تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: تبدیل فایلهای تصویری به ts برای نمایش در -----

داره خودمونی میشه A.Green.H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

1-بعضي رسيور ها از درون اعصاب خورد كن هستن و فقط اوني كه ظبط ميكنن رو پخش ميكنن...
    2-فرمت MPG رو پشتيباني ميكنن...
    3-ستاپ باكس 9999 ترليون بار بهتر تر از رسيور ، انواع فرمت ها رو پشتيباني ميكنن...

2. این کاربر از A.Green.H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

نمیدونم مشکل حل شده یا نه. من با AVS video editor p حل کردم مشکل رو. فایل انداختم رو برنامه بعد produce رو زدم. تو مرحله بعد گزینه تولید فایل رو زدم نوع فایل رو ts انتاب کردم و از قسمت advanced رزولیشن و بیت ریت و ... همه چیزشو کم کردم تا حجم فایل کم شدو این دستگاه ما تونست فایل رو باز کنه و هنگ نکنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام به خدمت جناب
    eldarelman
    خيلي از شما متشكرم بابت مطالب عالي شما. لطفا من را راهنمايي كنيد من فايل ts را مي سازم ولي فايل idx كه بتوانم فيلم را عقب وجلو
    ببرد را نمي توانم. البته بوسيله
    CT Movie Maker فايل idx ساخته مي شود ولي اثري ندارد ويا فايل idx اشتباهي توليد مي شود .

اگر مرا راهنمايي كنيد خيلي خوشحال ميشوم . من سوپرمكس 9200 دارم. با سپاس از شما بي صبرانه منتظرم
    در پناه حق باشيد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام لطفا من را راهنمايي كنيد
    سلام به همه دوستان عزيز و عرض خسته نباشيد .
    من يك مشكل بزرگي دارم لطفا راهنمايي كنيد. من مي خواهم فايل ها را به فرمت ts تبديل كنم با اكثر نرم افزار ها تبديل كار كردم و فايل را به ts
    تبديل مي كنم ولي فايل جانبي idx را نمي توانم توليد بكنم فايل idx را لازم دارم كه بتوانم فيلم را به جلو و عقب ببرم از نرم افزار
    CT Movie Maker هم براي توليد فايل idx استفاده كردم ولي وقتي فايل ts و idx مربوطه را به دستگاه پخش مي دهم اثري ندارد . فايل ts به خوبي كار مي كند ولي فيلم جلو وعقب نمي رود احتمالا فايل idx اشتباهي توليد مي كند . سپاسگزارم. بي صبرانه منتظرم
    در پناه حق باشيد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

با سلام
    دوستان بنده قبلن با دو تا نرم افزار فیلمها را تبدیل و در ریسیور تماشا میکردم و قصد داشتم که یه آموزش هم در این مورد بزارم حتا تا نصف آموزش را هم تایپ و آماده کرده بودم که این نرم افزار AVS Video Converter 8.4.2.541 را پیدا کردم این نرم افزار میتونه مستقیما فیلم را به فرمت TS ریسیور تبدیل کنه و حتی زیر نویس هم بچسبونه اگه در مورد این نرم افزار آموزش خاستین میزارم براتون مونده به استقبال دوستان حتا یه نرم افزار هم دارم که فایل idx فایلهای TS را میسازه تا بتونین فیلمهاتونا هنگام پخش به جلو یا عقب بکشین یا حتا فیلم رو نگه دارین دوستان نرم افزار تبدیل رامیتونین از سافت 98 دانلودش کنین .
    دوستان تو سایت انجمن یه ورژن پیدا کردم من نصب نکردم و نمی دونم که به TS تبدیل میکنه یا نه ولی به احتمال زیاد باید تبدیل بکنه با این حال اینم لینکش.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به درود
    سلام به خدمت جناب
    eldarelman
    خيلي از شما متشكرم بابت مطالب عالي شما. لطفا من را راهنمايي كنيد من فايل ts را مي سازم ولي فايل idx كه بتوانم فيلم را عقب وجلو
    ببرد را نمي توانم. البته بوسيله
    CT Movie Maker فايل idx ساخته مي شود ولي اثري ندارد ويا فايل idx اشتباهي توليد مي شود .

اگر مرا راهنمايي كنيد خيلي خوشحال ميشوم . من سوپرمكس 9200 دارم. با سپاس از شما بي صبرانه منتظرم
    در پناه حق باشيد.

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

می تونید از نرم افزارxlisoft videop converter استفاده کنید وفایل هارا به فرمت دلخواه تبدیل کنید

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

بانرم افزارxlisoft video converterفایل رو به فرمتmpgیاmpeg-1تدیل کنید

داره خودمونی میشه mrhmix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

من سال هاست که با برنامه: Aimersoft Video Converter Pro ورژن 4.0.3 اواع ویدئو رو تبدیل و با دستگاه های ای کلاس و هایویژن بدون هیچ ایرادی نگاه می کنم. فقط محض احتیاط بهتره که فایل رو زمانی که تبدیل کردین. مجدد فایل تبدیل شده رو یک بار دیگه تبدیل کنید.

کافیه نرم افزار رو باز کنید و ویدئوی مورد نظر رو بیارید داخل برنامه و سپس فرمت mpg1 رو انتخاب کنید و بزنید کانورت. زمانی کار تمام شد، مجدد فایل کانورت شده را بیارین داخل نرم افزار و مجدد با همون سیستم mpg1 یک دور دیگه کانورت کنید. به همین راحتی.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •