تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: درخواسنت کمک فوری درخصوص خذف شدن ویندوز 7 از لیست بوت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض درخواسنت کمک فوری درخصوص خذف شدن ویندوز 7 از لیست بوت

با سلام
    ویندوز 7 رو لبتاپم نصب داشتم رو درایو E و خواستم رو همون سیستم ویندوز 10 رو هم تست کنم واسه همین C رو فرمت کردم و ویندوز ده رو نصب کردم
    و متوجه شدم که بوت ویندوز 7 دچار مشکل شده و دیگه بالا نمیاد

داخل ویندوز 7 نرم افزار اداری نصب شده که ازش بکاپ نگرفتم و اطلاعات حساسی توشه اما هر کاری کردم موفق نشدم با سی دی 7سیستم رو repair کنم
    خواهش میکنم دوستان تو این زمینه منو راهنمایی کنند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام

اگر ویندوز 7 در درایو E نصب بوده است ؛ پس در درایو C چه اطلاعاتی وجود داشته است؟ چون ویندوز 7 درایویی که در آن نصب است را بدون توجه به این که در کدام قسمت Disk Management قرار دارد در My Computer به عنوان درایو C نشان می دهد.

Disk Management را اجرا کنید و ببینید واقعا درایویی که ویندوز 7 در آن نصب بوده است فرمت نشده است ؟

اگر درایو ویندوز 7 فرمت نشده است و ویندوز 10 هم در درایویی به جز درایو ویندوز 7 نصب شده است نرم افزارEasyBCD را اجرا کنید و مانند تصویر درایویی که در حال حاضر ویندوز 7 در آن قرار دارد(با توجه به Disk Management ) را انتخاب و Add Entry را بزنید. و سپس در قسمت Edit Boot Menu چک کنید ویندوز دیفالت ویندوز 10 باشد و همچنین زمان انتخاب سیستم عامل ها همان 30 ثانیه باشد و Save setting را بزنید.
    سیستم را ریستارت کنید ؛ ببینید امکان بوت با ویندوز 7 وجود ندارد ؟
    در برخی از موارد ممکن است نیاز باشد بیش از یک بار از Startup Repair استفاده کنید.
    هارد به صورت Dynamic است ؟

البته اگر درایو ویندوز 7 فرمت نشده باشد ؛ همه فایلهای موجود در آن درایو در ویندوز 10 قابل دسترسی هستند حتی اگر ویندوز 7 بوت نشود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام

اگر ویندوز 7 در درایو E نصب بوده است ؛ پس در درایو C چه اطلاعاتی وجود داشته است؟ چون ویندوز 7 درایویی که در آن نصب است را بدون توجه به این که در کدام قسمت Disk Management قرار دارد در My Computer به عنوان درایو C نشان می دهد.

Disk Management را اجرا کنید و ببینید واقعا درایویی که ویندوز 7 در آن نصب بوده است فرمت نشده است ؟

اگر درایو ویندوز 7 فرمت نشده است و ویندوز 10 هم در درایویی به جز درایو ویندوز 7 نصب شده است نرم افزارEasyBCD را اجرا کنید و مانند تصویر درایویی که در حال حاضر ویندوز 7 در آن قرار دارد(با توجه به Disk Management ) را انتخاب و Add Entry را بزنید. و سپس در قسمت Edit Boot Menu چک کنید ویندوز دیفالت ویندوز 10 باشد و همچنین زمان انتخاب سیستم عامل ها همان 30 ثانیه باشد و Save setting را بزنید.
    سیستم را ریستارت کنید ؛ ببینید امکان بوت با ویندوز 7 وجود ندارد ؟
    در برخی از موارد ممکن است نیاز باشد بیش از یک بار از Startup Repair استفاده کنید.
    هارد به صورت Dynamic است ؟

البته اگر درایو ویندوز 7 فرمت نشده باشد ؛ همه فایلهای موجود در آن درایو در ویندوز 10 قابل دسترسی هستند حتی اگر ویندوز 7 بوت نشود.

با تشکر از توجه شما
    در درایو سی ویندوز ایکس پی داشتم
    البته همونطور که میدونید اطلاعات بوت در
    " ام بی آر" که همون بوت سکتور باشه تو درایو پرایمری یا اکتیو دخیره میشه که همون درایو سی هست برای سیستم من
    و همونطور که مشخصه
    فایل بوت ویندوز سون که تو درایو E بوده تو همون درایو سی ذخیره شده که بعد فرمت از بین رفته
    و مشکل منم دقیقا همینه
    طبق فرمایش شما عمل کردم و فقط یک بوت فعال وجود داشت که داخل درایو سی و همون ویندوز جدید بود
    حالا مشکل من ایجاد یا ویرایش فایل بوت برای تعیین درایو ویندوز هست که برش گردونم روی درایو E و ویندوز 7

5. 2 کاربر از ghoo_die بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال karvas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

اقا دمت گرم منم دقیقا همینور شده بودم درررست شد خیلی راحت
    یه سوتا؟؟؟؟ من ویندوز 8.1 ریختم ولی درایوا درست نصب نمیشه کلا اون طوری که میخاسم نیس میخام برگردم به وین 7 چه سرویس پکی چه مدلی از بیرون بخرم برا کاربری خونگی میخام اینترنت بازیو ...
    Last edited by karvas; 14-10-2015 at 20:04.

کاربر فعال ویندوز milad.xp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    I.R.IRAN

پيش فرض

اقا دمت گرم منم دقیقا همینور شده بودم درررست شد خیلی راحت
    یه سوتا؟؟؟؟ من ویندوز 8.1 ریختم ولی درایوا درست نصب نمیشه کلا اون طوری که میخاسم نیس میخام برگردم به وین 7 چه سرویس پکی چه مدلی از بیرون بخرم برا کاربری خونگی میخام اینترنت بازیو ...
    با سلام
    Microsoft Windows 7 Ultimate SP1

8. این کاربر از milad.xp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال karvas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

ایم اپدیت ها که هر سری میاد چی؟؟؟برای مثال اخریش انگار برای اپریل 2015 هست .

کاربر فعال ویندوز milad.xp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    I.R.IRAN

پيش فرض

ایم اپدیت ها که هر سری میاد چی؟؟؟برای مثال اخریش انگار برای اپریل 2015 هست .
    با سلام
    برای رفع ایرادات و کمک به عملکرد بهتر هر نسخه از ویندوز، فایل هایی با عنوان آپدیت منتشر میشه تا به پایداری و عملکرد بهتر ویندوز کمک کنه. از اونجایی که ویندوز یک برنامه ی خیلی گسترده هست، معمولا تا آخرین لحظه ی عمرش، ایراداتی درونش هست، لذا عمل آپدیت کردن (مخصوصا جهت رفع عیب) تا آخرین زمان پشتیبانی از اون ویندوز ادامه پیدا می کنه.

انتشار آپدیت بازه ی زمانی خاصی نداره و ممکنه تو یک روز چند آپدیت منتشر بشه و گاهی اوقات تا چند هفته هیچ آپدیتی منتشر نشه.

اون چیزی که شما با عنوان آپدیت ماهیانه دیدین، بیشتر یک اصطلاح معروف بین سایت هایی هست که ویندوز رو برای دانلود میذارن، چون اونا که نمی تونن با هر آپدیت جدید فایلای نصب ویندوز رو از روی سرور پاک کنن و دوباره آپلود کنن. پس به طور معمول هر ماه نسخه ی ویندوز رو آپدیت می کنن.

لذا توصیه می کنم اگه میخواین ویندوز رو بخرین یا دانلود کنین، سعی کنین به روزترینش باشه.
    البته این طور هم نیست که اگه شما ویندوز آپدیت نشده رو نصب کنین مشکلی پیش بیاد، ولی بهتره ویندوزتون آپدیت باشه.

در ضمن آخرین آپدیت ویندوز 7 (تا این لحظه) مربوط به اکتبر 2015 هست یعنی همین ماهی که توش هستیم.
    یاعلی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •