تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: قفل شدن اکانت فیسبوک

داره خودمونی میشه jafariking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض قفل شدن اکانت فیسبوک

با سلام .
    مث همیشه موزیلا رو باز کردم و فیسبوک رو تایپ کردم و یوزر و پسورد رو دادم . ولی پیام سیستم فیسبوک این بود که اکانت شما بدلیل فیشینگ قفل شده . خب دو تا راه برای من گذاشته تا بتونم بازش کنم .

1 ـ جواب دادن به سوال امنیتی ( که یادم نیست جوابش )

2 ـ 5 تا از کاربرهایی که توی فیسبوک هستند رو و من باهاشون یه هر نحوی ارتباط داشتم رو نشونم میده و چند تا اسم هم پایین نوشته که من باید انتخاب کنم که عکس مورد نظر مربوط به کدوم اسمه . مشکل اینجاست که عکسهایی که نشونم میده اولین باره که دارم میبینم ولی اسم دوستان من رو برام قرار داده .

مثلا چهره یه مرد پاکستانی رو گذاشته و تمام اسمهایی که برام قرار داده تا انتخاب کنم اسم زن هستن . من نمیدونم چیکار باید بکنم .

کسی میدونه جریان چیه بهم کمک کنه ؟

[IMG

] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

Last edited by jafariking; 23-05-2016 at 00:29.

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اینا بالاخره عکس هایی هست که دوستات توشون تگ شدن یا عکس پروفایلشونه. من یه بار که این شکلی شد البته یه چند وقت پیش تا اونجایی که تونستم جواب دادم یه تعدادیم حدس زدم ازم قبول کرد. اون وقت چند تا سوال بود مثل اینکه مهم نبود حتما همشو درست جواب بدی. یه چندتا سوالا رو جواب بده برو جلو ببین اگر بهتر شد سوالا احتمالا همین روش جواب میده. اوناییم که بلد نیستی رد کن برو بعدی.

داره خودمونی میشه jafariking's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

مرسی امتحان میکنم . ولی دو سه بار که اشتباه جواب میدم کلا این روش رو برای باز کردن اکانت غیر فعال میکنه . البته یکی دو روز بعد بازم فعال میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •