[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بنام فکر من باش :

فکره دلتنگیه این عاشق باش فکره این کوچه ی بی تو تنهافکره اون لحظه که من یاده توام یاده تو هر جایه خوبه دنیافکر دلتنگیه این عاشق باش که توو هر ثانیه درگیر توئههمه دنیا رو اگه خواب ببره اون هنوزم ماته تصویره توئهفکر من باش که هنوز یاده توام مثله عاشقایه دنیایه قدیممثله فیلمایه سیاه سفیدی که هنوز عاشقونه هاشو بلدیموقتی که بارونیه یادم باش یاده عکسمون تو قابه نقره ایشعر خونی پای این شومینه تو سکوته اون شبایه سرمه ایفکره من باش فکره من باش مثله عاشقایه دنیایه قدیمفکره من باش فکره من باش هنوز عاشقونه ها رو بلدیم♫♫♫♫♫♫

♫♫♫♫♫♫فکره این باش که چقد با چشمات ذهنه این خونه پر از تصویرهفکره این عاشقه مغروری که تو بخوای پای نگات میمیرهفکره من باش فکر این فرهادی که واسش اخمه تو هم شیرینهمثله مجنون تا هزار ساله دیگه خوابه لیلیشو بازم میب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نهفکر من باش که هنوز یاده توام مثله عاشقایه دنیایه قدیممثله فیلمایه سیاه سفیدی که هنوز عاشقونه هاشو بلدیموقتی که بارونیه یادم باش یاده عکسمون تو قابه نقره ایشعر خونی پای این شومینه تو سکوته اون شبایه سرمه ایفکره من باش فکره من باش مثله عاشقایه دنیایه قدیمفکره من باش فکره من باش هنوز عاشقونه ها رو بلدیم
[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]