تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین ترانه‌ی این آلبوم کدام است؟

راي دهنده
20. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • دنبالش میرم

5 25.00%
  • چقدر دیر

6 30.00%
  • دیوار

7 35.00%
  • نه

3 15.00%
  • درکم کن

5 25.00%
  • خاطره بازی

8 40.00%
  • جاده

6 30.00%
  • تو فکر میرم

5 25.00%
  • نگاه

4 20.00%
  • دلکم

8 40.00%
  • دلسرد

1 5.00%
  • انتظار

0 0%
  • پرنده

0 0%
Multiple Choice Poll.
صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: محسن یگانه - نگاه من

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام

دوستان و کاربران گرامی و محترم

لطفا به نظرات همدیگه احترام بگذاریم ، برای نظر دادن در مورد کار خواننده ای که ممکنه زیاد علاقه ای به اون نداشته باشیم ( چه به اهنگ و یا به خواننده ) این رو در نظر داشته باشیم که حرف ها و صحبت های ما تنها " نظر شخصی " ما در مورد اون خواننده و آهنگ هستش و یه مقدار سعـی کنیم تو نظر دادن از تمسخر و استفاده از کلمات تند بپرهیزیم.

موفق باشید

2. 7 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز خداییش از شما توقع نداشتم علیه یه خواننده و طرفدارهاش اینجوری قضاوت بکنی..
    به هر حال از نظر یه کاربری ، محسن بهترین و پرطرفدارترین هست ...این نظر شخصیش هست..
    شما نمیتونی تفکراتت رو علیه یه خواننده اینقدر تند بخوای به دیگری تحمیل بکنی...
    خواهشا هم تاپیک رو منحرف نکنید...بذارید نظرات دوستان محور آلبوم "نگاه" پیش بره...

4. 2 کاربر از ali_agha1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

1. ضعیف ترین آهنگ آلبوم کدام است؟
    پرنده . اصلا از آهنگ سازیش خوشم نیومد، گوش اذیت میشه، ریتم جالبی نداره .
    2. بهترین شعر، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟
    دلکم ... (یه عمری گذشت و هنوزم تو فکر همون یار نامهربونم). عالیه به نظر من یکی از بهترین کار های محسن یگانست.
    3. بهترین تنظیم، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟
    دیوار ... خیلی تنظیم خوبی داره، همش رو حساب کتابه.
    4. بهترین موسیقی، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟
    دلکم ... البته دیپلم افتخار رو میدم به خاطره بازی.
    5. نسبت به آلبوم قبلی خواننده (حباب) پیشرفت بود یا پسرفت؟
    پیشرفت. مخصوصا در شعر و ملودی.

6. 3 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان عزیز ، همراهان انجمن موسیقی و تاپیک " محســــن یگـــــانه - نـــــگاه مــن "

چند تا از پست ها از هر 2 سوی بحث پاک شد ، اگر مساله ای به ذهنتون می رسه بگید ( به بنده ، میلاد و یا کورش مدیر انجمن ) حتما رسیدگی می شه ، نگران نباشید

عزیـــزان حتما و حتما ما آدم ها در نظرات و علایق و سلایق با همدیگه تفاوقت های زیادی داریم ، بهتر این نظرات به طور " محترمانه " و به دور از تندروی بیان بشن. خوشحالم که نظرات مختلف رو در مورد آلبوم محسن یگانه شنیدیم ، به دور از این اختلافات جالبه که هر کسی نظر مختلفی در مورد آلبوم داره. اما یکی 2 نکته قابل توجه هستش ؛ نکته ی اول عنوان تاپیک و رجوع طرفداران محسن یگانه که قاعدتا اگر انتقادی هم بخوان بشنون با لحن ملایم پذیرا هستند و نکته ی دوم این تاپیک انحصارا اختصاص پیدا می کنه به آلبوم " نگــــــاه من " و نظرسنجی مرتبط با اون آلبوم و نه نظرسنجی "پرطرفدار ترین خواننده پاپ یا ایران " ، تشکر می کنم از دوستانی که به این مسائل توجه دارند. این بحث ها هم اصلا اشکال نداره ، طبیعی هستش و امیدوارم از همدیگه دلخور نباشید چون این اختلاف طبیعی هست. ( هرچند یه جاهایی لحن مناسب نبوده ) .

موفق باشید

8. 7 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1. ضعیف ترین آهنگ آلبوم کدام است؟ بر خلاف انتظار و نسبت به اسم آلبوم آهنگ نگاه به شدت ضعیفتر از باقی کارها بود.
    2. بهترین شعر، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟ به نظرم شعر دیوار فوق العاده بود
    3. بهترین تنظیم، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟ درکم کن
    4. بهترین موسیقی، مربوط به کدام آهنگ آلبوم است؟ دیوار
    5. نسبت به آلبوم قبلی خواننده (حباب) پیشرفت بود یا پسرفت؟ به نظر من نه پسرفت و نه پیشرفت زیادی ... همون محسن یگانه همیشه و خوب

10. 5 کاربر از ramin1988 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام

دوستان عزیز مهلت شرکت در نظر سنجی آلبوم " نگاه من _ محسن یگانه " به پایان رسیده.

با سپاس از 21 کاربر شرکت کننده در این نظرسنجی.

بعد از پایان نظرسنجی به طور مشترک آهنگ های " دلکم " و " خاطره بازی " با 8 رای به عنوان بهترین آهنگ های این آلبوم انتخاب شدند.

با تشکر
    تیم مدیریت انجمن موسیقی

12. 3 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

بنده هم، چه به لحاظ کرکتر و شخصیت و چه به لحاظ نوع موسیقی به محسن یگانه علاقه ای ندارم
    اما تنها به این دلیل که جزو خواننده های معدودی بوده که در دوران تینیجری ام (سال 86- ...) به آهنگای اونها گوش میدادم (همراه با چاوشی ، خواجه امیری ، صادقی ، حامد هاکان ، حمید عسگری و ...) و همان موقع هم از بین همه ی اینها برایم آخرین انتخاب بود ... ؛ وقتی که اسمی ازش میبینم و مثلا میشنوم که آلبومی ارائه داشته ... تنها به همین علت که عرض نمودم میگم خب بگذار ببینم کارش چطور بوده ... و معمولا هم بعد از 1 دور گوش دادن اگر از یک یا هر چند تراکی که خوشم بیاد که هیچ اما بقیه آلبوم را حذف میکنم که حتی بقول دوستمان فضای هارد را هم اشغال نکند ... و اون 2-3تایی که آرشیو میشن هم شاید هر 2-3 سال یکبار گوش داده بشن ... از آلبوم قبلیش (حباب؟) هم کلا اسم هیچ تراکی را یادم نیست و گمان نمیکنم پس از اولین دور گوش دادن در زمان خودش دوباره play شده باشند ... رگ خواب هم که به زعم طرفدارانش شاهکارش بوده در زمان خودش برای من هم دلنشین بود اما بعد از مدتی بنظرم همچین چیزی هم نیامد ...

اما در مورد این آلبوم در کل بنظرم قابل تحمل ترین ها 2 آهنگ بودند ؛ به ترتیب اولیت : چقدر دیر ، تو فکر میرم که حتما جزو همان 2-3 مورد که گفتم هستند و آرشیو خواهند شد اما بقیه را حتی 1 دور کامل هم برای شنیدنشان حوصله ام نکشید...
    و اگر با اکراه قبول کنیم هم دلکم را هم شاید اضافه کنید .

14. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •