تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: قضیه تست نزدن در دانشگاه آزاد و قبول شدن چیه؟

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

12 قضیه تست نزدن در دانشگاه آزاد و قبول شدن چیه؟

سلام

یکی تعریف می کرد برای قبول شدن در مقطع فوق لیسانس تست ها رو جواب نداده و قبول شد. (رشته روابط بین الملل). خواستم بدونم این قضیه تست نزدن و قبول شدن این افراد چطوریه که می زارن برن بالا. یکی می خونه نمی تونه بره بالا یکی اینطوری الکی الکی با نزدن تست و نگرفتن نمره منفی تست قبول میشه میره بالا؟!؟! واقعا مسخره و خر تو خره. آیا روش تو همه دانشگاه ها و رشته ها جواب میده؟ آیا مربوط به بعضی از رشته ها این تکنیک احمقانه و تنبلانه جواب میده؟ فقط از روی کنجکاوی می پرسم وگرنه قصد قبول شدن با این تکنیک رو ندارم.

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام؛
    بله متأسفانه دیگه دانشگاه آزاد معیار خاصی برای قبولی رشته های ارشدش نداره و صرف شرکت توی کنکور باعث قبولی فرد میشه. حالا توی رشته شما رقابت خیلی زیاد نیست، ولی برای رشته هایی مثل حسابداری هم که رقابت زیاده همین وضع وجود داره! هدفشون هم فقط گرفتن پول از دانشجو هست!
    من توی دانشگاه آزاد 10 واحد درس برای کارشناسی ارشد تدریس می کنم و قشنگ این قضیه رو دارم می بینم. سرکلاس افرادی رو داریم که فکر می کنن R و r دو تا حرف متفاوت هستن (نه شکل بزرگ و کوچیک حرف الفبا!)
    اکثرا هم کارمند هستن و فقط می خوان یه مدرکی بگیرن که حقوقشون بیشتر بشه!
    متأسفانه دانشگاه های پیام نور، غیرانتفاعی و حتی پردیس های دانشگاه سراسری هم دارن به این سمت حرکت می کنن ...

3. 2 کاربر از mgh345 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ظرفیت ها زیاد هست.
    فرضا فوق لیسانس یک واحد 70 نفر ، میخواد ورودی بگیره بعد کل ثبت نامی 60 نفر هست.دیگه اینجا رقابتی نیست که شما نگران باشی.
    من شنیدم پیام نور و غیرانتفاعی هم هیمن هستند.
    کلا همون طور که دوستمون گفتند خیلی ها هم کارمند هستند و برای نمره و مدرک میان و پایان نامه رو هم می خرند و تا زمانی که با افزایش مدرک سمت و حقوق زیاد بشه ..همین وضع هست

5. 2 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستان دانشگاه آزادی ناراحت نشن، ولی کلا نمیشه رو هیچی دانشگاه آزاد حساب کرد
    الان که شایسته سالاری نیست ولی فرضا اگه معیار استخدام و نیرو گرفتن داشتن تخصص بود خیلی از فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد بیکار می موندن.
    وقتی رفرنس استاداشون یه جزوه ست و قراره سوالای آبکی امتحان هم از تو همون طرح شه، دیگه چه انتظاری میشه داشت؟

البته شاید استثنا هم وجود داشته باشه

7. این کاربر از hosseinf722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

وقتی رفرنس استاداشون یه جزوه ست و قراره سوالای آبکی امتحان هم از تو همون طرح شه، دیگه چه انتظاری میشه داشت؟

البته شاید استثنا هم وجود داشته باشه
    والا ترم اول ما خواستیم مثل تو دانشگاه سراسری با این دانشجوها کار کنیم، سرکلاس هیچ کدوم هیچی نمی فهمیدن!!! نصف کلاس وسط جلسه وسایلشونو جمع کردن و رفتن بیرون! تا حدی هم طبیعی هست، طرف کارشناسیش رو 12-10 سال پیش گرفته حالا بعد این همه مدت دیگه چیزی یادش نمونده که بخواد مطالب تکمیلی هم بفهمه!
    بهرحال جلسه بعدش معاون آموزشی دانشگاه صدام کرد و توضیح داد که اینجا دانشگاه آزاده و اگه نمره های دانشجوها کم بشه، ترم بعد کسی نمیاد سرکلاسم و درسم حذف میشه
    خودمم فکر می کنم با این وضع بهتره تدریس رو ول کنم و برم سراغ پایان نامه نویسی

9. 2 کاربر از mgh345 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

کلا وضعیت طوری هست که شما رو به سمت نمره سوق میده
    چون جامعه نمره پرست هستند
    درس دادن اساتید و امتاحنشون طوری هست که شما باید حفظ کنی و نمره بگیری
    مثلا من همیشه عمقی میخونم و حفظ نمیکنم و همیشه نمرم کمتر از بقیه هست..تو دانشگاه ازاد

11. 3 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •