تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: سریال عطسه / کاری از مهران مدیری ویژه شبکه نمایش خانگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه سرهنگ معمر قذافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    IslamicShitPublic

پيش فرض

استاد مدیری

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

مهران مدیری خیلی لوس و بی نمکه. دلیل اینکه تو ایران گنده شد این بود که بقیه بیش از حد بی استعداد و بی نمک بودن.
    اینکه بعضی از کارهاش هم خوب شد دلیلش نویسنده و آدم های اطرافش بودن وگرنه خودش خیلی بی نمکه

3. 3 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

قسمت اول رو دیدم

مثل اکثر کارهای مدیری در آغاز بسیار نا امید کننده ! لوس و بی نمک!!! مزخرف به تمام معنا!!

شما فقط اولین طنزش که مهران غفوریان هست هست که پلیسه جریمه ش میکنه....حتی 1 درصد خلاقیت و طنز مشاهده نمیکنی!! جناب سرهنگ ننویس من باردارم!!! من شامپانزه ام جریمه نکن!!

یا قسمتی که رضویان و سحر ولد بیگی بازی میکردن رو بعد از 40 ثانیه زدم رفت جلو!

واقعا با چه رویی نویسنده این رو نوشته؟؟؟ خودش رو مسخره کرده یا مارو؟؟؟

همچین سریال هایی رو نه تنها نباید خرید بلکه باید فقط مجانی دانلود کرد و پخش کرد تا حتی یه قرون توی جیب تهیه کننده هم نره!

مدیری حتی در موفق ترین طنز های تلویزیونیش یعنی پاورچین و نقطه چین هم در آغاز فاجعه بود!!! و بعد با اضافه شدن رضویان و قضیه برره پاورچین رو نجات دادن و با اضافه کردن رضا شفیع جم هم نقطه چین رو.

فقط شب های برره و قهوه تلخ به نظرم قوی ترین کارهای مدیری از همون آغاز تا پایان بود.

5. 5 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال momo1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

این قدر ایراد نگیرید... تحت سانسور شدید کار میکنه... قسمتی که خودش دکتر مجاری!!! بود خیلی قشنگ بود با قسمت مربوط به رامین ناصر نصیر که پرستار ازش میخاد چند دارو بخره... ایتمی یعنی همین!!!! قرار نیست همش عالی باشه

7. 2 کاربر از momo1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من مشکلم با برنامه هایب مهران مدیری بیشتر اینه که کار رو پایان نمیده در سینمای خانگی. به هر حال پولی خرج می شه از طرف مخاطب و انتظار می ره که کار یه سر و تهی داشته باشه...

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

از این سریال فقط قرار بود ۵ قسمت بیاد یا بازهم ادامه داره؟

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

مهران مدیری هم دیگه بیمزش کرده خودش هم میدونه بدون قاسم خانی نمیتونه طنز خوب بسازه ولی پشت سر هم داره الکی سریال درست میکنه الان سعید آقاخانی خیلی سریال های بهتری درست میکنه
    دقیقا حرف دل منو زدی برادر ...

سعید آقاخانی خداییش داره فوق العاده کار میکنه...اوج هنرش هم تو سریال "دزد و پلیس" و بعدش هم "روزهای بد به در" و "خروس" بود بنظرم...

سریال "دزد و پلیس" یکی از قوی ترین ساخته های طنز ایران بود از نظره ساختاره فنی !
    مقایسه کنیدش با بقیه سریال های طنز ایرانی از نظر فنی !! چقدر متفاوته خداییش؟!!
    بازی بی نظیر هومن برق نورد همیشه دوست داشتنی و متن های همیشه بی نظیر برادران قاسم خانی هم که بهش اضافه کنید دیگه یه سریال طنز همه چیز تموم میشه !!

اما.....
    مدیری بعد از پروژه ی قهوه ی تلخ ، هرچه بیشتر که گذشت و کار های جدید تر داد،سیر نزولی رو به سرعتِ هرچه تمام تر طی کرد!!
    دلیل اصلی این قضیه هم جدایی پیمان قاسم خانی بزرگ و تیمش از جمع یاران مهران مدیری بودن!! بدون هیچ شک و شبهه ای !!

امیدوارم این آخرین کاری از مدیری باشه که قراره بدون پیمان قاسم خانی و تیمش ساخته بشه ...!

من فکر میکردم که محاله مهران مدیری دیگه سریال به ضعیفی درحاشیه (1) بسازه در طول عمر هنریش !!
    تا اینکه قسمت هایی از سریال عطسه رو دیدم و فهمیدم که ...........

از این سریال فقط قرار بود ۵ قسمت بیاد یا بازهم ادامه داره؟
    تا اونجا که من شنیدم قراره تو 10 قسمت بیاد و به تازگی هم قسمت 6 رو دادن بیرون...

Last edited by S0R3N4; 16-01-2016 at 21:23.

11. 3 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دقیقا حرف دل منو زدی برادر ...

سعید آقاخانی خداییش داره فوق العاده کار میکنه...اوج هنرش هم تو سریال "دزد و پلیس" و بعدش هم "روزهای بد به در" و "خروس" بود بنظرم...

سریال "دزد و پلیس" یکی از قوی ترین ساخته های طنز ایران بود از نظره ساختاره فنی !
    مقایسه کنیدش با بقیه سریال های طنز ایرانی از نظر فنی !! چقدر متفاوته خداییش؟!!
    بازی بی نظیر هومن برق نورد همیشه دوست داشتنی و متن های همیشه بی نظیر برادران قاسم خانی هم که بهش اضافه کنید دیگه یه سریال طنز همه چیز تموم میشه !!

اما.....
    مدیری بعد از پروژه ی قهوه ی تلخ ، هرچه بیشتر که گذشت و کار های جدید تر داد،سیر نزولی رو به سرعتِ هرچه تمام تر طی کرد!!
    دلیل اصلی این قضیه هم جدایی پیمان قاسم خانی بزرگ و تیمش از جمع یاران مهران مدیری بودن!! بدون هیچ شک و شبهه ای !!

امیدوارم این آخرین کاری از مدیری باشه که قراره بدون پیمان قاسم خانی و تیمش ساخته بشه ...!

من فکر میکردم که محاله مهران مدیری دیگه سریال به ضعیفی درحاشیه (1) بسازه در طول عمر هنریش !!
    تا اینکه قسمت هایی از سریال عطسه رو دیدم و فهمیدم که ...........

تا اونجا که من شنیدم قراره تو 10 قسمت بیاد و به تازگی هم قسمت 6 رو دادن بیرون...

دزد و پلیس که عالی بود
    عطسه رو 5قسمتشو با هم دانلود کردم قسمت اول و دومشو دیدم بقیشو از هارد پاک کردم حیف وقتی که برا دانلودش گذاشتم فاجعه بود انگار واسه بچه ها ساختنش من که یخورده هم خندم نگرفت

13. این کاربر از farshad0123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

مهران مدیری به گفته ی یکی از نوسندگان فیلمش هر چی اعتبار داره از نویسنده هاش داره ...راست میکن اونا هستن که اصل فیلم رو دارن و مردمو میخندونن

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

13

مهران مدیری هرچی اعتبار داره از نویسنده هاش داره ... راست میگن،اونا هستن که اصل فیلم رو دارن و مردمو میخندونن

با وجود انتقاداتی که این روزا در مورده ساخته های مهران مدیری دارم،اما من دیگه اینو قبول ندارم...!!!

این واقعا بی انصافیه...

درسته که عدم همکاری با پیمان قاسم خانی بزرگ(به دلایلی نامعلوم) واقعا باعث افت فاهش کیفیت کارهای مدیری شده!!
    اما این بدین معنا نیست که مدیری هرچی داره از پیمان قاسم خانی داره...!! (یا از بقیه نویسنده هاش)

اول اینکه خیلی از نویسنده هاش به واسطه ی اسم مهران مدیری بود که شناخته شدن و بزرگ شدن !!
    دوم اینکه خوده مهران مدیری کلا یک شخصیت فوق العاده دوست داشتنی و محبوبه بین اکثریت مردم...! در حدی که به انتخاب مجله ی Newsweek در سال 2009 میلادی، مهران مدیری یکی از 20 مَرده قدرتمند ایران شناخته شده!!! (به واسطه ی پایگاه هواداری عظیمش) ! این چیزه کمیه؟!!
    فقط مهران مدیری و عادل فردوسی پور در این لیست 20 نقره افراده غیره سیاسی بودن...
    بقیه همگی از سیاستمداران و صاحب منصبـان کشور بودن...!!!!

سوم اینکه این خوده مدیری بود که بهترین چهره های طنز ایران رو به ما معرفی کرد یا بهتره بگیم اکثریت بزرگان طنز ایران،در کار های مدیری بود که بزرگ شدن و شناخته شدن... (به عنوان مثال با ساعت خوش و ...)

و چهارم اینکه مدیری یک بازیگر خیلی خوب و توانمند و دوست داشتنیه ! (به نظرم بازیگره بهتری هست تا کارگردان!! حتی خواننده ی بهتری هم هست تا کارگردان!! <مورد دوم شوخی بود> )

اما علت افت شدید مدیری،یکی جدایی از پیمان قاسم خانی بی همتا و تیمش بود که همیشه بهترین ایده ها و متن هارو در اختیار مدیری میگذاشت...

و دیگر اصرار و پای فشاری بیش از حد مدیری به استفاده از یک تیم نویسندگی تکراری هستش (امیر مهدی ژوله و خشایار الوند و الهه زارع نژاد و ....) که این نفرات هرچی باشند و هرچی بنویسند که
    جای خالی پیمان و تیمش رو نمیتونن واسه مهران پر بکنند...
    و دیگری اینکه مگه این 2 نفر چقدر ایده ی جالب و متن های خنده دار میتونن در ذهن شون خلق بکنن و بنویسن (حتی در طول عمرشون!) ....

بالاخره یک جایی تکراری و بی مزه میشه کارهاشون و این اتفاق بعد از سریال ویلای من و شوخی کردم استارت خورد و تا الان هم اون روند رو با شدت بیشتر داره ادامه میده...
    (البته از حق نگذریم متن "قهوه تلخ" واقعا عالی و بی نقص و همه چیز تموم بود در سطح سریال های ایرانی و البته اندکی هم سریال ویلای من در بین ساخته های مهران بعد از جداییش از تیم پیمان جز کارای نسبتا خوبش بحساب میاد از نظره من)

اما در کل:
    مگه ما چند نویسنده ی طنز در ایران داریم مثه پیمان قاسم خانی که قلم و ذهنشون دارای ظرفیتی نا محدود باشه واسه نوشته های طنز ؟!!

اون خوب خوب هاشون هم چندتا کار در میون ، خوب در میاد کاراشون...اما پیمان در همه ی کاراش متن هاش عالی بوده...

اکثرا یه جایی اون ظرفیتشون تــه میکشه و واسه تیم نویسندگی مهران مدیری این اتفاق افتاده ...

پ.ن:
    امیر مهدی ژوله شاید یک نویسنده ی خیلی توانمند باشه!اما فقط به عنوان یه نویسنده ی مکمل ! ( مثلا قرار داشتن در زیرمجموعه ی تیم پیمان قاسم خانی)

نه یک نویسنده ی اصلی ! یا بهتره از واژه ی سرپرست نویسندگان استفاده کنم!!

این یعنی اینکه اصلا یک سرپرست نویسنده ی خوب نشون نداده در چند کاره اخیره مهران مدیری (عطسه و در حاشیه 1 و 2)

در هر صورت آرزوی من و مطمئنم تمام هواداران مهران مدیری همکاری مجدد با پیمان قاسم خانی هستش تا دوباره این دو غول طنز ایران به بهترین های طنز ایران تبدیل بشن در کنار هم...
    Last edited by S0R3N4; 29-01-2016 at 05:16.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •