین آهنگ آلبوم کدام است؟ مـه آلود (بدلیل وجود حالت تکراری از آهنگهای سابق، البته با کمی سختگیری)، بارانـا (همون تکرار کردن مدام بارانا بارانا آهنگ رو به نظرم خراب کرده، البته اینم به جز قسمت انگلیسیش)

2. بهترین شعر، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟ عاشق مثل مـاه (شعر فوق العاده زیبا و توازن با ریتم)

3. بهترین تنظیم، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟ تظاهـر (تنظیم متناسب با شعر و ریتم خوب)

4. بهترین موسیقی، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟ بدون شک این 2 آهنگ : عاشق مثل مـاه، تظاهـر

5. نسبت به آلبوم قبلی خواننده (93) پیشرفت بود یا پسرفت؟ از لحاظ مقایسه ای میشه گفت پیشرفت خاصی حاصل نشده بود ولی این به معنی پسرفت هم نیست !

در واقع بدلیل شوک شدید عاطفی وارد شده به بنیامین پس از در گذشت همسرش، فکر میکنم دوستان مقداری بی انصافی میکنن و توقع روزهای قبل از این واقعه رو از بنیامین دارن، در صورتی که منم بعد از مدتها و با چند بار گوش دادن به این آلبوم احساس کردم میشه بازم بیش ازین گوش داد و در واقع تو بازار منحصرا تجاری و بی محتوای این روزهای بازار موسیقی ایران، میشه این آلبوم رو نسبتا در جایگاه مناسبی ارزیابی کرد (البته بعد از چند بار کامل گوش دادنش)

14. این کاربر از brothers000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت

پيش فرض

سلام

مهلت شرکت در نظرسنجی آلبوم بنیامین بهادری - 94 به پایان رسیده ، طبق نظر شما آهنگ " عاشق مثل ماه " بهترین آهنگ این آلبوم انتخاب شد.

با تشکر
    مدیریت انجمن موسیقی

16. این کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •